Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

WOLNY

Pracowałem ale po chorobie nie zamierzam wracać w cale .A jak bym wrócił to praca leka a tam takiej nie ma .

Aleksandra

Ja jestem po szkole zawodowej i wcale nie czuje się gorszy. Bóg mi dał dwie ręce to dam sobie radę. Gorzej ci wyszkoleni. Delikatne rączki i zero pojęcia o pracy fizycznej. Nie powinni tacy nami kierować bo wirtualny świat ich oczami nie ma nic wspólnego z rzeczywistym.

M.

Pracowalem w Tesco 3 lata, skończyło się psyhiatrykiem. Zacznijmy może od wspaniałej organizacji pracy w której każdy ma swój dział, a starzy wyjadacze smarują (usunięte przez administratora) świeżakom jak to oni nie muszą za nich (usunięte przez administratora) Kolejna rzecz administracyjna zwykle upośledzona lub nie dorozwinienta emocjonalnie wyżywa się na innych za to że jest na tym stanowisku i ma takie same pieniądze a tyle obowiązków Kierowniczki o po żal się boże uważaj żeby nie wyczuły w tobie konkurencji bo potrafią być miłe, a sztylet w plecy bezlitośnie Co można powiedzieć o trzymaniu porządku na sklepie, no trzeba zastraszyć pracowników że regionalny jeździ + audyt kierownicy w przypadku wizytacji np. dyrektora nakurwiaja po 16h żeby ogarnąć ten (usunięte przez administratora) oczywiście 8 za darmo regionalny to już ma na wesołości musi być pasjonat pracy 8-20 serdecznie nie pozdrawiam

Maja.
@M.

Cześć (usunięte przez administratora)mało wpisów jest coś dzieje z wami nie wolno pisać .Tak wasz wszystkich zwolnią jest pewnie że zostanie tylko 150 sklepów i jeden magazyn Gliwice a ten w Teresinie pomału jest już zapisany na straty,chyba że po zamykają sklepy na Południ Polski a zostawią Centralną to Gliwice zamkną to tylko teza to zostanie tylko 100 sklepów .

@Maja.

Otwarcie magazynu w Poznaniu było wielka pomyłką. Tu w teresinie co mądrzejszy znalazł inną pracę i ma inne życie. Odeszli kierownicy i pozostawili po sobie kupę na którą zleciały się następcy jak muchy do krowiego placka. Byli magazynier ami i pracowali w administracji a teraz zadzieraja nosa i się wożą. A ten co ma węża na ręku jest bezczelny. Nie którym poprzewracalo się w głowach od tych premii o mało nie narobią w pory.

Waldemar

Dlaczego w nowym programie rekomendacji pracownika,nie można już nikogo polecić w centrach dystrybucji?Rozumiem że w Komornikach,ale w pozostałych też nie?Coś tu jest nie tak.

ADSDSADA
@Waldemar

Kolego można cały czas ktoś Cię chyba w konia robi :) Jedynie formatka elektroniczna na ten moment była przeznaczona dla biura i operacji. Zgłoś się do swoich personalnych.

@Waldemar

Nie zamierzam nikomu polecać tej pracy bo to nie praca tylko współczesne niewolnictwo. Wstyd tu pracować bo jest się wykorzystywanym i karanym za byle pierdo) ły.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Komorniki

Pytanko czy Komorniki wracaj znowu do Teresin dzięki za odpowiedz

Po co

A czemu miałyby wracać?

Hans
@Po co

Bo chodzi fama że je zamykają ....

Klara

Nie

Klara
@Komorniki

Szkoda ze nie zamykają Teresina bo obecny menadżer podnosi co roku normy aż ludziom trzeszcz@ą kregoslupy.

Grzesiek
@Komorniki

Teresin jest zarządzany przez imbecyli. Choć ludzie zwalniają się sami,(usunięte przez administratora)

@Grzesiek

Po części się zgadzam, nie Teresin jest zarządzany przez imbecyli tylko cała sieć!!... Niestety. Pytanie, wyobrażalibyście sobie żeby pracodawca puszczał by was wcześniej do domu jak robota jest zrobiona (oczywiście z zachowaniem 100% wynagrodzenia) lub dawał dodatkowe dni wolne oczywiście płatne? Ha a ja tak w nowej pracy mam, zastanawiacie się co to ma wspólnego z Tesco? A to że zwolnilem się z Tesco i teraz mam lepiej i św. Spokój, norma? U mnie w pracy NIK nie wie co to a pracuje też na magazynie, pozdrawiam i polecam się zastanowić nad swoją karierą

Grejczon
@Taki ktoś

Potrzebują tam kierowników? Jak tak to dawaj adres i się zatrudniam bo jestem na wypowiedzeniu w Tescaczu.

@Taki ktoś

Teresin też jest zarządzany przez imbecyli. Obecny menadżer nigdy nie pracował fizycznie i wymyśla nowe procedury z rodem świata Stalina. Bechapowiec mu wturuje i zatwierdza co Pan mu każe. Palety na wysokość 2,20 to powinno być zgłoszone do państwowej inspekcji pracy, można uszkodzić sobie kręgosłup. Wciąż podnoszone normy i dokładnie obowiązków. Zmianowi wcale nie są lepsi. Nie potrafią temu człowiekowi doradzić i powiedzieć że robi bardzo źle i że robi z siebie posmiewisko. Jednak pensja potrafi zamknąć buźk~ę i przyklepywac rację.

@Grejczon

Haha haha haha haha ???? nigdy Jesteś /byłeś kierownikiem w Tesco na własną odpowiedzialność

@Tomasz

To zgłoś!

Lololol

Kierownikiem zmiany czyli... Nikim bo tylko ktoś kto jest nikim pomiata ludźmi!!! Swoją drogą pamiętam cię, i twoją śmieszną czarną skóre, wyglądałeś w niej jak badziewny akwizytor AMWAY'a, byłem u was kilka razy delegacji, i jak sobie ciebie przypomnę to chce mi się śmiać

Komorniki
@Komorniki

I miałem rację że Komorniki wracają teraz czas na gliwice

Hihotka

Cyrk Gliwice

lok
@Hihotka

Hej sługusy na stanowisku kierowniczym Lidl szuka kierownika jest ktoś taki zapraszamy macie super wiedzę po szkołach zawodowych co do których .

lok
@lok

TESCO ogłosiło o zamkniecie cztery sklepy i magazyn w Komornikach.

Wykańcza finansowo czy psychicznie

Rysia
@Zastraszania

(usunięte przez administratora) Rosnące co pewien czas normy, układanie towaru na palecie na wysokość 2,20 m., dokładanie obowiązków, że człowiek musi robić za trzech. Ty o tym nie wiesz? Z choinki się urwa) łas?

Stefania
@Zastraszania

Niedawno tescowym dano nowoczesne nożyki. Powiem jedno, niesamowity bubel, który do niczego się nie nadaje. Tnie tylko równe powierzchnie, które występują bardzo rzadko. Często trzeba ciąć grubą pozwijana folie do której ten bubel się nie nadaje. Pokazowka śmieszne fizioterapeutki na monitorze podczas pickingu to kpina i smiesznocs. Kto w ten sposób się schyla czy kuca? 40 procent normy w ten kaleczny sposób. A te drabinki? Strach żeby nie spaść i czegoś nie złamać.

Zastraszania

Tzn .że nie warto szukać pracy w tej firmie .A tak się reklamują że super pakiet socjalny że miła atmosfera..a tu masz wszystko to fikcja....

Aron
@Zastraszania

Jaki pakiet socjalny? Jaka miła atmosfera? Jeden na drugiego wilkiem patrzy. Firma dno. Normy z kosmosu, ciężka charuwa w pickingu.

Jolanta

Tesco wykańcza. Omijać ten magazyn z daleka i jego sklepy

Gavroche

Biedronka daje 2100 zł nagrody rocznej pracownikom przed Wielkanocą, a w DC Tesco Teresin... stare cukierki na stołówce co zostały z wigilii i normy w górę w dalszej perspektywie. Brawo wy. Najważniejsze, że światełka niebieskie w B6, wszak ludzie to w tej firmie jedynie narzędzie do osiągania założonego targetu prawda? Coś wam mądre, kierownicze głowy zacytuję pod rozwagę: "Dobrze zarządzane przedsiębiorstwo swoją pozycję buduje na triadzie współzależności: jakość pracy i produktów wynika z samokontroli pracowniczej, która powstaje tylko wówczas, gdy pracownicy czują się „podmiotami pracującymi”, gdy praca ma dla nich godnościowe znaczenie, gdy czują dumę z tego, co w pracy robią, gdy istnieje etos pracowniczy. Nasze przedsiębiorstwa i nasza administracja są w większości zarządzane „przedmiotowo”. Pracownicy stanowią w nich zasoby ludzkie, zarządzane przez przełożonych mniej lub bardziej wyszukanymi metodami wywiedzionymi z behawioryzmu i teorii uczenia się poprzez kary i nagrody – w skrócie: metodami „kija i marchewki” Brzmi znajomo prawda? No cóż... ostatnio tylko w Tesco jakby tej marchewki coraz mniej a kij coraz dłuższy. Wesołych Świąt.

@Gavroche

Świetny komentarz, sama esencja!!! Pracowałem w dc gliwice i widzę że u was też są jaja po ponad 6 latach zdecydowałem się zmienić pracę i powiem wam że to była chyba najlepsza decyzja, wszędzie jest lepiej niż w Tesco

Z

A mi tu dobrze... drugie tyle jaki był rzut od was do nas tzn 1,2

Patryk

Królowa oeszla z usmievhem na twarzy, my tez tak chcemy. Duza odprawa i nowe życie. Nie da sie zaakceptowac procedur i kosmicznych norm oraz wyzysku ,które wprowadzil obecny menadżer i bechapowiec czesio.

Wasz Pan

A w czym wy jesteście tacy doświadczeni? Chętnie posłuchamy i się pośmiejemy.

Lewy
@Wasz Pan

Kto usuwa moje posty. Bo co , bo jestem kierownikiem doświadczony a nie byle jakim pracownikiem?!?!

@Lewy

Być kierownikiem nie znaczy człowiekiem a byle jaki pracownik jest najpierw człowiekiem

Zastraszania

Tesco podobno obniża koszty zwalniające pracowników zmieniając asortyment.a ja się pytam .może by tak skrócić wycieczki po Polsce tzw.regionalnym.to są dopiero koszty ukryte.to paliwo i noclegi w hotelach nie zapomnijmy o dietach itd.co wy na to żeby zredukować regionalnych ...

@Zastraszania

Magazyn w Gliwicach sprzedany.

Szewcu
@25

Kto postradał zmysł i kupił ten ul ulepiony z gówna i słomy?!?!?

asd
@25

skąd wiesz?

Tak

Tak

Zanęta

Normalny człowiek nie ma szans.

Zastraszania

No i cóż koniec Tesco.otwiera się Lidl w kwietniu.zal tych nocy i dni przetyranych.....

Smieszny

Nie dziwię że Tesco zamyka część sklepów w Polsce. Moim zdaniem powodem jest kiepskie zarządzanie towarami których często brakuje na półkach. I to podstawowych produktów! Jako przykład podam regał z przyprawami. Mnóstwo pudełek z przyprawą do piernika, a nie ma tych najbardziej potrzebnych. Na każdej półce brakuje jakiegoś produktu, chociażby nawet keczupy, są wszystkie oprócz jednego rodzaju. Sklep nie widzi jakie produkty schodzą najszybciej? Na półce z winami też ciągły deficyt. Widziałem mniejsze sklepy ale oferty maja dużo większe.

?

(usunięte przez administratora) sztuki mięsa się liczą

Patryk
@0

Kogo obchodzi ywoje mięso? Nie wypisuj glupot idz lepiej do lasu.

X

Frajezy nauczcie się pisać :D a nie fajeczka, dupecza może i wam starcz hehe

Zarabiam krocie chodź mam 25 lat i najważniejsze cały czas kupuje jeden salceson :)))

Zastraszania

Mam pytanie .czy w każdym Tesco są tacy panowie ochroniarze jak w tesco Teresin.po podstawówce chcą się wykazać zastraszajac i śledząc innych pracowników.?macie jakiś sposób na takie działania.?

Dokurobei
@Zastraszania

Nie wiem, ale na pewno są w DC Teresin kierownicy po zawodówkach bez znajomości angielskiego choćby w stopniu komunikatywnym. W angielskiej firmie na kierowniczym stanowisku... dajecie wiarę?

Prezes
@Dokurobei

To dobrze że mają jeszcze takich pachołków .

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO