logo KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO

KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO

Białystok

Opinie o KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO

tomasz 2014-12-01 13:53
Czy ktoś korzystał z dotacji dla firm lub dotacji dla osób bezrobotnych z PUP planujących rozpoczęcie działalności gospodarcze porzez doradztwo tej firmy?? Posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa europejskiego oraz pozyskiwania funduszy unijnych więc na pewno wiele osób ma doświadczenie i miło by mi było uzyskać jakieś informacje na temat współpcacy z nimi...
ALICJA 2016-07-09 07:07
Warto wysłać CV. Do mnie odezwali się i odbyłam bardzo przydatną i merytoryczną praktykę absolwencką. Dzisiaj, po latach, bardzo dobrze wspominam ten czas. Dzisiaj mam własną kancelarię prawną.
Inżynier z Podlaskiego 2016-07-30 06:52
Kancelaria Szmurło przygotowała nam program na prawie 4 mln złotych z refundacją połowy tej kwoty. Pełen profesjonalizm. Zanim zadzwoniłem... przejrzałem na stronie Kancelarii wykaz firm, którym pomogli przez ponad 20 lat.. to pomogło podjąć decyzję.
Michał z prawa 2016-08-25 21:03
Odbyłem w Kancelarii Doradczej Szmurło praktykę absolwencką. Warto było !!! Takich doświadczeń i praktyki nie zdobędziesz z książek. Widać "amerykańską szkołę" prezesa. Polecam osobom ambitnym i z otwartą głową. Obowiązuje podstawowa zasada - chęć nauki i rozwoju !!!
ert 2016-09-09 22:38
Na pewno tacy stażyści mogą później liczyć na dalsze stabilne zatrudnienie, ale czy umowa jest w pełni respektowana? Chętnie bym się załapał, bo wiedzą jak zadbać o zadowolenie pracownikó. Dzięki za odpowiedź
Karolina 2017-08-09 13:49
@Michał z prawa - a możesz napisać nieco więcej o odbytym stażu? Czy w trakcie praktyk były organizowane kursy/szkolenia? Czy po odbytym stażu była możliwość zatrudnienia na pełen etat? Czy praktyka była płatna?
Przemek 2017-08-23 12:47
Kancelaria w sposób profesjonalny przygotowała mi pisemne wystąpienie do konsula, tzw. 'odwołanie' oraz wygenerowała nowy wniosek vizowy.

Jestem zadowolony że współpracy i jak najbardziej polecam!
Rafał z UwB 2017-08-29 17:49
Odbyłem praktykę w Kancelarii w Dziale Doradztwa Europejskiego. Miałem dobry kontakt nie tylko z zarządem, ale również z paniami konsultantkami. To bardzo dobre doświadczenie dla studenta ekonomii. 22 lata Kancelarii na rynku robi wrażenie.
Karolina 2017-09-07 11:27
@Rafał z UwB - czy odbyta przez Ciebie praktyka w KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO była płatna? Jak długo ona trwała? Czy po jej odbyciu była możliwość zatrudnienia na pełen etat? Takie informacje będą cenne dla osób, które również zastanawiają się nad odbyciem praktyk w Kancelarii.
Zostaw swoją opinię o KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO