Opinie o Harispal w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harispal. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Harispal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harispal w Sosnowiec

Jak długo trwa proces awansu w Harispal?

Bombardiera
@Nudy

Pod namiotem dzieją się cuda dokładnie jak kolega opisał wyżej rejestracja na umowę śmieciowa na 1/4 etatu a pod stołem reszta kasy a jak panu Henrykowi się coś nie spodoba to zaraz jest odpisywanie godzin podobnie jest z pracami na elektrowni czy to sobota czy niedziela i tak musisz robić po 12 godzin bez dnia odpoczynku możesz się wykończyć

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Harispal?

Jak długo trwa proces awansu w Harispal?

Bombardier

O jakim awansie chcesz rozmawiać jak tam Ukraińcy robią za 15 zł roboty od groma i tylko odpisywanie godzin za byle bzdety to jest stary tak zwany BHM ( biuro handlu muzykami ) co do rozwijania się to raczej kariery tam nie zrobisz

Nudy

Tu go nie ma jest sam wyzysk szczególnie jak się robi pod namiotem na fakopie .Dziuba to pazerota kawał chama .ty (usunięte przez administratora) a oni se domy budują i nowe auta kupuja

Bombardiera Nowy wpis
@Nudy

Czy w Harispal zatrudniani są obcokrajowcy?

Maciek

A na spawacza robią szkolenia?

@Maciek

Robimy i zapraszamy

Nudy Nowy wpis
@Maciek

Jak ci zrobią to jesteś szlisfowskiego więźniem to jest były szef bhm3

Firma Harispal poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Wiecie może, czy w Harispal szukają chętnych na staż?

Helena

Dlaczego tak mówisz o szefie ? Napisz coś więcej dlaczego nie polecasz, bo za dużo z tego nie zdążyłam jeszcze wynieść . Chłopak chciał tutaj na staż się przyjąć i szukam mu informacji na temat tej firmy ...

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Harispal. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Miron11

Nie ma na co liczyć na start jak spawacz lub monter masz 14 zł i jebniesz po 10 h zero premi i dodatków za nocki lub za weekendy oraz za nadgodziny. Nawet nie dostalismy nic premi na Wielkanoc lub boże narodzenie . Wyzysk

Maslo

Jak sobie narysujesz i wytniesz nawet w święta nic nie dostaniesz tą firmą to dno

Arek

Czyli weekendy są tyle samo płatne co w tygodniu?

Maslo
@Arek

Tak

Na co trzeba uważać przy rozmowie o prace ? Czy ktoś da jakieś rady

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Harispal?

bombardier

Ciekawe stwierdzenie w tych komentarzach ale ja wam powiem prawdę monter na umowie o prace zarabia 15 zł do tego jeszcze nie na rękę spawacz na umowie o prace ma 17/19 zł i to też nie na rękę praca po 12 godzin od poniedziałku do piątku do tego jeszcze sobota i niedziela jest pracująca ale nie ma żadnych dodatków ani 50% ani 100% za niedzielę co do pracy na działalności to mogę powiedzieć że spawacze maja po 42 zł na godzinę ale musisz pracować minimum te 12 godzin atmosfera jest nie miła każdy każdemu patrzy na ręce a najlepsze jest to że i tak na koniec miesiąca oszukają was na godzinach i pewnie zaraz administrator będzie usuwał tego posta bo negatywnych komentarze bolą pozdrawiam oszustów z harispalu

Maslo 1
@bombardier

Podpisuje sie a jak nie przyjdziesz w weekend to krzywo pacza na ciebie a jak to sie bedzie zdarzac non stop to beda chcieli cie zwolnic lub jak nie robisz bynajmniej po 10h minimum

Miron

Gdyby prawdą było to co niektórzy piszą to firma nie wypracowałaby sobie opinii dobrego pracodawcy!!

On

Dzień dobry. Chciał bym zasięgnąć opinii na temat kursów spawalniczych w tej firmie. Czy warto? Czy potrafią nauczyć spawać. Interesuje mnie Mag 135 stał czarna czoło i pachwina. Podkreśle ze to początek mojej przygody z spawaniem .

Dario
@On

Uczom dobrze i polecam miałem kurs z urzędu i mam prace bo mi pomogli załatwić. I teraz pracuje w Dąbrowie i znowu ide na szkolenie na doczołówke.

Hanna

Myślicie o podjęciu pracy w Harispal? Na stronie firmy znajdziecie formularz zgłoszeniowy: http://www.harispal.pl/praca-formularz-zgloszeniowy/ Jakie macie doświadczenia z firmą? Jak oceniacie pracodawcę?

Mareczek

Ludzie są czasami zadowoleni bez powodu, no nic z tym nie zrobisz

Jarek

tylko czemu sa niezadowoleni ? jakis powód musi byc

konrad

w burze z tego co słyszałem można zawsze więcej zarobić chyba i też jak teraz patrze na te opinie wszystkie, to można jeszcze uznać, że nikt nie chce się chyba tymi zarobkami podzielic, tylko tu pojawia się pytanie dlaczego? moze mają po prostu dobre i nie chcą jakoś ujawniać się za bardzo z tym na forum?

spawacz

jeśli chodzi o prace w harispalu to opinie sa sprzeczne bo rzeczywiście można tu zarobić kupe kasy, ale tez można mieć pensje głodową. Chodzi o to ze spawacze i monterzy i badacze naprawdę zarabiają fajną kase. Spawacz na przykład zarabia od 4 do 7 tysięcy. A można zarobić tez więcej. I wszystkie chłopaki sobie tam prace chwalą. Generalnie można i z Łukaszem i z Bartkiem się dogadać na fajne pieniążki. Ale jest jeszcze druga strona medalu. Dziewczyny, które pracują w biurze zarabiają po 1300 zł i to na przykład od 5 lat bez podwyżki. A do tego wszystkie robia nadgodziny i nie dostają za to kasy. Niektóre zostają codziennie do 18-19 i nie4 dostają za to zadnych pieniędzy. a szefowa i tak się na nie wydziera ze się nie wyrabiają z robotą.

Spawacz

Legendarny to jest spawacz atomowy Przemysław Niedźwiadek :)

Piotrek

Zdanie o kadrze i firmie mam bardzo dobre zapomniałem dodac

Piotrek Spawacz

Rozsmieszaja mnie wasze opinie pracowałem troche w harispalu jako spawacz i zdanie o firmie i o kadrze i gdyby nie glupi zbieg okolicznosci dalej bym tam, pracowal, i napewno do firmy wroce, pozdrawiam wszystkich tych ktorzy nie dali rady przejsc probek i wylewaja swoje zale wystawiajac negatywna opinie, oczywiscie anonimowa :-) Piotr B

Adrian

No ja w sumie w Norwegii ale myślę że też wrócę kiedyś;-) bo spoko atmosfera z kolegami w pracy :-D i mam nadzieje ze będzie do czego wracać :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Harispal - Sosnowiec

Harispal
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Braci Mieroszewskich 122B
    41-219 Sosnowiec