FENICJA

Gniezno

Opinie o FENICJA

MARCIN 2011-09-21 10:44:51
miejsce naprawde dziwne,stosuje się tam zaskakujące metody pracy nie wspomne o zdobywaniu klientów,które nie odbywa się dokońca uczciwie jeśli można nazwać śledzenie konkurencji w dosłownym tego słowa znaczeniu za dobre narzędzie pracy... nie potrafą lenie sami opracować własnych strategii tylko potpatrują i kopiują innych-to żenujące. a ludzie tam pracujący to naprawde banda jakiś [usunięte przez admina]. Brak słów.
Grzegorz 2012-01-31 12:59:10
Chyba sam jesteś dziwny.
??? 2012-01-31 18:29:31
Grzegorz, Marcin nie jest dziwny, tylko ta firma, mają faktyczne dziwne metody jeśli chodzi o klientów, a atmosfera w pracy też nie jest za ciekawa, tylko krzyki i wieczne pretensje o byle co!!! Wiem dokładnie bo tu pracuję ale mam nadzieje że już niedługo :) NIE POLECAM!!!
marek 2012-02-23 21:18:48
jeśli idziesz do pracy to się nie leń ja jestem zadowolony ,płaca dobra,soota ,niedziela wolna.a.jak ktoś kogoś wk... to jasne że szef wrzeszczy
on,,,,,,, 2012-10-09 19:41:51
ludze wypisując tu to nie macie pojęcia jak jesty w innych firmach wogóle jak wam sie pracować niechce to na kuronia wywalać albo na wieś pastuchy zakładać
Sam 2013-10-01 10:32:04
Naprawde nie polecam tej firmy nawet młodym osobom wysyk od 3 lub 4 nad ranem do późnych godz popołudniowych a te pozytywne komentarze wypisują osoby z rodziny wyzysk i jeszcze raz wyzysk + chora atmosfera + chorzy ludzie tam pracują
anonim 2014-03-12 13:26:54
Jak się pracuje w biurze ? Jaka atmosfera i zarobki ? ...często dają ogłoszenie w przemianach do działu zakupów i sprzedaży.... wiecie dlaczego ?
łyli 2014-03-12 19:04:56
praca od 4 do.... 16-17 /od 16 do....4 to sa normalne godz pracy ty łochu!
a 2014-06-26 18:02:03
Marek co za bzdury gadasz, od kiedy masz wolne soboty? A kto w soboty jeździ po zamówienia do Orzechowa i okolic!!! A przed świętami sam zakładasz fartuch i jak zwykły robol zasuwasz od 2 lub 3 w nocy do nie wiadomo której! Więc przestań ludziom ciemnotę wciskać!!! Nie każdy ma rodzinę za przełożonego tak jak Ty i Twoja żona, więc nie pisz głupot inni nie mają tak dobrze!!!
? 2014-06-26 18:12:50
Pracowałam w biurze nie polecam!!! Jeśli nie jesteś z rodziny ciężko przetrwać, a połowa biura to rodzina. Pracować trzeba jak wszędzie, nie ma jakiś szczególnych wymogów tylko że przełożona w biurze nie potrafi nic załatwić inaczej jak krzykiem o byle co. Pracuje już w innym biurze i szef jest o wiele bardziej wymagający, praca bardziej odpowiedzialna, stres jak wszędzie, ale co najważniejsze szacunek do pracownika jest czego brakuje w fenicjii!
MARTA 2014-11-18 14:03:20
A JAK Z ZAROBKAMI W BIURZE ?
werner 2015-02-19 21:17:01
Fenicja to restauracje i bary regionalnej kuchni libańskiej, której lokale usytuowane są w trzech dzielnicach Warszawy. Jeśli chodzi o ich usytuowanie to właśnie dzięki niemu jeszcze radzą sobie moim zdaniem tak dobrze, bo są to bardzo często uczęszczane przez ludzi drogi, chociażby Świętokrzyska w centrum
nieznajomy 2015-07-23 10:20:44
powiem tylko jedno na temat tej śmiesznej firmy , dosyć żr robisz tam po 12 godz. minimum a często jest że pracujesz po 14 -16 godz. to sknerzy płaca tylko 10 zł za 1 godz. po prostu krótko (usunięte przez administratora). Posłałbym do tej firmy inspekcje pracy i sanepid ale z poznania bo nasi to są opłaceni i firma zamknięta co najmniej na dwa miesiące . NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obszczymurku 2016-01-02 21:16:56
Witam, chamstwo, wulgarne odzywki do pracowników i ten tekst Ty kurw. obszczymurku to wizytówka firmy. Chamstwo, ponizanie to firma Fenicja Gniezno.
komko 2016-05-12 13:25:12
leeeik, ale po co ten szum skoro nikogo do pracy nie poszukują? No chyba, że jakieś roszady w firmie się szykują. Czy ktoś coś wie na temat planowanych ruchów i tego czy będą jakieś nowe kontrakty niebawem ? Słyszałem, że to wszystko zależy od pracowników
Miki 2016-10-26 19:50:19
Zbliża się sezon na rybki, więc już rekrutują na nowo. Tym, którym choćby przez myśl przeszła praca tam, stanowczo odradzam. Zatrudniasz się na konkretne stanowisko, a jesteś wszystkim: magazynierem, kierowcą, pomagierem kierowcy, wózkowym, sprzątaczką i Bóg wie czym jeszcze.
Praca minimum 12h (na listach 8), tragiczne warunki sanitarne, zero szacunku dla pracownika. Sam się dziwię, że nikt jeszcze tego nie kazał zamknąć.
Zostaw swoją opinię o FENICJA - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FENICJA