Opinie o OTCF Sp. z o.o. w Wolbrom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy OTCF Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OTCF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTCF Sp. z o.o. w Wolbrom

Natalia ty *** Nowy wpis

Do tej pory mam traumę po tym miejscu i tym jak traktowali mnie przełożeni. Do tego nieludzki wysiłek i jedna przerwa na 8 godzin jeszcze wąty o to że na nią się wyszło.

Magazynier

Planuję zmianę pracy. Opłaca się przyjść do OTCF?

Renata
@Magazynier

Bardzo trafne pytanie - ja ostatnio także zastanawiałam się, czy warto podjąć pracę w OTCF. Oby jakiś pracownik firmy szybko zechciał nam odpowiedzieć. A jak duże masz właściwie doświadczenie jako Magazynier?

Ja Nowy wpis
@Magazynier

Nie

Daniel Nowy wpis

@Magazynier Dobry pracodawca co nie jest bez znaczenia dla kandydatów a do tego firma dobrze radzi sobie oby tylko wirus nie pomieszał szyków.

Iza Nowy wpis

Pracuję w OTCF na magazynie sklepu internetowego. Fajna praca, zarobki naprawdę spoko, na UZ można wyjść z naprawdę dobrą wypłatą jeśli ma się chęci do pracy. Wiadomo, że jest to praca fizyczna, więc trzeba się przygotować na to, że przez 8h na nogach i czasami w biegu jeśli jest akcja promocyjna na stronie sklepu i zamówienia spływają lawinowo. Jeśli chodzi o brygadzistki/liderki i mistrzów zmian, złego słowa nie powiem. Nikogo nie faworyzują, wszyscy na równi, co zmianę jasno określone obowiązki każdego pracownika. Obecnie praca na 3 zmiany, zarząd nie chce zwalniać nikogo, co w zaistniałej sytuacji jest godne pochwały, bo w małych miejscowościach trudno o pracę przez kryzys. Mało tego, oprócz stałych pracowników i mieszanki z dwóch innych magazynów, zostały przyjęte zupełnie nowe osoby. Pisząc krótko, nie żałuję podjęcia współpracy i cieszę się, że umowa została przedłużona.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie OTCF Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Wolbrom
Wolbrom
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Psycholog - Hospicjum Domowe - małopolska
Wolbrom
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
kalo

krzysztof' nie wiem czy widziałeś, ale prowadza rekrutację tera,możesz wejsc na ich profil tu na goworku i poczytać ofert ,przejrzeć może cos ci sie spodoba

to lepiej nie idz

No szok poprostu..

A ja tam chce iść do pracy, aż mi ciarki chodzą po plecach brr......

Zostaw merytoryczną opinię o OTCF Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w OTCF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTCF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OTCF Sp. z o.o.