logo Patrol Group Sp. z o. o.

Patrol Group Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Patrol Group Sp. z o. o.

Zuza 2017-03-04 10:00
Witan, chce się dowiedzieć czy prace znajde w dziale logistyki i w jakich godzinach jest tam praca
Info 2017-03-04 13:33
Cześć czy sa płatne nadgodziny?
szerszeń 2017-03-06 07:08
To prawda. Wzyscy zauwazaja zmiane. i jestem w szoku ze kierownik nie spedza tylu godzin w biurze tylko jest na hali przede wszystkim interesuje sie tym co potrzeba a nie glupotami.
Marta 2017-03-06 09:44
Jak oceniacie atmosferę pracy w firmie po zmianach kierowniczych?
Pracownik 2017-03-06 10:05
Mialam przyjemność pracować z pania Kierownik i znam ja na pewo nie interesowala sie plotkami tylko właśnie praca , Ale teraz beda knuly ,saczyly jadem opowiadaly bzdury !!!!!!!!!!!!! Idac do niej nie zostawila sprawe obojetna ale byla nie ,, wygodna,,dla Pan kierowniczek z innych działów co się wychwalaly ze dzwonily do Pana Prezesa i wymyslaly cala hala o tym chuczala i osobiście jej o tym powiedzialam, i dodam jeszcze ze krzywde dobrej osobie nie wyzadzicie tylko same sobie bo dobro wraca i nienawisc również a Pan Prezas powinien przyjzec sie bardziej.
OLEK 2017-03-06 22:15
Tu się zgodzę, przynajmniej miała wykształcenie i inteligencję a nie tak jak niektóre na wysokim stanowisku nie potrafiły nawet szkoły średniej skończyć i matury bo myślały d.... a nie mózgiem..Taka osoba nie powinna zajmować takich stanowisk i męczyć ludzi. Jej miejsce jest przy szorowaniu gołej posadzki bo nawet do pięt Pani sprzątaczce nie dorasta. Przyjdzie pora że zemści się ten jad, fałsz i zakłamanie.. A tylu wartosciowych ludzi już stąd poszło niedocenianych i inteligentnych.. Ale przyjdzie pora...
xxxx 2017-03-06 22:39
Chyba sama zainteresowana ...pisze o sobie pochlebne komentarze. Nie mogąc się pogodzić z zaistniałą dla niej sytuacją. I z tego co można przeczytać wcześniej dobrym odbiorem jej następcy. No cóż jakoś trzeba się bronić. Najlepiej pisać o sobie nie stworzone rzeczy, i przy tym żałośnie atakować innych. Ale najlepszą obroną jest atak
Haha 2017-03-06 22:59
A co się stało z panią kierownik zwolnili ją czy co?
Gosc 2017-03-07 11:31
Walnij się w ten pusty leb , ze jak inni obrazaja bez podstawnie to myslisz ze wszyscy będą Ja obrażać Zmij jest nie wiele za to dobrych ludzi na zakładzie jest cala masa niech Prezes wie jak kogos latwo mozna gnoic i co z tego macie ? Satysfakcje ze co? Ze nie dorastala wam do pient ?
hjih 2017-03-07 17:44
Uderz w stół a nożyce się odezwą
Psy szczekają karawana jedzie dalej 2017-03-07 19:16
Ludzie o czym wy tu piszecie to są pierdoły. Nie ważne czy się kogoś lubi czy nie, to dla interesu każdej firmy nie ma znaczenia. Ważne czy jest skuteczny w tym co robi. Jeśli kogoś lubimy bądź nie to jest nasza indywidualna sprawa. My sami też pewnie mamy masę krytyków, do każdego o coś się można doje...bać. Dobry zarządzający to jest taki którego praca przynosi zamierzone od górne korzyści. A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarządzający to jest taki który przy tym potrafi sobie zjednać ludzi. pozpozdrawiam
po 2017-03-07 19:21
O CO CI CHODZI KOMU I KTO NIE DORASTA DO PIĘT ? O CO CHODZI CI Z TYM PREZESEM ? I JAKIE ŻMIJE? CZY TY SKACZYLES CHOCIAZ PODSTAWOWKE BO PO POZIOMIE TWOJEJ WYPOWIEDZI MAM WATPLIWOSCI MOJE 3-LETNIE DZIECKO SKLADA BARDZIEJ LOGICZNE ZDANIA A KIEROWNICY INNYCH DZIALOW PRACUJA I CZESTO W PRZECIWIENSTWIE DO ...... SZKODA SLOW I TAK NIE ZROZUMIESZ -WNIOSKUJE TO Z POZIOMU TWOJEJ WYPOWIEDZI
miro 2017-03-07 20:40
chyba troche cie ponoslo kto tu myslal d... ? kto nadaje sie do szorowania podlog? o kim huczal caly zaklad a nie tylko jedna hala? czytajac twoja wypowiedz brzydze sie i tzw."inteligencja polska" pewno jestes z partii .. tyle samo jadu w twoich wypowiedziach co u nich a gdzie wyksztalcony czlowieku kultura ? nie pisz o rzeczach ktore sa ci calkiem obce! zostaw kierownikow i nnych dzialow w spokoju teraz jest dobrze- porzadek jest i zrozumienie nowy kierownik montazu wymagajacy ale zna sie gosc na rzeczy
mnik 2017-03-07 21:09
Wymagający ale nie gwiazdorzy... co było zgubne dla wielu kierowników w tej firmie. I co ciekawe jak bardzo musieli mieć ludzie dość jego poprzedniczki ze go tak chwalą ... mimo że wymagający. Rzadko się zdarza ze chwali się kierownika za to ze jest wymagający. Zwłaszcza przez ludzi od których wymaga. Można wyrobić sobie szacunek wśród ludzi ...? Ano można
fffffff 2017-03-08 06:59
Witam wszystkich. Tak sobie czytam to wszystko i nie wierze. Ja Panią Kierownik poznalam od jak najlepszej strony. zawsze uprzejma rzeczowa i rowniez wymygająca, co jest zrozumile dla tego stanowiska
ktostammalowazny 2017-03-08 07:13
moze i tak bylo lecz jak na ta firme i tak dlugo byla kierownikiem a ten z produkcji to chyba pobil rekord na najkrotsza kadencje kierownika w patrolu. dajcie juz temu spokoj. ja tam zaluje bo przynajmniej niezostawiala czlowieka z problemem samego mam nadzieje ze wroci szybko
kazik 2017-03-08 08:38
Ja ujme to tak , kto mieczem wojuje od miecza ginie i w tym przypadku to okazalo sie prawda. jesli sama chodzila codzien na skargi na wszytkich dokola to niech sie nie dziwi ze w koncu wsystkim skonczylsie cierpliwosc. niestety bycie kierownikiem to nie tylko wyksztalcenie ale wiedza na temat asortymentu i odbiorców towaru. kierownik dzialu powinien miec umiejetnosc porozumienia sie z innymi kierownikami a nie tylko knuć przeciwko nim zeby odwrocic uwage od braku wlasnych kompetencji. przez ta walke montazu z innymi dzialami wiele ludzi ucierpialo lecz najlepszym dowodem na to jak bylo naprawde jest to, kto zostal a kogo nie ma. nowy kierownik kontroli jakosci chodzi po maszynach, po stolach, interesuje sie, sprawdza. co robil poprzedni?
Lulu 2017-03-08 19:21
Ludzie zapomną co mówisz zapomną co robisz ale nigdy nie zapomną tego jak się przy Tobie czuli. Mamy gleboko w pamięci jaka byla ...
Paula 2017-03-08 19:38
To znaczy jaka była?
Lulu 2017-03-08 20:00
Gdybyś ją znała to byś wiedziała a że nie znasz to glupio pytasz
Marta 2017-03-10 09:41
Myślę, że warto skupić się na obecnej sytuacji w firmie. Przeszłość zostawmy za sobą.
J87 2017-03-10 16:01
Co kamer drodzy niewolnicy z wielunia to będzie ich jeszcze więcej rozmawialam z takim mlodym chlopakiem ktory montowal te nowe kamery i mowil ze na rozkaz prezesa wszytsko ma sie nagrywac, kto co zepsuje z towaru przy maszynie, kto nadsypie surowca, zle mieszanki pewnie w szatniach brakuje jeszcze zeby zamontowali Ja jestem przeciwko temu zeby tyle bylo tego na zakladzie,
damian 2017-03-12 23:38
nie potrzeba kamer wystarczy że są donosiciele i to w żeńskim wydaniu. donosi bez skrupułów i zahamowań, ludzie to widzą a ona dalej sie wypiera w żywe oczy. W koncu skończy zle..
LOGISTYK 2017-03-13 13:13
Oj tak....... bidziń..... :)
Mala 2017-03-13 13:36
Spokojnie jednego donosiciela sie pozbyli to i na nia tez przyjdzie pora.poprostu chce odwrocic od siebie uwage ze nic nie umie i zwala to na innych.ale szef przejrzy na oczy i pewnego dnia to ona wyleci.pozdr
krzyś 2017-03-13 22:49
Przeciez jej to nie ma juz z 2 miesiace to jak donosi?Jak to możliwe?
Zainteresowana 2017-03-14 11:28
Cześć, nawiazujac do realiów mam pytanie czy sa przyjecia do dzialu logistyki interesuje mnie tylko to ! bo to tu czytam to nic tylko rzucanie jeden drugiego blotem ale teraz się zastanawiam czy tam pracuja Wszyscy Świeci czy tylko usiluja skierowac uwage innych od byc może swojej nieudolnej pracy ! ?
Xxx 2017-03-14 11:37
To nie chodzi o Nią teraz wszystko jest jasne kto jest kim a kto jest nikim
H345 2017-03-14 12:09
Czekajmy więc na obrót sprawy. Donosiciele zawsze są w więzieniach surowo traktowani .. czy choćby Judasz zdradził a później się powiesił bo nie mógł unieść ciężaru sumienia.. a ta osoba sumienia raczej nie ma.
Tobi 2017-03-14 12:50
Proszę o informację na temat stanowiska Product Manager. Czy to jest nowe stanowisko czy za kogoś- ktoś sie zwolnil? Piszą ze w dziale marketingu z ilu osob sie składa, kto jest bezposrednim przelozonym?
ona 2017-03-16 20:21
Patrolacy nie uważacie że z tymi kamerami to trochę przesadzili ???
Iza 2017-03-21 18:08
Patrol Group Sp. z o. o. świetnie radzą sobie. Jak wszędzie, do takiej pracy też trzeba mieć serce.
robol 2017-03-21 23:10
tak wypußcili dzis zabawny regulamin o pomyslowych skryznkach patrola. my wymyslimy jak zwiekszyc sprzedaz tych swietnych produktow a swieci zgarna kase. jacy to dyrektorzy skoro musza robic takie akcje. i te nagrody 1000 zl, jak to sie ma do wynagrodzen tych dyrektorow 10k? 20k? 30k?
ja 2017-03-22 10:28
jaki regulamin? o co chodzi?
chomik 2017-03-22 10:37
nie uwazam, zeby przesadzili. na poczatku to bylo dziwne uczucie miec kamere nad glowa jednak idzie sie przyzwyczaic. kiedy popytalam wsrod rodziny i znajomych okazalo sie, ze wiekszosc ma w miejscu pracy kamery. ogolnie odkad zmienili sie kierownicy montazu produkcji i kontroli w koncu panuje tu normalna atmosfera pracy. kazdy zajmuje sie tym co do niego nalezy a nie odpieraniem durnych atakow na poziomie przedszkola. amen.
F. 2017-03-23 07:42
Warto sie teraz przyjmowac?

Jak wyglada praca na produkcji, kompletacji i w magazynie? Dostałem info ze szukaja ludzi ogolem do roboty tam.

Hahahaaaaa 2017-03-23 15:42
Tak wymienili wszystkich i jest swietnie. Zobaczymy ile Ci nowi wytrzymają, moze nawet kilka miesięcy.
Ntt 2017-03-26 20:26
Oj tak dział z działem współpracuje tak jak to powinno byc zawsze w koncu to jeden zaklad -
Patrol
Ochotnik 2017-03-31 11:13
Znalazłem ofertę pracy specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i jestem bardzo zainteresowany. Może ktoś ma wiedzę w tym temacie? Przed złożeniem cv chciałbym poznać więcej szczegółów. Jakie warunki wstępne trzeba spełnić? Jak się generalnie pracuje w firmie?
Pracownik 2017-04-01 10:48
Jak będziesz się angażował to nie złe pieniądze wyciągniesz.
mami 2017-04-02 10:48
uczysz się od podstaw i na początku pracy i nauki jest bardzo dużo ale jak jesteś dobry to zajść możesz daleko. atmosfera wesoła
mami 2017-04-02 10:54
a czytałeś to wogole? nikt nie każe Ci wymyślać jak powiekszyc sprzedaż!!!
to chodzi o pomysly jak poprawic prace, cos ulepszyc i tak dalej. chodzi o to ze jak widzisz cos co uważasz za bezsens i masz pomysl co z tym zrobic to go wrzucasz a oni moze to wprowadzą

Mala 2017-04-12 11:35
Widze ze w patrolu wszystko sie poukladalo zero "żali
Lukas 2017-04-13 11:03
Czy mógłby ktoś dodać więcej informacji na temat pracy dla export manager - rynek anglojęzyczny? Jakie wymagania trzeba spełniać?
Nowy 2017-04-14 11:07
@Mala
było nerwowo na początku roku. A teraz i tylko ciśnienie na tempo, kierownicy są wporządku, nikt tu nikogo nie gnębi, ale pracy jest sporo, to trzeba uczciwie powiedzieć.
obecny 2017-04-19 14:44
atmosfera koleżeńska. Każdy jest odpowiedzialny za swój rejon, ale zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów z większym stażem. Wstępne warunki to odpowiednia motywacja i znajomość niemieckiego.
ona 2017-04-21 18:47
Na Patrolu cisza. Nic się nie dzieje?
Jerry 2017-04-21 19:24
Dzieje się, ale chyba do przodu.
Tutaj się tylko narzeka, także cisza.
ona 2017-04-21 22:16
Idzie ku lepszemu ale zobaczymy bo tam różnie bywa .
Abik 2017-04-23 13:53
Witam, Patrol Group ma w swojej ofercie pracę-- ciekawa praca dla absolwentów z j. niemieckim. O jaką pracę chodzi? Może ktoś słyszał byłbym wdzięczny. Lubię dowiedzieć się coś o firmie przed złożeniem cv,
Zostaw swoją opinię o Patrol Group Sp. z o. o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patrol Group Sp. z o. o.