Ośrodek "Sandra"

Pogorzelica

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o Ośrodek "Sandra"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek "Sandra"

Administrator

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Ośrodek "Sandra"!

easygo810

Jednym słowem porażka. Odradzam

Pracownik

Stanowczo odradzam prace tam. To istny dramat, kierownicy nie maja szacunku dla pracownikow. Sa oni mieszani z blotem i poniewierani psychicznie. To sa ludzie ktorzy przez krzyk i agresje lecza wlasne kompleksy. Wlasciciel ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i daje wyrazne przyzwolenie na to co sie tam dzieje. Juz nie wspomne o smiesznym wynagrodzeniu. Zreszta zadne pieniadze nie beda godnym wynagrodzeniem za taka prace.... Ludzie nie badzcie glupi, stamtad nawet ukraincy uciekaja.

Pracownica

Praca jak w molochu.Wycisną wszystkie soki,zero zadowolenia,zero dobrego słowa.Wiecznie coś nie pasuje.Jednym słowem nie polecam i stanowczo odradzam.Omijać z daleka.Wszędzie trzeba pracować,nigdzie nie posadzą,ale tam wykończą,a płaca marna.Już nie wspomnę o atmosferze,poraszka.Ja odeszłam,i szczerze żal mi tych co tam harują.

anonim

czy Sandra zapewnia bezp�atne zakwaterowanie i wyżywienie dla osób zatrudnionych na stanowisku kelnera,

kelner

Jeżeli ktoś ma zamiar podjąć prace jako kelner/ka w tym ośrodku, a podejmuje prace sezonową pierwszy raz to stanowczo odradzam, jest to bardzo wyczerpująca praca, hardcorowa. Tam kto prychodzi nawet po 1 lub 2-óch dniach szybko odpada. A płaca jak na takie szybki tempo pracy jest stanowczo zamała. NIE POLECAM !!!! Chyba że ktoś lubi spędzać 14 godzin przy zbieraniu talerzy i nakładania obrusow na stoliki.

Zostaw opinię o Ośrodek "Sandra" - Pogorzelica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek "Sandra"