Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Sławek Hindus

Całe kierownictwo,mówię o tych w żółtych kamizelkach jest głupie jak but! Nie umieją poruszać się w środowisku Microsoft Windows i Excell. Siędzą w tej kanciapie i udają durnia, bo myślą że rządzą. A prawda jest taka,że rządzą własnym tyłkiem. Przyjdzie inny głupek Jakół huknie na tych ciemnioków i nie wiedzą gdzie się mają schować. W TESCO w Teresinie decyzję podejmują idioci i dlatego firma stacza się po równi pochyłej.

Twój zawsze wierny Parol
@Sławek Hindus

(usunięte przez administratora)jestem z Tobą jak zawsze masz rację. Zawsze cię podziwiałem kolego za szczerość. Trzymaj się i ten kompaktor za jaja całusy:*

Pogromca Idiotów

Całe ,no prawie 99 % kierownictwa to tępaki bez szkoły i rozumu bezmyślnie wykonujące polecenia z góry na czele z Dominiczkiem i Madzią. Pomysły jakie mają są tak głupie i bez sensu że aż żal 4 litery ściska. Skąd oni się tam wzieli wylosowali ich czy co. Palety 2,2 przeracają się co chwilę. Ja będę robił góra 1, 8 niech mnie zwolnią mam to gdzieś. Niedługo nie będzie tam komu pracować i zamknął ten (usunięte przez administratora) na kółkach!

wolny
@Pogromca Idiotów

To są ludzie którzy boją opuścić stołeczka a gdzie dostaną taką kasę .

Zniesmaczony

Tesco Teresin...porażka na całej linii. Brak szacunku do pracownika, możesz zasuwać a i tak jest źle. Ciągle zmiany, podnoszenie norm, panoszenie się Ukrainy i wielkich liderek z agencji. Nic nie robią a mają największe pieniądze. Do czego to doszło żeby liderka agencji rządziła pracownikami Tesco? Chodzą jak święte krowy, dyskutując a kolejnym fryzjerze czy kolorze lakieru do paznokci. Lizidup Tomeczka Iwonka uciekła z zaladunkow a teraz wielką pani lider, zaraz za Jadwinia. Ta to już wogóle nie wie co to jest praca. Z tymi paznokciami to nie wiem ja się podcięta a co tu mówić o jakiejkolwiek pracy. Znawczynię za 5 dwunasta a zielonego pojęcia nie mają jak cokolwiek zrobić. Takim ludziom pozwalają nami rządzić. Nic dziwnego że ganiają ludzi ja parobków skoro z ich średniej pensji mają wypłaty, ktoś (usunięte przez administratora) żeby one za chodzenie sobie po magazynie po 3 tys dostać. To się nazywa sprawiedliwość. Nie dziwne że i agencja zaczyna uciekać z tego syfu. Coraz mniej ludzi mają, no ale Tomuś Ukrainę obsadzi. Trzymajcie się od tego miejsca jak najdalej, wykorzystywanie i traktowanie człowieka jak robola to tu podstawa.

Maria
@Zniesmaczony

Traktowanie człowieka jak robola? A kim Ty jesteś? Właśnie robolem tak jak każdy pracownik fizyczny w tej firmie. Niech to w końcu do Ciebie dotrze to może się ogarniesz, czegoś nauczysz i.... przestaniesz być robolem.

Zniesmaczony
@Maria

A skąd wiesz że wogóle jestem pracownikiem fizycznym w tej firmie. Nie jestem już od dluuuuugiego czasu bo nie pozwoliłem się traktować jak taniej siły roboczej. Widocznie ty jesteś i dlatego tak zabolało....

Patrycja

Teraz administracja to z braku zajęcia się tatuuje. Podziwiają swoje tatuaże i przeglądają je nawet w internecie. Widząc tych wytatuowańców robi się nie dobrze. Oni jednak uważają że są kul. Że menadżer ich nie pozwalnia. Na załadunkach pracują wariatki z fresza , ładują po dwa rolkejdże a po każdym zaladunku lub skończonej misji jadą do komputera patrząc ile wpadło procentów. Takie wariatki z fresza Asia Z i Ewa P. Paniusia Asia dumna jest że jest z miasta a ludzi ze wsi ma za chamów. Kierownicy się zwalniają bo menadżer każe im pracować za dwóch. Przyjdzie też kolej na magazynierów i będzie kłopot/

Dorotka
@Patrycja

Te tatuaże to swoją drogą ciekawy temat. Każdy psycholog wam powie, że człowiek stabilny emocjonalnie nie zrobi sobie tatuażu. Po co się tatuują? Bo mają niskie poczucie własnej wartości i myślą, że jak sobie wydziarają pieska, kotka, rybkę to są oryginalni i fajniejsi od innych. W innych krajach błyszczy się pracowitością, kreatywnością a u nas jest moda na błyszczenie głupotą.

@
@Patrycja

Kierownicy muszą pracować za dwóch nie dlatego, że menager im karze tylko właśnie dlatego że połowa z nich się zwolniła i to prawie jednocześnie. A skoro tobie tak źle to też się zwolnij!!!

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Vec

Adam i Sebek z T1 odchodzą.. Nie zostanie już żaden porządny kierownik.

@Vec

Sebek porządny kierownik? Od kiedy?

Patrycja

Na t1 jest zaladunkowa niejaka korzeniowa zwana rakieta. Zasuwa jak na dopalaczach chyba pije mleko od wscieklej krowy. Wybiera palety na ktorych jest najwiecej kartonów i zostawia smieci. Nawet jesli ma ladowac dwa sklepy to zanim skonczy ladowac pierwszy to wczesniej pochowa palety z drugiego sklepy na ktorych jest najwiecej kartonów. Korzeniowa ma plecy. Tescowe zasuwaja w pikingu a ona laduje. Dopiero jak juz nie ma kogo dobrac z agencji to wowczas dwie godziny przed koncem zmiany dobiera sie tescow. Korzeniowa nie foliuje i wstawia uszkodzny towar ale liczy sie ilość.

Realista
@Patrycja

Ma chody u Woldemorda i dlatego.

Wieczny piker
@Patrycja

Premia premia i jeszcze raz premia. W pikingu zesrasz się, a normy nie zrobisz. A załadunki z palcem w 4 literach sobie dziennie 500 pkt. premii wyrobisz nawet jak jesteś leniem.

Armagedon
@Patrycja

Kto te normy poustalał w pikingu. Chyba Plastik razem z tym ptakiem spał i im się przyśnił wspólny sen, a potem ustalili.

@Patrycja

Co tam załadunki .Nie długo sama Ukraina będzie wieżą w nich jak bożki z dalekiego wschodu .Ja to mam gdzieś załadunki kończę już karierę w Tesco starczy tego niewolnictwa i tak cały czas na jednym i tym samym .

nie korzeniowa tylko korzeniewska

Bolo

Hej ,skąd jet ten lizidup lwonka?

Oki
@Bolo

Wymyśle Słubice jak sie nie myle

Zyczliwa

Może lepiej byłoby postawić na dobra promocje,dostępność asortymentu.reklama i promocja dźwignią handlu...no ale cóż ryba psuje się od głowy a na "gorze"to już głowy chyba nie ma..

Urlopowicz
@Zyczliwa

Jest kupa trocin gówna i wszelkiego rodzaju syfu

Gavroche

"Tesco zamyka kolejne 13 sklepów w tym Hipermarkety" ( za Businessinsider)Tłumaczenie to co zawsze: nierentowne, nie opłaca się. Zagrożonych likwidacją jest 2200 miejsc pracy. Nie podaje linka bo zaraz i tak usuną, zresztą łatwo znaleźć. No cóż, jak widać w Tesco jak boli ząb to nie leczy się zęba tylko... obcina głowę. Łatwiej jest zamknąć niż zastanowić się dlaczego nie przynosi zysku i jak to zmienić. Być może ktoś nieudolnie próbował temu zaradzić, a może nie? Tego nie wiemy. Szkoda, bo chyba każdy woli być częścią firmy która jest perspektywiczna i rozwojowa niż takiej w której trwa sukcesywne "wygaszanie świateł".

Renata
@Gavroche

Oni już od 2 lat wygaszają te światła ;)

edzia

Siemka , czy u was znowu kierownicy sklepów każą wstawiać użetki i sami decydują kiedy , , bo na podlasiu znowu tak jest przynoszą do podpisu i masz brać czy wy dalej na to pozwalacie czy zgłaszać do pipu

@edzia

To jest forum TESCO TERESIN. Umiesz czytać? Nie obchodzą nas wasze problemy w sklepach, mamy dość swoich.

Boczuś

Plastik lubi chłopców, zresztą sypia z Woldemrdem.

Madziulka
@Boczuś

Wiem . Nie chcą mnie tylko sami wszyscy ze sobą, a ja taka samotna myszka. Nawet Ukraińcy mnie nie chcą tykać:(

leon z teresina

Siekier milosniku agencji wracaj na fresza. Jak papiery wydajesz to wola o pomste do nieba. Tescowym smieci typu doladunki , łaczenia z kilku sklepów a agencja gliwice, poznań i zeróweczki.

Jagoda
@leon z teresina

To zapraszamy na Fresha. U nas pracownicy załadunkowi z Ukrainy i FastService, przychodzą na 12, zgarniają wszystkie wózki załadunkowe, zerówki i lepsze łączenia. Pracownicy Tesco, muszą ładować wózkami rozładunkowymi (którym się wozi jak (usunięte przez administratora) po jednej RC) często łączenia po 5-6 miast. Do czego to doszło, że Polacy są gorzej traktowani (pracują na gorszym sprzęcie, dostają gorsze zlecenia) we własnym kraju niż Ukraińcy? To już zaczyna podpadać pod jakąś dyskryminację. Potem się pytają, czy poleciłabyś/polecił pracę w Tesco... ABSOLUTNIE NIE!!!

Gerty
@Jagoda

Masz racje niech zatrudniają dalej Ukrainie .A my cierpimy ,przypomina mi się Wołyń.Na magazynach Tesco tak ja mam to w (usunięte przez administratora) ich załadunki a prace w Tesco nikomu nie polecam tam jest na pierwszym miejscu wolumen niż wizyta u lekarza .Po znajomości dostają ,urlop wypoczynkowy a mi na żądanie bo dużo pracy .

Dominik Plastik
@Jagoda

tak wpisałem na ankiecie

@Gerty

I to właśnie jest ta Polska!

Ella

Tesco w Bielsku- Białej na ul. Grunwaldzkiej to jakieś nieporozumienie. Półki puste, podstawowe towary takie jak warzywa, pieczywo, woda mineralna i wiele innych o godzinie 8-9tej to rzadkość. Obsługa bezczelnie odpowiada, że nie mają czasu, aby towar wyłożyć. Przy kasach kolejki jak za komuny, na prośbę o otwarcie kasy jeszcze jednej, kasjerka odpowiada, że" jak się nie podoba to to siadać przy kasie i kasować" skąd są ci pracownicy.? Praca w sklepie to bezpośredni kontakt z klientem, sprzedawca to wizerunek firmy, czy tego ktoś nauczył tych ludzi?

Zniesmaczona

Czy wiecie może co się dzieje w sklepach Tesco?jest totalna zmiana asortymentowa na...gorsze niestety.co ci na górze mają w głowie ,,trociny,, bo nie mózgi chyba????

Który to ten Plastik co lubi chłopców?

Zanęta

Kapitaliści pozdrawiają wszystkich ludzi pracy czyli frajerów.

Dnia 31.07.2018 pracownice działu chemia-kosmetyki w krakowskim, całodobowym Tesco na Kapelance do godziny 11.00 przed południem nie miały czasu usunąć dużej reklamy z boku modułu, jak również małych cenówek pod produktami firmy Colgate informujących o promocji 30% na wszystie produkty tej marki. O godzinie 11.00 panie nadrobiły szybciutko zaległości tylko dlatego, że ja-klient zwróciłam uwagę podczas skanowania wybranej przeze mnie szczoteczki, iż wskakuje jej regularna, niepromocyjna cena. Owszem, drobny druczek na karteczkach z cenami informował, że promocja trwa do 30.07.2018. Czy ja-klient sklepu mam obowiązek rozszyfrowywać drobny druczek, czy też sugerować się dużymi reklamami, jak również wyrazistymi cenami pod produktami? Dodam, że wybranej przeze mnie szczoteczki nie nabyłam.

Bolek
@anonymous

Największa patologia to Tesco wysyłają zaproszenia do ZUS- a tak robi to kadrowa brak zajęcia.

Hehehe

Najwieksza patologia dunska szczecin pierw zajac sie biurem brak zajecia w ich zyciu ze zwalniania sie pracownikow. Patologia jest ale pierw zabierzcie sie za biuro bo sklep zamkna wkoncu hahaha

Kierowca

Panie w okienku przyjęć działu chłodnia świeża żywność bardzo nie miłe,ziewające i pretensjonalne, odnosi się wrażenie jakby siedziały tam z musu jak za komuny wyniosłe zachowanie traktujące petenta (kierowcę ) za kogoś gorszego przeszkadzającego w tym jak tu przetrwać swoją zmianę nocną. Jaki pan taki kram chyba znowu przydało by się wielkie bezrobocie.

@Kierowca

Bo te panie mają się nie od dziś za kogoś lepszego niż są w rzeczywistości i nie może się znaleźć nikt kto je sprowadzi na ziemię. A która to? Może ta flądrowata, chuda w okularach? Wyjątkowo niemiła, jakby pozjadała wszystkie rozumy.

Zanęta

Od o.bozu zagłady różni się jedynie tym że praca tutaj nie jest przymusowa, płacą za nią i nie strzelają w tył głowy za nieposłuszeństwo. Po za tym wszystko jest tak samo jak za Hitlera.

Maria
@Zanęta

Co ty bredzisz?

pokolo
@Zanęta

To prawda tam tylko dobrze mają sługusy kierowników jak na magazynach tak i sklepach .

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO