Opinie o Castorama Polska w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Castorama Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Castorama Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Konin

castoludek

To co napisał gość 2 posty wyżej to niestety prawda, tak to obecnie wygląda. Jeśli będziecie słyszeli bardzo dobre opinie od ludzi o tej firmie zapytajcie czy jeszcze tam pracują, bo faktycznie jeszcze 4-5 lat temu było ok, a 6 lat i wstecz to nawet super. Niestety castorama jedzie na opinii sprzed lat, gdy podwyżki były często 2 w roku, premie wynosiły od 80-120% a nie jak teraz sztywno 80%, czyli czy zapierdzielasz czy leżysz bez znaczenia. Podwyżki obecnie dla wybranych, ulubieńców, donosicieli, jak do nich nie należysz to dostaniesz raz na 2-3 lata jakiś ochłap typu 50-100 zł brutto, tak to nie żart takie daje się podwyżki teraz. O stopnie ciężko, to nie to co kilka lat temu że po 3 miesiącach jak byłeś dobry 1 stopień, kolejny po roku i szybko to leciało, teraz po 4 latach możesz mieć dalej 1 stopień mimo, że wiedze masz nie gorszą niż doradca techniczny, sprzedaż wyższą itp. Obecne hity to przebudowy 2 razy w roku minimum według rengów z centrali, często plany są bez sensu, bo nie da się fizycznie upchnać regałów, albo nie ma elementów ale co tam. Kolejne zmiany powodują, zmniejszanie się liczby pracowników, część się zwalnia, części nie przedłuża umów, lub też co najlepsze robi wszystko by dana osoba sama się zwolniła. Podstawa jak powyżej napisał kolega, niedziele 150 brutto za każdą. Jak będziecie się starać o pracę, zobaczcie po rozmowie na dziale ile jest osób, bo możecie trafić na działy gdzie zmiany są 1 na 1 i ktoś na środek. Podstawa zostaje taka sama, dużo osób przekonało się po 1-2 miesiącu i sama odchodziła, bo jednak wypłata nieadekwatna do liczby obowiązków. Z plusów wypłata wpływa co miesiąc i to by było na tyle.

mariola

Hmm.. coś w tym jest

gość

Witam Trochę prawdy o Castorami i sieci Brico Depot. Obecnie pracuje tam na wysokim stanowisku i widzę że w firmie nie jest za ciekawie. Dodam że opinie o tej firmie w kujawsko-pomorskim już wyrażałem prade dni temu najwyżej ktoś ją skasował. A więc jeśli planujesz sie zatrudnic tej kampani to szczerze 2 razy przemyśl. poza płaca 2002 brutto.i platnymi niedzielami(tylko wybrani) to na podwyzkę nie masz co liczyć.2. musisz wyrobic sobie nawyk mordochlapa(czyli umiec prosto w oczy popd... kolegę kierownika dyrektora itp. Firma pod tym wzgledem bardzo lubi takie sytuacje a wylecić można zawsze. Szkolenia zapomnij. grafik jak bedzie pasowal kierownikowi ,dyrektorowi. Socjal minimalny to co muszą dać dają tak samo wygląda sytuacja BHP niby jest ale i tak nie raz na pograniczu. co do ludzi to jest duzą rotacja bo ten kto potrafi myślec i być kreatywny juz tam nie pracuję. Zdanie liczy się tylko kierownika i dyrektora. Jeśli jesteś ciekawy zapraszamy do nas. Atrakcji mnóstwo. Proszę administratora tego forum o nie kasowanie posta. Strona jest po to aby przyjrzec sie blizej firmom w Polsc.

Miner

Tak rozmyślam na możliwości zatrudnienia w siedzibie Castoramy. Jesteście w stanie powiedzieć czy finansowo w biurach można wyjść lepiej niż na sklepach i przede wszystkim czy osobom ze sklepu oferuje się przejście gdzieś wyżej? Jeżeli tak to czy to w Koninie się opłaca, dzięki za udzielenie szczegółów.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Castorama Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Elektryk - praca Niemcy
Konin
Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Van-Chris Szadkowski Radosław
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
gosc

Nie warto tam pracowac. Znam osoby, które pracują w największej Castoramie na ul Popularnej i już szykują sie z zalozeniem Zwiazkow Zawodowych. Ta praca to mobbing. Dyrektor Bernard H. oraz jego grono z góry nagrywa pracowników z dnia na dzien po czym wzywaja ich na dywanik i wymuszaja kary. Ochrona zamiast lapac złodzieji nagrywa filmy z pracownikami którzy zamieniaja ze soba kilka slow. Dodatkowo chodza za pracownikami do WC i sprawdzaja czy nie pisza na telefonach. Stazowe zabrane, kolejne do zlikwidowania maja byc 13 i 14. Place to 1800 zł netto bez niedziel na msc. (po 4 latach pracy) Turbo progresje sa male, szkolen brak, kierownicy to (usunięte przez administratora) Boja sie o wlasne tylki i oczerniaja swoich pracownikow przed dyrektorstwem. Sami zobaczcie jak pracownicy sa porozstawiani przy polkach. Coraz wiecej ludzi odchodzi z tego smietnika i maja racje. To nie jest juz to co bylo nascie lat temu. Badziew.

Wielki Wrobel
@gosc

Idealnie tak To samo w casto Radom Obietnice bla bla, grafik wersje po 21zmian Da sie zarobic 2tysia netto, pracujac 3-weekendy. Idealny post- zgadzam sie Castorama byla fajna 6lat temu teraz to benefit dostaniesz. A i garba tez

jaco

@kasia, hej pewnie jestes już po rozmowie i jak mniemam pracujesz w Castorama, możesz napisac jak przebiegał ten cały proces rekrutacji? W ogóle to słysząłem, że w każdym ze sklepów jest zamontowana skrzynka na CV i tak podobno najlepiej aplikowac, prawda to? Zawsze lepiej chyba wygląda jak zaniose Cv osobiście, ale nie dostrzegłem nigdzie tam skrzynek.

kasia

hej :-) Zostalam zaproszona na rozmowe w sprawie pracy-zgloszenie wyslalam na stanowisko kasjerki:-) Prosze o informacje o pracy w Castoramie. Mysle, ze jak juz mnie zatrudnia to jakąs umowe konkretna dostane ( mam 5 lat przepracowanych w zawodzie). Moze ktos z Was pracowal lub pracuje i udzieli informacji?? Slicznie dziekuje z gory...

Mam mieć okazję pracować jako koordynator kierowców w castoramie czy coś może na ten temat wiecie

Czy pracował tam ktoś jako koordynator kierowców bo mam ofertę pracy

katastrofa! promują, a inne podwyzszają ceny. Ogólnie nie polecam

Krzysztof

Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.

kastorama konin

pracownicy i kasjerki ktore kasuja otwieraja towar ,ogladaja go i klijent jest traktowany jak potecjalny zlodziej .Takie rzeczy sa tylko Castoramie w Koninie .Jesli prosi sie kierownika sklepu to przychodzi kolezanka i udaje kierownika Zachowanie ich jest beszczelne.

oj tam
@kastorama konin

Cóż, takie procedury nie wynikają z niczego tylko doświadczeń z klientami.

oj tam
@kastorama konin

Cóż, takie procedury nie wynikają z niczego tylko doświadczeń z klientami.

tagerek

Ludzie odpowiadajcie na pytania a nie piszecie jakies farmazony.Konkretnie jaki jest przedzial zarobkow w Castorami na poszczegolnych dzialach stanowiska kierownicze mnie nie obchodza bo wiem ze mniej niz 3000zl neto zastepca nie ma plus system premi za rewizje i inwenterizacje:) jesli sa w stanie zaproponowac 2200zl netto to moge przejsc bo tyle ma w obi:) czekam na odpowiedz. z gory dzieki

Pudzian

to (usunięte przez administratora) anie sklep Tam sie pracownik nie liczy tylko zyski nic pozatym To mabyc sklem(usunięte przez administratora)

obserwator

Bardzo mila obsluga jestem zawsze zadowolona.Towar dostepny dla klienta.

Bardzo mila obsluga.Sklep bardzo czysty asortyment dostepny.

obserwator

jeden zazdrosci drugiemu.to dlatego jeden ma wieksza pensje od drugiego.kto bardziej sie podlizuje ma lepiej.ten kto dobrze pracuje nie ma czasu siedziec przed komputerem i pisac glupoty na swoich kolegw z pracy.

KIerownik dziau sanitarnego to madry inteligentny czowiek.ten kto nie zna go osobicie niech nie pisze bzdur.

maciek

Bardzo mila obsluga.Szczeglnie na dziale dekoracji.

obserwator

dyrektor moze jest surowy ale sprawiedliwy.musi budzic respekt inaczej nie byl by dyrektorem. odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Konin

• Jak się pracuje w Castorama Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Castorama Polska