Itecom Sp. z o.o.

Opinie o Itecom Sp. z o.o.

Jasiek

Najprościej obarczać winą firmę za osobiste niepowodzenia. Więcej zaangażowania a dużo sie zmieni!

Bolek

Szkolenia /brak jak już to tylko dla wybranych takich którzy nic nie robią Sprzętu do pracy/brak -porzyczanie albo kradzież od tego co ma Pracowników nowych do pracy brak jak już to tacy którzy mają pojęcie zerowe ale zarabiają więcej niż ci starzy Wymagania od pracowników starych wszystkiego co możliwe a od nowych żeby poprostu byli i wegetowali bo liczy się ilość w ludziach nie pojęcie Zainteresowanie problemami co do pracowników i pracy prawie żadne Co niektórzy kierownicy mają jaja a co niektórzy żeby wejść w (usunięte przez administratora) To nie robią nic aby przytakują szefostwu Roboty coraz więcej a wypłaty ha ,ha Jak siedzisz w (usunięte przez administratora) Albo się kolegujesz z kimś na wyższym stanowisku to masz wszystko Poprostu zachęcam do pracy tutaj ahhh

Edyta

@Ozzy, proszę Cię o stonowanie emocji i nie obrażanie innych pracowników na forum. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia własnej opinii, niezależnie czy jest to opinia negatywna czy pozytywna, ale należy to robić zachowując kulturę wypowiedzi. Czy długo pracowałeś w firmie IteCom? Może warto było poczekać na wyniki z kolejnych miesięcy?

Edyta

@Medium, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na obrażanie czy to w sposób pośredni czy bezpośredni pracowników. Forum odwiedzają potencjalni kandydaci do pracy w tej firmie. Rozmawiamy tutaj o warunkach w pracy, atmosferze, możliwościach rozwoju, przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Możesz posiadasz jakieś informacje na ten temat i chciałbyś się wypowiedzieć o firmie IteCom?

Pracownik Biurowy

Dziwna rozmiwa z kims z dzialu biurowego na handlowca glupie usmiechy

Ile lat gdzie pracowalam

Small

Jakoś trzeba zatuszowac brak wiedzy, wykształcenia i niechęć w zdobywaniu doświadczenia.

Medium
@Small

Czepiacie się. Każdy ma swój sposób na karierę. Ona wybrała taki. Czy słusznie? Czas pokaże

Edyta

@Magda, Transparentność i zaufanie stanowią o jakości współczesnych firm na rynku. Czy możesz napisać jakie jest Twoje zdanie na temat firmy IteCom? Jak Ci się w niej pracuje? Czy pracownicy mają możliwość rozwoju w strukturach firmy? Jak wyglądają kwestie dodatków pozapłacowych?

Czarek

Czy jesteście pewni, że źle pracuje się w firmie?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w IteCom Sp. z o.o. o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tr

Zapomnij o szkoleniach..

Edward

W jakim celu należy to opisać?

Szkolenia ?? Śmiechu warte, proszę nie żartować. Podnosić to sobie może pracownik krajalnicę albo piłę na auto. Nie polecam

Magda

A czy ktoś prosił o jakieś szkolenia?? Marudzić każdy potrafi ale jak jest zebranie to wszystkim się wszystko podoba i nikt się nie odezwie.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w IteCom Sp. z o.o. mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Ola

Każdy kto przychodzi na rozmowę w sprawie pracy ustala warunki z pracodawcą. Jeśli pracujesz jako serwisant, monter itd czyli na wyjazdach nie ma stałego takiego samego wynagrodzenia co miesiąc. Jest stawka godzinowa i twoje wynagrodzenie zależy od tego ile w danym miesiącu przepracujesz godzin. To na rozmowie ustalasz jaka ma być ta stawka godzinowa, nie wszyscy mają taką samą.

Wiktor

Tylko narzekać potraficie?

Edyta

@Handel a czym dokładnie jesteś zainteresowany? Chcesz pracować dla firmy IteCom czy rozpocząć z nią współpracę? Jeżeli chodzi o pracę firma ma na stronie kilka ofert pracy: SERWISANT INFORMATYK - KROTOSZYN, INFORMATYK / KONSULTANT HELPDESK - WROCŁAW, MONTER / SERWISANT INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH - WROCŁAW, SERWISANT INFORMATYK - WROCŁAW, MONTER / SERWISANT INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH - KROTOSZYN http://itecom.pl/praca/

Handel
@Edyta

Już niczym. Przeczytałem opinie na forum oraz zasięgnąłem języka w Krotoszynie. Niestety ale opinie są kiepskie. Dziękuję za Pani aktywność.

Kolo
@Handel

Dokładnie, nie ma co. Kasa słaba, socjal zerowy. Zero współpracy pomiędzy działami. Ludzie na wyższym stanowisku wypełniają swoje obowiązki za pomocą innych pracowników, a potem tylko garną kasę. Wszystko słabo rozplanowane ...

Edyta

@anonymous to może to było zapobiegawcze, bo firma IteCom wiedziała jaką konkurencję zrobi jej tak duży sklep jak Media Markt?

@Edyta

Chyba Cię poniosło MediaMarkt w Miliczu ?? Hahaha przeceniasz to miasto. Raczej chodzi o MediaExpert. I tak jak mówiłem ratowanie sklepu w Krotoszynie i tyłka Bębna :)

@anonymous

tyłka ?

@ja

Inaczej pupy :)

Edyta

@anonymous oczywiście chodziło mi o MediaExpert. Uważasz, że dla firmy jest ważniejszy sklep w Krotoszynie, dlatego to właśnie ten chce uratować?

@Edyta

Raczej ważniejszy dla Bębna :)

Handel

Co nowego w itecom? Warto z nimi rozmawiać? Słyszałem, że handel poza współpracą z Dino, padł kompletnie.

Edyta

@Pracownik no to może powodem zamknięcia sklepu IteCom była pojawiająca się konkurencja i po prostu lepiej opłacało się mieć jeden sklep w pewnym miejscu? A Ty pracowałeś w tym sklepie, który się zamknął? Co się stało z pracownikami? Zostało im zaproponowane inne miejsce pracy?

@Edyta

MediaExpert jeszcze nie jest otwarty :),

Edyta

@Pracownik a czemu uważasz, że ma? Nie powinniśmy udostępniać takich spekulacji na temat firmy IteCom skoro nie macie żadnego na to potwierdzenia. Nie potwierdzone informacje nie mają racji bytu na forum, bo łatwo mogą kogoś wprowadzić w błąd.

@Edyta

@Edyta Uważam, ponieważ nikt nie zamyka sklepu przynoszącego zysk, do tego w takim mieście jak Milicz, gdzie praktycznie nie ma konkurencji. No chyba żeby ratować ten "twór" w Krotoszynie szumnie nazywany sklepem na który wszyscy pracują.

milicz

będzie konkurencja

@milicz

A to wiem :)

Sklep Milicz

"Kochani ! chcielibyśmy poinformować, że już wkrótce nasze sklepy połączą się. Ogromny wybór towarów w najlepszych cenach w jednym miejscu. Sklep z Milicza zostanie przeniesiony do Krotoszyna na ul. Łąkową, Z tej okazji już od jutra zapraszamy do Milicza na MEGA WYPRZEDAŻE. !!" Czy to oznacza, że itecom ma duże problemy, sporo zamyka swój najlepszy sklep??

Co
@Sklep Milicz

Co nie oplacal sie milicz

@Sklep Milicz

No raczej ma :)

Edyta

@Dorota zmiany są, żeby pomóc. Dzięki temu, że kolejność jest tak wyświetlana w jednym miejscu masz cały wątek komentarzy. Ale ktoś jednak musiał zacząć odpowiadać na te stare komentarze, żeby one podskoczyły do góry. I to przez został wprowadzony mętlik. Komentarze z przed 3 lat nie muszą się równać temu co teraz jest w firmie IteCom.

Edyta

Widzę, że dużo osób odpowiada na komentarze z 2015 roku pisząc, że te osoby nie pracowały w firmie IteCom. Wchodzenie w dyskusję z takimi starymi komentarzami jest trochę bezsensowne, bo nie wiecie jak wyglądała praca w 2015 roku w tej firmie i jest duże prawdopodobieństwo, że te osoby już Wam nie odpowiedzą na komentarz.

@Edyta

Na forum jest dobrze opisane jak wyglądała i jak wygląda praca w Itecom. Wystarczy prześledzić informacje. Wszystkie najważniejsze tematy zostały poruszone.

Dorota
@Edyta

Dużym winowajcom balaganu jest gowork, wprowadzając zmianę w wyświetlaniu komentarzy. to jest bezsensu.

Kandydatka

Byłam kilka tygodni temu na rozmowie rekrutacyjnej u tego pracodawcy i żałuję, że wcześniej nie zapoznałam się z opiniami ze strony. Rozmowa odbyła się z dwiema osobami. Jedna z nich to był chyba dyrektor handlowy i jego asystentka. Asystentka zadawała zupełnie odrealnione pytania a ten Pan całe spotkanie dziwnie się uśmiechał i wydawał się być niezainteresowany. Wyszłam zażenowana, zmarnowany czas.

@Kandydatka

Czyżby to był Pan Bartek i Pani Daria?

Zostaw merytoryczną opinię o Itecom Sp. z o.o. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Itecom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Itecom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Itecom Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Itecom Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Itecom Sp. z o.o.