Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Daniel

Degeneracja. Patologia stała się normą. Pozdrawiam.

W Tesco w Ropczyce jest nie miła obsługa a przede wszystkim na kasach

Nastepna krolowa zaladunkow na t 1 co dzien chodzi a inni nie ;{

Żal ci ????

@.....

chyba tobie

@mika

Możesz podejść wprost i powiedzieć a nie wypisujesz tu a może się nie nadajesz i nie chodzisz

@.....

a moze nie lize (usunięte przez administratora) kierownikom jak krolowa

....
@mika

Hahaha????????????????????????może lizesz co innego ????????????????

@....

winy sie broni ja nie mam takiego zamiaru i nie spadne do twojego poziomu

kamil
@mika

oDWAL SIĘ OD KRÓLOWEJ. Fajna koleżanka, nie to co ty ztym garbatym nosem jeździsz z fochem.

@mika

Jeszcze niżej spadles bo ja w oczy ty nawet tego nie potrafisz tylko wypisujesz ciekawe jak się sprawa wyjaśni kto to pisze to jestem ciekawa czy też taki mądry będziesz

mala
@kamil

odwalcie sie od krolowej to ze jest brana na zaladunki swiadczy o tym ze wykonuje dobrze swoja prace a jesli ktos zazdrosci to niech sie zastanowi nad soba a nie wypisuje brednie

--------
@kamil

haha królowa ale klozetu chyba hahaha

misio12

amen

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
misio11

a co nas obchodzi stokrotka to forum o pracy w tesco

misio1

ludzie ogarnijcie sie nie macie o czym pisac smiech

misio

bla bla bla

gloria

kazdy kazdemu ubliza a tak naprawde pracowac gdzies trzeba

napa
@gloria

swieta racja

@napa

no niby swieta racja ale czy w stokrotce czy gdzie indziej pracowac trzeba

@napa

o najwazniejsza robota chyba dla ciebie bo dla mnie nie?

@napa

no jak masz inne zrodlo dochodow to tez moglbym tak powiedziec

@napa

a w tesco nie jest tak zle placa na czas sa dobre obiady wiec nie narzekajcie

gloria

i nikt za lezenie nie placi

napa
@gloria

no niby tak ale kazdy ma prawo tu o tym napisac

glupota tyle i az tyle

Witam w Gorzowie Wlkp. Menadżer Mariusz K sklepu Tesco zablokował godziny. Traktuje pracowników jak niewolników, Proszę zróbcie coś z tym Gostkiem jakąś naganę. Klientów odstrasza. Jak tak dalej pójdzie to tam nikt nie zostanie. Abo zmianę Menadżera sklepu.

W Łęcznej na świeżej to samo , dopracowania mają lizusy i donosiciele....

Agula

Przenieś lub zwolnic gnoja, albo niech popracuje sam i stwierdzi czy to jest lekka praca. Traktuje ludzi jak próbkowania, sama byłam świadkiem jak odzywa się do pracowników cytuje"tu się (usunięte przez administratora) a nie stoi"a czym się pani tu zmeczyla"czy tak odzywa się menadżer?

Zgadza się Ten facet to jakiś pierdzielony robocop! To prawda że jak on zostanie w Gorzowie to wszyscy się pozwalniają Mobinguje i skłóca ludzi ! To jest jakiś nawiedzony człowiek który faszeruje się sterydami i cholera wie co on bierze .

Lala

Masz rację, osoba na kierowniczym stanowisku, która od niedawna jest na sklepie, jest zły, bo pracownicy są zgrani isobie pomagają, wypowiada słowa, że trzeba Was skłócić, bo jak ludzie są skłócić, to lepiej pracują. To jego słowa, przyznanie, że to chore. Każdy normalny kierownik jest zadowolony, że pracownicy są za sobą, a jeżeli nie to raczej ma problem, ale ze sobą. Moim zdaniem nasz menadżer chce, by ludzie byli donosicielami i lizusami. Panie Mariuszu, zapraszam do PIS-u.

krysia

Walduś mówi że mało pikujemy. Walduś chce żebyśmy w ciągu ośmiu godzin zrobili tyle co kiedyś w ciągu dwunastu godzin. Kiedyś norma była 580 oczek, teraz jest 770. Nie realne żeby pikować tyle dzień w dzień. Mówi Walduś że mało ładujemy. Widać jak te wariatki z fresza ładują po dwa rolkejdże. I co niektórzy z agencji. Wszyscy poruszają się w biegu na każdym odcinku a jemu wciąż mało. WaLDUŚ JAK TY BYŁEŚ MAGAZYNIEREM TO TAKICH NORM NIE BYŁO, ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELEŃCIEM BYŁ. Trzeba jednak przypodobać się menadżerowi i popierać go że się da.

Wykryliscie ukryte kamery w swoich tescach taki przypadek wykryty we Wrocławiu szukajcie może u was też są

KOLAR
@anonymous

Kamera jest na załadunku Bananów jak nie pojadą to -666 w plecy na T-2.

polo

nieporozumienie nigdy więcej. bidony ci kierowcy

Ile zarabia na dzień dzisiejszy zarabia się jako sprzedawca w tesco. Próże o prawdę i konkretnę kwoty netto a nie lanie wody!!!!???

Nikola
@Nowy

W tesco przy pełnym etacie itp wyjdzie poniżej 1700 zł chyba. To też na początku dostajesz mniej później po pół roku podwyżka. ...taki standardowy proces. No cuz szału nie ma.

Trzeba opinie i zapytania wysyłać na brytyjską stronę tesco wszystkie żale i nieprawidłowości i to ze głowni kierownicy mają wszystkie niedziele wolne i że biorą urlopy kiedy sobie chcą a nas typują kiedy mamy na urlop iść pisać i tłumacza wrzucać i brytyjskie tesco oni szybko zaczną scigać tych co kręcą bo będą musieli

Wolny
@anonymous

Kierownicy na magazynie T-2 w Teresinie to nieroby leżą jak łanie w biurach czas to wysłać zdjęcia do biura głównego ,jak wy nam -300 punktów to my zdjęcia się wysyłamy nieroby .

Dorotka
@Wolny

Znalazła się jedna osoba, która podobno powiedziała głośno o tych tzw."kierownikach" to co wszyscy (nawet ci co im wchodzą po palcu do d..py) o nich myślą. Teraz będą się na magazynierach z T2 odgrywać, czego nawet nie ukrywają.

@Dorotka

a to już będzie podchodzić pod mobinng i proponuję tak jak piszą pisać na pip i angielską stronę tesco a nawet inspekcję pracy w Wielkiej Brytanii bo nie chodzi żeby kłaś ć firmę tylko pozbywać się złych kierowników co myślą że im wszystko wolno

Dorotka
@anonymous

Nieroby i stanowiska kierownicze na T-2 do wymiany .

Zapraszamy

Ile zarabia się na sklepie netto jako sprzedawca na dzień dzisiejszy???

Gavroche
@Zapraszamy

Za dużo by umrzeć, za mało by żyć.

lider zmiany
@Gavroche

2100 netto. A pies ją jeb@ł.

@lider zmiany

2100zl netto kro zarabia lider czy sprzedwczoraj ????????

Taki tam

2450 brutto po pol roku sprzedawca

Mala
@Taki tam

Ja pracuje ponad 6 lat I jestem doradca Klienta I zarabiam 2445 brutto

Wolny
@Zapraszamy

Wymienić całą kadrę kierowników nierobów na innych którzy się znają na swojej pracy a przeważnie tych na T-1 leżą jak nygusy ,nieroby skaner na dłoń wózek w drugą i wiśta .

karolek

Dzisiaj zawitałem na brytyjską stronę tesco i to co od razu rzuciło się w oczy to to że oni tam oferują o wiele lepsze produkty można powiedzieć takie co wrzuca w Polsce lidl tak więc pytanie co za zarządca odwala taką fuszerkę szczególnie że produkty zbliżone cenowo czyli wychodzi że to główne biuro razem ze swoimi przydupasami robi wszystko by firmę rozwalić czyli albo chcą by przeją ją Biedroń lub lidl ale nam bez różnicy aby tylko zarobki były większe a nie 1700 na ręke pozwalam na tłumaczenie na angielski i wysłanie na brytyjskie tesco

norbert

Priorytetem firmy nie jest zapewnienie ludziom pracy a szczegółowe kontrolowanie i monitorowanie pracy pracowników. Karanie za byle pierdółki , podnoszenie w nieskończoność norm. Straszenie punktami karnymi i kierowanie na gorsze odcinki. Wymagania z kosmosu i pracy coraz więcej. Ludzie odchodzą nawet na wyższych stanowiskach, trzeba zawdzięczać to obecnemu menadżerowi, który nie ma pojęcia o robocie i ludzi ma za nic.

Witam, czemu nie działa strona praca do kitu tesco chodz często były tam chamskie teksty to też było dużo prawdy ,solidarność tesco też tam pisała

zoska
@anonymous

Znow zablokowala firma żeby nic nie było wiadomo-na to to maja kase!!!!

otwarte oko
@zoska

Ostatnio blokada była ponad 3 m-ce, że ludzie pozapominali o tym forum. Fajna manipulacja z ich strony. Ostatnie wpisy dotyczyły grupowego l4, strajku itd widocznie komuś było to nie na rękę.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO