Opinie o Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. w Gdańsk

Speedy

Najlepiej to wkręcić się do jakiejś firmy żeglugowej, która akurat remontuje swoje statki na tej stoczni, bo dostaniesz dobrą stawkę w zagranicznej walucie (dolar-euro). Jak nie jesteś z trójmiasta to opłacą hotel i dostaniesz darmowy posiłek. Tylko wtedy nie będzie takiego stanowiska jak (usunięte przez administratora) quot;monter rur rurociągowych" tylko będziesz fitterem, czyli spawaczem i jak masz uprawnienia to na statku będziesz wszystko spawał. Do minusów to jeszcze praca 7 dni w tygodniu, ale jak masz stawkę godzinową w obcej walucie to inaczej się na to patrzy.

roko

ludzie to jeden wielki kołchoz. sami kapusie dookoła jeden drugiego (usunięte przez administratora) a wcześniej się po plecach klepali. sami fuszeranci majacy o sobie wygórowane mniemanie na pr jest tragedia zarobic można ale jak natrzaskasz z 60 nadgodzin w miechu to te 3500 tysia będziesz miał może

spawacz z Remontowej

kolego bez znajomości nie dostaniesz się ani tam ani do remontowej :)

Stoczniowiec

Są małe teraz od działy stoczni typu 5 gwizkow holm. To są prywatne stocznie wykupiony teraz z północnej

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. na stanowisko Technik Laboratoryjny w Zespole Ochrony Środowiska? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
loelk

Ja to myślałem że w Polsce już nie ma żadnej pastwowej stoczni i że stocznia "Remontowa" z Gdańska też jest dawno sprywatyzowana, a Ty Bongo piszesz że może dopiero być sprywatyzowana... nie wiem już co myśleć.. Czy my mamy jeszcze na wybrzerzu naszym coś Panśwtowego czy wszystkiego się pozbyliśmy sprzedajac.

marek

Jakie są stawki dla monterów kadłubów i spawaczy od do mógłby ktoś napisać bo to jest najważniejsze i czy są nadgodziny ile można miesięcznie nadgodzin przepracować Proszę o rzetelną odpowiedź w ostatnich latach pracowałem za granicą ale jest tam coraz gorzej stawki spadają rządzą pośrednicy, w Polsce z kolei w małych spółkach albo zapłacą albo nie zapłacą albo zapłacą połowę tego co powinni bez umów ubezpieczenia jest coraz gorzej więcej zarabiałem 6 lat temu a w telewizji mówią o zielonej wyspie jak to nasz kraj się szybko rozwija nie dodają tylko że kosztem ludzi najciężej pracujących kto ma dzisiaj umowy o pracę budżetowka a reszta niewolnictwo mogą cię zwolnić z dnia na dzień bez żadnej przyczyny pseudo demokracja za komuny pracownik miał prawo pracy i taryfikator stawek godzinowych dzisiaj mamy wolnoamerykanke jak powiedział L.W. : "OTAKE Polske walczyłem".

Czesio

Witam. Prosze o informacje jak wygląda obecnie praca w Remontowa Holding. Wszedzie pełno ogloszeń o rekrutacji na różne stanowiska. Jak wygladaja płace i jak obecnie traktuaj pracownikow? Czy dalej się znecają, czy jest duża presja? Prosze o rzxetelne inforamcje

red

Mo ze być

ten ktory tam bywał

ten ktory tam bywał - 2013-06-29 06:53:43 witam wszystkich czytajacych chce sie podzielic opinia na temat operatorow zurawi i poddzwigowych na terenie stoczni remontowej bylem tam jakis czas i wspolpracowalem z nimi co prawda sa miuli i boscy jak romawiasz z nimi jak stracisz ich z oczu sa opaskudni mysla ze sa najlepsi a tak naprawde sa denni nie potrafia wspolpracowac sa leniwi ni8e wspomne o intrygach jeden na drugiego donosi nie ma zgrania jednym slowem sa fałszywi jest takich dwoch starych co to jednego brat jest prezesem a drugi no wiecie z nad cisnienia czerwony na buzii mysla ze sa wielcy a tak naprawde sa nikim cale zycie w komunie kto do nich trafi jest juz zepsuty przekonajcie sie sam pozdrawiamdowiem sie czegos na temat operatorow zutawi odezwe sie cos juz tam słyszałem ale poczekam na wiecej pozdrawiam

ten ktory tam bywał

kacper2412931

Gdyby sanepid przyszedł i zasady bhp tam zobaczył to by zamknęli stocznie to nie mielibyśmy tam żadnej pracy bo by zamkneli stocznie.A pracownicy co tam pracują po 30 lat by już raczej nigdzie nie pracowali

Waldek
@kacper2412931

Wiadomo już co się stało dzisiaj rano w stoczni? Młody chłopak dostał łańcuchem,do szpitala odwiózł go kierownik. Nikt nie zadzwonił nawet na pogotowie ratunkowe? Przecież to jest przestępstwo.

polak
@kacper2412931

Nie tylko bhp a malowanie statków przy kei, piaskowanie kanał cały rudy i.t.p a gdzie jest ochrona środowiska.

Fakt. Ale nie tylko Stocznia Remontowa prowadzą tego typu politykę. Stocznia Północna , Gdańska jak i wiele podwykonawców. Kryzys nie tylko odbił się na naszych kieszeniach ale i na psychice.Kwestia finansowa pewnie z czasem się poprawi . Ale co z tego jak ludziom już dawno odbiło się to na psychice. Odczuła to większość pracowników jak i pewnie ich rodziny. Prośba do zarządu: Zróbcie coś z tym !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.?

Kandydaci do pracy w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.
2.4/5 Na podstawie 95 ocen.

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.