Opinie o DLA Piper Giziński Kycia sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DLA Piper Giziński Kycia sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DLA Piper Giziński Kycia sp.k. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLA Piper Giziński Kycia sp.k. w Warszawa

www

Ktoś wie jakie są widełki brutto na ASSOCIATE TAX w DLA? :-) (usunięte przez administratora)

Alicja

W nowym roku jeszcze nikt nie wypowiedział się na temat pracy w DLA Piper. Jak obecnie oceniacie warunki zatrudnienia? Czy jesteście z nich zadowoleni? Proszę o jakieś informacje odnośnie wynagrodzenia czy zakresu obowiązków w firmie.

Babu Frik

Nie polecam.

Marisol
@Babu Frik

Ja też nie. Kiepska atmosfera, mega presja, wszystko "na już" - pomimo 24-godzinnego SLA. Nigdy nie wiesz kiedy skończysz pracę, nieważne że możesz mieć pociąg, lekarza czy inne plany - koordynatorka łaknąca pochwał od UK i pewnie awansu oczekuje, że nawet request który wpadł o 18.25 (czyli 5 minut przed zakończeniem pracy) MUSI być zrobiony dzisiaj. A dlaczego? "Bo ja tak mówię". Team liderka głucha na zgłaszanie tego typu problemów. Nie, nie i jeszcze raz nie.

@all
@Babu Frik

fatalna firma nieprofesjonalni ludzie uklady laleczki i brak standardow

@kasia ale przyjęli cię?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w DLA Piper Giziński Kycia sp.k.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Intern | Szukamy praktykanta/praktykantki do wewnętrznego zespołu HR!?
logo firmy Serwisant rowerowy

Jack200

Jaki to był konkretnie zespół? Nie kojarzę takich osób w finansach.

nick

Firma sama w sobie niby spoko - widać, że nie oszczędza na pracownikach. Dużo benefitów. obiad z buddym w pierwszy dzień pracy, wyjścia urodzinowe, prezenty, stawianie na rozwój. Widać podział między kancelarią a shared service na lepsza i gorszą część firmy. Sztywne godziny pracy. Za małe biuro. Dress code niby nie ma, ale nie we wszystkim wypada przyjść. Silny nacisk na bycie proaktywnym, wyrabiania SLA i polepszania pracy ale jednocześnie nie ma za bardzo jak bo pracuje się na starych systemach i procedurach - łącznie z przestarzałym outlookiem. Raczej nie dla ambitnych ludzi a dla tych co po prostu chcą ciepłą posadkę z dużą ilością benefitów.

Jestem zniesmaczony rozmową rekrutacyjną, jeden z działów finansowo-księgowych. Pani mgr wygląd małej dziewczynki, trzepie się i wierci na krześle. Pan TEAM LEADER jakby mógł to na czole by to sobie napisał. Rozmowa polegała właściwie na wysłuchaniu jakie firma ma benefity. Reklamy wam brakuje czy co?!

Florian

Podpowiecie czy firma prowadzi rekrutacje i jak ona przebiega?

Kuba

DLA Piper to bardzo dobra firma. Niestety nie każdy nadaje się do takiej pracy!

@Kuba

Jakie konkretnie Twoim zdaniem są plusy zatrudnienia w firmie DLA Piper? Czy masz na myśli atmosferę w panującą firmie, rodzaj umowy oferowanej nowemu pracownikowi, a może - ogólne warunki zatrudnienia? Podziel się z obecnymi osobami na forum większą ilością informacji o tym pracodawcy. Przy okazji powiedz również kilka słów, jak sprawdza się tej roli.

Marisol
@Kuba

Taaaa, wszystko jest super tylko ludzie nie teges... to nie jest dobra firma.

Magda

@kris jakie pytania były zadawane na tej rozmowie ? Zdradzisz coś więcej ?

Kris

Rozmowa kwalifikacyjna do księgowości. Niby ok, ale jednak jakoś sztywno. Pani z firmy o bardzo mało profesjonalnym wyglądzie - okropne wielkie usta i sztuczne rzęsy ala drama queen. Feedbacku oczywiście brak mimo obietnicy.

@Kris

W wielu firmach dress code jest bardzo istotnym elementem - ale nie popadajmy też i w skrajności. Może być tak, że nie dostałeś jeszcze feedbacku ze strony DLA Piper, ponieważ rekrutacja mogła się przedłużyć. Kiedy brałeś udział w rozmowie?

Misia
@Kris

A czy rozmowa rekrutacyjna profesjonalna? Czy lanie wody?

Misia

A pytania o pracę przynajmniej profesjonalne czy lanie wody?

Witold

A może firma nie byłą zadowolona ze stażysty i podpisała umowy?

Gal

straszna lipa z zatrudnieniem po stażu, kancelaria woli zatrudnić ludzi z zewnątrz niż dających radę stażystów - osobiście nie pracowałem, ale opinię wśród kolegów mają fatalną i po przejrzeniu opinii tutaj tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że mieli rację

@Gal

słyszałem podobne plotki na ten temat, ale nie wiem, ile w tym realnie prawdy

@Gal

skoro nie pracowałes to po co zostawiasz opinie?

Krystek

Wszystko zależy od tego do jakiego trafi się działu. Większość szefostwa ceni sobie ludzi bez własnego zdania, którzy chętnie będą się dawać wykorzystywać i przystawać na coraz więcej obowiązków, za to samo wynagrodzenie. Firma zmierza w stronę klasycznej korporacji z durnymi wymogami, celami itp. Myślę że trzy lata temu było to naprawdę ciekawe miejsce, ale wraz z upływem czasu jest coraz gorzej.

;)

Wszystko zależy od tego w jakim dziale się pracuje. W niektórych jest naprawdę słabo za to w innych super włączając atmosferę i wszelkie inne atrybuty.

Edyta

Jak najdalej od tego syfu. Nie polecam Moje sugestie dla DLA Piper: Zarozumiali praciwnicy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknac

Justyna

@anonymous, rozumiem, że ta sytuacja, którą opisałeś jest w Twojej ocenia uciążliwa. Jak opisałbyś i ocenił zakres obowiązków, za który w DLA Piper jesteś odpowiedzialny? Czy nabywasz nowe doświadczenia i masz okazje by wykorzystywać swoją nabytą wiedzę na studiach? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Niestety awans w firmie z praktykanta jest bardzo trudny. W kancelarii pracują absolwenci - w tym aplikanci na stanowisku praktykanta. Z drugiej strony zlecenia są fajne i prawnicy również są bardzo w porządku. Zgadzam się z przedmówcami, że polityka firmy względem praktykantów jest słaba - poczynając od niskich wynagrodzeń, nie zapraszania na jakiekolwiek firmowe wydarzenia, wysyłaniu do praktykantów zbiorczego maila o zakazie korzystania z pomocy asystentek, czy nawet karty wejściowej do drzwi, która czynna jest tylko do 20 - praktykanci zostają często dłużej (zwłaszcza w zespołach transakcyjnych), a następnie muszą po wyjściu z windy prosić ochroniarzy, żeby ich wypuścili co wiąże się z licznymi niepotrzebnymi dyskusjami.

Justyna

@anonymous, pracujesz w DLA Piper? Jeżeli tak, to mógłbyś pozostawić opinię odnośnie Twojej pracy w tej firmie? Ze względu na praktyczny brak aktywności na tym forum innych użytkowników, każda merytoryczna i aktualna informacja będzie ważna z perspektywy celu tego wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o DLA Piper Giziński Kycia sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w DLA Piper Giziński Kycia sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy DLA Piper Giziński Kycia sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DLA Piper Giziński Kycia sp.k.?

DLA Piper Giziński Kycia sp.k.
2.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Icchoka Lejba Pereca 1
    00-849 Warszawa

DLA Piper Giziński Kycia sp.k.