Opinie o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flex-Employment B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flex-Employment B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Ktoś tam

Uwazaj, uwazaj, byś czasem Ty nie pożałował

milicjant

Nie dodałem że Tomek ma na imię Mirek, wyrzucony z milicji dawniej za ... .

Agnieszka

Chyba zapomnieliście o tym, że na tym wątku dzielimy się ze sobą opiniami na temat warunków pracy, jakie zapewniają w Flex-Employment. Dlatego proponuję, żebyście powrócili już do omawiania tych kwestii. Wiem, iż firma oferuje zakwaterowanie i transport do pracy. Interesuje mnie to zakwaterowanie. Możecie mi powiedzieć, jakie są to konkretnie warunki mieszkaniowe? Są w miarę ok?

Były i nie ćpun

Ja też jestem z Tobą to jest kpina jak (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Jak potrafią tak gadać

Max

Jeden wielki nie wypał odradzam pracuje się tam 2 dni w tygodniu tylko żeby opłacić mieszkanie a jak się chcesz zapytać czy pracujesz w danym dniu nie uzyskasz od nikogo informacji warunki mieszkalne grzyb i pleśń wszędzie zaraz dodam zdjęcia masakra zero organizacji ze strony biurowej każdy ma cię w (usunięte przez administratora) grafik zmieniany 3 razy dziennie i już sam nie wiesz czy idziesz do pracy normalnie mexyk nie polecam normalnie cyrk na kółkach taki (usunięte przez administratora) że brakuje (usunięte przez administratora) i aligatora do kompletu pierwszy raz spotkałem się z taką firma w holandi

Maxia
@Max

Przeciez wszystko jest na planningu. Wystarczy sie do niego stosowac i tyle.

FE
@Max

Bardzo nam przykro, ze wystawia nam Pan taka opinie, zwlaszcza ze od razu otrzymal Pan informacje dotyczaca pokoju. Ze wzgledu na remont w innych pokojach, zostali Panstwo czasowo zakwaterowani w tym pokoju na co wyrazili zgode. Otrzymali Panstwo planing, ktorego mieli sie trzymac. Od poczatku poinformowano Panstwa, ze nie zapewnimy 100% pracy razem z partnerem. Panstwo zie zgodzili, po czym po otrzymaniu planingu przekazali infomacje, ze nie ida do pracy, bo osobno nie beda chodzili. Planisci musiel przez Panstwa zamieniac grafik, jak to Pan nazwal 3 razy. Gdyby trzymali sie Panstwo umow z poczatku przyjecia nie byloby tego o czym Pan pisze. Pomijam fakt, ze zamiast kontaktowac sie z odpowiedzialnymi za dane kwestie pracownikami (otrzymuja Panstwo liste z kontaktami do nas oraz stanowiskami zajmowanymi przez dane osoby) kontaktowali sie Panstwo ze wszystkimi w tym samym momencie z wszystkimi. Takze prosimy spojrzec tez na sytuacje bardziej obiektywnie. Pozdrawiamy, Flex Employment

@FE

Niekłamcie ludzi to prawda co pisze max byłem to wiem porażka ze to jeszcze istnieje

Do teraz niewypłaconego mi wakacyjnych minęło 3 lata

Rafal

Od Grudnia 2019 nie wypłacili mi pieniędzy 800EUR. Pomimo tego że potwierdzili kilkukrotnie że pieniądze mi się należą, Ani właścicielka ani jej mąż nie odbierają telefonu. Polska rekruterka, która tam pracuje mówi, ze to sprawa właścicieli i z nimi trzeba rozmawiać. Zostałem (usunięte przez administratora) Odradzam Wam bardzo. Szkoda zdrowia.

Lilii

Witam chciałabym ostrzec przed tą pomyłką mieszkałam na Tivoli zaledwie tydzień pokój zdemolowany, brak ogrzewania, wytłumaczone okno zimno strasznie łóżko połamane, obiady śmieszne czasami dla ludzi brakowało biuro jedna wielka pomyłka masz tylko chodzić do pracy i siedzieć cicho na nic nie reagują.!!!!!

Robdon
@Lilii

Tak to prawda byłem tam miesiąc tragedia ze to jeszcze istnieje proszę uważać na ta agencje itd

Czy Flex-Employment B.V. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Robson

Szczerze odradzam ci te agencje bo zarobisz max 200 euro na tydzień lepiej poszukaj innej

Beti

Za co go wywalili??

Cebulak

Czesc-jak ja tesknie za kulkami mocy....Lub jak kto woli kulkami szczescia

Mirekpolicjanf

Nie polecam tej agencji, za 60g ludzie zarabiają tam 220€, wyzyk pracowników, szanująca się osoba nie będzie robić by nic nie zarobić, mieszkania w klasztorze (usunięte przez administratora) brud i melina, obiady obowiązkowe z których nie da rady zrezygnować, nie ważne czy zdążysz na obiad czy jakaś gruba lorba zje twoich 10kotletow, frytki codziennie, (usunięte przez administratora) jedzenie.

@Mirekpolicjanf

To prawda pracowałem tam ze ta firma jeszcze istnieje taki wyzysk

Mirekpolicjanf

Czas ja zgłosić!:)

@Mirekpolicjanf

Trzeba bo szkoda mi ludzi których tam wykorzystują

Maja

(usunięte przez administratora) Przez telefon koloryzują rzeczywistość a gdy przyjeżdżasz do biura okazuje się że idziesz do całkiem innej pracy. Na co innego się umawiasz a okazuje się coś innego. Stracony czas i pieniądze! Nie polecam!

Czy można liczyć w Flex-Employment B.V. na prywatną opiekę medyczną?

Ktoś tam

Dziwne pytanie. Mieszkam w Holandii ponad 10 lat, tutaj nie ma „prywatnej opieki medycznej”. Każdy, kto przebywa na terenie Holandii ma obowiązek się ubezpieczyć. No chyba, ze Tobie chodzi o prywatnego lekarza w tym pośrednictwie pracy? ????

nowa

Hej :) właśnie wybieram się wraz z chłopakiem do pracy przy pakowaniu warzyw i owoców. Czytam wiele komentarzy i mam mieszane uczucia. Warto jechać?

@nowa

Nieradze tam jechac

Mrumru
@Robson

Jakies kontkrety mozna? Wszedzie tylko odradzasz, piszesz o jakichs dowadach, machlojkach.. Napisz konkretnie, bo chyba juz od zeszlego roku musiales wstapic na te droge sadowa. Udalo sie wygrac?

Mrumru

Moglbys rozwinac wypowiedz? Poniewaz, to nic mi nie mowi..

Uważaj na niego

Ta firma to kpina z Polaków przez Polaków Jak huśtawka w jednym tygodniu zarobisz to 450euro kosztem godzin a w drugim nie wspomnę , żenada Na ludzi tam trzeba uważać jakbyś był w Polsce większość to kutapindy plotkarze i bez pojęcia! Jednak są tacy co wesprzą i robią tam od lat. Jednym słowem wszystkiego po trochu.

tomek

nie polecam jedna wielka tragedia pieniadze marne godzin bardzo malo nie mozna gotowac wlasnych posiłków oszukuja ludzi na kazdym kroku jest jeden niby cieply posilek od nich a w rzeczywistosci lipa straszna jedzenie zimne i w kólko to samo oczywiscie pobieraja pieniadze za to smiech na sali !

Kubaa

Dnoooo (usunięte przez administratora) nie polecam przez telefon mówią że pracy mnóstwo przyjeżdżasz 3 dni wolnego potem praca po 4 h .zarobki do bani ledwo starcza na życie.. A agencja cwana nie odciaga sama za hata tylko kaze samemu przelew robić heh hotele to (usunięte przez administratora) na kółkach A to co się teraz dzieje na swieta to istny kabaret

Szymon

Uwazajcie na tych oszustow niewyplacaja pieniedzy a potem ci mowia ze firma w ktorej pracowaliscie niechce zaplacic za twoj czas pracy uwazajcie na tych oszustow

@Szymon

Na jakim etapie jest Twój problem z niewypłaconymi pieniędzmi - udało Ci się zgłosić to w odpowiednie miejsca? Jak firma uzasadnia takie zachowanie?

Hiko

Super agencja osobiście zakwaterowani mam na hotelu jest bomba praca też jest spoko i gdyby nie podatki to byl9 by ok

Mirka12
@Hiko

A co zrobili remont w hotelu że jest super i masz 500 euro co tydzień bo wtedy by było super byłam wiem jak tam jest

@Mirka12

Więc jak tam Twoim zdaniem jest? Doprecyzuj też na jakim stanowisku pracowałaś przez Flex-Employment i co należało do Twoich zadań. Dzięki za informacje

mała mi

ta firma jest beznzdziejna zeby sobie organizowac powrot z pracy gdzie niby zapewniaja dojazd to jest nie normalne masakra

AZ
@mała mi

To prawda..

Igor

Słyszałem, że firma dobrą opinię jako pracodawca i zupełnie niektóre wasze opinie nie pasują do tej. Może coś z waszą pracą jest nie tak?

Mia mia
@Igor

Okradaja ludzi to raz. Wykorzystywanie w pracy to dwa ,trzy warunki pracy nie ktore nie powinny wogole panowac

Janek

Nieobrażaj innych Robson

@Igor

Nie polecam jedyne co dobre to pieniądze na czas. Placisz jakiez UZB nie wiesz za co po czym jak chcesz sie dowiedziec to cie odsyłaja od jednego do drugiego. Są lepsze agencje pracy.

Trol

Słyszeć a być to różnica te negatywne opinie to wszystko prawda. Do dziś czekam na kasę. Te panie co rekrutuja pięknie mówią zachęcają a jak jest problem to mają cię w (usunięte przez administratora)

Robson

Witam odradzam pracy w tej firmie pracowalem tam warunki mieszkalne szkoda gadac a odciagaja za nie 90 euro. I za wiele innych rzeczy wykorzystuja ludzi np ja przy 50 godzinach zarobilem 260 euro ludzie co to za kasa minusow nawymyslanych w solarisach w hotelu trzeba uwazac co sie gada i przy kim bo duzo konfidentow ktorzy donoszo tomusiowi (usunięte przez administratora) co w biurze siedzi ima swoich szpicli ktorzy zarabiaja kase maja swoje ppkoje sami brak slow mi niewyplacono ok 250 euro jedynie za to ze zwolnilem sie taki powod wymyslili i slaniali sie prawem holenderskim kpina szczerze odradzam no chyba ze jest ktos kto lubi palec trzymac w d...e itd takich tam potrzebuja teraz pracuje w innej firmie robie to samo i przy 50 godz zarobie 400 euro minimum warunki mieszkalne eleganckie i odciagaja110 euro ale wiem za co

poszukujacy
@Robson

Robson, daj namiar na te robote. tu.sianecki@gmail.com

Lili
@Robson

A jaka agencja? Jak jest lepsza dasz namiar

Dominika
@Robson

Robson, ale chyba wiedziałeś na jakie warunki finansowe oraz dodatkowe opłaty się godzisz rozpoczynając pracę w firmie Flex-Employment B.V.? Niewypłacenie pewnej kwoty pieniędzy za przedterminowe zrezygnowanie z pracy to zapis, który powinien być zamieszczony w podpisywanej przez Ciebie umowie. Czy byłeś wcześniej poinformowany o tym?

@Dominika

Zupełnie rozmowa przed wyjazdem wyglądała inaczej czyli super ale będąc na miejscu okazało się inaczej

Mariusz
@Robson

Ustne zapewnienia nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Czy miałeś kontakt z koordynatorem projektu i próbowałeś wyjaśnić sprawę?

Zostaw merytoryczną opinię o Flex-Employment B.V. - Hr oudenbosch

• Jak się pracuje w Flex-Employment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex-Employment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex-Employment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex-Employment B.V.?

Kandydaci do pracy w Flex-Employment B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex-Employment B.V.