Opinie o Blue Education Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blue Education Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blue Education Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Education Sp. z o.o. w Warszawa

zawilow

Duży wybór kierunków, fajni nauczyciele, dość wymagający.. ale to chyba dobrze :) Polecam:)

ja tam nic nie wiem xD

Moim zdaniem wszystkie negatywne opinie są spowodowane tym, że ludzie nie czytają umów przed podpisaniem... a później wychodzą różne rzeczy i czują się "oszukani" :) Zaczynam już mój drugi kurs i jestem bardzo zadowolona z tej szkoły przede wszystkim dlatego, że nauczyciele są kompetentni i dużo jest zajęć praktycznych

sting

Odradzam. Panienki zatrudnione w sekretariacie w W-wie na Szpitalnej to jakas patologia.Dno, mul i wodorosty.Styl i jakosc technik komunikacji to depresja.Poziom obslugi nawet nie zerowy, w ogole dziw, ze jeszcze trzymaja sie na rynku. Z umowami robia sluchaczy w "bambuko" Zeruja glownie na osobach zza wschodniej granicy bo chyba nikt inny nie chce sie do nich zapisac do studium. Kto w ogole zatrudnia takie osoby do obslugi sekretariatu?

olo
@sting

Chyba pomyliłeś sekretariaty?? Konkretne, kompetentne dziewczyny :-) Najlepiej frustrację wylać anonimowo w necie... Pozdrawiam

noro
@sting

a jakieś konkrety ? wyzwisk dużo , ale jakiś przykład konkretnej sytuacji i zachowania ?

lolka

Uczyłam się w blue we wrocławiu i wszystko było ok.

blue education

Nowy Nabór- start! W naszej ofercie nowe kierunki ze specjalnościami! * Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową * Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP * Technik rachunkowości z obsługą spółek * Technik informatyk z programowaniem gier i aplikacji mobilnych * Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych z geriatrią * Technik bezpieczeństwa i higieny pracy z elementami postępowania administracyjnego * Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną oraz wiele innych! Wrocław ul. Szewska 5 tel: 535400556/713074080

Pawlos

Jako szkoła spełniają moje wszystkie oczekiwania, nie mam się czego przyczepić

Ta szkoła to jeden wielki żal

Stela1997

Ty jestes zal jak tam pracowalas i ci sie nie podobalo to teudno ale nie mow ze szkola to zal bo ostatnio integrowaly sie wszystkie kierunki i bylo zarabiscie ludzie zadowoleni ,nie wiem jak pracodawca ale obsuga zawsze usmiechnieta dyrektorka przyjemna mila no to chyba dobrze im sie pracuje ja chodze semestr i jest spoko atmosfera tez spoko

Jacek

@Rafala@2, opinie klientów są także ważne, ale na forum GoWork.pl koncentrujemy się na opisie warunków pracy w firmie Blue Education. Może znasz kogoś, kto pracuje w tej firmie i jest zadowolony z tej pracy? Może jako klient potrafisz ocenić nastroje panujące wśród kadry? Twoja opinia może stanowić cenną wskazówkę dla innych osób.

Rafala@2

A ja tam polecam ta szkola jedna z lepszych ,nie wiem jak pracodawca ale jako szkola pod kazdym wzgledem spoko chodze z bratem i jest git

Jacek

@Nick Czy firma po zakończeniu umowy zlecenia, może zaoferować umowę o pracę? Na jakiej podstawie jest ustalany grafik w pracy? Jakie kompetencje i doświadczenie należy posiadać, żeby dostać pracę w Blue Education? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Nie polecam szkół Blue Education!! Szkoda waszego czasu i pieniędzy na których im wyłącznie zależy. Nie ma tam mowy o jakości nauczania..zapomnijcie o tym! Nie polecam!

Prezes Blue Education

Zapoznałem się z Pana postem. Gdyby chciał Pan coś jeszcze dodać, to chętnie przeczytam, tylko bardzo proszę nie zmieniać już nicków - proszę pozostać już przy tym, który jest obecnie. Z poważaniem. Prezes zarządu BLUE

Prezes Blue Education

Czekam i czekam... Nic więcej pracownicy tego portalu konkurencyjnego w dni świąteczne nie mają do dodania – nie piszecie w dni wolne od pracy??? Wkurzony Klient nie różnicuje przecież dni wolnych tylko konkurencja – to wielki błąd, popracujcie nad tym… Przecież wkurzony Klient pisze bez względu na wszystko:) Gdyby ktoś z czytających nie wiedział o co chodzi w poprzednich zdaniach lub miał wątpliwości, to wyjaśniam… Jeśli ktoś, załóżmy np. Klient, ma problem, jest zdenerwowany na nas (szkołę) i pisze takie insynuacje jak w poprzednich postach, to ma jednocześnie nadzieję, że zdenerwuje, poruszy do reakcji (dyrekcję, zarząd, prezesa, kogokolwiek) i liczy na szybką odpowiedź z ”ich” strony oraz będzie się spodziewał (na tym forum) o wyjaśnienie swojej narracji… Reakcja moja jako prezesa zarządu była ekspresowa! Doglądam, sprawdzam, myślę i czuwam pomimo dni ustawowo wolnych od pracy. Zapewniam, że: prezes, dyrektorzy, kierownicy, nie mamy niczego do ukrycia – wszystko robimy dla naszych Klientów, to chyba oczywiste, w przeciwnym razie dawno by nas już było na rynku edukacyjnym, a my w przeciwieństwie do większości konkurencji się rozwijamy, tworząc oddziały w następnych miastach – chyba o czymś to świadczy… To, że jako prezes zabieram głos tutaj, na tym prowadzonym przez konkurencyjną szkołę - portalu, wyjaśniając różne wątpliwości co do wpisów tu zawartych, to tylko świadczy o zaangażowaniu się prezesa i całej spółki w powagę prowadzonego przedsięwzięcia, jakość oferowanych usług, poszerzanie oferty szkół i życie ludzi uczestniczących w pogłębianiu swojej edukacji poprzez konkurencyjne usługi oferowane przez naszą spółkę… - Przecież to dobrze świadczy o profesjonalizmie, które jest zawsze potwierdzeniem jakości - w myśl przysłowia ”pańskie oko konia tuczy” www.blue.edu.pl Ręczę jako prezes osobiście głową za jakość naszych usług. Przed podpisaniem naszej umowy, a zwłaszcza konkurencyjnej szkoły, przeczytaj ją ze zrozumieniem - jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się najpierw z prawnikiem, a później przyjdź do nas – większość wybiera BLUE, to fakt!!! Z poważaniem. Prezes Zarządu BLUE Education Sp. z o. o.

Ty żartujesz, prawda?? ??? W Polsce ludzie pracujący ciężej, dłużej zarabiają marne pieniądze za godzinę CIĘŻKIEJ pracy, podczas gdy Wy nauczyciele zarabiacie dużo więcej za mniej! Mój znajomy jest nauczycielem, i dorabia czasem w policealnej szkole i wcale nie narzeka, źle nie ma więc nie przesadzaj i nie wciskaj ludziom kitu "za jakie to śmieszne pieniądze pracujecie". Dodam jeszcze, że większość z Was nauczycieli to totalna porażka.., Bo klepanie na zajęciach 3 po 3 to nie jest przekazywanie wiedzy, a spóźnianie się na zajęcia też się nie chwali... Nie narzekajcie na chlebodawców, dopóki sami nie zaczniecie być w porządku.

@Prezes Blue Education

Szkoda, ze sekretariat w Krakowie tak szybko nie reaguje i po 10 razy prosi o te same dokumenty a pozniej je gubi. Co gorsza, gubi te podpisane, ktore trzyma w jedynek kopii.

Ewelina

Mam pytanie czy ktoś uczy się w tej szkole na kierunku technik masażysta?? Potrzebuję zasięgnąć opinii... Jeśli tak to proszę o kontakt na maila: e.wieczorek87@gmail.com

Były uczeń

Kategorycznie nie polecam! to nie szkoła! Oni tylko zarabiają na Was pieniądze! Są darmowe szkoły, które chcą kształcić!!! nie bądźcie głupi i nie płaćcie tym złodziejom!

Olga

Dobra firma tylko pewnie nie dla wszystkich.!!

Nie polecam! (usunięte przez administratora)

ja123321

W którym oddziale pracujesz / pracołaś / łeś?

hmmm

jeśli faktycznie tak jest, to jakoś dziwnie mało tu takich obowiązkowych pozytywnych wpisów...

Pracuję w BLUE Education od grudnia 2015 roku i nie mam powodów do narzekań. Wiadomo, pracować trzeba, bo tylko w urzędach czy się stoi czy się leży wypłata się należy, ale atmosfera jest dobra, wynagrodzenia na czas, premie są naliczane i wypłacane rzetelnie.Jakoś tak mi przykro, że nieliczni niezadowoleni kreują tak niezasłużony zły wizerunek...

prawda

zgadzam się w pełni !!!

Pola

Kursy jak najbardziej są okej. Polecam. Teraz podobno mają promocję, że za zapis do szkoły można otrzymać bon o wartości 50 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Education Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Blue Education Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Blue Education Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Blue Education Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Szpitalna 1 lok. 10
    00-020 Warszawa

Blue Education Sp. z o.o.