Ośrodek "Sandra"

Opinie o Ośrodek "Sandra"

kelner

Jest to beznadziejny pracodawca. Na stołowce robisz 230 260 godzin i nic nie zarabiasz 10 zł na godzine za prace w takich warunkach. pracujesz 13 lub 14 godzin dziennie a kierownicy masakra ona nie wie co sie dzieje i ma swoj swiat a jest kierowniczka bo po rodzinie a kierownik gbur a najlepszy tekst od nie go usłyszałem po 13 godzinach pracy i szedłem na bankiet i pracowałem 22 godziny a na drugi dzien po 5 godzinach wolnego znowu praca ;; nie mastania a jak Ci sie nie podoba to wypad;; odradzam kazdemu. pozdrawiam byly pracownik. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przestrzegac kodeksu pracy a nie taka samowolka

@kelner 26.10.2018 18:37

Dobrze, że zdecydowałeś się opisać swoje spostrzeżenia z pracy w Ośrodek "Sandra". Podałeś konkretną stawkę, która tworzyła Twoje wynagrodzenie. A mógłbyś również napisać, w oparciu o jaki typ umowy pracowałeś w tym ośrodku? Czy była to praca sezonowa, czy całoroczna?

Kamila

@anonymous To może w szczegółach opisałbyś nam na jakich zasadach działa Ośrodek "Sandra"? Bo z poprzedniej Twojej wypowiedzi nowi użytkownicy forum nie wyczytają raczej nic. Zatem bardzo Cię proszę, żebyś rozwinął swoją poprzednią myśl, bo dzięki temu być może pomożesz osobom, które planują tam wysłanie CV.

Anonymous
@Kamila 28.06.2018 16:15

Mówiąc ze firma działa na jednej i tej samej zasadzie mam na mysli „zgoń na innych” i inni dostają „opieprz”. Cala praca i jej organizacja jest przekazywana non stop do innych ludzi. Jest jakiś problem każdy umywa ręce, a do jego rozwiązania nikt nie jest wyznaczony. Oby dzien minął i o problemie zapomnieć. Nie moja kwestia to oceniać. Obecnie rządzi nowa pani dyrektor, która jest bardzo rzetelna. Aczkolwiek kierownictwo kelnerów jest tragiczne, potrafią zrównać z błotem. W szczególności kierownik ktory krzyczy doslownie o wszystko, a kierowniczka naprawdę nie rozumie co sie do niej mowi. Było wiele sytuacji że młode dziewczyny chcące dorobic troche pieniędzy płakały przez komentarze ze strony kierownikow kelnerow. Zamiast spokojnie wytluaczyc, porozmawiać jak z ludźmi, potrafią tylko krzyczeć. Myśle ze ich podejście to „płacimy im to sa naszymi niewolnikami mają robic co chcemy bo maja za to pieniądze”. Sam obecnie nie przywiązywałem uwagi do tej pracy, potrafiłem sie odnaleźć i przecierpiec zeby troche zarobic. Ogólnie płatność poza sezonem bardzo dobra i mozna bardzo dobrze dorobić. Ale nigdy w życiu tam nie wrócę ze względu na szacunek do samego siebie

Kamila

@anonymous Serdecznie Ci dziękuję za to, że zechciałeś opisać warunki pracy, jakie panują w Ośrodku "Sandra". Z Twojej relacji wyłania się trochę niepokojący obraz tej firmy. Czy już zgłosiłeś komuś to, w jaki sposób kierownictwo odnosi się do Was?

anonymous
@Kamila 22.06.2018 11:42

Wszyscy wiedzą co tam sie dzieje. A cała firma działa na jednej i tej samej zasadzie.

anonymous

Kelner Stanowczo odradzam. Nie nazwałbym tego pracą, raczej jakimś obozem w którym jeden „kierownik” cały dzien chodzi za tobą i krzyczy o każdą pierdołę (jeszcze nigdy nie słyszałem zeby cokolwiek mówił, a nie krzyczał). Niedopomyslenia jest, ze pracownicy pozwalają sobie zeby ktoś na nich krzyczał zamiast spokojnie wytłumaczyć czy zwrócić uwagę. Druga pani kierownik chyba nie orientuje sie w czasoprzestrzeni. Praca 14h dziennie. Wypłata na stałe bardzo mała. Praca z reszta nie jest warta żadnych pieniędzy, ponieważ jest to rzeźnia. Organizacja pracy tragiczna, nic nie jest tłumaczone. Wszystko musisz dowiedzieć sie sam od innych kelnerów.

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Ośrodek "Sandra"!

easygo810

Jednym słowem porażka. Odradzam

Stanowczo odradzam prace tam. To istny dramat, kierownicy nie maja szacunku dla pracownikow. Sa oni mieszani z blotem i poniewierani psychicznie. To sa ludzie ktorzy przez krzyk i agresje lecza wlasne kompleksy. Wlasciciel ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i daje wyrazne przyzwolenie na to co sie tam dzieje. Juz nie wspomne o smiesznym wynagrodzeniu. Zreszta zadne pieniadze nie beda godnym wynagrodzeniem za taka prace.... Ludzie nie badzcie glupi, stamtad nawet ukraincy uciekaja.

Pracownica

Praca jak w molochu.Wycisną wszystkie soki,zero zadowolenia,zero dobrego słowa.Wiecznie coś nie pasuje.Jednym słowem nie polecam i stanowczo odradzam.Omijać z daleka.Wszędzie trzeba pracować,nigdzie nie posadzą,ale tam wykończą,a płaca marna.Już nie wspomnę o atmosferze,poraszka.Ja odeszłam,i szczerze żal mi tych co tam harują.

czy Sandra zapewnia bezp�atne zakwaterowanie i wyżywienie dla osób zatrudnionych na stanowisku kelnera,

kelner

Jeżeli ktoś ma zamiar podjąć prace jako kelner/ka w tym ośrodku, a podejmuje prace sezonową pierwszy raz to stanowczo odradzam, jest to bardzo wyczerpująca praca, hardcorowa. Tam kto prychodzi nawet po 1 lub 2-óch dniach szybko odpada. A płaca jak na takie szybki tempo pracy jest stanowczo zamała. NIE POLECAM !!!! Chyba że ktoś lubi spędzać 14 godzin przy zbieraniu talerzy i nakładania obrusow na stoliki.

Zostaw opinię o Ośrodek "Sandra" - Pogorzelica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek "Sandra"