Opinie o FENICJA w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FENICJA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FENICJA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FENICJA w Gniezno

onaroztanczona

Od znajomego kierowcy, który pracuje tam od niedawna słyszałam, że ta firma to patologia! Praca po wiele, wiele godzin, a płacone wszystko po najniższej, nawet za dodatkowe godziny nic nie dopłacają! Powiedzieć wyzysk to mało! Do tego chora atmosfera - każdy myśli że jest bogiem i wszystko mu wolno, szacunku do pracownika, ba, do współpracownika za gorsz!!! Krzyki, wyzwiska, wyzysk, brak szacunku - to tylko kilka rzeczy, które można zaobserwować nawet z zewnątrz - wystarczy iść do ich sklepu firmowego! Nawet przy klientach się nie hamują! Chore miejsce!

Monstermafia@gmail.com
@onaroztanczona

Faktycznie przydałoby się zwolnić trzech wólgarnych pracowników (nie dotyczy kierownictwa), którzy nie mają grosz szacunku dla poszczególnych kolegów z pracy. Ponadto myślą, że ktoś za nich będzie wykonywał ich pracę a oni tylko będą odbierać wypłatę. Ponadto interesuje ich wszystko tylko nie własną praca, co wpływa na obniżenie wydajności - brak efektów. Nie dziwię się, że klient będąc naocznym świadkiem powyższej sytuacji nie zrobi więcej zakupów w tej hurtowni co przynisie mniejszy zysk hurtowni. Życzę powodzenia.

Irena Nowy wpis

Dzień dobry, a gdzie można zobaczyć aktualne oferty pracy dla kierowców? partner teraz będzie szukał zatrudnienia i chciałam się zorientować co to za firma, bo mieszkamy nawet niedaleko. Baza byłaby pod Reymonta czy jednak normalnie można auto pod dom?

Odkrywca świata Nowy wpis

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące pracy kierowcy. Jak wygląda praca? Ile godzin dziennie trzeba jeździć? Jakie zarobki? Czy płacą na czas? Jaka atmosfera w pracy? Pozdrawiam

vivi Nowy wpis
@Odkrywca świata

Jedna wielka porażka. Nie wiesz na którą idziesz bo dostajesz jeden dzień wcześniej, wieczorem telefon, może to być 5:30 a może to być 4 i nie wiesz kiedy wrócisz, za nadgodziny nie płacą, jedziesz gdzieś dalej w trasie i możesz być nawet 12h, ich to nie obchodzi, o wspólnym szacunku nawet nie wspomnę. Są bardzo nie zorganizowani. Więc jedyne co można polecić to omijać tą firmę szerokim łukiem. Większego syfy w firmie jeszcze nie widziałam

Witam, czemu miałyby występować jakieś opóźnienia? Zastanowiło mnie po prostu poprzednie zapytanie o terminowość wypłat. Tu akurat pojawiło się zapytanie o kierowcę a co z pomocą kuchenną? Myślicie, że w tym roku też będą szukać, skoro w zeszłym oferty były dodawane?

cześć wam, pewna pani się tu pytała jeszcze w tym roku o robotę dla handlowca. Mnie wyświetliło się ogłoszenie na magazyn od firmy z kiedyś i bym chciał się zorientować w szczegółach. Mam papiery na widlaka a zostało to opisane jako mile widzianych. Jakie wynagrodzenie by się wtedy należało za robotę? I w ogóle jaka ocena z miejsca pracy? warto słać CV?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FENICJA? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Gniezno
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
Gniezno
DELTA SECURITY
onaroztanczona

Monstermafia@gmail.com
@onaroztanczona

Iwona

hej. ;) dwa lata temu ktoś pisał o rekrutacji na handlowca czy do dziś jeszcze jakieś inne miały miejsce? ciekawa jestem pracy w biurze przy Reymonta. Jakie jeszcze stanowiska mogą w nim występować? Na stronie widziałam, że występuje w nim dział handlowy, zamówień oraz finansowo-księgowy. Ile osób więc się zatrudnia i jaka jest atmosfera?

Gnieznian

Oferta szykowanie towaru do sklepu ok ale żeby jeździć na dworze przez 10 godzin czy pogada czy deszczowo lub burzowo to chyba przesada, warunki jak na nasz wiek to skandaliczne, nie polecam

Jack sparrow

Widzę, że jest rekrutacja na stanowsiko PH. Jak to wygląda w praktyce? Jakie zarobki i godziny pracy? Nagdodziny wypłacane? Jakimi autami jeżdzą PH?

Alicja
@Jack sparrow

Cześć, fajnie że napisałeś o tej rekrutacji na przedstawiciela w Fenicji, bo bym nie wiedziała. Też chętnie się dowiem, jakie są warunki tej pracy. A jakie godziny pracy ciebie interesują? Powiedz proszę, jakie masz ty oczekiwania ;)

Dawid

To firma ma problem z sanepidem?

Jacek

Mam nadzieję, że dobrą macie robotę bo od dawna nikt tu nie zaglądał

Alicja
@Jacek

Zgadzam się z Tobą. Tym bardziej jednak byłoby cenne, gdybyśmy mogli poznać szczegóły warunków zatrudnienia w Fenicji w Gnieźnie. Liczę na to, że obecni pracownicy zechcą podzielić się na GoWork.pl swoimi opiniami na ten temat. Nie ukrywam też, że przyda się wiadomość o rekrutacji, bo w sieci nie udało mi się znaleźć ogłoszeń o pracę w Fenicji.

Konkurencja

Proszę napisać od której godziny zaczynają pracę kierowcy i do której pracują maksymalnie. Jak to jest możliwe, że firma zamknięta jest o 16.00 a kierowcy wracają z trasy po 18 .00. Przepraszam gdzie wracają? Jak firma zamknięta ? Co to za porządki ? Czy w ogóle jest ktoś odpowiedzialny za warunki pracy ?

Julita

@Anonim, Twoja opinia w negatywnym świetle stawia FENICJA jako pracodawcę. Czy możesz swoją opinię wyjaśnić ze względu na innych użytkowników tego forum? Chcę Ci również przypomnieć, że ten wątek powinny zasilać wyłącznie merytoryczne i zgodne z prawdą opinie o tym pracodawcy.

Karol

FENICJA ma opinię dobrego pracodawcy ale jak widać ma również swoich hejterów!

Fenicja do kontroli przez sanepid i na koniec do wora

Robert

Konkurencja sie uaktywniła?

Iza

Mimo dobrej pracy moglibyście napisać dla nowych chętnych kilka informacji.

Szybki007
@Iza

Podobno firma plajtuje tak mówił mi Marek

Muter

Kupuję ryby w Fenicji od lat, zawsze byłem obsłużony kulturalnie i sprawnie. A dziś idę z mamą po 10 kg karpia na święta. Zdrowych i Wesołych Pozdrawiam

Toja
@Muter

Kasjerki obsługują kulturalnie, bo są LUDŹMI na poziomie, ale to co słyszymy z firmy, to już inna bajka... Ba... do bajki daleko.

Julita

@greg72co rozumiesz mówiąc, że jest to kiepska praca? Możesz powiedzieć coś konkretniej? Takie bardziej szczegółowe informacje będą bardziej istotne dla osób, które myślą o pracy w firmie. Warto też pamiętać, że to co sprawia, że nie jest to dobra praca dla Ciebie, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Wspominasz też o tym, że w firmie jest osoba, która krzyczy i w Twoim odczuciu straszy pracowników. Czy informowałeś o tym pracodawcę?

greg72

Tam jest bardzo kiepska praca i natrętny człowiek który krzyczy i straszy naganą lub (usunięte przez administratora) z pracy . Nie polecam tam iść do pracy !!!!!!!!!

Julita

@...widzę, że niestety nikt do tej pory nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o przebiegu procesu rekrutacyjnego do FENICJA. Co powinny wiedzieć osoby, które są jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną?

Zostaw merytoryczną opinię o FENICJA - Gniezno

• Jak się pracuje w FENICJA?

Zobacz opinie na temat firmy FENICJA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

FENICJA
2.7/5 Na podstawie 41 ocen.

FENICJA