Opinie o Ośrodek wypoczynkowy Kormoran w Pogorzelica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek wypoczynkowy Kormoran. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ośrodek wypoczynkowy Kormoran o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek wypoczynkowy Kormoran w Pogorzelica

Luna

Dostaliśmy domek który był w tragicznym stanie .Strome schody , rdza w prysznicu . Smród stęchlizny , pełno pajęczyn i pająków . Gdy tam przyjechaliśmy wymieniali nam zamek w dzwiach . Co i tak nic nie dało bo i tak dzwi ciężko się otwierało . Było też tak , że myśleliśmy , że nie dostaniemy się do środka. Ogółem warunki do bani . Najchętniej to wysłałabym Putina do takich warunków i innych rosyjskich baranów.

Ewa Nowy wpis
@Luna

No to warunki faktycznie mało sprzyjające. A ogólnie płaciliście za to czy to jakby było zakwaterowanie zapewnione?

Kormoran Nowy wpis
@Luna

Nie posiadamy domków, pomyliła pani ośrodek, proszę usunąć wpis bo to nas się nie dotyczy.

Jan Nowy wpis
@Kormoran

W ośrodku są tylko pokoje do wynajęcia? W jakim standardzie? Z łazienkami i aneksem kuchennym? Przyjmujecie też grupy zorganizowane takie jak wycieczki szkolne?

Nick Nowy wpis
@Jan

Tak.

Mysłowicka Akademia Sportu

witam serdecznie chce się podzielić opinią na temat ośrodka O.W.Kormoran od 20lat organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży i mając duże doświadczenie chce polecić ten ośrodek dla wszystkich podmiotów organizujących obozy oraz kolonie Kormoran to; bardzo dobra lokalizacja, pokoje duże przestronne,super jedzenie bardzo zróżnicowane ,siłownia salka gdzie można zorganizować wszelakiego rodzaju imprezy, profesjonalny sprzęt nagłaśniający, miejsce na ognisko. Ośrodek prowadzi bardzo sympatyczne małżeństwo nigdy nie odmawiali nam pomocy, bezproblemowi rozumiejący specyfikę pobytu grup zorganizowanych, elastyczni pod względem zmian w programie dnia, pomocni w sytuacjach wymagających znajomości topografii okolicy, bardzo fajnie organizowane wszelkie imprezy dyskoteki, ogniska wieczory przy grillu. pozdrawiamy panie Krzysztofie tak trzymać.

Marta J
@Mysłowicka Akademia Sportu

Byłam w Ośrodku i miałam okazję obserwować wypoczynek dzieci w tym Ośrodku. Opinia Akademii nawet na jotę nie jest przesadzona , Ośrodek to bardzo dobre miejsce dla wypoczynku nie tylko dzieci i młodzieży , ąle i dla indywidualnego klienta również.

Wojtek

Czy do ośrodka nie poszukują sprzątaczek? Ile płaca?

Renata Ja.....wska

W Ośrodku Kormoran wypoczywałam wraz z rodziną w drugiej połowie lipca.Z pobytu jesteśmy bardzo zadowoleni.Za niewielkie pieniądze otrzymaliśmy usługę na bardzo dobrym poziomie.Pokoje choć dość skromne, ale większość z balkonami i położone w niewielkich murowanych budynkach Sprzęt plażowy na wyposażeniu.Duży bezpłatny parking.Wspaniałe domowe wyżywienie, urozmaicone , duży wybór potraw.Wszystko świeże ,bardzo smaczne i prawie wszystko przygotowywane na miejscu . Porcje można samemu komponować .Można też liczyć na dokładkę. Cała Obsługa bardzo miła i życzliwa .Reżim sanitarny był utrzymywany.Dziękujemy za miły pobyt

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dla dekarza- papa w firmie Ośrodek wypoczynkowy Kormoran? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Jaśmina

Tragedia!! Jedzenie w małych dawkach i do tego nie dobre, ośrupane szklanki i pleśń na podawanych przez kuchnię gofrach. Jedyne co im wychodzi to kupne surówki i bułki na śniadaniu. Ogółem nie polecam tam jeść!

Magda

KORMORAN = TRAGEDIA (usunięte przez administratora)

admin
@Magda

Pozdrawiamy konkurencję .

Byly pracownik

Fatalne traktowanie pracownikow pracujacych na sezon za psie pieniadze Pan wlasciciel o ile jeszcze jest ten sam tlusty wieprz oszukuje na wyplatach potraca za wszstko co tylko mozna za niby pseudo spanie wyzywienie ktore mialo byc niby darmowe dla pracownikow sezonowych spoza miasta do tego pokoje z grzybejlm i wilgocia gdzie psy w budzie maja lepsze warunki nie polecam tego osrodka nikomu jakim jest Kormoran w pogorzelicy chyba ze sie cos tam zmienilo choc w to bardzo watpie Pozdrawiam!!!

Benedykt

Witam Jeżeli ktoś za niewielką cenę oczekuje poziomu z Hotelu Hilton, to nie powinien tu przyjeżdżać, to ośrodek dla normalnych ludzi. Jedzenie podawane w formie szwedzkiego bufetu - bardzo szeroki asortyment oraz ilość taka, że po skończonym posiłku jeszcze kilkanaście osób mogłoby się najeść. Obiady jak dla normalnych ludzi - przez dwa tygodnie nie powtórzył się taki sam posiłek. Atmosfera sympatyczna, czystość też na przyzwoitym poziomie. Dysponuję zdjęciami szwedzkiego stołu po zakończonym posiłku. Do morza - bliziutko. Polecam! W ośrodku byłem dwa tygodnie na przełomie sierpnia i września 2018

Absolutnie nie polecam!!!!!!! Obiady fatalne , a porcje tak małe że nawet nie najedzą się dzieci. Ze zwrotów niedojedzonych przez wczasowiczów porcji robi się następne dania. Źle zarządzany przez kierownictwo ośrodka.Ciągłe awarie występujące w budynku i w pawilonach. Jednym słowem koszmar.Mam nadzieję że biuro turystyczne w którym wykpiłam wczasy zrezygnuje z współpracy z tym ośrodkiem. Ja już na pewno nie skorzystam z ich oferty straciłam do nich zaufanie, zawierają umowy z ośrodkiem którego nawet nie sprawdzili.

admin Kormorana
@anonymous

Po pierwsze kuchnię chwalą, nie wiem skąd taka złośliwa opinia, chyba z frustracji za brak pogody. Po drugie z tytułu awarii sami zaproponowaliśmy Państwu możliwość skorzystania z naszego ubezpieczenia na wypadek takich okoliczności, więc chyba zachowaliśmy się względem Państwa fair. Po trzecie w internecie nikt nie jest anonimowy, po adresie IP policja dojdzie kto to pomówienie pisał i wyciągniemy stosowne konsekwencje.

@anonymous

Czytam te bzdury siedząc na balkonie w w ośrodku Komoran. Zamieszczanie anonimowych komentarzy w Internecie może być krzywdzące, tak jest w tym przypadku. Na litość boską, to nie jest hotel Hilton! Pokoje są czyste, ładne, w pawilonach wyremontowane (reszta nie wiem), personel sympatyczny, właściciele bardzo mili. Jedzenie jest dobre, porcje ok. Gości dużo. Byłam świadkiem latania po pokojach przez jednego pana i spisywania swoich uwag, żądań zwrotów i pretensji (jakieś tajne narady i kombinowanie). Słoma z butów ludziom wystaje, ale mają się za SUPER WAŻNIAKÓW, co to na tanich wczasach jeszcze mogą cos ugrać. Dajcie ludzie spokój. Lepiej położonego ośrodka w całej okolicy nie ma, nie wiem czego można więcej chcieć na pobyt 10-14 dniowy. Ja jestem bardzo zadowolona, jak zresztą każdego roku.

paulo
@.

a to że w nocy woda się lała z sufitu w pokojach i zalało 4 pokoje to też pasuje?

Cześć tu gosc
@.

To jakaś kpina administrator jest tam na wakacjach , niech się administrator zastanowi czy tam jest w pracy czy urlopuje . Twierdzę że chyba opinie negatywne są prawdziwe . Prosiłbym aby tak nie było jak piszą bo sam tam za dwa tygodnie będę, ale jak będzie bałagan to opiszę i zarządem zwrotu pieniędzy nawet jak bym miał iść z tym do sądu. Będę pisał, czekajcie.

@Cześć tu gosc

Twierdzi pan, że opinie są prawdziwe, ale jedzie dopiero za 2 tygodnie? Jeszcze pan nie dojechał, ale już ciśnie do sądu? Proszę sobie zostać lepiej w domu, tam panu nic nie grozi. Jestem oburzona takimi ludźmi.

@paulo

Faktycznie, kapało. Przy takiej ilości deszczu mogło sie zdarzyć. Wszystkie pokoje mają świeżo obniżone sufity, położone gładzie. Jednak coś gdzieś na dachu było uszkodzone i przeciekło. Awarie mogą sie zdarzyć i faktycznie szkoda, że goście tego doświadczyli. Jednak obserwowałam sobie z boku zachowanie ludzi, którzy doświadczyli tej niedogodności. Pozostawia ono wiele do życzenia. Sam sposób mówienia, awanturnictwo... brak słów. To ten typ, co jedzie na wczasy i liczy w krokach odległość ośrodka od plaży, bo w folderze biura podróży bylo napisane, że 50m, a jest 52m. I co teraz?! SKANDAL. Idźcie ludzie na plażę, popatrzcie na morze, napijcie się czegoś przyjemnego, wyśpijcie się i nie bądźcie dla siebie złośliwi. Spędziłam w Pogorzelicy, w ośrodku Kormoran cudne 2 tygodnie. Jeśli ktoś zakłada, że pokoj na urlopie służy do spania, nie szuka animatorów zabaw i kelnera z drinkiem na tacy, to się nie zawiedzie. Trudno jednak oczekiwać "obskakiwania gości", którzy płacą śmieszne tak naprawdę pieniądze a zachowują się co najmniej niegrzecznie. Pozdrawiam wszystkich.

Rysio
@anonymous

Właśnie wczoraj wrociłem z wczasów w ow kormoran.pokoje co prawda skromne ale odnowione .Wyżywienie super(duże urozmaicenie)obiadki bardzo smaczne aczkolwiek ciut małe porcje(mnie wystarczało).Pogoda dopisała.Jak czytam recenzje to się zastanawiam po co ludziska jeżdżą do takich ośrodków i narzekają .W domu wpiepszają co popadnie jak nie pasuje to do Sandry tam jest ok ale obawiam się że i tam znajdą się uchybienia bo woda będzie mokra itd.Ewentualnie opisuje to niezdrowa konkuręcja.Pozdrowionka dla całej obsługi.

Agata

Chętnie dowiemy się więcej o tym, jakim firma jest pracodawcą, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Niedopuszczalne jest zamieszczanie opinii, które zawierają pomówienia, czy też naruszają dobra osobiste innych. Przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

Agata

Widzę, że opinie na temat Ośrodka wypoczynkowego Kormoran są bardzo podzielone. Dlatego też warto, by jak najwięcej osób związanych z firmą się tu wypowiedziało. Ktoś jeszcze z pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Co sprawia, że warto pracować właśnie w tym miejscu?

Witam , ośrodek odwiedziłem z rodziną już drugi rok z rzędu . Pokoje czyste , schludne z łazienką na wyłączność - niczego nie brakowało. Obsługa miła oraz sympatyczna . Ogromnym plusem ośrodka dla nas jest własne wyjście na plaże - ośrodek jest bardzo blisko morza . Uważam , że cena jest adekwatna do warunków jakie proponuje ośrodek , bardzo miło wspominamy ogniska oraz imprezy organizowane tam . Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego na którym nic nam nie brakowało , obiady smaczne - domowe . Ośrodek ma swój klimat , chcąc odpocząć od zgiełku i hałasu jaki panuje w okolicznych miejscowościach nadmorskich proponuje wybrać się właśnie tam. Pozdrawiam

Regina

Witam Nie polecam tego ośrodka jeden wielki SYF, w pokojach i łazience grzyb, śmierdzi wszędzie stychlizną pokoje są wogóle nie sprzątane, na korytarzu jakieś gruzy z remontu, chodzi się ciągle w kurzu - ten ośrodek to jedna wielka pomyłka. Szefem kuchni jest tam właściciel ośrodka , śniadania i kolacje są podawane na niby stlole szewdzkim, gdzie brak podstawowych produktów jakim jest pieczywo nie mówiąc o innych wędlinach itd. ten człowiek chyba nie wie jak wygląda stół szewdzki w innych ośrodkach i nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu ośrodka, wszystkim zajnmuję się młody chłopak, który jest podobno synem właściciela i nie potrafi udzielić żadnej informacji ani nic załatwić tylko patrzy na człowieka jak "ciele na malowane wrota" - te osoby mają problem ze wszystkim - ŻENADA - Ośrodek funkcjonuje jak za czasów PRL-u. Na kolację niby na gorąco podaje się gościom jakieś resztki stworzone z obiadu czyli jakieś łazanki które dostają tylko pierwsze osoby wchodzące na jadalnie bo dla reszty już brakuję , chamburgera tylko na dolnej bułce bez przykrycia i żadnych dodatków i dużo by tu można jeszcze wymieniać. Obiad to jest jakaś wielka pomyłka nie wiadomo czy to porcja dla dziecka z przedszkola czy dla jakiejś myszki ponieważ są to takie mimimalne porcję że nie wiadomo jak to jeść np. dla stolika gdzie siedzą cztery osoby dorosłe na drugie danie podano 8 szt. ziemniaków i po jednym gołąbku o wymiarch dł. 6 cm i szer. 3 cm , kompot pół szklanki, a na deser ciasto z Biedronki lub innego marketu szerokości 1cm lub arbuza też malutki trójkacik którego nawet nie można wziąść do ręki bo się rozlatuje - pierwszy raz spotykam się z czymś takim od ponad 20 lat jeżdże na wczasy nad morze i nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją jak w Ośrodku KORMORAN. Poza tym obsługa to Panie z Ukrainy, które myją naczynia w miskach plastikowych, płuczą i od razu wynoszą na jadalnie nie wiem czy SANEPID tego nie widzi. Ponadto jak ktoś odda nie zjedzoną bułkę w całości lub kromkę chleba odkładają na czysty talerz i jak to niektórzy zauważyli kładą ponownie na stół. I ta koszmarna Pani HALINKA której nic się nie podoba wrzeszczy na gości i jest tak wredna jak rzadko kto - a tak naprawdę to niewiadomo kim jest czy sprzątaczką czy pomocą kuchenną bo poprostu jest wszędzie i wsadza nos do wszystkiego, przynjamniej jak wychodzi do gości na jadalnię to by się ubrała jak człowiek, a nie jakieś rozciągniete brudne dresowe spodnie.

Alicja

Moim zdaniem co wy piszecie tutaj to bzdura nigdy nie widziałam syfu i grzyba, podkreślam pracowałam tam przez pół roku i jestem zadowolona szef z szefową bardzo w porządku, nie powiem że nie ale było ciężko a praca po 12 lub więcej godzin była dla mnie rozrywką, umowa zlecenie odpowiadała mi. Z chęcią wybiorę się z moim narzeczonym do tego ośrodka, jedzenie w porządku. Pozdrawiam i zachęcam do wypoczynku w tym ośrodku, nie mam zastrzeżeń co do tego miejsca :)

Honor

Oni potrzebują co sezon, bo to są tak zwane prace sezonowe, idzie się przecież do takiej roboty jak się jest młodym, chce się spędzić wakacje, albo potrzeba kasy

Asica

Oni co sezon potrzebują ludzi, bo tam nikt już raczej na przyszły rok nie wraca. Więc próbuj, na 100% się zalapiesz!

Asica

Ach ten Kormoran... Dosłownie brak słów! Widzę, że nic się tam nie zmieniło od 2009 roku, normalnie masakra! Obóz pracy i nic więcej. Wytrzymalam tam 3 tygodnie i dałam dyla, a jak przyszło co do rozliczenia to szefuncio powiedział że nie ma kasy i mam wziąć sobie przyczepę żwiru bo już nie będzie potrzebny i go sobie mam sprzedać. Zatrudnilam się jako pokojwa, a że to były przygotowania do sezonu no to robiłam to co mężczyźni czyli szlifowalam, szpachlowalam i malowalam pokoje no i zdrapywalam grzyba z sufitu. Najlepiej było w kuchni, bo tam żadna szafka czy drzwi nie były myte od zeszłego sezonu tylko na ten syf była nakladana od razu farba i nie ważne że trzeba było malować po 3-4razy bo farba się nie trzymała, ma być pomalowane i h... Takie mieli tam podejście do czystości i porządku. Odradzam tam pracy jak i wczasów. Pozdrawiam.

Asica

Ach ten Kormoran... Brak słów. 2 słowa wcześniej już pisałam na ten temat. Widzę, że się tam od 2009 roku nic nie zmieniło, porażka. Ja po 3 tygodniach stamtąd zwialam, a jak przyszło co do rozliczenia to szefuncio powiedział że nie ma kasy i mam wziąć sobie przyczepę żwiru bo już nie będzie potrzebny i go sobie sprzedać. A jego przydupas - kucharka chyba jeszcze gorsza od niego. Naprawdę nie polecam tam pracy, bo nawet desperaci dadzą stamtąd dyla.

ewa

Tragedia zarowno jako miejsce pracy Jak i wypoczynku SERDECZNIE NIE POLECAM

Asica

Pracowałam tam 7lat temu i to była masakra, dosłownie (usunięte przez administratora) Byliśmy zamykani, nawet po pracy nie można było wyjść z budynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek wypoczynkowy Kormoran - Pogorzelica

• Jak się pracuje w Ośrodek wypoczynkowy Kormoran?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek wypoczynkowy Kormoran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek wypoczynkowy Kormoran?

Ośrodek wypoczynkowy Kormoran