Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Zuzia Potrzebują na pewno tylko jakoś chętnych nie ma....

Gienek

Czas na reklamę...

Do Working. Widac że nie masz zielonego pojęcia o tej firmie. Wiele razy zdarza się nam pracować 6godzin zanim pójdziemy na przerwę. Nie ma nadmiaru obowiązków... Nie, wcale, kilka maszyn do obsługi albo maszyna idzie w bardzo szybkim czasie. Ale tak to jest jak kierownictwo ustala czas maszyny nie mając pojecia o wykonywaniu tej pracy. Co tu dużo mówić żeby ustalić czas pracy maszyny trzeba stanąć i samemu to sprawdzić przez 8godzin pracy. Wiadomo że nikt nikomu nie będzie płacił za stanie i obijanie sie ale ludzie to ma być zakład pracy a nie (usunięte przez administratora)

Zuzia
@11111

Czy jest i czy potrzebują w tej chwili kobiet do pracy?prosze o odp.

Working

Ale glupoty ludzie wypisują, kamery sa i jakoś nikomu to nie przeszkadza, nie wyciągane są konsekwencje w zwiazku z nimi. 6 godzin na przerwę? Chyba mylisz firmy. Kierownictwo radzi sobie dobrze. Stara sie aby praca byla wykonywana optymalnie, nie ma nadmiaru obowiązków, jest rozsądnie.

zainteresowany

Co lub kto ? Jest największym problemem na tym zakładzie. Pomijając pieniądze bo w okolicach prawie wszędzie się zarabia podobnie. A rozważam iść tu do pracy. Z góry dziękuję

Ciekawe jak można sie migać od pracy na produkcji jak maszyna zapi.... To ciekawe jak można się migać... Firma jest spoko? Nikomu by te kamery nie przeszkadzały gdyby kierownictwo zachowywało sie jak ludzie a nie jak... Wszystko widza w kamerach, szkoda ze nie widza jak np stoimy 6 godzin przy maszynach czekając aż ktos nas wymieni na przerwę. Nie widza żadnych problemów. Problemy trzeba rozwiązywać a nie od nich uciekać. Ale niestety w tej firmie nie ma odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu.

Obecny

Jak ktoś idzie do pracy żeby pracować to mu nie przeszkadzają kamery. Pracuję tu kilka lat i widzę jak niektórzy migają się. Firma jest spoko .

co jest
@Obecny

Firma jest spoko, większość ludzi w firmie jest w porządku. Ale śledzenie ich każdego kroku jest już nie zdrowe. Zwłaszcza że śledzą ich ludzie którzy nie mają bladego pojęcia o ich pracy. Bo za wygodnym biurkiem z kawą w ręku perspektywa tej pracy wygląda inaczej. Bo w tych kamerach widać ludzi a nie problemy z którymi się muszą mierzyć i to bardzo często są sprawy na które nie mają wpływu.

Wiesiek

No wiadomo na co poszły nasze premie. Jak tak dalej będzie to nie będzie kogo w tych kamerach oglądać

gosc111

Teraz w Patrol numerem 1 jest monitoring! To nic że nie ma kartonów żeby zapakować np doniczki. Kamery najważniejsze! Tylko czekać aż zamontują je w szatniach i toaletach:)

Elektryk

Czy mają w swojej ofercie pracę dla elektryka? Zależy mi na pracy dla nich bo są dobrzy i słyszałem , że całkiem nieźle płacą.

Haha

Duże zmiany w Wieluniu.!czy jest już nowy kierownik zmiany?

Krecik

Ja rozpoczynam pracę od marca i cieszę się firma ma dobra opinię.

R.

Witam, Ja pracowałem w Krakowie, zajmowałem się stroną eksportową. Muszę powiedzieć, że doświadczenie jakie zdobyłem w Patrol wykorzystuję do dzisiejszego dnia. Jest ogromna szansa rozwoju- nie ma wyznaczonych, standardowych dróg sprzedaży, nikt nikogo nie blokuje z wyjazdami służbowymi i organizowaniem spotkań na miejscu. Naprawdę polecam. Jeżeli chodzi o sprawy finansowe…pensja nie zawsze była na czas, ale wszystko co do grosza się zgadzało. Kiedyś było to dla mnie udręką, teraz miłym wspomnieniem to którego chętnie wracam. Jeżeli ktoś z obecnej/poprzedniej ekipy Patrola to czyta to bardzo serdecznie pozdrawiam !

mas81
@R.

Cześć Mógłbyś napisać jakie narzędzia pracy były dostępne (telefon, komputer, samochód, karta paliwowa?)? Wyjazdy służbowe w kraju czy zagranicą? Co z systemem premiowym?

R.
@mas81

Ja byłem odpowiedzialny za eksport, wiec wyjazdy służbowe po kraju mnie nie dotyczyły. Organizujesz sobie wyjazdy po klientach, załatwiasz przelot i hotele, wynajmujesz auto na miejscu i w drogę. Nie ma z tym najmniejszego problemu :) Narzędzia do pracy dostępne od razu: telefon, laptop. Nawet światło pozwalają włączyć jak potrzebujesz.

Hieronim

Nowy kierownik produkcji opinie?

Zuza
@Hieronim

Narazie jest nowy to musi się nauczyć ale jeszcze nie było takiej osoby aby dała sobie rade.

Sara
@Zuza

I co nauczył sie juz cos

Patyk

Są paczki?! Nigdzie gdzie pracowałem do tej pory nie bylo paczek... nawet nędznych - myślę, ze każdy gest się liczy.

Haha
@Patyk

Bo wcześniej chyba pracowałeś na polu i zbierałeś ziemniaki dlatego nie dostałeś paczki

Aaa

Będą jakieś bony na święta?

Mówię jak jest
@Aaa

Haha...stówka do koperty za Robola roku.

Nn
@Mówię jak jest

Napewno będzie coś słodkiego do kawy jak zwykle nędzne paczki.

zainteresowany

A jak wygląda sytuacja wsród przedstawicieli ?

Elektryczek
@zainteresowany

Czy wiesz coś na temat nowych przyjęć w Wieluniu? Chciałbym u nich pracować bo mówił mi kolega, że firma jest dobra i płaca zarobki w terminie. Mam inną robotę ale w Wieluniu byłoby bliżej . Z góry dziękuję.

kit-kat
@Elektryczek

Idź i pracuj. Rzuć starą , pewnie dobrą robotę i idź. Myślałem , że (usunięte przez administratora) już nie ma , co pójdą tam robić bo przeczytali napisanego przez kogoś z wewnątrz posta ,że jest fajnie, albo ktoś im tak powiedział.. Jakby było fajnie to by tam tylu ludzi było że nawet pół kolejnego by nie wcisnął. A prawda jest taka że wszędzie w Wieluniu brakuje ludzi między innymi z powodów że właśnie nie jest fajnie. Ani płacowo ani szefowo.

koza58@interia.pl

Poszukuje 3 klapki i tacki do Patrol Group Skrzynka narzędziowa Formula S Alu 600 21,5"

Ala

Kierownictwo w Wieluniu jak zwykle nic nie ogarnia.

Sąsiad obok

O czym wy tu piszecie? Kogo obchodzi stanowisko specjalisty. Ludzi interesuje to jaka jest atmosfera wśród tych których jest najwięcej czyli zwykłych pracowników. Jakie są zarobki i ich traktowane. Specjaliści to najmniejsza grupa ludzi wśród dużych fabryk. Interesuje mnie jak się mają u was zarobki i jak traktuje się ludzi. Dzięki pozdrawiam

ktoś
@Sąsiad obok

Poczytaj nieusunięte wcześniejsze wpisy a dowiesz się wszystkiego

Abc
@ktoś

Ale może się coś zmieniło na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.