Opinie o Jawo Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jawo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jawo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie ziemniaków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jawo Sp. z o.o. w Częstochowa

Jasiek

A może umowa się skończyła i firma jej po prostu nie przedłużyła bo nikt nie pozwoliłby sobie na taki ruch.

pierożek
@Jasiek

Mechanik pracował coś koło 2 miesięcy, gościu od utrzymania ruchu około 8, także umowy im się nie skończyły

Co jaki okres czasu w Jawo Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

pierożek

Możesz ubiegać się cały czas i tak nic nie dostaniesz

gość

robota lekka a zarobki dobre

Gizmo
@gość

Ta lekka , linia do produkcji pierogów niby nowa ale skansen , a ich wycinanie sory to jakiś marazm trzeba niepr.... tym dzwonkiem aż szkoda słów , idziesz do pracy weź ze sobą tabelki przeciw bólowe .

@Gizmo

A jaka jest podstawa wynagrodzenia? Chciałabym dowiedzieć się też, czy są do tego jakieś premie? Ktoś udzieli mi odpowiedzi?

Pytający

Nie warto sobie zawracać głowy nawet nie raczą odebrać telefonu a jak już odbiorą to po chwili przerywa dziwnie połączenie . Marne zarobki jak na prace w chłodni .

@Pytający

Może spróbuj zadzwonić w innych godzinach, albo skontaktować się przez e-mail? Jest podany na tej stronie: https://jawo.pl/praca/, możesz też wypełnić formularz w zakładce Kontakt. Jeśli zdecydujesz się aplikować do pracy w Jawo Sp. z o.o., koniecznie napisz, jak przebiegła rekrutacja.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jawo Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
mARTHAA

CZYLI ILE PŁACA? w JAWO

@mARTHAA

Czy wiesz ile płacą na godzinę bo nic nigdzie nie ma i niewiem czy jest sen składać podanie

To ile palącą w jawo na godzinę ?

Patryk

Słyszałem, że firma jest dobra i warto starać się o pracę. Podpowiecie coś więcej?

Reksio

A czy ktoś coś więcej napisze na temat zarobków? Widzę że teraz są przyjęcia.

Aga

Dzisiaj kupiłam pierogi mrożone z serem , cholera jasna co za gnioty , twarde jak kamienie po 20 minutach gotowania , nigdy więcej nie kupię nic z tej firmy i każdemu będę odradzac,,

Grażyna

Nie da się napisać nic pozytywnego o tej firmie? Jawo aktualnie rekrutuje? Nie widziałam nic na stronie firmy. A może ktoś był ostatnio i podzieli się informacją jak przebiega proces? Pisaliście niżej o problemach ze zwolnieniem z dnia na dzień. Czy te kwestie są regulowane umową pracy na który można się powołać?

Mikołaj

Zarząd firmy skłócony ze sobą. Ludzi z produkcji traktują jak gorszy sort człowieka. Potrafia zwolnić za dnia na dzień bez ostrzeżenia więc nie znasz dnia ani godziny. Jako pracodawca firma jest nieprzywidywalna, nie gwarantuje stałego zatrudnienia.

NIGDY WIECEJ !!!!!!!!!!

Produkt firmy Jawo:knedle ze sliwkami-nigdy więcej nie kupie !!!!!!!!!Poprawnie powinno być opisane :knedle z polowa malej sliwki !!!!!!!Wiecej tego badziewia nie kupie i będę zywa antyreklama!!!!!!!!!!!!!

knedlożerca
@NIGDY WIECEJ !!!!!!!!!!

Lepiej kupić knedle z frużeliną czy innym dżemopodobnym badziewiem ? To już wolę tę połówkę śliwki - przynajmniej wiadomo, że to śliwka

Beatrice

Beznadziejna firma, beznadziejny zarząd na niczym się nie zna a do wszystkiego miesza, nie można rzetelnie pracować

Robota znośna, ale zarobki kiepskie

Zostaw merytoryczną opinię o Jawo Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Jawo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jawo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jawo Sp. z o.o.?

Jawo Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Równoległa 88/98
    42-216 Częstochowa