Eurocash S.A.

Radom

Opinie o Eurocash S.A.

hłe hłe 2011-09-29 17:02:13
Pracowałem tam od czasów eldorado i takiego [usunięte przez moderatora] jakim jest kierownik logistyki nie widziałem nigdzie indziej. Praca tam to czyste niewolnictwo polegające na [usunięte przez moderatora] typu ciągnięcie palet z piwem czy cukrem o wadze 1 tony na każdym kroku każą ci łamać przepisy bhp i udają że nie ma żadnych problemów . [usunięte przez moderatora] . Jeśli to czytasz to daj sobie spokój z tym [usunięte przez moderatora] już lepiej roznosić ulotki bo zaczną ci obiecywać a wyjdzie wielkie [usunięte przez moderatora] a jak sobie zrobisz krzywdę z ich winy to cię wyrzucą jak zwykłego śmiecia.
TR 2011-10-16 15:49:37
Słynny kierownik logistyki już tam nie pracuje :)
sgh 2012-04-24 21:19:17
a ciekawe jak nowy logistyk, słyszałam, że zaczyna robić się taki sam jak p. r[usunięte przez moderatora] , albo władza wali do glowy albo ... ( może lizaczka?)
TRA23 2012-05-28 23:56:09
Coś w tym jest :)
tra023 2012-06-05 00:46:54
A o co chodzi z tym lizakiem? :)
mikal 2016-04-21 18:33:40
arek, możesz powiedizeć czego wymagali i o co pytali na rozmowie ? Chciałbym spróbować swoich sił i wiedzieć jak najwięcej o nich
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.