PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

NATI

to prawda co piszecie o Pellowskich, wytrzymałam tam 2 dni, a na końcu chcieli mnie oszukac na pieniądze,gnoje,...masakra.

wera

Wlasnie otrzymałam telefon w sprawie pracy. Po przeczytaniu waszych opinii nie wiem co robic. Isc na ta rozmowe czy strata czasu?

siwa

Zgadzam sie calkowicie z poprzedniczka brawo jeszcze nikt tak im nie dosral.

sylka

Nie polecam pracować w tej piekarni nie dosyć że wyzysk to szefowa nie ma po szanowania dla swoich pracowników jest bezczelna i czasem nawet obraza pracowników czepia sie o byle co u niej nie ma słowa że czegoś nie ma na początku przy rozmowie jest miła udaje świętoszkę a potem czlowiek jak juz tam pracuje to wychodzi jaka jest naprawdę wredna i bezczelna nikt tam ja nie lubi i ma też swoich pupili w pracy serio nie polecam .

Kierownik Produkcji

Ogólnie to rekrutacja jak rekrutacja, każdy wie co to jest rekrutacja. Pytania o przebieg kariery dotychczasowy, a jest o czym mówić jak się ma takie bogate CV jak ja.

Zapytano mnie jaka godzina, doceniam poziom humoru. Świetnie się zaczęła nasza współpraca.

Aaaa....

Nie wiem czy masz pracę czy może jej poszukujesz. Do pracy u Pellowskich nie potrzebujesz żadnych kwalifikacji więc zobacz jaki kołchoz tam jest i wtedy stwierdzisz czy z pracownicami jest coś nie tak czy z tą firmą.

Witam. Sądząc po wypowiedziach niektórych osób są to albo właściciele owej "firmy" albo pracownicy którzy mają już to w (usunięte przez administratora) co sie tam dzieje. Powiem tak. Kto nie pracował wczesniej na piekarni i pisze takie głupoty jest poprostu żałosny. Ta praca jest ciężka.... jednakże u pellowskich praca ta jest o wiele cieższa niz w innych Piekarniach. Nie poukładane zajęcia. tzn. zatrudnia cie na pomoc na piekarni i trzeba rozróżnić jaka to ma być pomoc.. bo niekiedy osoba zatrudniona na pomoc na sklepie firmowym zajmuje sie calkiem czym innym co jest poprostu smieszne. wracajac do organizacji pracy, musisz ciagle cos robic. praca jak praca robic trzeba ale tu nie chodzi o wykonywanie swoej pracy. jak np jestes przydzielony na stan. kierowcy czy konwojenta. gdy zostajesz na piekarni to muszisz ogarniac niemal wszystki dobrze ze nie pieczenie chleba i wydawania klientom reszty na sklepie firmowym.. inaczej szefowa drze sie na ciebie badz co jeszcze dziwniejsze dostaniesz upomnienie 3 upomnienia rozmowa z dziwnie skrzeczacym szefem. jesli to nie pomoze kara pieniezna.. a latwo tam o takie dziwne kary bo zarzadzanie ta firma przez rodzine jest poprostu nie poukladane zero logiki.. Atmosfera w samym miejscu pracy jest zła. miedzy pracownikami raczej oschło-nijakie relacje kierowcy maja wyje...ane na wszystko wiec miedzy nimi atmosfera jest niezla ale reszta to szambo udupiaja cie o byle co szefowa ciagle sie o cos czepia. nie dajcie sie zwiesc milym podejsciem na poczatku. to tylko blef. Lepiej poszukać zatrudnienia na innych piekarniach lub calkiem w innym zawodzie gdyż praca na Piekarni Pellowski to poprostu Koszmar. a jeszcze co do podejscia do przyszlego pracownika :) Z rzetelnym pracodawca rozmowe kwalifikacyjna przeprowadza sie w biurze a nie na dworze przed piekarnia badz niekiedy przy stolikach na dworze :) Odradzam tam pracy... Pozdrawiam przyszłe osoby ktore maja możliwość pracy w tym miejscu.

ktoś

Nie do końca zgodzę się z opiniami powyżej chociaż jest w nich trochę prawdy. Wiadomo jak to jest w pracy gdzie wszystko musi być szybko i na już, bo klienci nie będą czekać. Trochę nerwówki z chwilami przerwy. Co do szefowej to jest różnie. Raz potrafi być strasznie miła a raz drzeć się w niebogłosy i to jest właśnie chyba spowodowane tą nerwówką, wiadomo to są ich pieniądze, wiec chcą żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Niestety jak idziesz się tam zatrudnić to pracujesz nie na danym stanowisku a akurat tam gdzie jesteś potrzebny (mimo tego, że mówią że jesteś tym i tym). Co do stawki to jest różnie. Na początek jest to około 8zł na ręke i na więcej nie ma co liczyć, ewentualnie jak przepracujemy gdzieś 3 miesiące to możemy rozmawiać o nie znacznej podwyżce. Pracuje tam dużo osób i dużo osób od dłuższego czasu czyli widocznie nie jest tak źle i da się wytrzymać.

nie plotka

-płacą zawsze- terminowo czy zadowalająco? jak na początek to wychodzi na rękę ok 1200 -atmosfera w pracy- nie polecam -każdy pracownik powinien oddawać cześć czefowej za przyjęcie do pracy. -męczenie psychiczne i fizyczne (usunięte przez administratora) -przyjmują każdego -brakuje osób do pracy -pracownicy są przemęczeni

Kasia123

Witam, nie polecam tam pracować. Ugadałam się z właścicielką na 1400 zł. Po przepracowanym miesiącu dostałam 700.... i umowę na twarz ... Następnego dnia oczywiście nie przyszłam już do pracy. Pajaców szukają. (usunięte przez administratora)

Lukasz

Tak , zgadza sie wypłata jest na czas i umowa o prace to trzyma tu wiekszosc ludzi a zarobki ? Kazdy ma indywidualnie ale zazwyczaj staraja sie dać jak najmniej lub obniżyć. "Jeśli dobrze ustalisz stawke czyli 9- 10 zł ( bo inni pracuja za 6.5 ) to miesiecznie wychodzi Ci dobra kasa.(usunięte przez administratora)

mala

Nie wiem czy atmosfera jest taka fajna jak wieloletnie z tego co wiem zwiazki sie rozbija.

?

hej seba a jaki jest twoj staz pracy ze ich tak bronisz bylem pracowalem w tej firmie 10 lat na roznych stanowiskach I wszedzie byl ten sam problem

ck1978

warunki ahahahahaha pany teraz tam pracuje i powiem szczerze że krowy mają lepiej w oborze jeśli ktoś się chce dowiedzieć więcej to proszę o kontakt ck781@wp.pl

CO CHCESZ WIEDZIEC PRACA ZAPIEPRZ ALE NIC NIE MA ZA DARMO WYPLATA NA CZAS

mala

zgadza sie zaklad byl w styczniu osobiscie przecinalam bylo to w laboratorium

aaaa...

Srednio mnie interesuja romanse w tym zakladzie.chce rzetelnej informacji o warunkach pracy i placy. Po co w ogole ktos na tym portalu to pisze. Zenujace. A moze ten ktos zostal odrzucony przez tego Pana i teraz sie msci anonimowo?ok.to jak z tymi warunkami .interesuje mnie praca cukiernika.

jo

Ja tak

krok

Czy ludzie pracujacy tam tylko kilka dni otrzymali wynagrodzenie za ten czas?

nnn

zatrudnij się to się dowiesz !!!! kto pyta ten błądzi......

samotna7419

Czy ktos z was wie ile zarabia ekspedietka u panstwa pellowskich z gory dziekuje za odpowiedzi.MARGARET

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI