Be Perfect

Katowice

Opinie o Be Perfect

Andrzej 2016-06-30 13:09:24
mogliby mieć niższe ceny ale obsługa za to jest super
Patrycja 2016-08-30 09:04:30
Zdecydowanie polecam dla firm dla których liczy się jakość i zysk. Be Perfect nie jest firmą najtańszą - i bardzo dobrze bo jakość ich usług jest na bardzo wysokim poziomie. Wreszcie trafiłam do firmy która zajęła się moim marketingiem i przyczyniła się do wzrostu zysku.
MaleckiA 2016-08-31 15:21:33
Ceny faktycznie nie są najniższe, ale za to jakość usług bardzo wysoka. Nie obiecują gruszek na wierzbie a działania jakie wspólnie podjęliśmy sprawdziły się w 100%. Polecam
Aneta 2016-08-31 15:24:37
w poprzedniej firmie z jaką współpracowałam wkurzało mnie bycie kolejnym "numerkiem" w kolejce,albo gadki ze skryptu " szanowna pani ..." i odpowiedzi z czerto dniowym opóźnieniem, osób,które ponoć wiedzą i znają sie na "marketingu internetowym"z początkiem roku przeszłam do beperfect, pomimo, że cenę mieli wyższą od poprzedniej firmy.. ale teraz wiem, że nie jestem kolejnym numerkiem w kolejce, mam przydzieloną jedną osobę, która jest do mojej dyspozycji i zna moją reklamę! dzięki temu odpowiedź zawsze mam od ręki. W końcu normalni,aczkolwiek profesjonalni ludzie, pracujący w agencji reklamowej! fajny , sprawny kontakt. Jeśli macie czasem dylemat czy dopłacić czy zaoszczędzić, to w tym wypadku dopłaćcie, bo warto!
Katarzyna M. 2016-08-31 15:28:31
Jeśli chcą Państwo mieć prowadzoną kampanię na wysokim poziomie i na własnej skórze przekonać się jakie zyski można czerpać z kampanii adwords zachęcam do skorzystania z usług tej firmy.
Jeśli chodzi o koszty biorąc pod uwagę włożoną pracę i osiągnięte efekty kwota jest naprawdę adekwatna do pracy którą wykonuje firma. Dodatkowo dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną i miłą obsługą. Na czas i skutecznie.
Łukasz B....... 2016-08-31 15:32:17
Z całym szacunkiem dla poprzednich firm z którymi wspolpracowałem. Powinny one się uczyć od Be Perfect podejścia do klienta. Pełna profeska , wsparcie techniczne , dbałość o moje pieniądze przeznaczane na reklamę sprawiły że jestem bardzo mile zaskoczony współpracą. Polecam szczególnie ze względu na zakres usług i jakość z jaką sie jeszcze nie spotkałem. Za 3 miesiące kończy mi się umowa i już zdecydowałem się na przedłużenie współpracy. Jako jedyna firma wyszła do mnie z ofertą elastyczna ale też przemyślaną. Z nastawieniem od początku na zwiększenie sprzedaży mojego sklepu www.
Ilość konwersji wzrosła 2krotnie w ciągu 3 miesięcy a koszty nadal spadają. Godna polecenia firma na lata.
Janekk27 2016-09-05 11:58:46
Spoko firma, robiłem filmik reklamowy i byłem zadowolony.
Tu akurat mega tanio w porównaniu do innych zapytań, które wysyłałem.
Polecam

Robert 2016-10-28 13:26:58
fajny i sprawny kontakt, raporty reklamowe bardzo konkretne i czytelne.
Zostaw swoją opinię o Be Perfect - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Be Perfect