Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Ojj tam ojj tam

Bezdomnemu lepiej spędzić wakacje na koszt kochanki niż szukać gdzie by tu co wypić i kogo naciągnąć na jakiś trefny interes A poza tym to takie bóstwo ze kierowniczka samego nie zostawi chociaż jej zastępczynie mogły by sie nim godnie zaopiekować ;)

Maniek

Tak tak pani wielka kierowniczka odpoczywa bo się zmęczyla darciem ryja na inne i gnębieniem no i wzięła z sobą tego bezdomnego alkoholika ha ha

ooo

jestem bardzo ciekawy jak tam nasze panie rajkowe które wepchały się na sprzątanie :) zamist dać miejsce ludziom ktorzy zarobili grosze to się jeszcze na to wepchały,nie maja dość?większość rajkowych poszło na satelity,hale i jeszcze sprzątanie...szkoda że do zbierania truskawek tak się nie garną :) a pani Edytka?no przecież ona zaczęła rządzić to poupychała i ich znajmych na te satelity bo co się będą przejmować zwykłym zbieraczem ktory ledwo żyje i musi się tylko denerwować bo ida za Tobą i Ci nie dość że rajkowe sprawdzają szalki to idzie komputerowy jeden czy druga i Ci przesypują jedno i to samo i si dziwić póżniej na zdawce że pogniecione .Melita powinna się dowiedzieć dokładnie co tam się dzieje bo to jest porazka

007 zgłoś się ;)

Hej widziałem panią kierowniczke w Polsce to dziewczyny będą miały troche luzu chociaz podobno ma godną zastępczynię Łapcie teraz oddech dziewczyny powodzenia

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ojejujeju

Zgadzam się też jeździłem tam kilka lat tem rządzi mafia znajomkow i nikt tego nie zmieni nawet Osterloh iest pionkiem i też moja noga tam nie stanie ale życzę im jak najlepiej życzę im żeby Osterloh zbierał a Melita go kontrolowała

stary pracownik

gratuluje dotrwania do konca a bardzo ladnie opisales to co tam jest podpisuje sie pod tym w 100% a wiem co pisze bo jezdze tam juz dobre kilka lat i obserwuje duzo i nie dowierzam jak mozna tak ludzi nie szanowac co robia na tych nierobow.Zmiana by sie przydala niestety to nie realne.

Stefan1111

W niedziele zakończyłem sezon. Bylem pierwszy raz. To jest obóz pracy. Tam traktują ludzi jak zwierzęta. Te straszne niby RAJKOWE szmaty drą mordy i kończą ludzi psychicznie. Renata z Haremu to jest baba chora psychicznie. Gnebi ludzi o byle głupoty. Następnie Krecik, Rosa, Helena, Kaśka, Elwira, Edyta, Ewa, Grzegorz, Marzena, Boguska Borsuk to samo, kurwy nie mają pojęcia o rajkowaniu, a jak zobaczą ze idzie Melita mają pełno w gaciach. Powinny same kurwy upaść na kolanach i zbierać to Głowno. W rajkach nie można się śmiać bo Borsuk zabrania. Dają za byle co minusy a prawda jest taka ze ludzie zapierdala na nich żeby miały szmaty kasę. Od następnego roku powinna Melita zmienić cała ekipę od rządzenia bo ludzie nie będą przyjeżdżać. Moja noga tam nie powstanie juz więcej. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA PRACY

mihhbhj

co druga rajkowa zarobione pieniądze pawinna wydać na psychiatrę, to dla nich będzie najlepsza inwestycja

Tk

To co dzisiaj się stało to istna parodia. Ludzie nazbierali ledwo ma socjal a kombajny po 15 skrzynek co jest to wgl kosmos...a rajkowi i komputerowi co zrobili na popołudnie? Poszli na satelity bo przeciez za mało dzisiaj zarobili. Nawet nie została pokazana na tablicy lista.To niektórzy ludzie pozarabiali po 400 euro a oni? Mają po kilka tysięcy euro. Nie mają wstydu? A pytając się rajkowych ostatnio to Zadna nie wie kiedy będą satelity a dzisiajnagle ida. Kłamią w żywe oczy. I pewnie lista była zrobiona na początku sezonu. Sama elita na godziny chodzi. Jak nie wyrzuca pełno osób z hali i wstawia pełno swoich znajomych, a teraz satelity. Co to jest? Cyrk na kółkach. Nikomu nie polecam tutaj przyjeżdżać bo parodia

urlich wasz szef pisze ze slownika
@Tk

hehehe tak jest co roku :) Satelity sa dla znajomych lub mozesz sobie wykupic miejsce (sezon temu u pewnnej rajkowej po 50 euro chodzilo). A tak poza tym to czemu kombajny zbieraja po 15 a muliki po 3 skrzynki? Bo kombajny pchaja tam zielone i sam szrot a na zdawce, kto im sprawdza skrzyneczki? Stare znajome hehe tutaj nie zarobisz bez znajomosci i lizania dupy pania sprzataczka, ktore pozniej zostaja rajkowymi i czujac wladze wyzzwaja swoje zale na zbieraczach.

N7
@urlich wasz szef pisze ze slownika

A no dlatego kombajny nazbierałi bo byli na lepszym polu. Ale jak kiedyś słabsze listy były na tym lepszym polu i nazbierali po 35 a kombajny po 15 skrzynek to tego już nikt nie napisze.

Tk

XYZ

Szkoda ze rajkowi chodzili na godzinówki typu hala. Jak tak można, Ci co mieli niewiele na koncie- takich sie powinno brac, a nie ludzi ktorzy maja na koncie wiecej niz przecietni zbieracze. Pozdro....

Xzxzzz

Witam Pieski Beti jak się macie czy jezyczki nie bolą ,,,,

M moni

Pani Generał ,,,, no czym się pani tak chwali ciapetym ,,na nic lepszego nie stać,,,,,

Który to lizus co liczę tylki kierownicze? podaj imiona

Nooo

Hej ktory to przydupas taki zajebisty?

Noooo too teraz bedzie

A który to przydupas?napisz imie

Izabelaa

Witam. Czy moglby ktos pow. Cos o zarobkach ?? Pozdrawiam.

Maniek

Cześć zgadza się tam rządzi głupia pani kierowniczka co niema pojęcia o kierowaniu ludźmi tylko chce się pokazać i gnębi dziewczyny i jeszcze ten jej przydupas co tłumaczy co im pasuje albo co uknują przy drinku a Osterloh im ślepo wierzy ciekawe która będzie następna co nie wykonuje poleceń Wielkiej pani kierowniczki

kolega

Jak wygląda barak? Jest lodówka?

Xzxzzz

Ale pieską można założyć kaganiec no i nie gryscie czasem pani ha ha ha, ,,

4xxx
@Xzxzzz

Pieski sie same kiedyś zagryzą A na to co dzieje sie w grupie sprzatającej to brakuje słow szkoda tych co sie dostaną do tej pracy mobing na kazdym kroku poszanowania zadnego tak jest jak sie gówniarzeria bawi w kierownictwo zadnej wyrozumiałości dla starszych pieski nie szanują nawet same siebie a co tu mówić o poszanowaniu drugiego człowieka Trzymajcie sie dziewczyny i nie dajcie sie Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh