Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

hugo

Teraz robią furorę dwaj bracia z malarni He

Twój stary

Mi chodziło tylko o to że ktoś nigdy w życiu nie pochwali się swoją a zbiera od wszystkich innych. Jak już koniecznie chcesz wiedzieć to podejdź i powiedz że zarabiasz tyle a tyle i dopiero pytaj. No i rok w rok sytuacja się powtarza, wszyscy chcą znać twoją a ty nie znasz od nikogo, mam tego dość.

Tygrys

To jest na malarni też jaka tu sprawiedliwość pracujeż trzy razy dłużej w latach od mlodego masz doświadczenie staż pracy a masz mniej na godzinę liczy się tylko nadgodziny dziękuję.

Keok

Jakie stazowe... Jak ktos potrafi tylko dzwigac grzejniki gdzie malpa ogarnie to po 5minutach to dlaczego po x latach powinna miec wiecej ... Takie doswiadczenie mozna sobie w (usunięte przez administratora) Wsadzic

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Rettig Heating Sp. z o.o.?

Erwin

Wymagania? Tutaj? Wystarczy komplet kończyn do pracy, reszta organów z mózgiem włącznie jest zbyteczna.

Koronawirus

Ręce, nogi, mózg i odporność na stres, ból, choroby, zmęczenie.

Bajlando

Nie wiem jak wy ale mi się wydaje że te grzejniki nie są tyle warte żeby zarabiać na nich kokosy. Trzeba z każdego jednego grzejnika opłacić blachę, farbę, surową, malarnię jedną drugą, tiry, kontenerowce, dyrektorów, majstrów, magazyn, kadry, biurowce i bóg wie kogo jeszcze pominąłem. Jeden grzejnik przez tyle rąk przechodzi (usunięte przez administratora) a drugie tyle robi inne rzeczy niezwiązane bezpośrednio z grzejnikami. Czasem to aż mi się naprawdę łezka w oku zakręci jak se pomyślę ilu ludzi trzeba z tego wykarmić, a stąd już prosta droga do wyścigu szczurów i wchodzenie przełożonym tam gdzie słońce nie dociera.

Ricardo

Ogólnie nie polecam firmy i moja opinia na przestrzeni lat jest jednoznaczna. Żeby być obiektywnym, to powiem że nie wszystko jest złe w tej firmie, ale najważniejsze czynniki które składają się na tą opinie są takie (jest to moja osobista opinia): -praca ciężka, płaca średnia/niska; bez zabiegania u mistrza i każdorazowego zgadzania się na na nadgodziny brak podwyżki która można by nazwać podwyżką. - brak możliwości rozwoju czy zmiany stanowiska tutaj cyt. "nie podoba się, to się zwolnij!" - brak interweniowania mistrzów w przypadku problemów na stanowiskach pracy. - obniżanie premii za to firma nie jest wstanie zapewnić miejsca i odpowiednich rzeczy na stanowisku pracy, co wiąże się z tym ze pracownik musi radzić sobie na własną rękę żeby utrzymać wydajność. Łamanie się przepisy zakładu w tym oznaczenia linii, znaków itp. Mógłbym dużo wymieniać jeszcze, ale dodam na koniec jeszcze to że zakład dysponuje większą częścią twojego urlopu.

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
cb39

Słabe warunki płacowe, taka zakładowa rodzinka i kolesiarstwo. najlepiej cały czas się podlizywać , nie odzywać sie i zapier... jak dziki osioł, o pracy w lato w takich warunkach nie wspominam. NIE POLECAM

@cb39

Płacą dobrze nie jest zle ,

Bajlando
@cb39

Wchodzisz, robisz, wychodzisz, koniec. Najgorsze to przeżywać to wszystko.

Na jakim dziale robisz

drwal
@Stas

chyba ze latasz za mistrzami o soboty i niedziele to nie jest zle a napewnno tak jest sl???????????

Gosc

A jak tam sprawa z złączkami i rurami , które w tajemniczy sposób zniknęły ? Czy zostały znalezione osoby odpowiedzialne za przywłaszczenie sobie tych rzeczy ? Skoro jest monitoring to łatwo powinno pójść.

On
@Gosc

Ponoć ludzie z utrzymania to wzięli sobie , chwalił się jeden taki brunet .

Lucek

Do tych co już pracują/pracowali na produkcji w rybniku Jak wyglada praca? łatwo się nauczyć? są jakieś szkolenia?

@Lucek

Wszystkiego można sie nauczyć

Praca i placa jest ok ,

Dżej Dżej

Wesołych świąt (usunięte przez administratora)

Poszkodowana

Co zrobić jeśli w kadrach nie chcą mi udostępnić regulaminu premiowania? Z kąd mam wiedzieć czy premia słusznie odebrana? Powód? Opieka na dzieci i kilka chorobowego spowodowanego kamicą. Czy opieka na chore " MAŁE " dziecko jest karalna? Co to za podejście do pracownika iż kolejna opieka kończy się zwolnieniem pracownika? Czy kodeks pracy na to pozwala? Proszę o jasną odpowiedź dotyczącą czy chorobowe lub opieka na chore dziecko mogą być podstawą do odebrania premi.

Bajlnado
@Poszkodowana

Do 14 dni chorobowego nie zabierają premii, może miałaś więcej niż 14?

Czy w Purmo premia świąteczną wypłacana jest każdemu pracownikowi, czy moze trzeba mieć przepracowany jakiś okres ?

Dzień dobry, Zgodnie z regulaminem wynagradzania. Po szczegóły zapraszamy do działu kadr.

@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Dlaczego nowi pracownicy na tym samym stanowisku mają większą stawkę

Stary
@Michał

Jak mawia inny Michał: "jak ci się nie podoba, to się zwolnij"

Zainteresowana

Dzień dobry, jaka atmosfera pracy panuje w biurach? Czy aktualnie jest zapotrzebowanie na pracowników administracyjnych?

Remont prysznicy

1 Witam chciałem zapytać dlaczego tylko w jednej szatni zostały wyremontowane prysznice a w reszcie zostało jak za PRL-u? Czy ma to związek z tym że akurat przez ww prysznice było widać przecieki na stołòwce które to widziała dyrekcja i której to dyrekcji nie pasowało? 2 Czy na podstawie nagrań z kamer zakładowych można karać pracownikòw obcinaniem premi lub naganą?

@Remont prysznicy

Dzień dobry 1. Prysznice remontowane są sukcesywnie. W pierwszej kolejności wyremontowano te, które wymagały pilnego remontu. Remont następnych jest zaplanowany w najbliższym czasie. 2. Przy wejściach do firmy jest informacja o tym, że teren firmy jest objęty monitoringiem.

Remont łazienek
@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

1. Odnośnie pryszniców trzymam za słowo zobaczymy co czas pokaże. Super byłoby brać prysznic w takich nowych pięknych kabinach. 2. Informacja o monitoringu nie jest odpowiedzią na moje pytanie. Pytanie brzmiało czy na podstawie owego monitoringu można wyciągać konsekwencje dyscyplinarne w stosunku do pracownikòw? Aby sytuacja nie wyglądała na wyssaną z palca odsyłam do dwóch kolegòw z produkcji płyt flat front. 3. Korzystając z okazji chciałem zapytać jeszcze jak wygląda sprawa z badaniem trzeźwości alkomatem przez panòw ochroniarzy oraz grzebaniu w plecakach. Oczywiście mam na myśli badanie wyrywkowe. Ponieważ badanie osób wskazujących na spożycie jak najbardziej pochwalam. Pozdrawiam

@Remont łazienek

Szanowni Państwo, Informuję, że działania naszej firmy są zgodne z przepisami. W razie wątpliwości i pytań zapraszamy do działu kadr.

Remont łazienek cz 3
@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Bardzo asekuracyjna odpowiedz. Prosił bym jednak o ustosunkowanie się do tego co napisałem, ponieważ taka wymijającą odpowiedzią robicie antyreklamę naszej firmie oraz zniechęcacie potencjalnych przyszłych pracownikòw. Reasumując: jak na tym forum tak samo w fabryce pytania pozostają bez odpowiedzi.

Haha
@Remont łazienek cz 3

Nie, nie mogą wykorzystać nagrań z monitoringu ;DDD no jasne że k#@% mogą, a po co niby on tam jest? Mają taki dowód w ręce że nie masz nic do gadania jeśli cię złapią.

Osvald
@Remont łazienek cz 3

No człowieku, idź że do tych kadr, pani nie może ci odpisać bo jeszcze kawa wystygnie w biurze i co będzie? Trochę szacunku dla pracownika biurowego, uwija się przed tym komputerem w pocie czoła, nie to co my, siedzimy sobie na cieplutkiej hali 8h dziennie i się świetnie bawimy :)

Abcd

Zal ten zaklad. (usunięte przez administratora)

@Abcd

Jedni prowadzący 1 klasa a niektórzy ........

Klusek
@Abcd

Jest takie mądre przysłowie krążące po zakładzie, a brzmi ono: "zrobić co trzeba i(usunięte przez administratora) do domu" xd

Jasiek

Wierzę w was panowie że wspólnymi siłami tu i mazakami na drzwiach od kibla damy radę odmienić ten zakład!

Czy firma Rettig Heating Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Francek

Coś tam finansują ale dają do podpisania umowy lojalnościowe, trzeba się też liczyć z cyrkami jak np: konieczność wzięcia wolnego żeby pójść na szkolenie na które wysyła Cię firma, czy też praca na 2 zmianę po szkoleniu które odbywało się rano, w normalnej firmie wliczone byłoby to w czas pracy ale purmo to stan umysłu :)

@Francek

Szkolenia są tylko branżowe, czy można także liczyć na kursy językowe lub dofinansowanie do studiów zaocznych?

Francek
@Leszek

Ależ oczywiście że można liczyć, na wszystko, nawet na deputat grzejnikowy czy na to że dyrektor przejdzie na emeryturę przed 40stką, najlepiej jednak liczyć na siebie bo z innym liczeniem różnie bywa, swoją drogą Leszek ciekawe masz hobby, wypytywanie ludzi o jakieś pierdoły, ciekawe w którym biurze siedzisz : )

W fabryce BMW w Niemczech jest zasada że nie przyjmuje się do pracy znajomych i członków rodzin pracowników aby nie tworzyć kolesiostwa. W Purmo jest dokładnie odwrotnie.

Żanklod
@8532

Dopóki się nie rzondzom mogą zostać XD

@8532

Bla bla bla, nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia

@1313

Właśnie potwierdziłeś że jesteś żywym przykładem na tą praktykę.

Wakacyjna praca w Rybniku Tego typu ogłoszenie znalazłem na jednym z portali. Na serio aż tak źle ,że przyjmują łebków ? I do tego te śmieszne warunki płacowe. Kiedyś praca w Purmo to było coś a teraz...

Leszek

Ktoś z forumowiczów może potwierdzić, że rzeczywiście firma Rettig Heating zatrudnia pracowników na okres wakacyjny? Jest to dosyć istotna informacja, ponieważ myślę, że znalazłoby się wiele osób, które chętnie skorzystałyby z takiej możliwości. Widzę, że jesteś byłym pracownikiem tej firmy. Możesz napisać, jak oceniasz swoje doświadczenia związane z tym miejscem pracy?

Ziutek

Nie wiem co ci się podobało w starym purmo bo chyba nie zarobki?

@Ziutek

A jakie Ty masz zdanie o pracy w firmie? Widzę, że narzekałeś na zarobki, co możesz natomiast powiedzieć o atmosferze w pracy, możliwościach rozwoju, podejściu do pracownika? Liczę, że odpowiesz mi na pytania, będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Master blaster

Prawda taka że stawki rosną z sympatią majstra. Ktoś może być mega dobrym pracownikiem ale nie przyjaźni się z majstrem więc będzie miał mniej niż ten który się z nim koleguje chodzi na fajeczke na kawkę do biura itp. Druga sprawa to taka ze nowo przyjęci maja stawkę niższa tylko o 1zl od np: pracownika z 8 letnim stazem.

Andrzej Duba

Master Blaster XD https://youtu.be/rDREy45tguM

Ilo

Chodzi o osłonki

Obecny Pracownik
@Master blaster

Zgadzam się z tym w 100 % Pracuje ponad 10 lat nie przyjaźnisz się z Majstrem nie dorobisz się dobrej stawki

@Obecny Pracownik

Dosyć ciekawe, że wynagrodzenie uzależnione jest od relacji z osobą, która nadzoruje naszą pracę. Skoro zakładając, że nasze relacje są poprawne to, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie, które można osiągnąć? Jest ono współmierne z ilością obowiązków? Proszę o odpowiedź.

Aktualność

Czy w purmo jest praca dla kobiet?

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.