logo KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO

KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO

Białystok

Opinie o KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO

tomasz 2014-12-01 13:53:58
Czy ktoś korzystał z dotacji dla firm lub dotacji dla osób bezrobotnych z PUP planujących rozpoczęcie działalności gospodarcze porzez doradztwo tej firmy?? Posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa europejskiego oraz pozyskiwania funduszy unijnych więc na pewno wiele osób ma doświadczenie i miło by mi było uzyskać jakieś informacje na temat współpcacy z nimi...
ALICJA 2016-07-09 07:07:38
Warto wysłać CV. Do mnie odezwali się i odbyłam bardzo przydatną i merytoryczną praktykę absolwencką. Dzisiaj, po latach, bardzo dobrze wspominam ten czas. Dzisiaj mam własną kancelarię prawną.
Inżynier z Podlaskiego 2016-07-30 06:52:58
Kancelaria Szmurło przygotowała nam program na prawie 4 mln złotych z refundacją połowy tej kwoty. Pełen profesjonalizm. Zanim zadzwoniłem... przejrzałem na stronie Kancelarii wykaz firm, którym pomogli przez ponad 20 lat.. to pomogło podjąć decyzję.
Michał z prawa 2016-08-25 21:03:41
Odbyłem w Kancelarii Doradczej Szmurło praktykę absolwencką. Warto było !!! Takich doświadczeń i praktyki nie zdobędziesz z książek. Widać "amerykańską szkołę" prezesa. Polecam osobom ambitnym i z otwartą głową. Obowiązuje podstawowa zasada - chęć nauki i rozwoju !!!
ert 2016-09-09 22:38:14
Na pewno tacy stażyści mogą później liczyć na dalsze stabilne zatrudnienie, ale czy umowa jest w pełni respektowana? Chętnie bym się załapał, bo wiedzą jak zadbać o zadowolenie pracownikó. Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO