RETIS Construction Sp. z o.o.

Opinie o RETIS Construction Sp. z o.o.

Czy RETIS Construction Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Pracodawca Nowy wpis

Szanowny Pani/Panie, poszukujemy specjalistów po kursach przygotowujących do konkretnego stanowiska pracy np. spawacz aluminium TIG - tutaj nie jest wymagana wiedza akademicka i dyplom ukończenia wyższej uczelni. Wymagana jest natomiast umiejętność czytania rysunku technicznego oraz umiejętność logicznego myślenia. Zapraszamy wszystkich chętnych studentów po kursach specjalistycznych na staż :) Zespół RETIS Construction

Jack Nowy wpis

Witam możecie coś napisać o firmie jakie zarobki ,atmosfera czy są jakieś premie , czy sa nadgodziny . Chodzi o stanowisko spawacza

Nowy wpis

@Jack

Szanowny Panie, dobra atmosfera w pracy to pozytywne relacje między pracownikami oraz między pracownikami a kierownictwem. Składają się na nie takie elementy jak współpraca, wzajemna pomoc, brak niezdrowej rywalizacji, brak rozsiewania plotek oraz lojalność. Na takich właśnie relacjach nam zależy. Jeśli chodzi zarobki zależą od kwalifikacji oraz posiadanego doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Jeśli jest Pan zainteresowany i posiada Pan odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, zostanie zaproszony Pan na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania. / Zespół RETIS Construction

Parari

Witam jak wyglądają zarobki na spawacza Aluminium

@Parari

Szanowny Panie, wszystko zależy od kwalifikacji oraz posiadanego doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Jeśli jest Pan zainteresowany i posiada Pan odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, zostanie zaproszony Pan na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania. / Zespół RETIS Construction

Weronika

Napisaliście raptem ze zarobki zależne od stanowiska po pytaniu jednej osoby myślałam ze się dowiem a tu nic. Czy mogę o konkretne info prosić chociaż ja??

@Weronika

Szanowna Pani Weroniko, spółka RETIS Construction nie posiada wakatów. Nie planujemy również rekrutacji w najbliższym czasie. Jeśli jednak pojawi się możliwość aplikowania, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego i przedstawienia swojej kandydatury na rozmowie kwalifikacyjnej, na której będzie mogła Pani dopytać się o kwestie związane z wynagrodzeniem. Dział HR

Czy rozmowa kwalifikacyjna w RETIS Construction Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Całkiem niedawno szukali projektanta konstrukcji i zastanawiam się z jaką stawką, bo widełek nie podano. Pisaliście tu kilka lat temu o minimalnej krajowej, ale to chyba dotyczyło innych stanowisk? Choć nie wierzę, ze spawacz miał "gołą" najniższą...

lostru

Na jaki zarobek można liczyć w tej firmie?

On
@lostru

Zależy co będziesz robił ???

Jak łatwo przychodzi oczernianie, może wystarczy dobrze wykonywać swoje obowiązki a zupełnie inne zdanie będziemy mieli o firmie?

Arek

@N Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Chyba, że to inspiracja konkurencji?

Szyszka

(usunięte przez administratora) jako pracownik z 5 letnim stazem moge cos wiecej poweidziec ,zaczynalem jako zwykly pracownik szrogowy przechodzilem kilka szczebli od Szeregowego pracownika po brygadzisty do kierownika . Firma jak kazda ma zalety i wady, ale wady na koncu . Mozna dojsc do wszystkiego ciezka praca ,nic za darmo wyplata na czas, wynagrodzenie uzaleznione od umiejenosci . Ja osobiscie sie spełnilemw tej firmie i z trudem sie z nia rozstalem (oferta przekraczajaca moje oczekiwania )szefostwo zawsze pomogło. ekipa na 100 % .Z gorszych spraw zeby byc obiektywnym ,premia nie zawsze mimo wykonania pracy , zaangazowanie w utrzymanie sprzetu 50/50 .Wiecej nie moge powiedziec bo bym skłamal . Pozdrawiam

Wiktoria

Możesz napisać coś więcej o wymaganiach wobec pracowników? Rozumiem, że mają szeroki zakres obowiązków? Mógłbyś napisać, jakie dokładnie zadania są im przydzielane? Wspominasz, że nie odpowiada Ci wysokość wynagrodzenia, czy poza podstawą pracodawca oferuje także premie? Jak przedstawia się atmosfera?

Byly pracownik
@Wiktoria

Premii w tej firmie nawet na swieta nie dostaniesz, za najnizsza krajowa biegasz i robisz wszystko co mozliwe

Zostaw merytoryczną opinię o RETIS Construction Sp. z o.o. - Kruszyn Krajeński

• Jak się pracuje w RETIS Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RETIS Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

RETIS Construction Sp. z o.o.