Fabryka Grzejników „Purmo”

Rybnik

Opinie o Fabryka Grzejników „Purmo”

dupa blada 2010-05-24 22:52:32
1200zł porazka dołączam sie do poprzedników
pracownik 2010-06-10 12:28:20
marne grosze za ciężką pracę w złych warunkach
anonim 2011-01-23 16:18:04
zarobki na żenującym poziomie,(usunięte przez administratora). odradzam
qwer 2011-09-28 07:57:00
27. września.2011 r przedstawiciele PURMO przedstawili firmę tak jak by wszyscy pracownicy byli niesamowicie zadowoleni. Spotkanie miało miejsce w Zespole Szkół Budowlanych w zwiazku z projektem współfinansowanym z środków Unii Europejskiej. Jak czytam jakie zarobki oferuje w/w firma to nie dziwię się że szukają młodych ludzi w szkołach.
ON Rybnik 2012-09-27 20:37:51
Mój szwagier pracuje w Purmo i z tego co mówił to mają... premie roczną , wakacyjną, wakacje pod gruszą Który prywaciarz tyle da... i wszyscy mają normalne umowy a nie za min. a reszta do reki ( wszystko legalnie) szkoda , że tak ciężko tam się dostać. Ja teraz pracuje po 10 godzin dziennie ( w firmie transportowej) i mam na umowie 1500 brutto
tom 2013-02-19 10:31:20
A my dostalismy w styczniu 1300 rewelacia zastanów sie cio piszesz
pantera 2013-06-03 20:21:09
nie jest zle :)
Luk 2013-08-05 20:49:15
(usunięte przez administratora) firma zarabiam 1400 zł , nikt się tam z tobą nie liczy,jedyne co się liczy to produkcja,jak masz dużo nadgodzin to szukają pretekstu żeby ci premie obciąć.(usunięte przez administratora)
misztal 2014-01-25 20:50:45
Na wejście ok. 1700zł podstawy na ręke + nadgodziny(tzw. setki).
Czyli bezproblemowo 2000 zł na ręke co miesiąc + premia roczna i wakacyjna.
Umowa o prace/pełny etat. Pełny socjal. W porządku atmosfera, nie ma gnojenia ze strony prowadzących/majstrów. Co roku organizowany jest piknik integracyjny.

Lecz w głównej mierze stawka, typ umowy, czy warunki pracy zależą od stanowiska na którym się znajdziecie.
ciekawa 2014-01-27 13:20:53
Witam wszystkich, chciałam się zapytać czy w Purmo jest też praca dla kobiet, czy to miejsce tylko dla silnych facetów?
mielony 2014-01-27 18:21:07
pracują też kobiety :) jest kilka na całym zakładzie :)

odnośnie zarobków ,niewiem jak zarabiają ,ale jest taki system pracy :przyjmują na ,,sezon,, po sezonie można się zadeklarować że ma sie ochote przyjśc na nastepny sezon (sezon zaczyna się gdzieś od marca do konca listopada)z tego co widzę żę przyszly dziewczyny i pracują kolejne sezony ;)więc myślę żę żle nie mają
ciekawa 2014-01-29 14:36:35
Dziękuję za szybką odp. :)
MateuszT 2014-02-18 12:58:47
Witam, chciałem sie dowiedzieć czy są teraz jakiekolwiek przyjęcia do pracy w Purmo?
dawid 2014-02-18 17:03:52
Przyjęcia pewnie są, a jak niema to będą :) warto zawieźć papiery. Tylko pamiętaj o CV i podaniu o prace w białej kopercie, bo inaczej Ci tego ochrona nie przyjmie :)
Mateusz T 2014-02-18 23:21:22
Ok dzięki za info :)
tonik 2014-03-31 12:11:28
Odradzam , zarobki żenada .kto ma plecy to zarabia
Fajny 2014-07-14 15:26:50
Ludzie niema wcale aż tak do kitu . Majstry są ok prowadzący to normalni ludzie ,a z dyrektorem idzie sie dogadać .Zarobki -mogły być lepsze ; ale wszędzie tyle dają .Co najważniejsze to że niegonią tak jak w dupnym TENNECO , JAK NIEWIEŻYCIE TO ZAPRASZAM DO TENNECO POWODZENIA.
Eldorado 2014-10-14 11:35:57
Wydaje mnie się, że każdy ma szansę się dostać, nie tylko znajomi. Złożyłem papiery w marcu i w kwietniu dostałem SMSa, że mam się stawić na rozmowę kwalifikacyjną.
sms 2014-10-20 12:30:45
Witam szukam firmy która da mi i mojej rodzinie stabilne zatrudnienie i warunki godne przetrwania;) dlatego zbieram informacje na temat firm działających w Rybniku. Bardzo proszę o uczciwą informację na temat pracy w państwa firmie. Jestem handlowcem i kobietą.Składając aplikację na jakie stanowisko mam skierować prośbe? Jeżeli ktoś może mi udzielić informacji na temat zarobków pań oraz godziń pracy i paru zdań od siebie zgóry dziękuje;)
Eldorado 2014-11-18 17:39:18
Pracowałem również w Tenneco, ale poszedłem stamtąd, bo straszna lipa była. W Purmo o wiele lepiej, lepsza atmosfera, ludzie, nie zauważyłem takiego pośpiechu. Nikt nie przejmuje się tymi smiesznymi normami jak w Tenneco tylko po prostu robi swoją robotę.
Eldorado 2015-01-04 12:32:34
Obecnie nie słyszałem nic o przyjęcia, więc nie powiem czy są, będą czy nie. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna, na której przydzielą Ci dział oraz powiedzą kiedy czeka Cię pierwszy dzień pracy. Pierwszy dzień to wiadomo jakieś tam szkolenia i jak wystarczy czasu w ciągu tych 8 godzin to zabiorą Cię na stanowisko pracy, aby pokazać jak to wygląda.
karina 2015-02-20 10:32:43
nie wiecie czy beda przyjecia i czy szukaja kobiet
wobs 2015-03-25 13:57:19
witam,sa przyjecia do purmo,no i gdzie i jak skladac papiery.aha no i czy samo CV wystarczy
niewazne 2015-03-27 08:05:19
ZAPRASZAM JEBAC STO LAT ZA 1700,
i zapraszam na maszyny nauczyć się robić aż pot z jaj kapie
i po 2 latach dostaniecie 10 gr podwyzki do godziny.
żadko kiedy można isc w soboty robic a w 2015 niema sobót do konca sezonu(listopad) bo sie wycofała rosja.W listopadzie konczy się sezon i miesiąc jesteście bez pracy,ubezpieczenia(przychodzicie ok 5 stycznia wychodzi wam 15 dniówek i zarabiacie 1300 zł.hujstwo bez przyszlosci i whuja walą (zapiszesz się na sobote na rano , idziesz na plan patrzysz a tam cie niema,a ziomeczki od pedałów i konfidenci po znajomosc napierdalają po 4 soboty i mają stawki po 17/h
HATE ! plaskura 2015-04-09 06:19:24
Nie polecam i odradzam ! Zarabiam 1500zł/msc(nie zawsze) daję z siebie więcej niż wymagają.. robię w tej firmie jakiś czas za marne grosze po przeniesieniu na inne stanowisko dowiedziałem się że osoba która pracuje tam 2 miesiące w dodatku na 1 stanowisku zarabia więcej niż np. JA pracując tam rok i mając w karcie 4 stanowiska ... no PATOLOGIA... A jak chcesz iść do prezesa prosić o przeniesienie bądź podwyżkę .. to szukaj sobie nowej pracy zanim do niego pójdziesz..
Solidnypracownik 2015-04-15 17:30:54
Jeśli ktoś się szanuje i wie że ma poważanie i według brygadzistów i majstrów jest pracownikiem z którym wiążą nadzieję i chcą szkolić to lepiej korzystać z tego i szukać lepszej pracy... pracuję tam od wiosny tamtego roku, na rozmowie z dyrektorem byłem zapewniany że po pół roku dobrego pracowania zrobię 2 soboty i będę miał lekko 2 tyś... mija rok i nigdy nie miałem takiej sytuacji, śmiech na sali a robota ciężka bo nie raz trzeba obracać ciężkie grzejniki... po roku pracy moja stawka zmieniła się o całe 40 gr... gdy nauczę się pracować na maszynie dostane kolejne 50 gr. śmiech na sali, a stanowisko na którym odpowiada się za połowę procesu produkcji grzejnika... nie polecam nikomu ;) miłej pracy
czarnamamba 2015-09-06 19:20:45
Nie jest źle. Wszystko zależy od tego na jaki dział sie dostanie i jak bardzo to wszystko sie ogarnia. Odkąd tam pracuje to może z 3 razy wyplata była poniżej 2, ale to z powodu L4 lub po prostu był gorszy miesiąc (święta itp.)Średnio zarobki 2300-2600. Robota, aż tak ciężka nie jest. Są firmy gdzie trzeba pracować dużo ciężej w syfie za najniższą krajową.
czarnamamba 2015-11-04 11:21:20
Tak, ale jest to płatność ileś tam %. Bodajże 80% ze stawki. 100% L4 płatne jest wtedy gdyby był wypadek w pracy nie z winy pracownika. No i za każdy dzień l4 potrącana jest premia 2%
BoomBoom 2015-11-20 13:55:32
Witam, orientuje się ktoś czy sa przyjęcia do Purmo? Jaka stawka na początek? Czy na początku pracumey pod firmą czy od razu pod Purmo?
pracownik 2016-01-11 17:57:15
Z tego co mi wiadomo przyjęć puki co nie ma, stawka na początek to 9.50 brutto + 30% premii. ok 1700 zł/miesiąc bez nadgodzin
W..... 2016-02-03 15:54:48
Socjal całkiem w porządku, mało który pracodawca tyle daje, ale to dobrze, póki tego nie zabiorą to jest to spory dodatek motywacyjny. Soboty i niedziele masz płacone 100% czyli podwójna stawka. Zarobki zależą od tego na jakim dziale pracujesz i na jakiej maszynie, jak ktoś jest robotny to idzie zarobić nie ma co narzekać. Jak niektórym nie chce się podnosić kwalifikacji, a mają taką szansę to będą robić za 1500zł
Werty 2016-02-09 20:04:25
Zapraszamy do Tenneco.
olo 2016-02-26 10:11:58
Ludzie jeszcze w 2013roku było normalnie ale przyszła nowa władza nowy dyrektorek produkcji ,tylko wycieczki umie oprowadzać a na gównie sie zna ,ludzi ma za jeleni których może gnoić i premie zbierać ,jednym słowem TENNECO2 w Rybniku .Teraz czy pójdziesz do tanneco czy do pórmo t jeden ciul i tak cie będą cie za ciula robić ,a zarobki szkoda gadać ,to wszystko przez jednego chopka który gdyby nie ojciec go nie zrobił dyrektorkiem to by było normalnie .SZKODA
andzia 2016-02-26 10:21:55
wiem gdyby ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczyl dyrektor zakręcony kretyn to by szło jakoś wytrzymać ,zasrany smarkacz dyrektora udaje zwolnić go na zbyty pysk .po co on nam?
czeresm 2016-03-04 12:43:15
Jedna wielka tragedia..Syn pracował rok na umowę zlecenie 8.50 na godzinę..
Po roku był u nowego dyrektora po stałą umowę to mu powiedział ze mu da od 1.9 do końca listopada a potem ma iść na bezrobotne do stycznia...Dyrektorek dał podwyżki więcej o 30gr na godzinę....W sumie miesięcznie zarabiał 1.200zł Jak było mało roboty to wszyscy Ci co na zlecenie mieli wolne...Jednym słowem Retting to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
johan 2016-06-09 00:08:27
MAJA "Do 3000" no tak 1700-1800 to jest DO TRZY TYSIĄCE - SPOKOJNIE.Tu racja.Zejdź na ziemię 10.30 Zł brutto po roku.A moim zdaniem po skromnych obserwacjach panuje tam typowo nasze polskie kumoterstwo.
Pracownik 2016-06-11 11:59:25
Nadchodzi lato i związane z tym upały. Jeśli ktoś lubi się spocić pracując obok ogromnego pieca w upale to nie mógł lepiej trafić.
mimopozytywny 2016-06-14 20:10:43
układy układziki ,grupy trzymające władze.beton i beznadzieja,dobrze to już było i mineło,wyścig szczurów,egoizm i płycizna ,dno człowiek dno POZDRAWIAM.
Pracownik 2016-06-16 11:49:06
Trzymają starych, grubych pracowników którym brzuch wystaje spod koszuli, a zwalniają młodych którzy na wstępie rzucani są na najtrudniejsze stanowiska. Norma jest ustalana chyba na widzimisię. Taki grubas po 5 minutach by dostał zadyszki a młody nie daje rady i idzie do zwolnienia. Lepiej nie pokazywać że się potrafi pracować więcej czy szybciej bo będą chcieli żebyś robił tak już codziennie.
swój chłop 2016-06-20 23:04:16
Przyjęli 9 z ukrainy po 12h a 50 w drodze(plotka ale plotki się tam sprawdzają raczej)Ani be,ani me,ani kukuryku.A tempi niesamowicie ale chyba udają.Po prostu w purmo zaczynają oszczędzać na ludziach a resztę dopowiec sobie sam.Lepiej już było.Powodzenia w innej pracy.
swój chłop 2016-06-20 23:12:59
Aha jaszcze zapomniałem.Panowie czapeczki na głowę bo wydalamy z zakładu (zarządzenie dyrekcji)
Ktoś 2016-06-21 10:48:55
Po kilku latach pracy w purmo płaca niewiele wyższa od płacy minimalnej. Trzeba chodzić w soboty żeby dostać normalną wypłatę ~2000
Lol85 2016-06-25 07:08:25
Tam kiedyś było ok np 5 lat temu na malarni prowadzący ok dobra atmosfera aż chciało się robić i było pozytywne nastawienie,teraz wszystko włeb wzieło ci sami prowadzący w szoku do głowy dostają niewiem czy te oei czy oco tu chodzi ,dno totalne dno,mam nadzieje że to się zmieni bo jak nie to chyba tylko ukraińcy tam będą chcieli robić bo nierozumieją co do nich mówią a my polacy zawsze rozumiemy innych ale nie siebie.
Lol85 2016-06-26 20:19:27
W latach 70-tych to była godność pracownika warunek!!!TYLKO NIE POLITYKA,teraz jest żałość i dno,ciekawy będzie twuj szacunek jak cię zastąpi Nadia z ukrainy powodzenia.
chudy 2016-07-16 01:16:12
Młodzi by chcieli zaraz ze 3 tys. zarabiać i najlepiej nic nie robic,w soboty nikt wam nie każe pracować sami jesteśmy sobie to winni,tak już nauczyliśmy pracodawców ze chodzimy w soboty, polska to drugie chiny,wiecej , szybciej , taniej liczy się ilość a nie jakosc
chudy 2016-07-18 22:12:34
Tez nie narzekam,nie jest zle ale mogło by być lepiej,w każdej pracy stawke trzeba sobie wyrobić,chyba ze masz plecy i startujesz z górnej pułki
co się dzieje? 2016-08-05 11:09:56
Witam, UWAGA!!! tam wszyscy wszystkich OCENIAJOM tylko nie siebie,Sory to jesr żałosne.
gonzo 2016-09-02 23:49:30
Przejżyj poprzednie posty i łapki w górze i wszystko w temacie !
Freeman 2016-09-30 12:16:50
Jak masz mentalność niewolnika to Purmo jest dla ciebie.
Juk 2016-09-30 17:31:46
Nie od dziś wiadomo, ze Fabryka Grzejników „Purmo” to nie jest prosta branża, bo jednak jest to rzecz dość fizyczna, ale z drugiej strony to też nie róbmy wielkiego zamieszania, wiadomo przecież, że bywa czasami różnie, niektórzy lubią pracować i tyle.
Zostaw swoją opinię o Fabryka Grzejników „Purmo” - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Grzejników „Purmo”