Rettig Heating Sp z o.o.

Opinie o Rettig Heating Sp z o.o.

dymaczsuni 2011-06-28 12:48
Że to porażka i dno - ciekawy jestem kto sieje taką bzdurną propagande
qalbertinoiq 2011-11-27 12:33
[usunięte przez moderatora] wykorzystują pracownika ile wlezie zarobki bardzo marne reklamuja sie jako NR 1 a olewaja pracownikow w[usunięte przez moderatora] ta firma to jest syf odradzam wszystkim tam pracowania .
świe_rad P 2014-11-30 22:11
Retting ( kiedyś VNH) ... firma opanowana przez kundelki z Nakielna .To oni "żądza " zmianami . Ludzie z klapkami na oczach tak zwani mistrzowie zainteresowani są tylko porządkami na hali . Wszechobecny mobbing , kumoterstwo i sitwa Na_kielniaków tolerowany przez kierownictwo w imię osiągania wyników. Jeśli ciężko pracujesz strasz się a zdarzy Ci się zachorować to mówią " ze nie chce Ci się pracować" .W nagrodę pozbawiają premii i przenoszą na koniec linii .. do zdejmowania grzejników lub na tzw."szabelkę" . Na plus można było zaliczyć kiedyś zarobki , duży social . Minus to : brak urlopów - dostają go pupilkowie mistrzów , atmosfera , mobbing sitwa Na_kielniaków . Brygadziści zmianowi są największa porażka tej firmy ... ludzie ograniczeni , uwielbiający mobbing nie stroniący od alkoholu i lekkich narkotyków które często i gęsto pala w ubikacji .
fikando 2016-04-23 09:35
loka, jeżeli jesteś zaintereswoana pracą to najlepiej siędo nich zgłosić ze swoim CV. Słyszałem, że kandydaci potrzebują minimum 3 lata doświadzcenia żeby mieć szansę do nich aplikować. Ja niestety mam raptem pół roku :/
pracus 2017-02-24 06:29
Opinie wystawione przez nieudaczników lub leserów. Pracownicy którzy chcą i potrafią myśleć nie mogą narzekać na zarobki. A nakielniaki jak ktos nazwał to inna para kaloszy. Jesli cos jest nie tak należy to zgłaszać do mistrzów lub do starszego mistrza.
Słonik 2017-06-22 22:55
Kto pisze te wszystkie brednie? Albo kto to to czyta i jeszcze w to wierzy. Firma fajna ludzie też. Płacą tyle ile muszą, jak na to miasto ani najlepiej ani najgorzej. Praca na 3 zmiany - tu raczej plusów nie ma. Duża rotacja, bo przyjmują ludzi prawie z ulicy. Dziś jest rynek pracownika, nie ma ludzi do pracy i to jeszcze z głową na karku. za te pieniądze. A poza tym jaka firma teraz nie szuka pracowników. Nie wiem ile, ale podobno na warsztacie płacą dobrze, ale i wymagają od nich więcej.
Zostaw swoją opinię o Rettig Heating Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rettig Heating Sp z o.o.