Opinie o Firma Malejka sp.j. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Malejka sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Malejka sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Malejka sp.j. w Mysłowice

Hiho

Przepracowałem około 2 miesiące i umowa słowna była taka, że stawke oceni pracodawca na podstawie umiejętności( mam kilka lat doświadczenia na stanowisku) po czym zaczynają się schody, a mianowicie nagle moje umiejętnosci "nie podobaja" sie pewnym osobom i koncze na najnizszej stawce, neutralni pracownicy mowia ze to stała praktyka, bo zaczynając prace niedlugo przede mna podobnie zostali potraktowani.

Czesiek
@Hiho

To na jakiej ostatecznie jesteś stawce? Jest to jakiś okres próbny? I czy będziesz przedłużał zatrudnienie tutaj?

Marysia Nowy wpis

Mi w sieci gdzieś mignęła oferta pracy dla operatora wypalarki laserowej cnc. A i żeby było jasne, sama nie szukam pracy, mój mąż za to owszem. Tylko chcemy dowiedzieć się, czy to stanowisko oznacza prace na zmiany? Jeśli tak, to dajcie też znac, jakie są godziny zmian i system rotacji.

Bamboo Nowy wpis

Nie polecam!!!!Podczas rekrutacji dla spawaczy szybkie spławienie rekruta byla by nie był zagrożeniem dla starych mimo dobrych spawow,starsi pracownicy twierdzą ze źle!!!(usunięte przez administratora)

Hiho Nowy wpis

Czesiek Nowy wpis
@Hiho

Mnie interesuje stanowisko Ślusarza. Wpadłem na ogłoszenie w internecie i firma napisała w nim, że stawka godzinowa to jest 22 zł brutto za godzinę. I dają tam taką kasę osobom z doświadczeniem 2 lata. Ja posiadam 5 lat, czy zatem mi dadzą więcej? Czy jest możliwość na 31 zł brutto za godzinę? Albo może obecnie dają już jedną pensję stałą miesięczną?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Firma Malejka sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Operator wózka widłowego - od zaraz
Konko S.A.
Tosia

Lakiernik proszkowy, pracował ktoś? Mają ofertę teraz u siebie. Chciałam spytać, jak to „wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności” mniej więcej wygląda, można widełki chociaż prosić? Jeśli to nie tajemnica.

Pio
@Tosia

3300-3800 z wliczoną premią, jak dobry miesiąc

Szymek
@Pio

Wielkie dzięki. Czyli podstawa tu ile wynosi, a ile premia, i od czego zależy ten dobry miesiąc? To tak regularnie wpada, jak to jest z Twojego doświadczenia, i czy tu się można nauczyć dobrze roboty, czy tu jest robota, tylko dla wyuczonych już lakierników?

Pio
@Szymek

Zależy jaki długi miesiąc ale za te 20 dni to gdzieś 3,500 do 3700. Niby tak z ulicy też biorą do przyuczenia ale później się czepiają ze nie potrafisz malować, generalnie nie polecam. Każdy każdego za plecami obgaduje. (usunięte przez administratora)od dzwona do dzwona

Poszukiwano osoby na stanowisko Spawacz. Czy ktoś był w firmie Firma Malejka sp.j. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 4800 PLN?

Romek

Jak zrobisz 20nadgodzin w miesiącu to może tyle dostaniesz

@Romek

To i tak nieźle jak nadgodziny są płatne, bo w innych firmach różnie z tym bywa. A czy są obowiązkowe? I często się zdarzają?

Romek
@Marta

Ze stawką spawacza tyle dostaniesz. Nadgodziny rzadko, zależy jak ze zleceniami

4800 zł brutto to może i wyciągniesz na więcej nie licz ;)

@Romek

Romek weź ty lepiej pierdyknij się w ten twój (usunięte przez administratora) łeb . I nie wprowadzaj ludzi w błąd ;)

Pit

Chyba pracujac w niedziele i soboty po 14 godzin

Od jakich kwot zaczynają się stawki godzinowe na Wypalarki Plazmowe?????

Elżbieta
@Nowy

Dobre pytanie, też jestem ciekawa.

@Elżbieta

Brak odpowiedzi to też odpowiedź! Czyli widzę najniższą krajową. Tyle to ja dostanę jako stróż!

@Nowy

Minimalna krajowa , no może ciut więcej żebyś się nie zniechęcił ;D

@Nowy

Szkoda bo mam bardzo blisko. Jeżeli chodzi o Wypalarki CNC to kwotą można nawet sprawdzić w internecie. Między 4000 a 5000 na początek , z wiarygodny źródeł. W Gliwicach 4500 zł do ręki tylko za daleko. Nic to będę szukał czegoś innego. Szkoda bo mam preferencje. Jak by stawka była 25 zł Brutto za pierwsze trzy miesiące , to naprawdę było by do rozważenia. Później oczywiście coś więcej. W tej chwili mam tyle i nie mam nawału pracy. A z tego co słyszałem , to w firmie sielanki nie ma. Rozumiem że idę do pracy , ale osoba do której ma się wiecznie o byle co pretensje , lub z byłe powodu robi awanturę , raczej jest mniej wydajna! Ja sam nie boję się ciężkiej pracy. Ale pracowników trzeba godnie wynagradzać. Może jak szefostwo zmieni zdanie , to jeszcze raz złoże aplikację.

@Nowy

25 zł brutto na początek można było by powalczyć , ale znając zasady panujące w tej firmie na tej kwocie będziesz tkwił przez pare lat ( no może po roku podniosą 40 gr ) . A co atmosfery dobrze słyszałeś , jest jeden delikwent co uważa się za góry tej firmy , zwykły pajac co potrafi czepiać się o byle co

Piszecie że są niskie stawki. Dla jednych mogą być niskie dla drugich niekoniecznie. Podajcie kwoty za godzinę brutto i ile godzin trzeba przerobić w miesiącu. Rozważam podjęcie tam pracy ze względu na miejsce zamieszkania . Dla mnie nie jest obiektywne napisanie za mała praca. Czy niereformowalna kadra zarządzająca. Takie sprawy zawsze można rozwiązać i dojść do porozumienia. Trzeba tylko chcieć. Dlatego pytam jaka jest stawka godzinowa i ile godzin do przepracowania w miesiącu? Wtedy można mieć obiektywną ocenę sytuacji. Czek na odpowiedzi.

Marzena

Kurcze piszecie, że kasy za dużo nie dają, że pracownika nie szanują... Smutne to :( czy jest chociaż jeden jakiś plus ? Terminowo chociaż wyplaty są czy niekoniecznie ?

Mariusz
@Marzena

Plusów brak , rzeczy robione bez dokładności byle by było . Fakt wypłaty terminowe , ale takie co kot napłakał

@Mariusz

No ale do tej dokładności to pracownicy chyba też dorzucają swoje 5 groszy? Czy się mylę? Bo jeśli tak to też mają już wszystko gdzieś i stąd ten efekt?

Mariusz

Przepracowałem tam nie cały miesiąc i powiem jedno , omijać szerokim łukiem . Pieniądze śmieszne a wymagania ogromne . Zero szacunku , na hali więcej kierowników i majstrów niż pracowników , a żaden nie ma pojęcia o pracy , zamiast wytłumaczyć odrazu chodzą do biura i donoszą tylko to potrafią

Sylwia K.

Posiadam piec z tej firmy. Po 2 dniach się rozsciekl. Słaba jakość wykonania.

Weronika
@Sylwia K.

nie reklamowalas produktu, po 2 dniach przeciec nie powinno byc z tym problemu ?

Firma Firma Malejka sp.j. dodała ofertę pracy na stanowisko Lakiernik. Warto składać swoje CV?

Rekrut

Nie warto :) płaca minimalna mimo że obiecane kokosy.

Maciej
@Rekrut

Nadrabiają to w inny sposób? Socjal jakiś jest?

Mati

Firma śmiechu warta , płaca minimalna , podwyżek brak , brak szacunku do pracownika . Szefostwo banda idiotów siedzących na stołkach .

Arnold

Są małe firmy ale dobrze sobie radzą i dobrze się pracuje!!!

Smieszna firemka, wyplaty jak w 2005 do tego placone pod stolem

Adrian

Slaba kasa, duzo lewizny, brak jakichkolwiek standardow.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Malejka sp.j. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Firma Malejka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Malejka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Malejka sp.j.?

Firma Malejka sp.j.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Fabryczna 15
    41-404 Mysłowice