Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Tom

Nie robiłem długo w Focusie, zaledwie kilka miesięcy, Ale było wszystko ok, może to zasługa koordynatora Adriana,można na nim polegać. Przejela nas druga firma, bardziej znana, z lepszą stawką. Praca była uczciwie doceniana jeżeli tylko robiłeś swoje bez nawalania czy spóźnien.

Madzia
@Tom

Czyli co, jednym się spóźnia wypłata a jednym nie? To nie odpowiada w firmie za to jeden dział księgowości? A umowe w ogóle tu jaką dają?

@Madzia

Wszyscy mieliśmy umowę zlecenie, w obecnej firmie jest to samo. Stawka natomiast wyższa, zawsze to jakiś progres.

Jadzia
@Tom

A o ile wyższa, wszyscy są z niej zadowoleni? Czemu zleceniówki, nikt nie chciał lub nie próbował dostać uop?

tito
@Tom

A to w Warszawie ? Można zapytać co za obiekt ?

Tito
@Madzia

Z tego co widziałem to chyba mają problemy z księgowością bo szukają ludzi

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Czarek

To nie wiem kim Ty w tej firmie jesteś,że regularnie dostajesz wypłatę. Ja pracuje tu pare dobrych lat i od dłuższego czasu wypłata była tylko na Wielkanoc br.

Wieloletni

Firma prowadzona w chaotyczny sposób albo wgl nie prowadzona . Brak ludzi, którzy wiedza cokolwiek . Moja wypłata spóźniona 11 dzień a firma się tylko promuje na patogalach . O kasie cisza …

Specjalista

Trochę siedzę w tej branży.... Właściciel firmy jest Oki, lecz źle dobiera sobie najbliższych współpracowników, i nie widzi że przez nich pieniądze mu się ulatniają. Brak polityki firmy , brak planu prowadzenia firmy ....idzie tylko z dnia na dzień. Co daje może 3 lata nie utrzymają się na rynku . Na Warszawie mają malutko obiektów parę osiedli i Kauflandów . Kiedyś mieli mega imprez pod sobą ale i tu bardzo krucho im się robi. Warto aby Właściciel przemyślał czy chce firmę prowadzić profesjonalnie jak nie to radził bym sprzedać puki jeszcze jest coś warta .

Lidia
@Specjalista

Co jest złego wg Ciebie w tej kadrze, którą wybiera szefostwo, jakieś konkretne cechy? Mówisz głównie o pracownikach ochroniarzach czy masz na myśli inne stanowiska? Ty tutaj pracujesz?

@Specjalista

a właściciel nie jest ok , skoro od ponad roku wypłaty praktycznie nigdy nie są na czas .

Agata

Specjalista ds. Zamówień Publicznych - ktoś pracował na tym stanowisku, na które teraz wisi ogłoszenie? To wynagrodzenie faktycznie takie atrakcyjne, jak tam piszą w sekcji „oferujemy”? Bo nie widzę dokładnej wysokości podanej zarobków.

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. poszukiwała kogoś na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Ktosia

Ja pracowałam jakiś czas temu na tym stanowisku. Kasa marna, a roboty full. Jesteś jedyną osobą na tym stanowisku na całą firmę. A wtedy firma liczyła ponad 350 osób i była podzielona na dwie spółki. Robisz dosłownie wszystko na tym stanowisku, a jak przyjdzie robić PIT, to pogrążysz się, jest bardzo duża rotacja pracowników. Ne polecam.

Ktosia

Niczego się nie nauczysz, zostaniesz rzucona na głęboką wodę i radź sobie sama. To jedna wielka klika, firma plotkarska. Jak coś będzie nie po ich myśli, to obrobią Ci ty...łek aż tylko, a broń boże powiedzieć coś złego na firmę i dyrekcję, a tym bardziej na właściciela..bo od razu lecisz z firmy. Ale oni mogą i nie widzą w tym nic złego.

I całej firmie nie mogę się wypowied iec natomiast podzielę się doświadczeniem na temat jednego z koordynatorów odpowiedzialnych za między innymi Kaufland Fort Wola.sympatyczny w rozmowie telefonicznej kieruje na szkolenie obiektowe wyznacza termin rozpoczęcia współpracy na 02.04.2023 i pozostaje przez tydzień bez kontaktu. W dniu 01.04 odbiera telefon i informuje ze pracy nie ma. Na moja uwagę ze mógł zadzwonić wcześniej odpowiada ze może tylko przeprosić. Z cała pewnością swoim profesjonalizmem chwały firmie D.S Fokus nie przynosi. Podsumowując Boże chroń mienie powierzone opiece Pana Grzegorza bo słabo to widzę :)

Renata
@Piotr

A możesz powiedzieć ile godzin miało trwać to szkolenie obiektowe? Czy takie szkolenie jest traktowane jako dzień płatny? Umowa nie jest podpisywana jeszcze przed szkoleniem?

Tom

Jak dla mnie jest ok tylko długo czeka się na wypłatę

@Tom

Długo to znaczy ile? No bo chyba w umowach powinien być zapis, do kiedy przychodzi na konto wypłata? To chodzi o to, że względem tej daty z umowy? Można napisać szczegółowiej o tej kwestii?

Mati
@Anna

Jeśli pobierasz w kasie firmowej (do ręki) wypłacają niby do 25 każdego miesiąca, a w praktyce maja na to 3 dni czyli: 25,26,27. Ale niestety tego się nie trzymają dziś mamy 24.03 (piatęk) i kasy nie ma mimo że 25 wypada w sobotę, więc zapraszamy po weekendzie czyli pieniądze będą wypłacać 27,28,29. Nie pierwszy raz tak robią. Jeśli na konto część pieniędzy tylko, resztę w kopercie dowiezie koordynator a kiedy różnie bywa. Oczywiście różnicy pracownicy różnie dostają loteria. Nie wiem jak wygląda umowa o pracę więc tu się nie wypowiem.

Mally

Uważajcie w sprawie delegacji nie oddają kasy

Wiktoria
@Mally

To są też jakieś delegacje? Daleko trzeba wyjeżdżać? One są związane z jakimiś szkoleniami czy bezpośrednio z pracą?

Sheriff

Jakie obiekty ochrania Fokus ?( Handlowe ) i jak wygląda system pracy ? Pełna służba na sklepie przykładowo 12 h stania i obserwowania czy część na monitoringu ?

Widzę że nawet ta firma zatrudnia takich co siedzieli w więzieniu czy oni nie sprawdzają?na wrzecionie robi jeden co siedział 2 lata w więzieniu.wlasnie wczoraj zauważyłem że pracuje i strasznie się zdziwiłem.p.Mariusz.

Halina
@Anonim

A skąd Ty wiesz o takich rzeczach, kto jaką przeszłość miał?

zbigniew
@Anonim

moze siedział ale po 10 latach jest kasacja i jest czysty a co z tego ze siedział kazdy popełnia błedy pewnie młodosci swoje odsiedział a ty osle zamknij jadaczke i nie jącz

Jacek
@zbigniew

Proponuję zmienić temat. Wiesz coś o tym, jak może przebiegać rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych? I na ile pomocne jest wdrożenie po decyzji o zatrudnieniu? Z ogłoszenia wiem jedynie, że proponują UoP lub B2B i 4000-6000 zł, tylko nie napisali, czy to kwota netto?

Zebola

Jakie są widełki płacowe na stanowisku monitorowania?

@Zebola

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu osobistego z biurem Firmy. Pozdrawiam

Rafał Janick

Firma wypłacalna i bezpieczna dla pracownika pracowałem 3 lata

Hanna

Uwielbiam tego typu pytania. Jakiej odpowiedzi się spodziewasz, pozytywnej czy niekoniecznie? ;)

Basior

Firma jest ok wypłaty na czas

Dominika
@Basior

To świetnie! Wiadomo - wypłata na czas to już niejako podstawa, ale dobrze, że w D.S. Fokus tego pilnują. Słyszałam, iż szukają tam w tej chwili pracowników nie posiadających wpisu na listę pracowników kwalifikowanych, pracowników posiadających wpis na listę pracowników kwalifikowanych oraz pracowników do ochrony imprez masowych. Powiedz mi, czy każdy tam może liczyć na odpowiednie przeszklenie przed podjęciem swoich obowiązków?

Nie do końca
@Basior

Wypłaty od ponad roku są opóźnione... Na razie rekordem było 15 dni po terminie, ale to wina wyłącznie koordynatora

Malta

Nie jest ok!

Stefan
@Nie do końca

To chybs miales szczescie, u mnie zaraz bedzie miesiac, rozgladam sie za inna firma

Ela

Nie tylko Ty

Grażyna
@Nie do końca

I co, zgłaszaliście gdzieś wyżej, że koordynator się spóźnia i nie macie na czas wypłat? Co oni na to...

Hanna
@Stefan

Ostatecznie uregulowane masz już wszystko może?

Joanna
@Stefan

No to długo... I jak udało się te pieniądze odzyskać czy w dalszym ciągu nie?

@Nie do końca

Co ty tam (usunięte przez administratora)że opuznione są wypłaty.ja jakoś dostaje normalnie

Malta

Witam.Co wchodzi w skład obowiązków ochrona Auchan Janki Mszczonowska,3?Jaki zasady?

gość

Dlaczego nikt nie odpowiada na pytania odnosnie ogłoszenia na olx,mimo że wiadomość została przeczytana.Poza tym na podany w ogłoszeniu numer telefonu również nie można się się dodzwonić ciągle zajęty.Byłoby miło aby ktość chociażby grzecznościowo odpowiedział lub uzupełnił formalnie ogłoszenie

@gość

Dzień Dobry Bardzo proszę o informację jakiego obiektu dotyczy ogłoszenie, niezwłocznie się skontaktujemy. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

zainteresowana

Dlaczego Państwo nie odpowiadacie na zadane pytanie odnośnie oferty pracy na (usunięte przez administratora),mimo że wiadomość została przeczytana ?

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. poszukuje kandydatów na stanowiska Pracownik Ochrony. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Karol

Należę do tych pracowników którzy przychodzą do pracy zawsze trzeźwi, punktualni, lubię mieć dobrze zorganizowaną pracę i mam wyniki. Pracuje ponad 5 lat. Lata lecą, a ja chcialbym wreszczcie dostać umowę o pracę. Panuje cowid, a ja gdyby coś zostaję bez środków do życia bo chorobowego nie chcecie opłacić. Czy kiedyś się doczekam. Czy nie można w ramach prawa dać mi 5 dni urlopu platnego tj 1 dzień za kazdy przepracowany rok? Wszystko drożeje, a ja nadal na śmieciowce za 14 zl netto. (usunięte przez administratora)Ponoć firma szanuje długoletnich, sumiennych pracowników. I proszę zróbcie coś z wypłatą po 20 tym. Czy nie możemy otrzymywać wynagrodzenia tak jak bylo 10 go?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.