Urząd Miasta i Gminy w Szczekocinach

Szczekociny

Opinie o Urząd Miasta i Gminy w Szczekocinach

oszuscie wójciku 2010-02-19 11:35:30
jak sami widzicie państwo podatki w tym roku burmistrz podniósł prawie o 70% nie liczy się z opinia ludzi jest co on zrobił przez ta swoja kadencje nic nic tylko narzeka na byłego tamten coś robił dla szczekociny a ten nic po obstawiał sie koleżkami i nauczycielami i robi co mu sie podoba len śmierdzący oszukał wyborców nic nie robi tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grzeje na stołku gdzie ludzie mieli oczy go wybrać na burmistrza przez ten okres nasza gmina weszła z deszczu pod rynnę wywieść [usunięte przez moderatora] na taczce do Pilicy i go tam wrzucić [usunięte przez moderatora]
polak mały 2015-03-24 15:00:41
Witam i znowu do koryta zaczyna się pchać były albo jeszcze zipiejacy baron paliwowy pan Wiesław Stępien jaki to on mądry szkoda tylko ,że se mature kupił bo go na zdjęciach nie ma według roczników w szkole,no ale jak się ma syna policjanta to wszystko można?????
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta i Gminy w Szczekocinach - Szczekociny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta i Gminy w Szczekocinach