Opinie o Correct w Nowe Skalmierzyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Correct. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Correct na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Correct w Nowe Skalmierzyce

pianka

To mowa o wielkiej pani masażystce w pracy mówimy na nią czarna mamba jest taka śmieszna i takie głupoty opowiada nikt nie chciał iść w delegacje a ona pierwsza poleciała pracuje na piance a na fec pisze że w transport logistyka czy to normalne a tak mam wuja w jej miejscowości i tam nikt niema dobrego zdania o tej rodzinie

kiki

a kto taki i jak się pracuje

pianka

co do pracy na piankach robota jest ok tylko jest jedna osoba na którą trzeba uważać bo liże (usunięte przez administratora)

Aga 5555

Mam pytanko zatrudniaja osoby niepełnosprawne

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Correct? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
hmm

O kim wyżej mowa?

domino 85

co z tego ze robil nie znasz go i tyle to byl najlepszy brygadzista ktorego znam z ksm i pianki gosc ogarniety w temacie nie robil zadnych problemow nigdy z wolnym itp dla ludzi bardzo w porzadku jezeli robisz i nie tniesz w h to zadnych problemow nie ma z nim tak ze nie wiem po co sie czepiasz

sylwa

jak w ms masz do przepracowania np 160h a na 4brygadach wychodzi 180 to te 20 sa płacone ekstra,nikt wtedy nie bierze urlopu,pozatym czesto wtedy wypada czyszczenie maszyn które zajmuje ci ok2h reszta to ściema,że oni jeszcze sie nie dopatrzyli...

sylwa

najlepiej iść na dział sprężyn, dużo nadgodzin, nie ganiają tak, norma niska,się człowiek nie narobi a zarobi, zawsze się pościemnia

Do anonima 111111

Ostatnie zdanie: ,,praca ta przekracza granice przepisów BHP " Moje zdanie jest takie że to nie praca przekracza granice przepisów BHP, tylko sami pracowniki którzy na siłę nabierają tempa ,aby mieć jak najwyższą premie, zapominając często o swoim zdrowiu.

Praca na lini na dziale produkcji sprężyn, monter ramek, zszywanie filcu do boneli, kobiety to nie praca dla was pistolet waży ponad 1,5 kg, ciągłe,nieustanne chodzenie w pochyleniu zszywającw szybkim tempie pistoletem wlibrującym,aby tylko móc wyrobić norme. Nie zdajecie sobie sprawy z konsekwencji po dłuższym przepracowaniu. Praca ta przekracza granice przepisów BHP.(usunięte przez administratora)

Oferty Pracy

Technolog CORRECT 2014-06-20 Żródło: pracuj.pl Kalisz (okolice) (Ociąż (pow. ostrowski)) Firma Correct – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k. poszukuje osób na stanowisko:TECHNOLOGMiejsce pracy: Ociąż / okolice Kalisza i Ostrowa Wlkp Zadania:Przygotowywanie i nadzór nad recepturami technologicznymi pianki poliuretanowejNadzór technologiczny nad realizacją procesu produkcyjnego pianki poliuretanowej (wylewu, dojrzewania, sezonowania)Monitorowanie oraz wykonywanie analiz wyników badań gotowego produktuRozpatrywanie reklamacji jakościowych

kapitan nemo

Ktoś pytał tutaj o mistrzów oraz ich kwalifikacje...otórz w tej firmie takowi nie istnieją.Są tylko osoby pełniące owe funkcje,wybrani nierzadko przez kolesiostwo,lub osoby wyżej postawione w hierarchi firmy.Co do samych pracowników, sytuacja jest podobna,"mistrzowie" wybierają sobie ślepo lojalnych brygadzistów, ci zaś liderów itp.Wiedza jaką powinno cechować się owe towarzystwo stanowi rzecz drugożędną, ponieważ winę za wszelkie niedociągnięcia, niedopatrzenia, czy też wadliwe produkty ponosi zwykly szary pracownik,reszta umywa ręce.Nie ma złych pracowników , są tylko zle zarządzające nimi osoby.

serafin

...sobota to nie weekend, a niedziela to nie dzień wolny! - spróbuj to rozgrysć, a zrozumiesz czym jest urlop w tej firmie.

Bronek

Negatywne opinie są jak najbardziej słuszne i wiekszość ludzi tam pracujących z przyjemnością zmieniłoby firmę na inną,ale ze względu na sytuacje jaka jest w tym rejonie z pracą każdy chce"jakoś" przewegetować,a potem jak się uda zniknąć z tej firmy,dlatego tak duża rotacja w tego typu zakładach.

pracownik wydziału ciecia pianki

...w tej firmie nie ma mistrzów ani brygadzistów! - są tylko osoby pełniące funkcję, idioci często z podstawowym wykształceniem, omyłkowo nazywane własnie tak. Przykład - Cięcie Pianki , tam na tym dziale masz pełen wachlarz takich własnie osób. Oni tam nie pracują - to jest WEGETACJA!!!

zdruzgotany
@pracownik wydziału ciecia pianki

Ale firma takich ludzi potrzebuje nie ważne czy mają wykształcenie najważniejsze jest to że umieją ludzi gnębić a tak jest na cięciu pianki wszystkich liderów powinni wymienić lub ich wymieszać bo czują się bezkarni i ludzi mają za zło konieczne może znajdzie się jakiś wyjątek ale z opini co słyszy się to nie na cieciu pianki

zdruzgotany
@pracownik wydziału ciecia pianki

A zna ktoś ludzi z latexu tam z tej hali gdzie na razie stoi tylko jedna linia materacy a od października mają drugą stawiać. Co możecie powiedziec na temat brygadzisty i mistrza produkcji?

pracownik wydzialu ciecia pianki

odnosnie czarnojanczyka - nigdy na zadnej z maszyn nie robił!!!wbrew temu co mowi! - pozer i konfident!.Na temat produkcji wie tyle co mu powiedza inni lub zdoła podpatrzec.Dajcie go na którą kolwiek z maszyn a zginie pierwszego dnia.

bolo
@pracownik wydzialu ciecia pianki

roblił na He3 jak go grzecznie odstawili na chwil pare z KSM i wielki powrót do kamizelki pasuje mu do solarki.... prostota cwaniactwo bije

no name

nic dodac nic ujac

desa75

(usunięte przez administratora) heheh smiechu warte gosciu aby straszy aby umie komus (usunięte przez administratora) e obrobic i tyle i ten drugi kolega jego jako brygadzista oni powinni isc na produkcje i tyle ale jak sie ma znajomosci to wiesz

desa75

szanowny pan (usunięte przez administratora) heheh smiac mi sie chce z tego pana uwaza siebie za boga ale nim nie jest i nie bedzie i ten drugi brygadzista kolega jego po jednych pieniadzach sa aby robic a oni laza i nic nie wiedza ale tak to jest takich ludzi kupa jest wezcie sobie np brygadziste z ciecia pianki czarnojanczyka jakos nikt nie narzeka na niego przyjdzie zagada pogada itp dla brygadzistow z ramowych tylko sie liczy kasa a kasa to nie jest wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Correct - Nowe Skalmierzyce

• Jak się pracuje w Correct?

Zobacz opinie na temat firmy Correct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Correct?

Correct