Nagłowice

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Nr 1411, 28-362 Nagłowice - Maria Łataś

FD 2011-10-11 19:55:52
Nie daj Panie Boże tam pracować. Koszmar. Tylko wieśniaki zgadzają się na te warunki co tam są. Do głównych obowiązków sprzedawcy należy: sprzedaż przy kasie, tankowanie LPG, tankowanie paliw PB, mycie kibli co 15 min., mycie sklepu, jednoczesne dokładanie towaru na pułki a jest go w (usunięte przez moderatora) + prasa, robienie hot-dogów (parówek milion rodzajów + sosy milion rodzajów), robienie i podawanie kawy dla debili, sprawdzanie daty ważności produktów na sklepie, liczenie kasy do przekazania między tymi wszystkimi czynnościami w środku dnia + raporty dobowe o 12:00. Jednym z najgorszych świństw pod przewodnictwem pani (usunięte przez moderatora) jest opróżnianie koszy na śmieci a dokładnie worków i wkładanie tych samych worków z powrotem do kosza. Oprócz tego to (usunięte przez moderatora) wysłuchiwanie głupich filozofii kierowniczki i jej męża "świniowąsa". Poza tym to super tam pracować, aha i jeszcze za to wszystko - minimalne wynagrodzenie brutto, śmiech (usunięte przez moderatora)na sali.
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Nr 1411, 28-362 Nagłowice - Maria Łataś - Nagłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Nr 1411, 28-362 Nagłowice - Maria Łataś