Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Abc

Czy potrzebują do pracy na produkcję kobiet do wtryskarek do Wielunia?Jaka teraz atmosfera panuje i czy kasa jest na czas.

Bob
@Abc

Chyba teraz jest opcja pracy. Także zapraszamy.:-)

Tra

Wczoraj byłam na rozmowie w sprawie pracy. (usunięte przez administratora) Po przedstawianiu śmiesznych warunków finansowych jak dla handlowca, bardzo szybko zakończyłam tę rozmowę. Nie polecam firmy.

mas81
@Tra

Cześć Mógłbyś mi napisać co Ci oferowali? Wynagrodzenie brutto + premia, telefon, komputer, jakie narzędzia do pracy? Konkretny system premiowy czy ściemniali?

rafał

Firma daje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę - bez pośredników i śmieciówek a to coraz rzadsze w produkcji. Firma się rozwija i to widać.

Wielnuiowy

HAHA, 100 zł dla dyrektora finansowego czy tam tego nowego oepracyjnego co po 20 kola zarabiaja to duzo ? chyba was pogielo Inaczej bedziesz gadac jak twoje dzieci nie beda mialy cos jesc, albo w czym nosic ksiązek do szkoly , powodzenia

Hahahaaaaa

Ryżą nie odzywaj sie.

Wileuniowu

Jak zwalniają ludzi bo chcą podwyżki z 1700 na 1800to to stanowiska się pojawiają ... powodzenia

Interesant

ktoś wie jak wyglada praca w zakłądzie przy torowej w krakowie? w jakich godzinach sa zmiany? na czym polega praca na hali?

Zzz

Przecież co miesiąc zastanawiacie sie z jad wziąć pieniadze. Zapłaćcie lepiej wszystkim wierzycielom faktury.

Interes

No np jako jakis lider czy kierownik

Interes

A jakie sa zarobki w owej firmie?

Ice

Nie przesądzam ani drodze swoją drogą ciekawe co na moim Starym dziale słychać

Jatoja

Tez szukam takiej informacji

xx

Radzę czytać szybko bo zaraz usuną wpis........

Ice
@xx

Jakiś czas temu odeszedłem z Patrol Wieluń i powiem wam tylko jedno jedna wywyzszajaca się Pani na kierowniczym stanowisku niszczy wszystko. Przez swoją msciwość i chora żądzę władzy. Uważajcie na nia. Kręci mataczy i zmyśla a wyobraźnię ma bujną oj bujną. I najlepsze jest to że myśli ze jest taka fajna.

Aaa

Co tam słychać w patrolu w Wieluniu?Czy są jakieś przyjęcia do pracy,a jak z wypłatami są na czas a premie.A jak kierownictwo fajne jakieś.

Aaa

A co z dyrektorem Sławkiem jest jeszcze w firmie

Haha

Tej nowej władzy to daje nie więcej jak pół roku i sie zmyje.

Aaa

No właśnie jak nowa władza,praca,atmosfera czy sąjakieś przyjęcia na pridukcję

Cycu

A jak tam nowa władza w patrolu ? podobno się zmienił dyrektor

hehe

Wymagania... Tak, wymagania to oni maja.........

Haha

Ten wpis to pewnie od zdesperowanego prezesa. On o wszystkich którzy go olali mówi złe słowa. Ja tez kiedyś myślałam ze firma jest profesjonalna i poukładana ale to wszystko wychodzi z czasem.

@Haha

To prawda, z tej firmy wartościowi pracownicy szybko odchodzą

blab

to prawda, że akurat odejscie dominiki to duza strata dla firmy, nie skłąmie jak powiem ze wiekszosc osob przyszła do tej firmy zarażona jej optymizmem i profesjonalizmem. szkoda ze firma nie potrafiła jej zatrzymać... ech szkoda naprawdę

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.