Be Perfect Sp. z o.o.

Opinie o Be Perfect Sp. z o.o.

Mariusz P.

Rewelacyjny kontakt i doradztwo, warto podjąć współpracę.

P.

Pracuję w tam od przeszło 5 lat. Atmosfera świetna! Praca może nie należy do najłatwiejszych ale można naprawdę dobrze zarobić. Wynagrodzenie zależy właściwie od tego jak się przyłożymy do pracy, można wyciągnąć naprawdę fajne kwoty. Ekipa jest bardzo pozytywna i zgrana, co jakiś czas umawiamy się na jakieś wyjścia, są również organizowane różne imprezy. Co roku jest organizowane 3 dniowe szkolenie wyjazdowe (na które zawsze cała firma czeka z faktu wielu atrakcji :) ). Jeśli coś czasami się w życiu dzieje, że potrzeba wolnego czy szybszego wyjścia - zazwyczaj nie ma z tym problemu. Mogę szczerze polecić :)

Damian

Z tego co słyszałem to firmę wyróżniała unikatowa i fajna atmosfera. Czy od tamtego czasu coś się zmieniło?

Anita

@Bogdan Uwagi dla firmy lepiej kierować na właściwy adres bo to jest forum pracownicze>

Dziwny, ktoś ciągle wchodził i wychodził, nawet nie wiem kto tam był szefem, chaos i jakoś tak brudno.

Gdzie się widzisz za 10 lat XD NA TWOIM STANOWISKU

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
M

Pracuje już tam trochę :) Atmosfera w tej firmie jest rewelacyjna. Finansowo też jest dobrze kwestia tego jak się pracuje. Ogólnie naprawdę nie mam na co narzekać.

@M

Atmosfera to dla wielu osób rzeczywiście znaczący aspekt zatrudnienia. Co możesz powiedzieć nam na temat benefitów pozapłacowych w firmie Be Perfect? Czy są one dostępne dla pracowników? Jeśli tak, jakiego rodzaju są to benefity?

M.
@Agata

Obecnie można korzystać z kart Multisport z dofinansowaniem 50% :) Poza tym co jakiś czas są wyjścia na kręgle, bilard... warto też wspomnieć o corocznym wyjeździe szkoleniowym :)

Kamil

Możesz napisać, czy firma Be Perfect daje możliwości odpowiedniego rozwoju zawodowego? Jestem ciekaw, czy zatrudniona osoba może liczyć na odpowiednie kursy i szkolenia, które podnoszą kwalifikacje? Przedstaw, proszę, jak to wygląda z Twojego punktu widzenia.

Mr.

Ja dostałem po 3 miesiącach umowę o pracę normalnie. Z wszystkim idzie się dogadać bez problemu, a jeżeli chodzi o to stwierdzenie z Call Center, to jest to chyba żart. Bo rozumiem, że częścią wspólną jest to, że trzeba rozmawiać z Klientami. Jeżeli ktoś ma problem z komunikacją, to można przykładowo szukać pracy przy składaniu długopisów, to nie trzeba się z nikim wtedy kontaktować... Jestem bardzo zadowolony z pracy, bardzo pozytywny zespół. Nauczyłem się masy rzeczy i na swoje zarobki nie mogę narzekać ;)

Grinch

Bzdury...nie da się tego inaczej opisać.

Agata

@Henry @ Lord Vampirófff Rozwińcie, proszę swoje wypowiedzi. Dobrze, że polecacie tę firmę i dajecie Be Perfect opinię dobrego pracodawcy, jednak przytoczenie kilku konkretnych argumentów, które was do tego przekonują byłoby bardzo cenne? Wcześniej @Przemek pisał, że w firmie pracuje się nad nowym systemem wynagrodzeń. Czy ten system już powstał? Jak jest oceniany przez pracowników?

@Agata

Ja współpracę zakończyłem przeszło 3 lata temu wiec nie mogę się wypowiadać o obecnych warunkach, ale umowę o pracę otrzymałem po 3 mc, stawki były wg. mnie bardzo ok, największe plusy to wyrozumiałość, elastyczność i indywidualne podejście do pracownika :)

@Lord Vampirófff

Twoja odpowiedź z perspektywy byłego pracownika jest bardzo istotna dla użytkowników forum. Być może rzeczy, o których wspominasz, mają miejsce także obecnie. Czy możesz podpowiedzieć nam jak w czasie, gdy pracowałeś w Be Perfect, wyglądała kwestia benefitów pozapłacowych?

Henry

Słyszałem, że firma dobrą opinię jako pracodawca , może komuś żal straconej pracy?

@Henry

pracy nie, ale firma naprawdę godna polecenia

Pedro

Jaką umowę dostaje się na początek? Czy z małym doświadczeniem są szanse na pracę?

Przemek
@Pedro

Obecnie pracujemy nad nowym systemem wynagrodzeń więc będziemy wiedzieć wkrótce :) Rekrutacja odbędzie się we wrześniu. Zapraszamy

Agata

Pojawiło się sporo wpisów na temat Be Perfect od klientów. Fajnie by było jakby zostały dodane wpisy na temat firmy jako pracodawcy. Czy w tej chwili prowadzone są rekrutacje na poszczególne stanowiska? Jak wygląda proces rekrutacji oraz sprawdzanie faktycznych umiejętności kandydata? @Wiktor, napisałeś, że firma zdobyła opinię bardzo dobrego pracodawcy. Co sprawiło, że tak jest?

Życzliwy
@Agata

Lepiej daj sobie spokój z tą firmą, to nie to samo co wiele lat temu.

@Agata

nie wiem jak obecnie, ale swego czasu firma oferowała naprawdę przyjazną atmosferę w pracy, bardzo elastyczne i indywidualne podejście do pracownika, ja osobiście sporo z firmy wyniosłem w postaci wiedzy i bardzo przydatnego doświadczenia, życzę każdemu pracownikowi tak wyrozumiałego szefa i kierownictwa jak w Be Perfect, zaaplikuj uważam, że warto :)

Jacek

Tak rzadko tu zaglądacie, jest tak dobrze?

Wiktor

Be Perfect zdobył opinię bardzo dobrego pracodawcy. To zobowiązuje do dobrych działań.

Janusz D

Bardzo dobre efekty działań kampanii. Po pierwszym miesiącu współpracy już widziałem wzrost efektów działań reklamowych - więcej zapytań - lepszy efekt kampanii. Bardzo dobry kontakt z firmą - profesjonalne doradztwo, pomoc w dobraniu efektywnych działań i rozwiązań skutkujących lepszym działaniem kampanii reklamowej. Polecam!

Mkon

Stosunkowo szybkie efekty pozycjonowania. W dwa miesiące wskoczyło nam około 70% fraz. POLECAM

Stanisław Zarzenno

Prowadzimy kampanie zarówno Adwordsów jak i facebook przez nich i dobrze to wygląda, raporty pokzują jak wzrastają konwersję są dostarczane cały czas , kontakt jest ok , firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Be Perfect Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Be Perfect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Be Perfect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Be Perfect Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Be Perfect Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Be Perfect Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Be Perfect Sp. z o.o.