Opinie o FENICJA w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FENICJA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FENICJA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FENICJA w Gniezno

...

Ktoś wie może jak wygląda tam praca kierowcy? Warto spróbować? Pozdrawiam :)

Miki

Zbliża się sezon na rybki, więc już rekrutują na nowo. Tym, którym choćby przez myśl przeszła praca tam, stanowczo odradzam. Zatrudniasz się na konkretne stanowisko, a jesteś wszystkim: magazynierem, kierowcą, pomagierem kierowcy, wózkowym, sprzątaczką i Bóg wie czym jeszcze. Praca minimum 12h (na listach 8), tragiczne warunki sanitarne, zero szacunku dla pracownika. Sam się dziwię, że nikt jeszcze tego nie kazał zamknąć.

komko

leeeik, ale po co ten szum skoro nikogo do pracy nie poszukują? No chyba, że jakieś roszady w firmie się szykują. Czy ktoś coś wie na temat planowanych ruchów i tego czy będą jakieś nowe kontrakty niebawem ? Słyszałem, że to wszystko zależy od pracowników

obszczymurku

Witam, chamstwo, wulgarne odzywki do pracowników i ten tekst Ty kurw. obszczymurku to wizytówka firmy. Chamstwo, ponizanie to firma Fenicja Gniezno.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FENICJA? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
nieznajomy

powiem tylko jedno na temat tej śmiesznej firmy , dosyć żr robisz tam po 12 godz. minimum a często jest że pracujesz po 14 -16 godz. to sknerzy płaca tylko 10 zł za 1 godz. po prostu krótko (usunięte przez administratora). Posłałbym do tej firmy inspekcje pracy i sanepid ale z poznania bo nasi to są opłaceni i firma zamknięta co najmniej na dwa miesiące . NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

werner

Fenicja to restauracje i bary regionalnej kuchni libańskiej, której lokale usytuowane są w trzech dzielnicach Warszawy. Jeśli chodzi o ich usytuowanie to właśnie dzięki niemu jeszcze radzą sobie moim zdaniem tak dobrze, bo są to bardzo często uczęszczane przez ludzi drogi, chociażby Świętokrzyska w centrum

MARTA

A JAK Z ZAROBKAMI W BIURZE ?

Jak się pracuje w biurze ? Jaka atmosfera i zarobki ? ...często dają ogłoszenie w przemianach do działu zakupów i sprzedaży.... wiecie dlaczego ?

?

Pracowałam w biurze nie polecam!!! Jeśli nie jesteś z rodziny ciężko przetrwać, a połowa biura to rodzina. Pracować trzeba jak wszędzie, nie ma jakiś szczególnych wymogów tylko że przełożona w biurze nie potrafi nic załatwić inaczej jak krzykiem o byle co. Pracuje już w innym biurze i szef jest o wiele bardziej wymagający, praca bardziej odpowiedzialna, stres jak wszędzie, ale co najważniejsze szacunek do pracownika jest czego brakuje w fenicjii!

łyli

praca od 4 do.... 16-17 /od 16 do....4 to sa normalne godz pracy ty łochu!

Sam

Naprawde nie polecam tej firmy nawet młodym osobom wysyk od 3 lub 4 nad ranem do późnych godz popołudniowych a te pozytywne komentarze wypisują osoby z rodziny wyzysk i jeszcze raz wyzysk + chora atmosfera + chorzy ludzie tam pracują

on,,,,,,,

ludze wypisując tu to nie macie pojęcia jak jesty w innych firmach wogóle jak wam sie pracować niechce to na kuronia wywalać albo na wieś pastuchy zakładać

marek

jeśli idziesz do pracy to się nie leń ja jestem zadowolony ,płaca dobra,soota ,niedziela wolna.a.jak ktoś kogoś wk... to jasne że szef wrzeszczy

a
@marek

Marek co za bzdury gadasz, od kiedy masz wolne soboty? A kto w soboty jeździ po zamówienia do Orzechowa i okolic!!! A przed świętami sam zakładasz fartuch i jak zwykły robol zasuwasz od 2 lub 3 w nocy do nie wiadomo której! Więc przestań ludziom ciemnotę wciskać!!! Nie każdy ma rodzinę za przełożonego tak jak Ty i Twoja żona, więc nie pisz głupot inni nie mają tak dobrze!!!

???

Grzegorz, Marcin nie jest dziwny, tylko ta firma, mają faktyczne dziwne metody jeśli chodzi o klientów, a atmosfera w pracy też nie jest za ciekawa, tylko krzyki i wieczne pretensje o byle co!!! Wiem dokładnie bo tu pracuję ale mam nadzieje że już niedługo :) NIE POLECAM!!!

Grzegorz

Chyba sam jesteś dziwny.

MARCIN

miejsce naprawde dziwne,stosuje się tam zaskakujące metody pracy nie wspomne o zdobywaniu klientów,które nie odbywa się dokońca uczciwie jeśli można nazwać śledzenie konkurencji w dosłownym tego słowa znaczeniu za dobre narzędzie pracy... nie potrafą lenie sami opracować własnych strategii tylko potpatrują i kopiują innych-to żenujące. a ludzie tam pracujący to naprawde banda jakiś [usunięte przez admina]. Brak słów.

Zostaw merytoryczną opinię o FENICJA - Gniezno

• Jak się pracuje w FENICJA?

Zobacz opinie na temat firmy FENICJA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

FENICJA
2.7/5 Na podstawie 41 ocen.

FENICJA