Opinie o THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW w Warszawa

Silentseed Nowy wpis

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w ochronie w ASW? Jakie są zarobki? Jak traktowana jest ochrona? Będę wdzięczny za jak najwięcej informacji odnośnie pracy w ochronie w ASW. POZDRAWIAM

Alaobama Nowy wpis

Tak jak pisał jeden z oponiodawców, atmosfera w szkole to jeden z dużych atutów placówki, ludzie są nad wyraz mili. Na pewno nie uświadczycie takiej atmosfery w pracy nigdzie indziej. Jeśli chodzi o inne benefity to korzystanie z siłowni/basenu szkolnego jest otwarte dla pracowników oraz 400 zł zwrotu na dentystę (Szkoła zwraca do 400zł kosztów za dentystę jeśli przyniesie się fakturę) oraz karta Medicover. Raz na 3 miesiące przypada tygodniowy "break" (tydzień "ferii") - kiedy to nie ma zbyt dużo pracy. Nauczyciele są trzonem więc adekwatnie zarabiają najwięcej(10-15tys), jeśli Polak dostanie tu prace na tym stanowisku to z reguły już zostaje na bardzo, bardzo długo. Zarobki w placówce są godne i niejedną osobę myślę że zadowolą, dodatkowo szkoła wspiera rozwój pracownika, finansując na przykład certyfikaty i szkolenia. Z minusów jakie mogę wymienić to dyrektor szkoły(JZ) jest bardzo nastawiony na P.R. i nie liczy się dla niego pracownik jako jednostka, wśród kadry szkoły krąży opinia, że za jego obecnej kadencji bardzo pogorszyły się warunki pracy w szkole, a dyrektor działu HR jest swoistym buforem między pracownikami, a dyrektorem głównym. Słowem - podwyżki pensji nie uświadczycie (nie mówię o rocznej równej całe 50zł netto). Dyrektor Admissions jest bardzo fałszywą i nieprzyjemną osobą na która, przy każdej okazji kontaktu warto rozmawiać ostrożnie i zachowywać swoisty dystans. Na poparcie moich słów dodam że wszystkie 4 asystentki jakie miała w przeciągu ostatnich lat odeszły bo nie wytrzymały psychicznie. Jeżeli masz dosyć korpo szukasz pracy spokojnej z miłymi ludźmi i zastanawiasz się nad ASW to mogę szczerze polecić, ale jeśli chcesz się rozwijać to max 2-3 lata pracy w tej placówce, ponieważ później już zaczyna się zastój i przestajesz uczyć się nowych rzeczy. PS. środowisko pracy jest DWUJĘZYCZNE! (pl-ang), niby rzecz oczywista, ale warto o tym napisać.

Renata Nowy wpis
@Alaobama

Powiem Ci, że naprawdę zabrzmiało to zachęcająco, niestety czas prysł przy minusach. :/ Widać, że trudno jest tu być asystentką, ale może to problem z płcią pracownika? Miała kiedyś asystenta mężczyznę może?

Agata Nowy wpis
@Alaobama

Przydatna opinia, miałam aplikować do działu Admission, ale po opisie Dyrektorki rezygnuję....

LocalHired

Witam, być może ktoś będzie kiedyś zainteresowany pracą, więc zostawię dla potomnych. American School of Warsaw to naprawdę dobre miejsce do pracy. Najlepiej mają nauczyciele, wiadomo, są podstawowym ogniwem do działania szkoły. Jeśli do szkoły dostanie się nauczyciel z Polski, to już nie rezygnuje, przynajmniej nie słyszałem o takim przypadku. Jeśli chodzi o pracowników biurowych, kasa nie jest tak atrakcyjna jak dla nauczycieli, ale wciąż są to stawki powyżej średniej rynkowej. Jednak nie chodzi o same pieniądze. W szkole panuje bardzo dobra atmosfera, nie ma jakieś wzajemnej zawiści, wyścigu szczurów. Ludzie podchodzą do siebie w serdeczny sposób, przyjazny. Oczywiście, są wyjątki od tej reguły, jednak na ponad 200 pracowników zawsze się trafią jakieś czarne owce i szansę, że będzie się miało z nimi integracje są niewielkie, a szkoła bardzo dobrze reaguje na wszelkie przejawy niewłaściwego zachowania. Zasady zatrudnienia są uczciwe, a oprócz wynagrodzenia szkoła oferuje benefity pozapłacowe. Wiem, że ta opinia może wyglądać na sponsorowaną czy pisaną przez lizusa, ale uwierzcie mi. ASW to miejsce do którego warto pójść, żeby zobaczyć, że można pracować bez uczucia "znowu do pracy", czy "kiedy w końcu koniec tej zmiany". Tak więc, jeśli się zastanawiasz, spróbuj, bo warto! :)

Hanna
@LocalHired

Bardzo dziękuję za tak obszerną opinię o pracy w THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW! Poruszyłeś w niej wiele istotnych kwestii. Chciałabym dopytać o benefity pozapłacowe, o których wspominasz. Możesz napisać coś więcej na ten temat, jakieś konkrety?

LocalHired
@Hanna

Tak. Jest to prywatne ubezpieczenie medyczne + dofinansowanie na stomatologię/ortodoncję, ubezpieczenie na życie, premia świąteczna i pakiet wellness obejmujący profesjonalne porady prawne/psychologiczne itd. i szkolenia z zakresu m.in. samodoskonalenia. Pracodawca finansuje również szkolenia zawodowe, wyjazdy na targi, konferencje, prelekcje itd.

@LocalHired

Witam. Chciałbym zapytać o stanowisko Pracownika ochrony. Jak wyglada charakter pracy, umundurowanie, czy selekcja jest dość duża czy wbrew pozorom można się dość łatwo dostać na to stanowisko? Pozdrawiam.

@K2

Praca w ochronie z tego co wiem wygląda 24/7/365. Z selekcją myślę, że jak wszędzie. Ogólnie chłopaki sobie chwalą tę pracę. Fajnie jest znać choć trochę angielski, zatrudnienie na UoP, nie wiem co jeszcze mogę dodać. Trzeba próbować ;)

@Ziomal

Dzięki Ziomal hehe. Angielski u mnie myślę coś między B1-B2. Robiłem też prawie 5 lat w formacjach uzbrojonych, tylko pytanie czy tatuaże na przedramionach nie są przeszkodą heh. Orientujesz się może? Szkoła prestiżowa i nie wiem jak dziarki są postrzegane. Tzn w Polsce to nadal problem, na Zachodzie na szczęście odeszło to już w niepamięć. Gdybyś mógł coś na ten temat napisać, byłbym wdzięczny. Pozdr.

@K2

Myślę, że zupełnie nie. Nie wiem czy obecnie jest rekrutacja otwarta w ASW do ochrony, ale można próbować. Dziary szczególnie niewidoczne (ochrona praktycznie zawsze ma długi rękaw) nie będą stanowić problemu. Z cech miękkich wiadomo, że w międzynarodowym środowisku liczy się umiejętność współpracy z ludźmi z całego świata oraz tolerancja, żeby nie było żadnych incydentów na tle rasistowskim/ksenofobicznym.

@Ziomal

Dzięki kolego za jakieś tam szczątkowe informacje. Wypatruje oferty, ale na razie nie widać heh. A Ty pracowałeś tam czy wiesz od znajomych jakie panują realia?

@K2

Pracuje w innym dziale od kilku lat. Jednak znam całkiem dobrze szefa, supervisorów i kilku chłopaków z ochrony.

K2.
@Ziomal

Mogę jeszcze trochę pomęczyć :)? Ciężko znaleźć informacje dot. pracy w tej placówce, a widzę że jesteś merytoryczny w tej materii. Rozmowa kwalifikacyjna jest cała w j. angielskim czy tylko częściowo? No i czy poziom B1-B2 wystarczy do pracy w tym charakterze? Ogólnie byłbym mega wdzięczny gdybys odezwał się na maila do mnie, jak masz oczywiście czas i ochotę, bo przez gowork pisanie wyglada jak szachy korespondencyjne w XIX wieku. Jeśli mógłbyś odezwij się na maila, bo miałbym kilka szczegółowych pytań, a jeśli nie to po prostu odpowiedz w miarę możliwości na moje pytania tutaj:) - gordonfr@o2.pl Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.

nauczyciel
@Ziomal

a czy jakaś inna rekrutacja jest otwarta?

Hanna

Jak oceniasz THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW jako pracodawcę? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? W jaki sposób THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW motywuje swoich pracowników? Czy stosuje rekrutacje wewnętrzne? Twoja opinia może być cenna dla przyszłych kandydatów.

Aplikowałeś do THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW na stanowisko Main Receptionist (Substitute position)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
mko

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. wsparcia projektów it? Monitorowanie zadań i kontaktowanie się z członkami zespołu projektowego w celu weryfikacji postępu prac nie jest dużym obowiązkiem, a przynajmniej zarobki dają dobre.

admin

Wiecie jak wygląda praca w firmie THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie i szybki awans? Jak wygląda współpraca z szefem? Czekamy na Wasze opinie i komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW - Warszawa

• Jak się pracuje w THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW?

Zobacz opinie na temat firmy THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW?

THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW
  • ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 21 lok. 51