FENICJA

Gniezno

Opinie o FENICJA

MARCIN 2011-09-21 10:44
miejsce naprawde dziwne,stosuje się tam zaskakujące metody pracy nie wspomne o zdobywaniu klientów,które nie odbywa się dokońca uczciwie jeśli można nazwać śledzenie konkurencji w dosłownym tego słowa znaczeniu za dobre narzędzie pracy... nie potrafą lenie sami opracować własnych strategii tylko potpatrują i kopiują innych-to żenujące. a ludzie tam pracujący to naprawde banda jakiś [usunięte przez admina]. Brak słów.
Grzegorz 2012-01-31 12:59
Chyba sam jesteś dziwny.
??? 2012-01-31 18:29
Grzegorz, Marcin nie jest dziwny, tylko ta firma, mają faktyczne dziwne metody jeśli chodzi o klientów, a atmosfera w pracy też nie jest za ciekawa, tylko krzyki i wieczne pretensje o byle co!!! Wiem dokładnie bo tu pracuję ale mam nadzieje że już niedługo :) NIE POLECAM!!!
marek 2012-02-23 21:18
jeśli idziesz do pracy to się nie leń ja jestem zadowolony ,płaca dobra,soota ,niedziela wolna.a.jak ktoś kogoś wk... to jasne że szef wrzeszczy
on,,,,,,, 2012-10-09 19:41
ludze wypisując tu to nie macie pojęcia jak jesty w innych firmach wogóle jak wam sie pracować niechce to na kuronia wywalać albo na wieś pastuchy zakładać
Sam 2013-10-01 10:32
Naprawde nie polecam tej firmy nawet młodym osobom wysyk od 3 lub 4 nad ranem do późnych godz popołudniowych a te pozytywne komentarze wypisują osoby z rodziny wyzysk i jeszcze raz wyzysk + chora atmosfera + chorzy ludzie tam pracują
anonim 2014-03-12 13:26
Jak się pracuje w biurze ? Jaka atmosfera i zarobki ? ...często dają ogłoszenie w przemianach do działu zakupów i sprzedaży.... wiecie dlaczego ?
łyli 2014-03-12 19:04
praca od 4 do.... 16-17 /od 16 do....4 to sa normalne godz pracy ty łochu!
a 2014-06-26 18:02
Marek co za bzdury gadasz, od kiedy masz wolne soboty? A kto w soboty jeździ po zamówienia do Orzechowa i okolic!!! A przed świętami sam zakładasz fartuch i jak zwykły robol zasuwasz od 2 lub 3 w nocy do nie wiadomo której! Więc przestań ludziom ciemnotę wciskać!!! Nie każdy ma rodzinę za przełożonego tak jak Ty i Twoja żona, więc nie pisz głupot inni nie mają tak dobrze!!!
? 2014-06-26 18:12
Pracowałam w biurze nie polecam!!! Jeśli nie jesteś z rodziny ciężko przetrwać, a połowa biura to rodzina. Pracować trzeba jak wszędzie, nie ma jakiś szczególnych wymogów tylko że przełożona w biurze nie potrafi nic załatwić inaczej jak krzykiem o byle co. Pracuje już w innym biurze i szef jest o wiele bardziej wymagający, praca bardziej odpowiedzialna, stres jak wszędzie, ale co najważniejsze szacunek do pracownika jest czego brakuje w fenicjii!
MARTA 2014-11-18 14:03
A JAK Z ZAROBKAMI W BIURZE ?
werner 2015-02-19 21:17
Fenicja to restauracje i bary regionalnej kuchni libańskiej, której lokale usytuowane są w trzech dzielnicach Warszawy. Jeśli chodzi o ich usytuowanie to właśnie dzięki niemu jeszcze radzą sobie moim zdaniem tak dobrze, bo są to bardzo często uczęszczane przez ludzi drogi, chociażby Świętokrzyska w centrum
nieznajomy 2015-07-23 10:20
powiem tylko jedno na temat tej śmiesznej firmy , dosyć żr robisz tam po 12 godz. minimum a często jest że pracujesz po 14 -16 godz. to sknerzy płaca tylko 10 zł za 1 godz. po prostu krótko (usunięte przez administratora). Posłałbym do tej firmy inspekcje pracy i sanepid ale z poznania bo nasi to są opłaceni i firma zamknięta co najmniej na dwa miesiące . NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obszczymurku 2016-01-02 21:16
Witam, chamstwo, wulgarne odzywki do pracowników i ten tekst Ty kurw. obszczymurku to wizytówka firmy. Chamstwo, ponizanie to firma Fenicja Gniezno.
komko 2016-05-12 13:25
leeeik, ale po co ten szum skoro nikogo do pracy nie poszukują? No chyba, że jakieś roszady w firmie się szykują. Czy ktoś coś wie na temat planowanych ruchów i tego czy będą jakieś nowe kontrakty niebawem ? Słyszałem, że to wszystko zależy od pracowników
Miki 2016-10-26 19:50
Zbliża się sezon na rybki, więc już rekrutują na nowo. Tym, którym choćby przez myśl przeszła praca tam, stanowczo odradzam. Zatrudniasz się na konkretne stanowisko, a jesteś wszystkim: magazynierem, kierowcą, pomagierem kierowcy, wózkowym, sprzątaczką i Bóg wie czym jeszcze.
Praca minimum 12h (na listach 8), tragiczne warunki sanitarne, zero szacunku dla pracownika. Sam się dziwię, że nikt jeszcze tego nie kazał zamknąć.
Muter 2016-12-22 06:51
Kupuję ryby w Fenicji od lat, zawsze byłem obsłużony kulturalnie i sprawnie. A dziś idę z mamą po 10 kg karpia na święta. Zdrowych i Wesołych
Pozdrawiam
... 2017-01-05 08:39
Ktoś wie może jak wygląda tam praca kierowcy? Warto spróbować? Pozdrawiam :)
Julita 2017-08-02 11:23
@... widzę, że niestety nikt do tej pory nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o przebiegu procesu rekrutacyjnego do FENICJA. Co powinny wiedzieć osoby, które są jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną?
greg72 2017-08-18 22:04
Tam jest bardzo kiepska praca i natrętny człowiek który krzyczy i straszy naganą lub (usunięte przez administratora) z pracy . Nie polecam tam iść do pracy !!!!!!!!!
Julita 2017-08-28 11:15
@greg72 co rozumiesz mówiąc, że jest to kiepska praca? Możesz powiedzieć coś konkretniej? Takie bardziej szczegółowe informacje będą bardziej istotne dla osób, które myślą o pracy w firmie. Warto też pamiętać, że to co sprawia, że nie jest to dobra praca dla Ciebie, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Wspominasz też o tym, że w firmie jest osoba, która krzyczy i w Twoim odczuciu straszy pracowników. Czy informowałeś o tym pracodawcę?
Zostaw swoją opinię o FENICJA - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FENICJA