Opinie o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flex-Employment B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flex-Employment B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Maestro

Witam. Dostalem. Oferte pracy w kuchni z jednosobowym pokojem I wlasna lazienka. Ktos moze sie wypowiedziec?

negro
@Maestro

Tak bylem tam tydzien. Pokoik bardzo fajny ale holendrzy na kuchni mysla ze kazdy Polak to glupek co odczujesz juz w pierwszych dniach. Do tego w tygodniu zrobilem 23godz, podziekowalem i zaplacili mi 70euro.

xxx

ta firma to porazka -praca ponad sily-mieszkanie bez meldunku w smierdzacym klasztorze za 360 euro miesiecznie w pokoju 4 osobowym-jedzenia katastrofa -ogolnie cebulaki - biuro porazka

Zuzanna

@Wrózbista, możesz powiedzieć jak długo pracujesz, bądź pracowałeś w Flex-Employment B.V.? Na podstawie jakiej umowy pracujecie i jaka jest atmosfera? Z Twojego komentarza można wnioskować, że zakwaterowanie jest we własnym zakresie i na własny koszt, a na jakie jeszcze inne stałe koszty należy się przygotować? Zachęcam osoby, które są zatrudnione Flex-Employment B.V. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

Zuzanna

@Robson, @Mia mia, piszecie bardzo ogólne komentarze, które nie mówią zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie Flex-Employment B.V. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Odradzam byłam tam (usunięte przez administratora)

Miro

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

Zuzanna

Już od jakiegoś czasu nic nie piszecie o pracy w Flex-Employment. Co możecie powiedzieć o aktualnej sytuacji w firmie? Poprzednie komentarze są zdecydowanie negatywne, ale może coś się w firmie zmieniło? Jakie są obecne warunki zatrudnienia?

mooi87

Tez pracowalam przez ta agencje, mieszkalam na hotelu w Oudenbosch i zgadzam sie w 100% z Robson. Konfidenci na kazdym kroku, trzeba bardzo uwazac. Tomus ma swoje wtyczki wszedzie. Jedzenie katastrofa, moj pies jada lepiej. Ciagle mam przed oczmi kulki mocy [*]. Najlepsza jest bulgarka w biurze, zastanawiam sie co ona tam robi. Nigdy nic nie wie, nic nie widziala, nic nie slyszala

mooi87
@mooi87

Bulgarka albo Wegierka, jeden (usunięte przez administratora)

@mooi87

Siema wlasnie odradzam wszystkim tym co tam jada kulki mocy slynne jak se przypomne ten hotel i tych szpicli tomusia piesci same zaciskaja sie i tak (usunięte przez administratora) mnie na za urlopowe- wakacyjne i do tego 4 dni jeszcze robilem pozdrawiam

Robson

I ci ktorzy tak pojada beda zalowac ja zamierzam sie sadzic z ta firma mam dowody na ich machlojki itd wreszcie musi ktos zrobic z nimi porzadek zeby tak niewykorzystywali ludzi nowo przyjmowanych niejedna firma upadla lub dostala kolosalne kary pieniezne i nietylko

Klaudia

Powiedzcie mi czy ta agencja Flex ma coś wspólnego z Goodmorning ? Ponieważ dzwoniłam w sprawie pracy do nich ale e-mail z info dostałam od Goodmorning. Co dziwne proszą tam o podanie stałego meldunku jest to zaznaczone na czerwono. I co jeszcze dziwniejsze ja jestem z Katowic i byłabym w stanie dojechać do Olsztyna by podpisać umowę w PL ale powiedziano mi, że nie mam możliwości nawet zobaczyć tej umowy i podpisuję takową dopiero w NL to chyba jest niezgodne z prawem, że nie wiem gdzie i po co jadę prawda.Proszę o pomoc bo jestem już zagubiona w tych agencjach a naprawdę planuję wyjazd i szukam mozliwie ciężkiej, solidnej i opłacalnej roboty, ale po komentarzach na różnych forach już nie wiem czego się spodziewać i która firma jest rzeczywiście rzetelna. Proszę o pomoc i odp na pierwsze zdanie wypowiedzi

@Klaudia

Te firmy niemaja nic wspolnego z soba pracowalem we flexie i goodmorning

Firma totalna porazka -hotel brud i smrod-cebulaki-obiady nie jadalne -kucharz nie ma pojecia o gotowaniu-obiady z paczki -witamin zero.Syf kila i mogila

mj

Cześć mam pytanie dostałem ofertę z tej firmy i w następny weekend mam mieć wyjazd nigdy jeszcze nie pracowałem za granicą dlatego wolę się narodzić oni wymagają wysłania skanu dowodu osobistego czy wy też tak mieliście? a druga sprawa to to że pani Magda pytała czy mam numer sofi to powiedziała ze mi wyrobi czy to normalne? bo podobno ten papier z numerem ja powinienem mieć a nie ona go wyrabiać napiszcie pozdrawiam osoby które już miały załatwiane sprawy w tym biurze mój mail:miroslawj7272@gmail.com

@mj

ale skad niby masz go miec trzeba wyrobic oczywiscie twoja obecnosc przy tym jest obowiazkowa

mała mi

jak zarabiasz 300 euro tyg to nie wiem czemu praca ci nie odpowiada chyba ze zarabiasz w inny sposob daje to do myslenia

@mała mi

Witam swieta racja (usunięte przez administratora) firma robilemtam iktos normalny i co jasno mysli ucieka stamtad zostaja (usunięte przez administratora) tomka itd takim pasuje

parka

hej dostalismy oferte i wyjazd w sobote jak cos ma moze ktos jakies info na temat tej firmy ??? Malopolska

@parka

Niejedzcie tam wykorzystuja na kase za wszystko odciagaja do skali godzin to placa grosze pracowalem tam to wiem tam ttzeba donosic zeby wiecej zarobic itd jest tyle firm

Hej. Razem z dziewczyną mamy możliwość wyjazdu z Flex do Holandii na Oudenbosch do warzyw ziemniaki itd. Czy ktoś może podzielić się opinia na temat mieszkania, zarobków itp. Pozdrawiam

mmmmm
@Marcin

w flexie bedziesz pracował po parę godzin dziennie,im bardziej zależy żebyś za hotel płacił bo jest tego samego właściciela no i kasa musi się zgadzać.pracuje tam taki tomek,kawał ......ja wam nie polecam

Dadar

Czy moglby ktos powiedziec cokolwiek na temat hotelu tivoli? Jak to wyglada z pokojamilazienkami kuchnia??

mmmmm
@Dadar

kuchni nie ma wogóle,masz lodówkę w pokoju ale niemożna gotować,masakra

gosiek

Ja pracowałam w tej firmie..nikt się tobą nie interesuje..jak przyjechaliśmy o 5.00 rano, odebrała nas Kinga ( anemiczka ), i zaprowadziła nas do hotelu Tivoli, zaczęła nam tłumaczyć plan pracy i o której są obiady ( mruczała sobie pod nosem ), w ogóle jej nie słyszeliśmy, ani rozumieliśmy..Jak przyjechaliśmy w piątek rano, ktoś miał po nas przyjść w ten dzień, ale się nie pojawił, byliśmy sami zdatni na siebie ( nikt się nami nie interesował )..a do pracy poszliśmy dopiero we wtorek na godz.15.00 i tylko na 4 godziny...Tak naprawdę byliśmy sami w obcym kraju i nic nie wiedzieliśmy..by tobie się coś stało, to nawet nikt by się nie zainteresował, makabra z taką Firmą ( odradzam )...Mój narzeczony miał pracować w Poluxsie, nie pozwolili mu ubrać bluzy z Flexa ( chociaż pracodawcą jest Flex ), ja miałam na planie pracy napisane ALARM i nie wiedziałam o co chodzi, bo nikt ci nie wytłumaczył co to znaczy...Nie polecam tej Firmy...

Zuzanna

@nicussss, @Hogus zdecydowaliście się na przyjęcie oferty pracy? Chętnie usłyszmy więcej na temat Waszych doświadczeń ze współpracy z Flex-Employment B.V.

torba

Podjęcie pracy w Holandii przez polskich obywateli nie wymaga pozwolenia na pobyt i pracę. Nie ma obowiązku posiadania zakwaterowania by dostać pracę w Holandii. Osoba, która chce podjąć pracę musi jedynie posiadać aktualny dowód tożsamości (paszport lub dowód osobisty) oraz numer BSN (Burgerservicenummer). Można go otrzymać w holenderskim urzędzie miasta, właściwym dla miejsca zamieszkania. Agencje pośrednictwa pracy same wystosowują wniosek o przyznanie numeru BSN.

kolter

Ale wszystko, znam osoby które wyjechały (nie do Holandii) I po prostu nie szło wytrzymać z innymi "polaczkami" bo straszne chamstwo jest. Ale chyba lepiej wyjechać do takiego chamstwa i dobrze zarabiać niż siedzieć tu w Polsce za marne grosze

Zostaw merytoryczną opinię o Flex-Employment B.V. - Hr oudenbosch

• Jak się pracuje w Flex-Employment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex-Employment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex-Employment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex-Employment B.V.?

Kandydaci do pracy w Flex-Employment B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex-Employment B.V.