Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Śmieci

Bo się zesrasz

Nieznajomy

Ile możemy zarobić w tej firmie ? Osoby na ciuchach może inaczej zarabiają, ale my co osobą z wsi pomogliśmy się zatrudnić w firmie co siedzą prze biorkiem, coś tam policzą, coś tam się przejdą na główny magazyn, aby zobaczy co może brakuje na produjcji. LUDZIE JESTEŚCIE DIROŚLI, ROZUMIE (usunięte przez administratora) FIRMĘ :)) hehe

Grzesiek

W ostatnich dniach w tesco teresinie odbywała sie ankieta na temat firmy. Prowadzil ją menadżer gdzie niesamowicie chwalił co to dobrego w firmie zaszly same dobre zmiany. Podwyzki itd. Zapomniał powiedzieć ile złego uczynił. Zwolnił tyle dobrych kierowników a reszta przejęła ich obowiązki po ktorych cześć nie wytrzymala i osami się zwolnili. Wyrównał pensję w biurokracji a magazynierom nie. Podniósł dwa razy normy. 770 oczek w pikingu nierealne. Karze ukladac towar na palecie na 220cm. Chyba zwariował. Obarczyl magazynierow częścią obowiązków biurokracji. Wprowadzil premie po czym ludzie nie nawidza sie na wzajem. Mam nadzieje ze go zwolnia albo zamkną ten magazyn a nam dadzą odprawy. W firmie jest coraz gorzej a oni sie przechwalaja jak to jest dobrze. Ten bchpowiec tez jest. Jakis nie normalny. Omijajcie tesco z daleka.

Punkt

Pierwsze to se zeskanujcie nowe produkty z starymi, bo słuchy chodzą że niektórzy są na debacie :)

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Wiecie jak było za młodu... nie którzy wstąpili w niebieskie szeregi, szacun dla ciebie, osobiście ich nie szanuje. Jak bym w berety wstąpił spoko, tez mi nie dadzą. I co zrobić z swoim parszywym życiem. Już wiem, na studia iść firma Cie w tym monecie tekę da

autobogus

Niestety okazało się że wraz z żoną kupiliśmy towar który widniał tylko na paragonie bo nie było go w naszym koszyku chodzi o prawie 50zł za jakiś ser

@autobogus

To straszne. Zgłoś się do Jaworowicz albo od razu na policję.

Yt

Zwolnic bhapowca ktory wprowadzil smieszne procedury a kierownicy mu wturuja

Yt

Re

Taki jeden

Pani z onfolini odbierze jak będzie trzeba ?

Dobry

Agencioki ze Szxzawina jakie dniowki hmmm.(usunięte przez administratora) agencje!!!!!!!!

mala
@Dobry

teraz nie ma agencji szczawin gabin jest agencja fast service baranie

Zniesmaczona

Do stop zapraszam do towarowania na dziale warzywnym.uwierz że po jednym dniu nie powiesz ,że pracownik biega i wali głupa.kobiety ,które tam pracują muszą wrzucić na półkę skrzynki ,które ważą więcej niż one same.i tak codziennie wiem bo robiąc zakupy niejednokrotnie byłam obserwatorem aż mi głupio że tam nie pracuje facet.a co do dostępności towaru to trzeba mieć żal do dyrekcji i systemu a nie do pracowników. Trochę empatii dla osób dzięki którym w sobotnie lub niedzielne poranki możesz kupić warzywo lub wodę ,która wcześniej pikowałeś.pozdrawiam ciężko pracujące osoby we wszystkich sklepach.trzymajcie się ciepło.

Zniesmaczona
@Zniesmaczona

A kogo to obchodzi jak nie masz pary w rękach to po proś kierownika sklepu i tak biega po sklepie od marca ponad 20 sklepów do zamknięcia.Tu się pracuje .

Tesco w Lublinie jest najgorszą firmą jaką dotychczas pracowałem. Pracowałem tam na umowę zlecenie i umowę o pracę. Osoba pełniąca funkcję kierownika hali nie powinna pracować w tym zawodzie albo chociaż nie na takim stanowisku. Pracownicy działu również nie powinni jeśli nie mają cierpliwość do ludzi. Na tzn serwisie na jednym dziale byłem ja oraz trzy osoby i jeden pracownik. Nastój na dziale był w zależności od nastroju tego pracownika, często dostawaliśmy naganne za nic, po prostu ten pracownik akurat miał gorszy humor. Po pół roku poczułem jakbym wychodził z więzienia o dużym rygorze. Wiadomość o zamykających w Polsce Tesco to była chyba najlepsza wiadomości w tym roku jaką usłyszałem od kolegów z pracy. Nie polecam.

Stop

Magazyn Tesco w Teresinie znowu się ogłosił w necie że przyjmują bo tam nikt nie chce pracować , tylko została im Ukraina ciekawie jak długo bo Niemcy otworzyli dla nich rynek pracy .Sklep Tesco w Sochaczewie to porażka towar stoi na palecie a ta osoba która wykłada towar biega po sklepie i wali głupa a klienta mają w (usunięte przez administratora) .Po prostu odbywa się samo obsługa sklepowa klient sam sobie bierze ze skrzynek dopóki nie stanie się wypadek .W tym sklepie niema jabłek tylko są spady z drzew w Sochaczewie a pikujemy takie pięknie jabłka duże ładnie a w tym Sochaczewskim to są jakby przebranie itd.Nawet nie mają wody nie gazowanej mineralnej ,po prostu pustki.

Zniesmaczona .

Nie zgadzam się że w skierkach jest więcej towaru.a to że magazyn jest blisko to nie znaczy że półki muszą być na Maxa zatowarowane.zamawia system i sklep ze swojej perspektywy nie może nic.zreszta trzeba zmienić tych na górze to wtedy wszyscy będą zadowoleni.byle do otwarcia Lidla...a to już niedługo.

Prezes
@Zniesmaczona .

Styczniu zwolnienia grupowe hura hura .

Magda
@Prezes

Dla kogo ?Dla wszystkich?

???
@Prezes

???

jaku
@Zniesmaczona .

Właśnie niech zwolnią tych na górze i biurokracje na magazynie .

Matt29Gd

w Gdańsku Tesco Cienista Pracowników kroją zwłaszcza w okresie Grudniowym podam przykład pracownik Tesco zatrudniony na umowę o pracę w Grudniu nie dostaje benefitów takich jak Paczki czy Talony razem koszt ok 1000 zł zaoszczędzone !!! Pracownik zatrudniony na umowę zlecenie który nie ma benefitów dostaje ponad złotówkę więcej na godzinę czyli sumą jest bardziej zarobiony od pracownika Tesco bo zarabia + 180 zł więcej w miesiącu,można tłumaczyć że pracownik Tesco dostanie na następne święta czyli Wielkanocne,nie mniej jest to zmyła bo pracownik na umowę o zlecenie zarobi przez kolejne 3-4 miesiące znowu po 180 zł co razem daje mu tu kwotę 4 x 180 zł = 720 zł !!!!. Wychodzi na to że Pan pracownik na umowę o pracę jest robiony w balona do Kwietnia bo wtedy dostaje następne benefity.Wniosek Tesco Grudzień pracownik umowa o pracę - 180 zł. Jestem ciekaw ile tak pracowników w Polsce jest (usunięte przez administratora)

pawiebnaj

Zgadza się wycofano część produktów. Bylem zaskoczony nie mogąc znaleźć ulubionych lakoci, które kupowałem za każdym razem robiąc tam zakupy. W magazynie w teresinie większość marzy o dostaniu wypowiedzenia i odprawy. Odchodząc z tej firmy człowiek poczuł by się jak by wyszedł na wolność z więzienia. Jedyne czego by było szkoda to kolegów i koleżanek z którymi przepracował się tyle lat. Niestety wprowadzane wiecznie zmiany doprowadzają firmę na dno.

Święta

Hipermarket Tesco Sochaczew słabo zaopatrzony a kierownictwo za bramę magazyn tak blisko zaledwie 13 km a tam po prostu nic niema .Byłem w Skierniewicach tam jest to co chcecie to po prostu jest od mięsa i owoców do piwa i zabawek tam kierownictwo dba o klienta a w Sochaczewie biega ten Kierownik po sklepie i tam po prostu nie ma co zaglądać ,Nie wiem na co czekają że jeszcze go nie zwolnili .

werka

Siekier jak ci smakowała zupa? Chyba była za kwaśna bo cię wykrzywiło jak zjadł pokrywę. Nie jedz tyle tego kwasu bo źle ci to wpływa na szare komórki. Nie rozwazaleś powrotu na fresza? Praca z tobą to porażka.

@werka

Porażka to ma twoja stara na imię. Siekier jest spoko.

Mmm
@Dokurobei

Złoszczą tylko

Prezes
@werka

Już nie długo będą duże wypowiedzenia dla kadry kierowników a pozostało jeszcze do zamknięcia 13 tyś metrów .W 2019 r będzie mało żółtych kamizelek .

leslaw

Wszyscy się wpisują, lecz o tym nie wiedzą, że ten pamiętnik i tak myszki zjedzą. Magazyn tesco w teresinie zbliża się ku upadkowi małymi kroczkami. Listopad a pracy tyle co kot na płakał. Na domiar złego wprowadzane są nowe i durne procedury typu stop na przejeździe magazynu przez ścianę nośną, na którym karzą się zatrzymywać pod groźbą punktów ujemnych. Stanowczo uważam ze jest to niebezpieczne jak ktoś zatrzymuje się komuś przed nosem. Taki durny pomysł miał zapewne ten cuda nowy behapowiec. Drugi beznadziejny pomysł to kazać ludziom układać takie wysokie palety, tez uważam ze jest to niebezpieczne i duży wysiłek żeby tak wysoko rzucać np.. soki, na co wyraził zgodę strachliwy behapowiec. Firma zarządzają ludzie którzy nie mają pojecia ile czasu wymaga praca fizyczna , dodając nowych obowiązków, to jest oczywiście sprawka menadżera. Ludzie zaczynają marzyć by nam dali wypowiedzenia i odprawy. Obecni kierownicy sekcyjni to tez porażka, szkoda słów. Co raz więcej ludzi odchodzi. Moje sugestie dla TESCO: Dać odprawy i zamknąć magazyn Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie da się nic naprawić jeśli ktoś nie ma pojęcia o praktyce

Dokurobei

W domu wszyscy zdrowi kolego? Głowa ci przestaje pracować?

lubiezakupywTesco
@leslaw

Wie ktoś coś na temat sklepu w Stalowej Woli , tzw Duże Tesco nr 31073 , pracownicy wciąż chodzą uśmiechnięci i zadowolenie , ale czy to nie dobra mina do złej gry ?

;)
@lubiezakupywTesco

Lubię złe gry ;| to coś zostawiam sobie samym, stalowa góro

Daniel
@lubiezakupywTesco

Stalowski i VEC na forum maja przejeba....

RYSZARD

fajne wyprzedaże, czysto i przestrzennie duzy parking-lubie zakupy w TESCO

margerita

No i teraz to przesadzili każą nam budowac palety 2 2m a jak paleta z alkoholami spadnie komus na glowe to i tak z tego sobie zrobia zarty a 600 punktow zabiora bo alkohol sie potluk debile.

Agencja
@margerita

Alkohol się potłukł! Matko boska -600 i sprawa załatwiona, a ty tyrasz za pół darmo danego dnia. Jaskół idziemy po ciebie!

Wasz Pan
@Agencja

Doszliście już XD ? Robole z agentury są od wykonywania poleceń i ciężkiej roboty a nie od szczekania. Jak się nie podoba to za bramę, jest 10 ukraińców na wasze miejsce.

Agenciak
@Wasz Pan

Ty (usunięte przez administratora) to możesz kible co najwyżej na centralnym lizać do czysta. Odwal się od ludzi bo będziesz zniszczony śmieciu z kontenera!

Wasz Pan
@Agenciak

Spokojnie nie podniecaj się tak mocno. Nie czepiam się ludzi tylko agencji XD. Agencja to współczesna forma niewolnictwa, tylko jakoś wcale mi was nie żal - każdy jest kowalem własnego losu. Chcesz dorabiać swojego Pana pośrednika to proszę bardzo, twój wybór, twoje życie.

@margerita

to racja palety na sklep przychodzą nam coraz większe trzeba drabiny aby sciągnąć dwie pierwsze warstwy:(

@pracownik

Te palety to naprawde swietny pomysl... Pzdr dbizs

@Wasz Pan

będzie ciężko po alkocholu, coś tam słyszałem jak ta zaczynał :P

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO