Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Student

Pracowalem na obiekcie w Toruniu w wakacje-zmiennik nieporozumienie,uwaza sie za kierownika a w podartych dresach lata za ujeciami,kopie dolki pod drugim zeby nie byl lepszy od niego a ciezko byc gorszym jak wizytowka Kauflandu jest ochroniarz z nadwaga i w podartych dresach spiacy w trakcie roboty.Zwolnilem sie po dwoch miesiacach.A firma rzetelna.

dani

(usunięte przez administratora) firma nie można narzekać dyrektor (usunięte przez administratora) na pomorzu polecam

Noname

(Bialystok) Miałem okazję pracować w tej firmie trochę dłużej i nikomu nie polecam ani pracy ani atmosfery jaka tam panuje.(usunięte przez administratora) Konkretni ludzie z którymi dało się pracować albo już dawno odeszli albo myślą o odejsciu. Ploty, obgadywanie za plecami są tam na porządku dziennym. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, jeżeli chcesz oszczędzić sobie nerwów i dobrze zarobić to na pewno nie w tym miejscu.

kowbojztexasu

Za dużo "karków" przed wejściem do siedziby, w Warszawie. Z tego co widzę, w tej firmie każdy pierwszy Mietek spod biedry może zostań koordynatorem tam. Chyba nadal płacą w kopertach, kolejki po 20km po kasę. Trzeba stać jak za komuny po ocet o swoie pieniądze. Ale są tez i plusy, nje oszukują za ZUS-ie za to szacun.

Witold

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Czyżby konkurencja chciała ja zdyskredytować?

Stefan

Ja słyszałem sporo dobrego o firmie. Szkoda, że nie ma chętnych do pisania .

Ochrona
@Stefan

Pracuje Obecnie w D.S Fokus na terenie Białegostoku i firma jest super tak samo jak Cała Kadra szefostwa oraz reszty pracowników. Pozdrawiam

LegioLegio

Witam mam pytanie czy szukają Państwo teraz pracowników ochrony bez wpisu w Warszawie . I którego dnia miesiąca jest wynagrodzenie ?

@LegioLegio

Witam, Prowadzimy stały nabór pracowników, również nie posiadających wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną do naszej siedziby w godzinach funkcjonowania biura. Tam udzielamy szczegółowych informacji co do zasad współpracy. Pozdrawiamy

Witam, Mała prośba do wszystkich wpisujących tutaj swoje opinie na temat pracowników Firmy, czy opinii o oddziale. Na naszej stronie internetowej widnieją adresy mailowe, na które poproszę o przesłanie tego typu rewelacji. Adres dsfokus@dsfokus.pl jest adresem do zarządu, więc jeżeli są jakieś zastrzeżenia do pracy zatrudnionych osób w Firmie, to proszę o przesłanie informacji bezpośrednio tam. Anonimowość wpisów na stronie GoWork nie pozwala nam zweryfikować prawdziwości wygłaszanych teorii.

Recepcjonistka z angielskim

witam czy wasza firma nie poszukuje moze recepcjnistki lub asystentki, bardzo dobry j. angielski i holenderski

Recepcjonistka z angielskim

Witam, Czytajac te wszystkie pozytywne komentarze :-) mysle nad zmiana pracy czy poszukujecie rowniez recepcjonistek lub asystentek (braca biurowa) Bardzo dobry angielski i holenderski

@Recepcjonistka z angielskim

Witam, Nasza Firma prowadzi stały nabór pracowników, również na stanowiska typu Recepcjonistka. Zapraszamy do siedziby Firmy w godzinach pracy biura. Pozdrawiam

Ochroniarz

Czy poszukujecie może obecnie pracowników kwalifikowanych? Posiadam doświadczenie w grupie interwencyjnej i ochronie dworca. Jeśli tak to jaka praca by była i stawka? Pozdrawiam

@Ochroniarz

Witam, stale prowadzimy nabór pracowników do Firmy. Zapraszam do biura od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.

Junak

Ja pracuje w ochronie i mam 10.30 na reke

jaro

Pracuje w tej firmie i jestem zadowolony wypłaty na czas. Atmosfera na imprezach jest super tak jak kierownictwo

Bezrobotny

Witam: 1. Czy DS Fokus ma obiekty w Warszawie z trybem 24/48 (nie handlówki) bez wpisu na listę? 2. Czy wynagrodzenie jest wypłacane w terminie?

@Bezrobotny

Witaj! Ad. 1 Tak mamy takie obiekty. Ad. 2 Tak wynagrodzenie jest wypłacane terminowo. Pozdrawiamy

Koordynator

Sam się zwolniłeś??? Jakbyuś nie pił to pewnie pracowałbyś dalej ;) Pozdro! Niech Ci tam w Lidlu lepiej będzie :)

@Koordynator

Pewnie ujęć nie miał oni nie trzymają za uczciwa pracę

Dominika

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć użytkownikowi forum wyżej? Czy pozostawicie swoją opinię na temat pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.? To ważne informacje dla osób, które zastanawiają się jeszcze nad podjęciem pracy w firmie.

Jozin z bazin

Witam. Kiedy są wypłaty w tej firmie? ????

Tomasz

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w ochronie w markecie. Mam pytanie... jaka jest stawka godzinowa i czy są jakieś premie? jak tak ,to za co? Pozdrawiam.

b
@Tomasz

Witam, jeżeli nadal jest Pan zainteresowany pracą przy ochronie obiektów handlowych proszę o kontakt pod numerem telefonu (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Puchatek123
@b

Nie polecam tej firmy

Witaj, życzliwy obywatelu. W naszej firmie można złożyć skargę na każdego z pracowników, jeżeli nie wykonuje swoich obowiązków w sposób należyty, w biurze lub telefonicznie. Wypisywanie tutaj tego typu rewelacji nie przyniesie poprawy sytuacji. Gdyby podał życzliwy obywatel datę kiedy zdarzenie miało miejsce, to na pewno mógłbym coś zrobić z opisaną sytuacją.

erfgt

@ania wiesz co wydaje mi sie ze o to mozesz na rozmowie spytac

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.