Opinie o Ener Vita Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ener Vita Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ener Vita Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ener Vita Sp. z o.o. w Kielce

kobi

Ja tam bym się skłaniał do przekonania się o Ener Vita na własnej skórze niż opierać się na czyiś komentarzach w stylu "wydaje mi się".

goron

@Maciul, a to dlaczego Ci się tak wydaje, pracujesz w Ener Vita, czy po czym wnioskujesz? Zaniepokoiłeś mnie trochę.

Gosia

Ciekawe co zrobicie jak " ludzie o wyjątkowo zwichrowanej psychice" namierzą adresy ip osób piszących te bzdury?

t

Miałam wątpliwy zaszczyt tam pracować. Straszne doświadczenie w moim życiu. Nie dziwi mnie to, że ciągle szukają nowych pracowników. Jak ktoś ma rozum to szybko odchodzi. NIE POLECAM!!!! Dla marnych pieniędzy nie można odzierać się z godności i oszukiwać naiwnych ludzi

nigdywięcej
@t

chyba z samo niedorozwojem......

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko NATUROPATA/NATUROTERAPEUTA w firmie Ener Vita Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
mała

Tak, ja też tam niestety pracowałam i muszę przyznać że to ludzie o wyjątkowo zwichrowanej psychice, zacząwszy od pielęgniarki koordynującej do szefostwa. Nikomu nie polecam, traktują jak śmiecia do zarabiania pieniędzy, co chwila zatrudniają nowych pracowników. Szkoda plamić sobie cv.

@mała

Dziewczyny , stanowczo odradzam !!! (usunięte przez administratora)Trzeba było pytać czy mozna pójść na przerwę śniadaniową. Co chwile zmieniaja personel. Traktują Cię jak śmiecia. Do pracy szłam ze strachem w oczach, ale na szczęście ten koszmar się już skończył.

pracowałam

Spróbowałam pracy w tym miejscu. Nie polecam najgorszemu wrogowi. Personel traktowany jak najgorszy sort ludzi. Totalna musztra w pracy. Czułam się tam tak jakbym nie mogła do nikogo się odezwać, najlepiej patrzeć w ziemię i broń Boże wypowiadać opinie medyczne. Coś takiego jak przerwa nie istnieje myślę,że przydało by się tam wysłać pip.Doktorek ma w zwyczaju wyśmiewanie personelu pielęgniarskiego i zwracanie mu uwagi przy pacjencie, który ma za zadanie całować go po butach. Takiego steku bzdur jaki jest fundowany ludziom w tej placówce dawno nie słyszałam.

gość

Jak się boicie pracy w Ener Vicie,to czytajcie te wpisy.Zastanówcie się, kto je pisze? Na pewno pracownicy którzy tam już nie pracują.Odeszli z różnych względów i chwała im za to.Bez nich Ener Vita z pewnością nie ucierpi.Po co wypisywać takie bzdury ???Czy nie lepiej zająć się pracą?Ale pewnie te osoby nigdzie nie pracują...

aniet9

Pracuję w Ener Vicie od ponad połowy roku. Z pracy i zarobków jestem bardzo zadowolona. Pracodawca umie motywować do coraz lepszej pracy comiesięcznymi podwyżkami. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna. Jesteśmy zgranym, uśmiechniętym i zadowolonym z pracy personelem medycznym.

Manna

Pracuję w Ener Vita od kilku miesięcy, i naprawde jest ok. Prawda jest taka że jeśli ktoś chce zarobić to musi pracować.Pracodawca gwarantuje najpotrzebniejsze narzędzia pracy.- a co najważniejsze jest słowny i wypłacalny zgodnie z umową. Jak ktoś jest leń to nigdzie nie zarobi i potrafi jedynie pisać głupoty na forum. Osobiście polecam prace w Ener Vicie!

(...)
@Manna

Kobieto skąd ty się urwałaś? Pracujesz tam jeszcze mądralo? Jestem przekonana, że już nie, takich jak ty wcale długo nie trzymali...Od leni będziesz innych wyzywać? Hahahahaha, wiem jak cię podpuścili i dobrze zapłacili, ale pamiętaj nie pieniądze w życiu najważniejsze...jakaś młoda, niedoświadczona gąska z ciebie.

Anonymous

Witam, Dzwoniono do mnie w odpowiedzi na moje podanie o prace.... Proszę o jakiekolwiek informacje na temat pracy w Ener Vicie na stanowisku pielęgniarki, czy rzeczywiscie jest az tak zle?? Ile godzin tygodniowo nalezy wyracowac?? Słyszalam, ze pracuje sie dziennie od pon do soboty. Jakie sa zarobki??? No i na wstepie mnie poinformowano o braku mozliwosci podjecia nauki:(

joanna

Fakt, gabinet jak wiele innych ale właściciele to potomkowie w lini prostej hama z hamów! stanowczo odradzam komukolwiek!!

Jeśli chodzi o personel to firma nie odchodzi od standardów jednak dużym minusem jest tu ogromny brak szacunku pracodawcy do pracowników Kompletne zero kultury

s*

praca w ener vicie to porażka, nie polecam, marne pieniądze, a pracownicy traktowani okropnie.....żal :(

Zostaw merytoryczną opinię o Ener Vita Sp. z o.o. - Kielce

Ener Vita Sp. z o.o.