Silcare Sp. z o. o. sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

karolina

Firma naprawde mogłaby być z jedna z lepszych w gorzowie ale przez nie kompetencje ludzi którzy tam pracuja nie rokuje na przyszłość. W sumie to nie wina pracowników trzeba było by zacząć od szefostwa. Przy takiej rotacji pracowników nie służy najlepiej firmie bo w końcu ludzie zaczną to miejsce omijac z daleka a gorzów mały opinie sie roznoszą a szkoda. Praca fajna, spokojna, atmosfera znośna ale szanujmy sie(usunięte przez administratora) Niestety traci tylko firma.

bocian
@karolina

święta racja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak jest
@karolina

zgadza się

sdsds

to nie jest praca na akord, skąd takie informacje?

takjest
@sdsds

jest przy oklejaniu, pakowaniu, masz minimalną + reszta od akordu,

endi

jako widlakowy bede miec tam ta przyslowiowa dwojke conajmniej ? nie wiem czy wgl sie ruszac na rozmowe.

bylypracownik
@endi

dostaniesz minimalną resztę w kopercie, ale i tak nie wyciągniesz więcej niż 1800 netto.

alutka

Jeśli chodzi o etykietowanie to bardzo spokojna praca wymagająca zdolności manualnych w systemie dwu zmianowym z 1 pracującą sobotą miesięcznie, miła atmosfera, początkowo najniższa krajowa, później dochodzi premia i obecnością,pensja zawsze na czas. Obecnie w firmie wiele się zmieniło są świąteczne paczki (nie kosmetyki) wszystko idzie ku lepszemu. Jeśli ktoś chce pracować to na pewno będzie zadowolony. NIE MA PRZEDZIAŁU WIEKOWEGO. Pracuję tam od kilku miesięcy i jestem zadowolona.

@alutka

tylko pani szkolaca na to stanowisko bardzo szybko ocenia czlowieka.JA bylam na szkoleniu poltora dnia i szkolaca stwierdzila ze sobie nie dam rady,ze jestem za wolna.

Sprzedawca

po wielu latach b.dobrej pracy szefowa nie raczyła nawet zadzwonić i podziękować za zaangażowanie - taki szacunek karmą powraca

do szefowej - co to jest szacunek do współpracowników ,którzy nabijają twoją kabzę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Aniela

Firma jako jedna z niewielu w Gorzowie daje możliwość rozwoju. Ktoś kto pracuje na produkcji z wykształceniem średnim nie powinien oczekiwać, że w ciągu roku zostanie managerem. Bądźmy realistami. Pracowałam za granicą i u kilku pracodawców w Polsce i powiem Wam, że WSZĘDZIE pracodawcy kombinują żeby płacić mniejsze składki (pamiętajmy, że gdy my dostajemy do ręki 1800zł pracodawca tak naprawdę płaci 2500). Nigdzie idealnie nie jest. A zawsze znajdą się tacy, którzy będą narzekać, nawet na to, ze im się nudzi w pracy, a przecież złota zasada pracownika mówi, żeby chociaż udawać, że się pracuje. Tak naprawdę warunki pracy w Silcare nie są złe, o wiele gorsza jest atmosfera, którą budują sami pracownicy, bo niestety jest tam pełno osób, które zachowują się jakby miały zabić za 5zł (co ma miejsce także w innych firmach). Najwięcej jednak zależy od zajmowanego stanowiska, bo trudno uogólniać skoro są tam pracownicy produkcji i handlowcy, którzy potrafią wyciągnąć kilka tysięcy. Mimo wszystko na produkcji jest tam lepiej niż w TPV lub Faurecii, a handel uzależniony jest, jak wszędzie, od wyników sprzedaży. Warto się zastanowić, czy zależy nam na rozwoju i skłonni jesteśmy się dokształcać itd. czy po prostu chcemy odbębnić te 8 godzin pracy i mieć wszystko w tyle. W jednym i drugim przypadku Silcare daje takie możliwości.

@Aniela

W całej Polsce pracodawca płaci 2500, żeby pracownik dostał 1800 netto. Pracownika interesuje tylko netto bo za to kupuje chleb.

@Aniela

nie mialam mozliwosci tam pracowac poniewaz bylam tam na szkoleniu poltora dnia i pani szkolaca stwierdzila ze jestem za wolna.

@Aniela

szkoda ze tak szybko oceniaja czlowieka.

Bbbbb

Witam czh ktos pracowal na dziale pakowania i wysyłki?

Tak, to prawda niestety.

Daria

To jest branża handlu i tu liczy się tylko, ile sprzedasz i od tego są uzależnione zarobki. Możesz znać nawet język kosmitów z innej planety. Jeśli umiejętności pracownika nie dadzą wyników sprzedaży, nikt nie wynagrodzi go ponad minimum za to tylko, że zna język, a przynajmniej nie w Silcarze. Takie są niestety realia. Jeśli ktoś chce zarabiać samą znajomością języka, powinien pracować w branży tłumaczeń, a nie handlu.

Weronika

@Marta Twoja wypowiedź nie jest do końca jasna. Jaki papier? CO zabiera? I potem się jest zwolnionym przez Silcare? I po jakim czasie się tak dzieje? A czy pisząc o mobbingu chodziło Ci o: "poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników."? Pytam, bo nie zawsze dobrze jest rozumiane to zjawisko, a ważne, by na forum znalazły się tylko autentyczne informacje.

Paula

Ta minimalna pensja u nich to w sumie jednocześnie wada i zaleta, bo jak coś jest nie tak, człowiek odchodzi bez żalu i tyle. Takie zarobki można mieć gdziekolwiek.

KON

Dzial IT w zadnym stopniu nie kontroluje i nie moderuje tych opinii :)

P
@KON

No to może dział marketingu albo ktoś jeszcze inny. W każdym razie opinie magicznie znikają i to akurat w godzinach pracy biur, a nie np. w weekend.

Bomba

@we Może podpowiesz mi gdzie znajdę aktualne oferty pracy skoro twierdzisz, że ciągle potrzebują? Nie ma nowych ofert i po co tak piszesz? Żeby oczernić tak?

WQD
@Bomba

Ta to czemu na OLX i Lento codziennie, dzień w dzień widze ich ofery i to wiecznie na te same stanowiska.

K. P.
@WQD

Nie rozumiem Twojego pytania. Czy na tych stronach są tylko ogłoszenia firmy Silcare? Przeciez inne firmy też szukają pracowników. Nie chcesz iść do nich do pracy to nie czytaj ich ogłoszeń i nie komentuj. A jeżeli chcesz się zatrudnić to wyślij cv i nie marudź.

Aja
@WQD

Ponieważ każdy po 2-3 wyplatach wie ze to niema sensu szkoda marnowac czas i wspierac jakkolwiek tą firme.

I
@Bomba

Ich oferty pracy można wszędzie znaleźć: szczególnie na olx i na stronie Powiatowego Urzędu Pracy

Pomyślcie sami, czy może być dobrze w firmie, w której rotacja jest tak duża, że oferty pracy u nich są wszędzie i nie znikają od miesięcy a może nawet lat. (usunięte przez administratora)

Weronika

Myślę, że nie na miejscu są takie uwagi @Mario. Nie wiesz czemu ktoś dostał pracę, bo nie byłeś na tej rozmowie. A takie insynuacje są krzywdzące i niesmaczne. @Roman a te romanse to chyba każdego osobista sprawa i nie powinna być poruszana na wątku o pracy w firmie Silcare.

Weronika

@Nick nie sądzisz, że to bardzo stereotypowe myślenie? Czemu tak uważasz? @Sales Girl nie bronię firmy Silcare. Jestem totalnie bezstronna na tym forum. @? ale może w jakiś inny sposób naruszały regulamin. W razie wątpliwości przeczytaj: https://www.gowork.pl/regulamin lub skontaktuj się z adminem (admin@gowork.pl)

?

Co się stało z wszystkimi opiniami z ostatniego czasu? Przecież nie było w nich wulgaryzmów. O co chodzi?

Weronika

@Fx7 czyli jesteś pracownikiem firmy Silcare i jesteś zadowolony z atmosfery między współpracownikami? @anonymous a czemu zakładasz, że rekruter firmy Silcare nie zna się na rekrutacji? Może po 5 minutach ta Pani była w stanie ocenić, że szuka kogoś innego na takie stanowisko. Czasem pierwsze wrażenie robi dużo. A dzwoniłaś do firmy w sprawie tej odpowiedzi zwrotnej? Może zaszła jakaś pomyłka i dlatego nie dostałaś odpowiedzi?

Weronika

@wood-gd możliwe, że nie spełniasz oczekiwań firmy Silcare i dlatego nie zostałeś zaproszony na rekrutację. Tak już jest, że wszystkie zgłoszenia nie mają szansy się zaprezentować, tylko te najlepsze. @Kamila a byłaś zatrudniona na umowę zlecenie czy na umowę o pracę? Przy zleceniu możesz niestety nagle być zwolniona.

ml
@Weronika

Dorota

W tej firmie nie zarobisz więcej niż 1800 na rękę bez względu na jakim jesteś stanowisku dlatego straszna rotacja. A do tego atmosfera kiepska.Starzy pracownicy czują się tam jak Bogowie. Ogólnie ciągłe obgadywanie. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam:)

Kasydy
@Dorota

A ja uważam że jest inaczej nie pracuję w biurze tylko na konfekcji i uważam że jest coraz lepiej. Mamy nową halę, pracują fajne dziewczyny widać że firma się stara. Co jakiś czas pojawia się Prezes Firmy i rozmawia też z pracownikami. Pamiętam czasy gdy było gorzej. Jasne wszędzie ludzie się obgadują, nie zawsze jest kolorowo ale nie znam Firmy gdzie wszędzie będzie wszystko super a jeżeli komuś nie pasuje to przecież nikt na siłę nie trzyma ale też mam porównanie do Tpv czy Faurecji i tam jest jeszcze gorzej.

@Dorota

Widziałam ich ogłoszenie dla informatyka, pensja 4000 zł netto. Ale to chyba jedyne ich ogłoszenie z wielu, w którym podali w ogóle zarobki. Na innych stanowiskach jest ponoć marnie, na wielu minimalna krajowa.

wood-gd
@Kasydy

a dlaczego non-stop widzę oferty na informatyk a nawet nie zapraszają na rozmowę ?

;)
@wood-gd

"Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami."

nij
@;)

m k
@;)

N.Ek

Gorzej jżeli zapraszają na rozmowy i wielkie nadzieje robią. Wymagania są spełnione, a potem cisza, mimo, że podczas rozmów obiecują nie wiadomo co. Na pierwszej rozmowie obiecywano mi większe zarobki, a na drugiej okazało się, że raczej to będzie większe kombinowanie... na rękę dużo mniej jednak, ale premie są niby obiecane z góry. Zapominają o czlowieku z chwilą kiedy utwierdzą się w myśli, że zrobili mu nadzieje.

bvm

@ e nie sądzisz że to dośc dziwne że do takiej pracy magazynowej potrzebują kobiet? Raczej to prace typowo męskie, gdzie trzeba siły fizycznej, to raczej domena mężczyzn

M
@bvm

No tak, ale to producent kosmetyków a nie mebli :) Ale z tego co wiem to na magazynie pracują i kobiety i mężczyźni.

Zostaw merytoryczną opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silcare Sp. z o. o. sp. k.