SYSTHERM

Opinie o SYSTHERM

główny szef

Firma działa konsekwentnie i rozwija się cały czas. Pracą można polecić.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jakie zarobki można liczyć na początek?

Paulina

@Stróż nie rozumiem komentarza. Chciałam dopytać o szczegóły zatrudnienia w firmie Systherm. Dzięki takim komentarzom pełnych informacji osoby zainteresowane pracą mają szansę na szybkie znalezienie interesujących szczegółów na temat pracy.

Paulina

@Robotna czyli dobrze wykonana praca może liczyć na odpowiednią premię ze strony pracodawcy? W ogłoszeniach o pracę firmy Systherm czytam, że firma umożliwia rozwój, umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. To są satysfakcjonujące atuty firmy czy jest jeszcze coś co chciałbyś dodać od siebie? Jakieś benefity?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie SYSTHERM? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Robotna

Haha, zawsze znajdzie się jakiś niedowartościowany troll, który będzie chciał zaszkodzić komuś. A internetowy papier wszystko przyjmie. Jak pracuje w Systhermie już kilka lat i nie narzekam.Mialam okazje sprawdzić w różnych sytuacjach i zawsze kończyło się odpowiednią gratyfikacją. Jak ktoś chce pracować to pracuję, a jak marudzić to zawsze marudzi.

mgr_inz_1700brutto

Szczerze odradzam. Zero perspektyw. Szkoda czasu i nerwow.

Paulina

@byly_pracownik obraźliwe komentarze mogą zostać skasowane przez administratora według regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin A słowo 'kołchoz' obraża i nie powinno się takich słów stosować na form. @serwisant rozumiem Twoje oburzenie i złość, ale sformułowanie jakie zostało przez Ciebie użyte nie powinno mieć tutaj miejsca.

Paulina

@Serwisant co masz na myśli? Na forum muszą pojawiać się merytoryczne wypowiedzi i nie powinno się opisywać poszczególnych pracowników, dlatego proszę o wypowiedzenie się na temat firmy.

Paulina

Kierownik Marketingu udzielił wywiadu dla portalu GoWork.pl! http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,67863,wywiad-daniel-jastrzebowski Opisywane są w nim m.in. korzyści z pracy w Systherm Sp. z o.o. Ciekawe?

lea

@sarna ja właśnie szukam pracy i składam u nich CV. Zobaczy się. Złożenie nic nie kosztuje

mróz

ale nie ma co deliberować już, bo oferta chyba została obsadzona, warto jednak regularnie zaglądać na gowork, bo oni zawsze jako jedni z pierwszych wstawiają najświeższe oferty pracy

tomik

Zgodze się z tym co napisał Grunt, czasem tez Cv złozone osobiście zdecydowanie lepiej wygląda. Teraz jak widziałem, to poszukują konsultanta i specjalisty ds. wdrożeń. Trzeba miec jednak 2 lata doświadczenia i wykształcenie wyższe inżynierskie.

Grunt

Skoro firma nie szuka, to pewnie, że warto przejść się osobiście. Jeśli kogoś interesuje profil firmy, to czemu nie. Czasami niby nie szukają w firmach, ale jak ktoś się zgłosi osobiście i ma dobre CV, to może i miejsce pracy się dla niego znaleźć bez problemu. Systherm niestety dalej nie szuka nikogo.

Zadowolona

Kasiaska to zależy pewnie od stanowiska, ja nie narzekam. z tym szukaniem pewnie warto i wysłać samo CV nawet jeśli teraz nie szukają. Może odezwą się w przyszłości???Tu nie ma działu HR to warto do sekretariatu.

Zadowolona

Nie lubię wypowiadać się na forach ale przy tej ilości różnych często prymitywnych komentarzy, dodam też coś od siebie. Ktoś napisał " (usunięte przez administratora) quot;. Wolne żarty, przychodzę na 7 i o 15 już trzaskam drzwiami a o 15.30 zasiadam do obiadu :) Jak większość w tej firmie. Pensje i premie? Może i nie szczyt marzeń, jednak premie mam zawsze i jak po podwyżkę byłam u szefostwa to nie odeszłam z kwitkiem.Pewnie w korpo dostałabym 5 i 6 stów więcej, tylko nie bardzo uśmiecha mi się tyrać przez 12 godzin w wyścigu szczurów. Więc nie ma co tragizować. Jak się nie podoba zawsze można szukać gdzieś indziej. Dlatego zostaje bo mam spokojne życie. A teraz wracam do śniadanka przy komputerze i drugiej kawki. Bye! PS.Kolego/koleżanko? od tak pięknych wierszy, twój talent akurat się marnuje. Może zajmij się pisarstwem i wtedy zaczniesz zarabiać więcej i będzie pracować dla siebie :))

Robson

Ale bzdury można poczytać, typowe dla zakompleksionych internetowych trolli :-) Ja też pracuję w tej firmie i nie narzekam. Kasa mogłaby być większa, ale jest na czas a jak człowiek się postara to i premia jest. I wcale nie trzeba nikomu podlizywać się tylko działać, a nie trollowac w sieci.

ale dziwy

Ciekawe, że każdy kto odszedł z systhermu to go okradli albo oszukali, a teraz ma tak świetnie. Zupełnie nie rozumiem w takim razie czemu ludzie tam pracują po tyle lat. Prawdą jest, że wynagrodzenie nie jest jakieś super, a dobrzy fachowcy odchodzą ze względu na zarobki lub nadmiar obowiązków. Prawdą też jest, że premia co miesiąc jest, a jak ktoś już przejdzie okres próbny to raczej może być pewny, że go nie zwolnią. Naprawdę w kilku firmach już pracowałem i rzadko kiedy firma inwestuje tyle w pracowników, szkolenia itd. Mnóstwo ludzi przyszło do systhermu nie mając pojęcia co to jest chłodnictwo czy jak działa lodówka, a teraz świetnie sobie radzą. Szkoda tylko, że często u konkurencji... Sporo ludzi porobiło wszystkie możliwe uprawnienia i poszło sobie dalej. Czasem "pojawiają się" na obiekcie i jakoś nikt nigdy jadem nie pluje. Osobiście uważam, że systherm to świetna firma dla nauki i rozwoju ale czy na dłuższą metę to już każdy sam musi ocenić.

jerzym

5 lat w Systherm??? Czy ty się człowieku szanujesz???

JanTrawolta

A Jak wygląda kwestia zatrudnienia dla osób które nie maja dosw. w branzy. Moze mi ktoś odp.?? Z góry thnx.

Janusz35

Hej Czy ktoś moż emi powiedziec ktoś jak wygląda kwestia zarobków w firmie SYSTHERM??? Mam zamiar złożyć CV na stanowisko montera. Widze, że opinei sa bardzo podzielone.

Zostaw merytoryczną opinię o SYSTHERM - Poznań

• Jak się pracuje w SYSTHERM?

Zobacz opinie na temat firmy SYSTHERM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SYSTHERM?

SYSTHERM