tracz centrum ogrodnicze

Sosnowiec

Opinie o tracz centrum ogrodnicze

gość 2011-10-05 15:47:24
praca super!!! super ludzie, no może oprócz fałszywej i beznadziejnie głupiej kierowniczki(usunięte przez administratora)no cóż? jego syn tomcio-paluch - doprowadzi pewnie do upadku tej firmy, więc jak chcesz pracowac w Traczu, gdzie nie ma przyszłości spróbuj a napewno cie przyjmą ale tak samo szybko wywalą, gdy tylko podpadniesz (usunięte przez administratora)
anonim 2011-10-07 20:20:07
zgadzam się z opinią jak szybko Cię zatrudnią tak szybko zwolnią czyli potrzebują jak mają sezon a później wal się.... Ale nie ma co ładnie obiecują!!!!
choinka 2013-12-05 20:24:17
Chcecie zobaczyć jaki jest syf i drożyzna w sklepie to zapraszam ja byłam i juz tam nie pojade bleeeee !!! jest tyle innych ciekawych miejsc aby robic zakupy zwiazane z ogrodem
a na temat pracownikow ta naimilsi sa na ogrodzie zewnetrznym bo w sklepie jest taki jeden natret ;
w 2013-12-07 17:06:03
CHCECIE PRACOWAĆ ZA FRI TO SIE ZATRUDNIJCIE PENSJA Z POŚLIZGIEM 3 TYGODNIOWYM
Ogrodnik 2014-06-26 19:14:46
Pensja na czas ostatnio była jakieś dwa lata temu. Zimą zaliczki po 200 zł a reszta w maju. Wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowy na pół etatu z najniższą krajową a harują więcej godzin niż na całym etacie.Wiele osób umów nie ma wcale. Każdy ma po kilkaset nadgodzin, których oczywiście odebrać nie ma kiedy. Jak odchodzisz to wypłaca za nadgodziny po paru miesiącach i kilkudziesięciu telefonach i wizytach.(usunięte przez administratora) GDZIE?
fanka 2014-07-11 20:19:03
Tak niestety lecz to wszystko prawa co napisał ogrodnik-Edek:)
stokrotka 2014-11-28 20:21:35
to już koniec z WIELKIM TRACZEM w sklepie zimno pracownicy ubrani jak na biegunie północnym zastraszeni i tylko slyszałam że jeszcze nie zapłacił pensji pażdziernikowej w całości o czy mowa z czego pozapłaca ozdób choinkowych brak choinki potrwonie drogie i brzydkie
Luoo 2015-02-25 02:09:33
Zakładam, że pracę otrzyma pasjonat bądź znawca tematu. Rzadko kiedy potrzebne jest nie wiadomo jakie wykształcenie do tego typu pracy, chociaż każdy pracodawca jest inny. Zastanawiam się tylko na jakie wynagrodzenie można byłoby liczyć, jeżeli już do zatrudnienia faktycznie by doszło. Czy jakieś 2000 z tego będzie do ręki?
mm 2015-06-01 22:42:59
nic tam się nie dzieje... ludzi brak, kwiatów brak... dostawy to jakieś pobożne życzenia... Swieca pustkami. Dziury wypełnione tujkami... Już nawet szklarnie - dotychczas pełne kwiatów- stoją zupełnie puste :(
xyz 2016-01-21 10:40:47
A Pani Beatka wspaniała dalej trzęsie szkółką?
xyz 2016-02-21 00:02:37
Blondyna Beatka, może się przemalowała?? Też tam pracowałem.
xyz 2016-03-21 13:35:18
Stabilność do Sylwestra. Później brak klientów zimą i żegnają się z pracownikiem aż do wiosny.
Premie? Dla d.powłazów ot tak bez niczego są.
xyz 2016-03-21 22:58:58
Raczej na urlop wysyłają, najlepiej bezpłatny.
Ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników z ich strony nigdy nie znika.
rrr 2016-04-01 01:07:59
Firma ma przed sobą przyszłość, lider w województwie, ostatnio miał trochę kłopotów, ale wychodzi na prostą.
1 kwiecien 2016-04-08 23:35:05
dwie powyższe z 1 kwietnia więc niech to starczy za komentarz ;)
xyz 2016-04-09 15:59:55
Haha dobre.
Zaraz wróci z emigracji tłum ludzi by tam pracować.
Firma przyszłościowa, ale ciągle pracowników poszukują... rotacja niezła
tekson 2016-05-08 10:23:47
Teraz powinno pojawiać się sporo ofert @xyz, ponieważ sezon można uznać za otwarty, praca na świeżym powietrzu zazwyczaj
Zostaw swoją opinię o tracz centrum ogrodnicze - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tracz centrum ogrodnicze