forma-ceramika

Kruszyn Krajeński

Opinie o forma-ceramika

arek 2015-02-25 20:18:25
Niewiem jak terez ale moja mama pare lat temu po niewyrobieniu normy musiala tyrac druga zmiane,a siasiadka Pani Krystyna K.po po paru latach dowiedziala sie ze niemiala placonych swiadczen mimo otrzymania umowy od poczatku swiadczenia pracy,ciekawe czy zostanie taka opinia przedstawiona wszystkim ktorzy chca pracowac jak w 18 wieku na plantacjii bawelny.
arek 2015-02-26 05:17:25
Ale takich kwiatow w okolicy Bialych Blot jest wiecej,za najnizsza krajowa,na umowe zlecenie lub dzielo,na 3 zmiany.Dzieki komu,naszym glupim przepisom,tym co je uchwalaja i tym ktorzy je pochwalaja.Moj szwagier,gdy dowiedzial sie ze zostanie tata stwierdzil ze czas na legalna prace,poszedl do takiego kwiatka ale w Zielonce,na wtryskarke,na 3 zniany,na umowe zlecenie,za 6 zl na godzine ale jak sie sprawdzi to po 3 miesiacach bedzie 7.No i po miesiacu pracy na widok 8-set pare zl wrocil na budowe za 2700 ale bez smieciowej umowy.Mozna wiele firm w ten sposob opisac ale nie trzeba,wystarczy isc do PUP i zobaczyc do kogo wysylaja nasi urzednicy bezrobotnych,do firm do ktorych nikt normalnie niepojdzie a tylko pod przymusem.
Zostaw swoją opinię o forma-ceramika - Kruszyn Krajeński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie forma-ceramika