Rettig Heating Sp z o.o.

Opinie o Rettig Heating Sp z o.o.

dymaczsuni 2011-06-28 12:48:05
Że to porażka i dno - ciekawy jestem kto sieje taką bzdurną propagande
qalbertinoiq 2011-11-27 12:33:47
[usunięte przez moderatora] wykorzystują pracownika ile wlezie zarobki bardzo marne reklamuja sie jako NR 1 a olewaja pracownikow w[usunięte przez moderatora] ta firma to jest syf odradzam wszystkim tam pracowania .
świe_rad P 2014-11-30 22:11:30
Retting ( kiedyś VNH) ... firma opanowana przez kundelki z Nakielna .To oni "żądza " zmianami . Ludzie z klapkami na oczach tak zwani mistrzowie zainteresowani są tylko porządkami na hali . Wszechobecny mobbing , kumoterstwo i sitwa Na_kielniaków tolerowany przez kierownictwo w imię osiągania wyników. Jeśli ciężko pracujesz strasz się a zdarzy Ci się zachorować to mówią " ze nie chce Ci się pracować" .W nagrodę pozbawiają premii i przenoszą na koniec linii .. do zdejmowania grzejników lub na tzw."szabelkę" . Na plus można było zaliczyć kiedyś zarobki , duży social . Minus to : brak urlopów - dostają go pupilkowie mistrzów , atmosfera , mobbing sitwa Na_kielniaków . Brygadziści zmianowi są największa porażka tej firmy ... ludzie ograniczeni , uwielbiający mobbing nie stroniący od alkoholu i lekkich narkotyków które często i gęsto pala w ubikacji .
fikando 2016-04-23 09:35:30
loka, jeżeli jesteś zaintereswoana pracą to najlepiej siędo nich zgłosić ze swoim CV. Słyszałem, że kandydaci potrzebują minimum 3 lata doświadzcenia żeby mieć szansę do nich aplikować. Ja niestety mam raptem pół roku :/
Zostaw swoją opinię o Rettig Heating Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rettig Heating Sp z o.o.