logo Patrol Group Sp. z o. o.

Patrol Group Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Patrol Group Sp. z o. o.

gość 00 2017-02-23 12:02
Zabrane premie to skutki wydania pieniędzy na kamery. Za te pieniadze wydane na monitoring kupili by lepiej stoły bo nie ma dostatecznej ilości, albo sprzęt: wkrętarki, opalarki itp. Nie ma czym pracować, jak cos jest potrzebne to powiedzą ze nie ma i rob co chcesz.... No i przede wszystkim największym problemem jest to ze produkt ktory wychodzi z wtryskarek trzeba zbierać z PODŁOGI!!! Bo zakładu nie stać na zakup/naprawę taśm i robotów żeby wszystko było jak należy, tylko trzeba się schylać po kilkaset razy.
ona 2017-02-23 18:42
Jest dokładnie tak jak pisze gość 00 dodam że nawet ostrza do noży brakuje. Wszystko byle szybko a warunków nie ma żadnych.
Była 2017-02-23 20:24
To widze ze nic sie nie zmieniło ja pracowałam tam 2 lata temu i dokładnie było to samo podnieśli najniższą krajową to premie musieli zabrać.a weekendy teraz robicie ile na wtryskarkach zarabiacie?
ona 2017-02-23 21:09
Wypłata najniższa plus dodatek nocny czasem jakieś nadgodziny szału nie ma. Premie zabrali
gość 2017-02-23 23:37
Była
weekendy sa pracujące tylko Malo kto sie zapisuje bo nikomu sie tam nie chce już chodzić bo przecież i tak ciągle robimy źle i za mało i mało i mało. Do nadgodzin zmuszali ale narazie nie ma "obowiązkowych".
Ewelinka 2017-02-25 17:27
Wszędzie dobrze gdzie nas nie . Każda firma ma w swojej karierze okresy dobre i gorsze, być może tak jest w Patrolu. Myślę, że pracownicy mogą dużo pomóc a to przecież jest też w naszym interesie. Będzie firma będzie praca i to tyle w tym temacie.Zamiast pisać?????
ona 2017-03-01 08:33
Kierownika jeszcze dobrze nie poznaliśmy a już go nie ma
Mimi 2017-03-01 14:44
Nie tylko pracownicy na maszynach mają już dosyć kierownictwo również???
Ala 2017-03-01 19:42
O kogo chodzi?
Mucha 2017-03-01 22:10
Jest nowy kierownik montazu. Pierwsze wrażenie? Zna się na robocie nie to co jego poprzedniczka
Gowork 2017-03-01 22:16
I nowy kierownik kontroli jakosci i tez zna sie na robocie duuuuzoooo lepiej niz jego poprzednik. Zmiany na lepsze dla zakladu.
11111 2017-03-02 17:37
Kierownik kontroli jakości wcale nie jest taki nowy. Pracował już na tym stanowisku, wrócił po dwóch latach. I co z tego, teraz w tym zakładzie liczy sie tylko ilość a nie jakość.
Magda 2017-03-03 19:03
Dla dobra tej firmy lepiej żeby został. W końcu na montażu, nie ma chaosu. A zaczyna robić się porządek. I pan Marcin interesuje się tym co się dzieje. A nie siedzi za biurkiem i nic nie robi.
Zuza 2017-03-04 10:00
Witan, chce się dowiedzieć czy prace znajde w dziale logistyki i w jakich godzinach jest tam praca
Info 2017-03-04 13:33
Cześć czy sa płatne nadgodziny?
szerszeń 2017-03-06 07:08
To prawda. Wzyscy zauwazaja zmiane. i jestem w szoku ze kierownik nie spedza tylu godzin w biurze tylko jest na hali przede wszystkim interesuje sie tym co potrzeba a nie glupotami.
Marta 2017-03-06 09:44
Jak oceniacie atmosferę pracy w firmie po zmianach kierowniczych?
Pracownik 2017-03-06 10:05
Mialam przyjemność pracować z pania Kierownik i znam ja na pewo nie interesowala sie plotkami tylko właśnie praca , Ale teraz beda knuly ,saczyly jadem opowiadaly bzdury !!!!!!!!!!!!! Idac do niej nie zostawila sprawe obojetna ale byla nie ,, wygodna,,dla Pan kierowniczek z innych działów co się wychwalaly ze dzwonily do Pana Prezesa i wymyslaly cala hala o tym chuczala i osobiście jej o tym powiedzialam, i dodam jeszcze ze krzywde dobrej osobie nie wyzadzicie tylko same sobie bo dobro wraca i nienawisc również a Pan Prezas powinien przyjzec sie bardziej.
OLEK 2017-03-06 22:15
Tu się zgodzę, przynajmniej miała wykształcenie i inteligencję a nie tak jak niektóre na wysokim stanowisku nie potrafiły nawet szkoły średniej skończyć i matury bo myślały d.... a nie mózgiem..Taka osoba nie powinna zajmować takich stanowisk i męczyć ludzi. Jej miejsce jest przy szorowaniu gołej posadzki bo nawet do pięt Pani sprzątaczce nie dorasta. Przyjdzie pora że zemści się ten jad, fałsz i zakłamanie.. A tylu wartosciowych ludzi już stąd poszło niedocenianych i inteligentnych.. Ale przyjdzie pora...
xxxx 2017-03-06 22:39
Chyba sama zainteresowana ...pisze o sobie pochlebne komentarze. Nie mogąc się pogodzić z zaistniałą dla niej sytuacją. I z tego co można przeczytać wcześniej dobrym odbiorem jej następcy. No cóż jakoś trzeba się bronić. Najlepiej pisać o sobie nie stworzone rzeczy, i przy tym żałośnie atakować innych. Ale najlepszą obroną jest atak
Haha 2017-03-06 22:59
A co się stało z panią kierownik zwolnili ją czy co?
Gosc 2017-03-07 11:31
Walnij się w ten pusty leb , ze jak inni obrazaja bez podstawnie to myslisz ze wszyscy będą Ja obrażać Zmij jest nie wiele za to dobrych ludzi na zakładzie jest cala masa niech Prezes wie jak kogos latwo mozna gnoic i co z tego macie ? Satysfakcje ze co? Ze nie dorastala wam do pient ?
hjih 2017-03-07 17:44
Uderz w stół a nożyce się odezwą
Psy szczekają karawana jedzie dalej 2017-03-07 19:16
Ludzie o czym wy tu piszecie to są pierdoły. Nie ważne czy się kogoś lubi czy nie, to dla interesu każdej firmy nie ma znaczenia. Ważne czy jest skuteczny w tym co robi. Jeśli kogoś lubimy bądź nie to jest nasza indywidualna sprawa. My sami też pewnie mamy masę krytyków, do każdego o coś się można doje...bać. Dobry zarządzający to jest taki którego praca przynosi zamierzone od górne korzyści. A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarządzający to jest taki który przy tym potrafi sobie zjednać ludzi. pozpozdrawiam
po 2017-03-07 19:21
O CO CI CHODZI KOMU I KTO NIE DORASTA DO PIĘT ? O CO CHODZI CI Z TYM PREZESEM ? I JAKIE ŻMIJE? CZY TY SKACZYLES CHOCIAZ PODSTAWOWKE BO PO POZIOMIE TWOJEJ WYPOWIEDZI MAM WATPLIWOSCI MOJE 3-LETNIE DZIECKO SKLADA BARDZIEJ LOGICZNE ZDANIA A KIEROWNICY INNYCH DZIALOW PRACUJA I CZESTO W PRZECIWIENSTWIE DO ...... SZKODA SLOW I TAK NIE ZROZUMIESZ -WNIOSKUJE TO Z POZIOMU TWOJEJ WYPOWIEDZI
miro 2017-03-07 20:40
chyba troche cie ponoslo kto tu myslal d... ? kto nadaje sie do szorowania podlog? o kim huczal caly zaklad a nie tylko jedna hala? czytajac twoja wypowiedz brzydze sie i tzw."inteligencja polska" pewno jestes z partii .. tyle samo jadu w twoich wypowiedziach co u nich a gdzie wyksztalcony czlowieku kultura ? nie pisz o rzeczach ktore sa ci calkiem obce! zostaw kierownikow i nnych dzialow w spokoju teraz jest dobrze- porzadek jest i zrozumienie nowy kierownik montazu wymagajacy ale zna sie gosc na rzeczy
mnik 2017-03-07 21:09
Wymagający ale nie gwiazdorzy... co było zgubne dla wielu kierowników w tej firmie. I co ciekawe jak bardzo musieli mieć ludzie dość jego poprzedniczki ze go tak chwalą ... mimo że wymagający. Rzadko się zdarza ze chwali się kierownika za to ze jest wymagający. Zwłaszcza przez ludzi od których wymaga. Można wyrobić sobie szacunek wśród ludzi ...? Ano można
fffffff 2017-03-08 06:59
Witam wszystkich. Tak sobie czytam to wszystko i nie wierze. Ja Panią Kierownik poznalam od jak najlepszej strony. zawsze uprzejma rzeczowa i rowniez wymygająca, co jest zrozumile dla tego stanowiska
ktostammalowazny 2017-03-08 07:13
moze i tak bylo lecz jak na ta firme i tak dlugo byla kierownikiem a ten z produkcji to chyba pobil rekord na najkrotsza kadencje kierownika w patrolu. dajcie juz temu spokoj. ja tam zaluje bo przynajmniej niezostawiala czlowieka z problemem samego mam nadzieje ze wroci szybko
kazik 2017-03-08 08:38
Ja ujme to tak , kto mieczem wojuje od miecza ginie i w tym przypadku to okazalo sie prawda. jesli sama chodzila codzien na skargi na wszytkich dokola to niech sie nie dziwi ze w koncu wsystkim skonczylsie cierpliwosc. niestety bycie kierownikiem to nie tylko wyksztalcenie ale wiedza na temat asortymentu i odbiorców towaru. kierownik dzialu powinien miec umiejetnosc porozumienia sie z innymi kierownikami a nie tylko knuć przeciwko nim zeby odwrocic uwage od braku wlasnych kompetencji. przez ta walke montazu z innymi dzialami wiele ludzi ucierpialo lecz najlepszym dowodem na to jak bylo naprawde jest to, kto zostal a kogo nie ma. nowy kierownik kontroli jakosci chodzi po maszynach, po stolach, interesuje sie, sprawdza. co robil poprzedni?
Lulu 2017-03-08 19:21
Ludzie zapomną co mówisz zapomną co robisz ale nigdy nie zapomną tego jak się przy Tobie czuli. Mamy gleboko w pamięci jaka byla ...
Paula 2017-03-08 19:38
To znaczy jaka była?
Lulu 2017-03-08 20:00
Gdybyś ją znała to byś wiedziała a że nie znasz to glupio pytasz
Marta 2017-03-10 09:41
Myślę, że warto skupić się na obecnej sytuacji w firmie. Przeszłość zostawmy za sobą.
J87 2017-03-10 16:01
Co kamer drodzy niewolnicy z wielunia to będzie ich jeszcze więcej rozmawialam z takim mlodym chlopakiem ktory montowal te nowe kamery i mowil ze na rozkaz prezesa wszytsko ma sie nagrywac, kto co zepsuje z towaru przy maszynie, kto nadsypie surowca, zle mieszanki pewnie w szatniach brakuje jeszcze zeby zamontowali Ja jestem przeciwko temu zeby tyle bylo tego na zakladzie,
damian 2017-03-12 23:38
nie potrzeba kamer wystarczy że są donosiciele i to w żeńskim wydaniu. donosi bez skrupułów i zahamowań, ludzie to widzą a ona dalej sie wypiera w żywe oczy. W koncu skończy zle..
LOGISTYK 2017-03-13 13:13
Oj tak....... bidziń..... :)
Mala 2017-03-13 13:36
Spokojnie jednego donosiciela sie pozbyli to i na nia tez przyjdzie pora.poprostu chce odwrocic od siebie uwage ze nic nie umie i zwala to na innych.ale szef przejrzy na oczy i pewnego dnia to ona wyleci.pozdr
krzyś 2017-03-13 22:49
Przeciez jej to nie ma juz z 2 miesiace to jak donosi?Jak to możliwe?
Zainteresowana 2017-03-14 11:28
Cześć, nawiazujac do realiów mam pytanie czy sa przyjecia do dzialu logistyki interesuje mnie tylko to ! bo to tu czytam to nic tylko rzucanie jeden drugiego blotem ale teraz się zastanawiam czy tam pracuja Wszyscy Świeci czy tylko usiluja skierowac uwage innych od byc może swojej nieudolnej pracy ! ?
Xxx 2017-03-14 11:37
To nie chodzi o Nią teraz wszystko jest jasne kto jest kim a kto jest nikim
H345 2017-03-14 12:09
Czekajmy więc na obrót sprawy. Donosiciele zawsze są w więzieniach surowo traktowani .. czy choćby Judasz zdradził a później się powiesił bo nie mógł unieść ciężaru sumienia.. a ta osoba sumienia raczej nie ma.
Tobi 2017-03-14 12:50
Proszę o informację na temat stanowiska Product Manager. Czy to jest nowe stanowisko czy za kogoś- ktoś sie zwolnil? Piszą ze w dziale marketingu z ilu osob sie składa, kto jest bezposrednim przelozonym?
ona 2017-03-16 20:21
Patrolacy nie uważacie że z tymi kamerami to trochę przesadzili ???
Iza 2017-03-21 18:08
Patrol Group Sp. z o. o. świetnie radzą sobie. Jak wszędzie, do takiej pracy też trzeba mieć serce.
robol 2017-03-21 23:10
tak wypußcili dzis zabawny regulamin o pomyslowych skryznkach patrola. my wymyslimy jak zwiekszyc sprzedaz tych swietnych produktow a swieci zgarna kase. jacy to dyrektorzy skoro musza robic takie akcje. i te nagrody 1000 zl, jak to sie ma do wynagrodzen tych dyrektorow 10k? 20k? 30k?
ja 2017-03-22 10:28
jaki regulamin? o co chodzi?
chomik 2017-03-22 10:37
nie uwazam, zeby przesadzili. na poczatku to bylo dziwne uczucie miec kamere nad glowa jednak idzie sie przyzwyczaic. kiedy popytalam wsrod rodziny i znajomych okazalo sie, ze wiekszosc ma w miejscu pracy kamery. ogolnie odkad zmienili sie kierownicy montazu produkcji i kontroli w koncu panuje tu normalna atmosfera pracy. kazdy zajmuje sie tym co do niego nalezy a nie odpieraniem durnych atakow na poziomie przedszkola. amen.
F. 2017-03-23 07:42
Warto sie teraz przyjmowac?

Jak wyglada praca na produkcji, kompletacji i w magazynie? Dostałem info ze szukaja ludzi ogolem do roboty tam.

Hahahaaaaa 2017-03-23 15:42
Tak wymienili wszystkich i jest swietnie. Zobaczymy ile Ci nowi wytrzymają, moze nawet kilka miesięcy.
Zostaw swoją opinię o Patrol Group Sp. z o. o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patrol Group Sp. z o. o.