Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Nie polecam! (usunięte przez administratora) na 8 tys. Od prawie roku nie odbierają i się wymigują. Nie profesjonalna banda (usunięte przez administratora) Szef twierdzi,że się rozliczyli podczas,gdy jego pracownicy najwyraźniej wzięli te pieniądze dla siebie. Nie polecam!

Kolos Nowy wpis

Potwierdzam .. Zalegają z wypłatą..

@były pracownik Nowy wpis
@Kolos

@kolos jak widzisz wyżej pracodawca zaprzecza! I jeszcze dochodzą koordynatorzy którzy nie są w stanie zapewnić swojego pracownika o wypłacie na czas .

pracownik2@

w końcu ktoś się nie boi napisać o tym,że wypłata opóźniona. żeby nie powiedzieć,że trzeba się prosić o własne pieniądze .

@pracownik2@

Dzień Dobry Bardzo proszę o informację czyja ta wypłata jest opóźniona ponieważ wszystkie wynagrodzenia zostały zrealizowane zgodnie z terminem.

pracownik2@
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

panie pracodawca i co jak powiem na forum to będę dostawać wypłatę na czas? czy może mnie dojedziecie, że się tu wypowiedziałem?

@pracownik2@

Wystarczy do nas zadzwonić i wyjaśnić. Nie mamy w zwyczaju „dojeżdżać” nikogo

Goral

Kolego od stycznia wskaz miesiac w ktorym Ci sie wyplata opoznila? Mi sie nie opoznia. Nie ogarniam takich typow jak Ty. Jesli firma taka zla to czemu w niej pracujesz? Jest przeciez setki firm na rynku.

Kolos Nowy wpis

Haha .. Niezła ściema ..

Wiola13

Nie ma wypłat na czas gadaj że mogą wysłać kiedy chcą nie rozumieją że ludzie mają do np. Do 10 kredyty a oni wypłacają 16 i jeszcze mniej niż powinno być(usunięte przez administratora) z tą firmą

@Wiola13

Dzień Dobry. Proszę powiedzieć jaka data wynagrodzenia widnieje na umowie która nas łączy ?

Szymon
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Ja tu nie pracuję, ale uważam, że warto wiedzieć, na który dzień przewidują Państwo dzień wypłaty wynagrodzenia. Można też wiedzieć, ile wynosi stawka godzinowa, tudzież płaca miesięczna? Tym bardziej, że piszącej tu pracownicy, coś się podobno nie zgadzało z kwotą.

Goral Nowy wpis
@Wiola13

Kolego przeczytaj w umowie do kiedy masz otrzymac wypalate . To ze firma zawsze Ci placila wczesniej a teraz wyslala Ci zgodnie z unowa nie znaczy ze spoznia sie z wyplatami. Pewnie z czytaniem ze zrozumieniem jest problem co?

Czy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Brak dodatków, brak pracy w godz nocnych, brak pakietów medycznych, brak multisporta, brak składek ZUS, brak zainteresowania koordynatora,(usunięte przez administratora)

Ayo

Ale zaraz, jak to brak składek ZUS? Wszedłem na ich stronę, aby znaleźć kontakt w celu wysłania aplikacji, ale tam właśnie same wymagania podali. To jaka umowa obowiązuje w takim razie? Jest jakakolwiek szansa na umowę o pracę?

Goral

To po co tam pracujesz? Wiesz ja mysle ze takich frustratow jak Ty jest duzo. Dzieci neostrady, napisac klamstwa w necie bo mnie nikt nie widzi. Pozdrawiam panie inzynierze

Jula

Dziadek ma 58 lat i sporo lat przepracował jako ochroniarz, na firmowej stronie jest informacja, że forma chętnie zatrudni pracowników posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, czy dziadek by się nadal. Zastanawiamy się się stanie po tym jak dziadek skończy te 60 lat, ponieważ taki podany jest maksymalny wiek, zostanie zwolniony? Czytałam opinie co do wynagrodzeń, ile średnio takie wypłaty się spóźniają, to wynika z jakiś kłopotów finansowych formy?

A gdzie są nowe i aktualne ogłoszenia o pracę? W sieci są te stare dla specjalisty do kadr i płac, albo pracownik ochrony. Wszystkie już dawno nieaktualne. Obecnie szukają pracownika jakiegoś? A jak tak, to gdzie sa te oferty, jak bym chciała wysłać cv? Czy można wysłać tam cv bez ogłoszenia i z zaznaczeniem, jaka praca mnie interesuje?

Dzień Dobry Szanowna Pani ogłoszenia o pracę są na platformie OLX , wystarczy też wejść na naszą stronę WWW i wypełnić kwestionariusz a najprostszą metodą będzie kontakt telefoniczny.

Na głównej stronie firma zachęca do aplikowania na stanowiska pracowników posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Są wymagania względem kandydata, nie ma podanych oferowanych. Umowy dla pracowników o pracę czy zlecenie? Jakie stawki godzinowe odpowiadają temu stanowisku w obecnym roku? Co do opóźnień wypłat aktualnie ile wynoszą takie opóźnienia?

Dzień Dobry Jeżeli chce Pan/Pani uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania wydaje nam się, że wystarczy wykonać telefon do naszej Firmy, będzie to na pewno łatwiejsza forma komunikacji niż GO WORK

Agencja Ochrony Fokus

Przemiła obsada punktu ochrony ul. Jugosłowiańska 15 a,b,c,d,Super "chłopaki",pan Kazimierz, pan Krzysztof i pas Leszek, mozemy zawsze na nich liczyć,,pomocni, uśmiechnieci - jak rodzina.Życzymy wszystkim takiej ochrony. ZAchwycona mieszkanka

TuSzpaku

Solidna firma! Polecam

Robię w tej Firmę 4 miesiące i nie mam co narzekać.kordynatorzy są w porządku z wypłatami nie ma żadnego problemu są na czas tylko trochę późno bo 25 każdego miesiąca.ale nie ma żadnych opuznien.

Bartosz
@Piotr

Faktycznie bo zwykle wypłaty są do10 tego. Powiesz jaka jest stawka? Jesteś zadowolony z wysokości? Też interesuję się tą pracą i ciekawy jestem ile można zarobić na rękę.

@Bartosz

Ja tam na stawkę na razie nie narzekam.mysle że na każdym obiekcie mają inną stawkę ale nigdy o to nie pytałem.ale polecam ci pracę trzeba mieć naprawdę chęci i zaangażowanie.zadzwon a pewnie się dogadasz.zadzwon umów się na rozmowę.

juliusz
@Bartosz

Zarobisz dobrze bez obaw.

Marzena
@juliusz

Ale wiesz, co to znaczy, że zarobi się dobrze? Każdy ma inne postrzeganie wartości pieniądza... Może napisz w takim razie jakieś widełki?

Matti
@Bartosz

Termin do 10 obwiązuje tylko przy umowach o pracę. Przy zleceniówkach mogą wypłacić do kiedy im się podoba. Nawet do końca miesiąca.

@Matti

W przypadku tej firmy to chyba do końca drugiego miesiąca po wykonaniu pracy :D

Wiktoria
@Marek

A w umowie jak jest? Do kiedy ta wypłata ma być u pracownika? Piszecie tu o zleceniu, tylko taka umowę można dostać? Nie ma opcji umowy o pracę wcale?

Karol

To prawda. Ja czekam już trzeci miesiąc na zwrot podatku jako wspólnik. Pracuje już w innej firmie a oni stwierdzili, ze mi jednak nie zapłacą, choć podatek musiałem zapłacić do 2 maja i zarzekali się, ze uregulują. Nie zostawię tak tego tematu… ale chyba tak jak pozostali…

Kaśka

Dla nich nie ma znaczenia pracownik, możesz zapieprzać 24/7 na imprezach.nikt tego nie doceni , (usunięte przez administratora) z twoim zdrowiem . Kolejna impreza - kolejne ofiary które będą dopraszały się o swoje ciężko zarobione pieniądze . A może wcale ich nie dostaną bo firma chyba ma problemy z wypłatami Co oznacza że i my imprezowi też możemy kasy na czas nie dostać

Ralf89
@Piotr

Czy mają obiekty na Białołęce, lub gdzieś w okolicy? Żeby tam pracować . Mieszkam niedaleko Galerii M1 Marki. Jaka stawka za godzinę , netto ? Umowa o pracę ? Mam znaczny stopień niepełnosprawności (07S), proszę o kontakt , wislak892@o2.pl

@Ralf89

Prosimy o bezpośredni kontakt z firmą 22 394 08 22

@Kaśka

To co trzeba zrobić żeby poczuć się docenionym, jest w ogóle taka rzecz? Jak długie są opóźnienia w wypłatach? Jakieś ekstra dodatki dają jak ktoś rzeczywiście pracuje dużo godzin?

Szanowna Pani zapraszamy do firmy w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

@Ralf89

Też się chętnie dowiem, odpisali ci jaka jest stawka? I ile średnio godzin w miesiącu? Też się rozglądam za pracą w ochronie, byłbym wdzięczny za informacje.

Anonimowo

Robię od kilku miesięcy w tej firmie i jakoś jest wszystko w porządku.ale są jakieś plotki że Firma po upada i chciał bym się dowiedzieć czy to prawda

@Anonimowo

Proszę nie wierzyć w „ plotki” firma nie podupada

Ola@przestań
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Dowiesz się jak przestaniesz dostawać wypłatę w widełkach - albo wcale ! Dostajemy wypłatę nie na czas od dawna ! Ale może to właściciel prezes dyrektor koordynatorzy są winni ? My robiliśmy pracę !

Pracodawca&
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

A to nie macie zadłużeń ? w ZUSie ? Bo już koordynator sugerował żeby szukać nowej pracy jak go zapytałem dlaczego kolejny raz wypłata się spóźnia . Święta idą, strach sie bać. Jako wieloletni pracownicy już jesteśmy odporni na opóźnienia . Aleczas to zmienić

@Pracodawca&

Przykro nam, że koordynator sugeruje tego typu sugestie. W Firmie nastąpiły duże zmiany personalne oraz organizacyjne, których celem jest ustabilizowanie funkcjonowania firmy.

@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Na czym te zmiany polegają i jaki jest ich efekt? Czy pieniądze wypłacane są w przewidzianym na umowie terminie?

@Ola@przestań

Od kiedy te opóźnienia? Ile zwykle wynosi zwłoka, dużo po terminie płacą? Jestem w ogóle ciekawa czy za te dni opóźnienia wypłacają odsetki.

@koordynator
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

podupada od kilku lat , to lepsze stwierdzenie

@@koordynator

Mamy się dobrze ale dziękujemy za troskę

Dzień Dobry prosimy o kontakt z biurem pewnie szybciej uzyska Pan informacje niż przez GoWork

Czy firma Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Cześć. Przyjął się tam ktoś na tego specjalistę ds. kadr i płac czy jeszcze istnieje szansa, żeby się zatrudnić? Nawet jeśli to chciałbym coś wiedzieć o tej opcji pracy zdalnej, o której wspominało ogłoszenie z sierpnia. Faktycznie można z domu pracować? Nadal tak jest, i to 100% jak coś?

Dzień Dobry. Tak zatrudniliśmy juz osoby na to stanowisko.

Dzień Dobry Jeżeli jest Pan lepiej poinformowany niż Zarząd firmy a z Pana wypowiedzi tak też rozumiemy to doskonale Pan wie na ilu obiektach zakończyliśmy świadczenie usług a jako widocznie bardzo doinformowana osoba proszę poinformować zainteresowanych ile nowych obiektów zyskaliśmy jako firma. Proszę się nie martwić o naszą przyszłość. Nie rozumiem tylko dlaczego ( skoro jest Pan naszym pracownikiem ) nie przyjedzie Pan do naszej firmy i nie powie nam tego wszystkiego prosto w oczy. Kończąc: czy sprawdzał Pan rachunek bankowy ? Bo chyba tam powinno być Pana wynagrodzenie. Ps. Skąd informacja o sponsorowaniu widział Pan umowę ? Podpisywał Pan ją ? Sponsorujemy np fundację Cancer Fighters gdzie pireniążki przeznaczmy na dzieci chore na raka ale tego Pan już nie wie bo widocznie te negatywne informacje są bardziej karmiące.

Wybrano już tego Specjalistę ds. Kadr i Płac? Kto z tych, którzy byli na rozmowie napisze, czego się spodziewać, wokół jakich tematów krąży rozmowy i w jakiej odbywa się atmosferze? Wiem tylko, że pisano o stabilnym zatrudnieniu na umowę o pracę. Ale, czy jest ona na czas nieokreślony, o tym chciałbym się przekonać.

Tak zatrudniliśmy już osobę na to stanowisko.

Myślicie, że ile trzeba mieć tego doświadczenia na specjalistę ds. kadr i płac, żeby przyjęli? Bo w ogłoszeniu jest to bardzo ogólnikowo napisane. Może ktoś był na rozmowie i powiedzieli mu coś więcej? Bardzo bym chciała wiedzieć, mam obawy, czy się w ogóle nadaję czy po prostu zmarnuję czas.

(usunięte przez administratora) pracownika, brak wypłat od 4 miesięcy ?!! Jak żyć ?jak płacić za mieszkanie ? Czynsz ! Ignorowanie ! Oddajcie zarobioną kase Tak (usunięte przez administratora) firmy ochroniarskiej nigdy wcześniej nie miałem przyjemności spotkać ! - securitas ????????????to firma szanująca pracownika

Tito
@Piotr

Szkoda że Securitas ma większość handlowek

Tom

Nie robiłem długo w Focusie, zaledwie kilka miesięcy, Ale było wszystko ok, może to zasługa koordynatora Adriana,można na nim polegać. Przejela nas druga firma, bardziej znana, z lepszą stawką. Praca była uczciwie doceniana jeżeli tylko robiłeś swoje bez nawalania czy spóźnien.

Madzia
@Tom

Czyli co, jednym się spóźnia wypłata a jednym nie? To nie odpowiada w firmie za to jeden dział księgowości? A umowe w ogóle tu jaką dają?

Tom
@Madzia

Wszyscy mieliśmy umowę zlecenie, w obecnej firmie jest to samo. Stawka natomiast wyższa, zawsze to jakiś progres.

Jadzia
@Tom

A o ile wyższa, wszyscy są z niej zadowoleni? Czemu zleceniówki, nikt nie chciał lub nie próbował dostać uop?

tito
@Tom

A to w Warszawie ? Można zapytać co za obiekt ?

Tito
@Madzia

Z tego co widziałem to chyba mają problemy z księgowością bo szukają ludzi

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.