Opinie o GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO w Koluszki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO w Koluszki

erfg Nowy wpis

@kuba niestety nic nie wiaodmo bo jak widac nikt sie tutaj nie wypowiada tylko nie wiadomo dlaczego przeciez z cala pewnoscia ktos tutaj pracuje w firmie

monter Nowy wpis

Jako że w branży pracuje naście lat,w tym kilka lat jako prowadzący z bardzo dobrą znajomością izometryka,różnymi certyfikatami i uprawnieniami minn.tuv i udt na stal czarną i kwasówkę,postanowiłem wysłać do nich swoje CV.Po kilku dniach oddzwoniła do mnie jakaś kobieta z tej firmy z prorpozycją pracy jako rurarz,przy montażu ciśnieniówki.Praca miała być gdzieś na Słowacji za UWAGA:6 EURO.Juz nie dopytałem czy brutto czy netto ale ta stawka powaliła mnie na kolana....Panowie szanujmy się a wtedy takie firmy będą musiały wysyłać swoje biurwy do pracy bo nikt rozsądny za takie stawki nie będzie pracował za granicą.....

BrakPIT11 Nowy wpis

Czy ktoś wie, czy ta firma jeszcze istnieje i jak można się skontaktować? Telefony wyłączone, na maile nie odpowiadają. Nie dostałem PIT-11, może ktoś ma podobny problem?

imon Nowy wpis

Hmm czy aby coś się tutaj nie pozmieniało, bo jeśli chodzi o zarobki Niemieckie to jest teraz stawka minimalna, czyli 8,5 euro na godzinę, czyli wychodzi 1360 euro licząc, że pracujemy 160 godzin w miesiącu. Także nadal macie 1200 euro, czy jednak globaltech dał jakieś podwyżki od stycznia, czy coś w rodzaju premii?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
logo firmy Magazynier
Koluszki
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
BOLO

Witam Więc odradzam, potrącenia za zniszczony sprzęt, no i ta stawka ::uwaga na niemcy i słowenie obowiązuje 6 (sześć) nawet jak wam powiedzą 10 Euro to i tak dostajecie 6, więc za miesiąc pracy wyjdzie około 1200Euro, na pewno nie więcej

wujek wlkp

Dla czego Wszystkie negatywne opinie Znikneły A pozostały te super??!!!!! chcecie cos wiedziec ciekawego na temat tej firmy zapraszam rif10wlkp@wp.pl

glock

czy Globaltech ma jakąś swoją stronę internetową? zawsze najpierw, przed złożeniem aplikacji staram się dowiedzieć czegoś o firmie, jej celach, misji. najcześciej takie informacje są na www, a tutaj zaskoczenie - nie ma www, jedynie jakieś wzmianki na ogólnych portalach informacyjnych no i wpis w krs.

monter

Firma narazie płaci wypłaty bo wiedza ze strajki beda.zusy zalegle 2 miesiace nie opłacone.dzwonisz telefonu nieodbieraja, jedynie P. Katarzyna solidna i sumienna bardzo mila nie to co ksiegowa.firme mozna polecic

starki

Firma nawet nawet zus od najnizszej krajowej i to jest cala ta sól bo niechby chociaz od sredniej no i te warunki mieszkaniowe na kontraktach dojazdy do pracy ok wyplaty tez tyle ze z lekkim opoznieniem prazesi nawet spoko jest z kim gadac jezeli ty jestes wporzo to oni choc niezawsze ale tez sie staraja.nikomu niczego nie potracaja zadne ubrania buty czy rekawice wszystko daja dlamnie prawie dobrze

cuprum

byłem w angii od nich ale mnie zdjeli za bhp. wszystkie zapewnienia traktuje z przymruzeniem oka

malyzbik

wyplacalni sa ze poslizgami do 16 kazdego miesiaca a w umowie jest do 10 i ustalane jest ze dzien gora dwa opoznienia, liczy sie sztuka i ze prezesowi zepsul sie samochod akurat jak miala byc wypalata, stawke sam ustalasz z szefostwem.

miki

Witam czy ktoś był z tej firmy w Angi?jesli tak to prosze o jakies informacje na temat pracy w tej firmie.Pozdrawiam

daw..

pracowalem u nich jesli chodzi o zarobki to stawki male jesli jedziesz za granice wez zabezpieczenie finansowe bo wyplata z poslizgiem ale raczej wyplacalni ugadana stawke bierz na kwicie bo zdarza im sie zapomniec na jaka sie z toba ugadywali

Darek

@rival, to może napiszesz do jakich działów najbardziej szukają albo napisz co sam robisz w globaltech i czy polecasz.

rival

no to jak dla mnie aplikuj. Nie wiem do końca jak Ci doradzić nie znając Twojej sytuacji i doświadczenia

dwskx

gdyby znalazł sie ktoś kto naprawde miał jakieś złe doświadczenia z tą firmą prosze o kontakt kamilzborek@gmail.com

djcsn

widzę ze wiekszość "dobrych"opini jest pisana przez jedną osobe w krótkim odstępie czasu... nie wiem co mam mysleć,jade niedługo do pracy przez tą firme i nie chce znowu trafić na złodzieja... juz raz sie naciąłem na firme spaw mar z tarnowa,nie dostałem pieniedzy za 2 miesiace pracy za granicą,martwie sie bomam kiepską sytuacje finansową,bede musiał na dodatek pozyczyc pieniadze na wyjazd,wiec chciałbym naprawde wiedziec czy warto jechać?

a czy globaltech zatrudnia za granicą? gdzie można z nimi jechać? jaką umowę oferują i jaki czas wyjazdu?

zainteresowany

Dzięki bardzo za informację pozdrawiam

zainteresowany

A co jeżeli chodzi o dojazd na miejsce pracy, trzeba używać swojego samochodu czy dają firmowe auto?? I ile trwa taki wyjazd, po jakim czasie można zjechać do domu na parę dni?? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO - Koluszki

GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO
1.9/5 Na podstawie 37 ocen.

GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO