KRATKI.PL MAREK BAL

Opinie o KRATKI.PL MAREK BAL

Loko

Są przyjęcia na spawacza ?

król

A czy ktoś wie, jakie są szanse na pojawienie się jakiś rekrutacji?

tom

czy sa obrabiarki konwecjonalne i numeryczne

ślusarz

Witam. Zainteresowała mnie oferta z firmy Kratki.pl dotycząca szklenia kominków. Ciekawy jestem jak z pieniążkami w Waszej firmie.?? Pracując fizycznie jest możliwość zarobić ponad 3 tys zł.??

Aplikowałeś do KRATKI.PL MAREK BAL na stanowisko Menadżer salonu kominkowego? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

marketing Kratki.pl

Witam! Tak, będzie nowa edycja konkurs dla architektów i projektantów wnętrz. Konkurs ruszy we wrześniu, szczegóły już wkrótce na stronie.

Obiektywny

Nie ma czego zazdrościć, bo ja osobiście bym nie chciał, żeby moja dziewczyna albo siostra na takim stanowisku pracowała.

Kici

nie dziwne, bo to siostra kierownika.....

Zaspokajający ciekawość

Na prasach kolego, nie na laserach.

Ciekawy

Hej, czy to prawda, że pracuje tam jakaś dziewczyna na laserach ??

Macieju nie ma żadnego akordu co do wypłat(jest zadowalająca) i warunków pracy na naszym dziale prosimy kontaktować się z Panem Leszkiem. Wsola- ulWarszawska 120

zapraszamy

Akord , 4 brygady, łikendy jak wypada to też, średnio 1650 netto

Maciej

Witam, operatorzy maszyn takich jak wycinarka laserowa maja stała pensję czy z akordu?? i czy praca jest 3 zmianowa? co z weekendami ? ile średnio operator zarobi?

raffcio

Nie na kazdym dziale jest socjal

Spawacz

Witam czy wie ktos moze czy otworzyly nowy oddzial kratek w rajcu? W ktorym jest miejscu?prosze o pomoc

Szukam uczciwej pracy na umowę o pracę.

nowy

Witam czy są przyjęcia do Kratki.pl proszę o informację na temat atmosfery, warunków itp.

Kolega

Jak szukasz to kasa zawsze na czas pełen socjal a wysokość zależy od stanowiska Atmosfera chyba najlepsza jaka widziałem do tej pory a to moja 4 praca od 2 lat wszystko Ok Ja polecam

obserwator

Jak tak sobie śledzę te wpisy to wydaję mi się że chyba nie ma jakiegoś problemu, bo gdyby był to taka niezadowolona osoba raczej by poszła do tego Pana Adama i przedstawiła swoje żale.Skoro tak nie jest, z tego co tu czytam to znaczy tylko tyle, że konkretna osoba ma problem do konkretnej osoby i próbuje załatwić to na forum.Panie Widoczny czy Niewidoczny idź pan na rozmowę do odpowiedniej instancji.Sądzę że będzie to bliższe rozwiązania Pana sprawy.

widoczny

widze ze co niektorzy bardzo nerwowo podchodza do opinii na temat Pana Łukasza. powiem tak - kto daje sobie reke uciac ze wszystko jest ok? skoro mieliscie juz jeden przypadek w zeszłym roku to dlaczego macie nie miec obaw ze cos zlego dzieje sie poraz kolejny?? skoro rok temu Pan Adam znalazl rozwiazanie to moze warto zeby sie i teraz temu przyjzal bo po co macie sie klucic na forum i straszyc paragrafami itd. sytuacje nerwowa to i komentarze nerwowe. a poza tym kazdy ma swoje odczucia i widzi co sie dzieje. serdeczne pozdrowienia dla Pana Kierownika. P.S. "po dobrym Panie lepszy nastanie"

szalona szlifiera

Kaziu, mniej towaru to Ty zażywaj bo widzę,że masz niewspółmierny obraz rzeczywistości jak twierdzisz,że mniej znaczy więcej:) Zamiast dwóch linii wciągaj jedną to może nerwy nie będą ci puszczać a realia "przekręcać":)

Zostaw merytoryczną opinię o KRATKI.PL MAREK BAL - Wsola

• Jak się pracuje w KRATKI.PL MAREK BAL?

Zobacz opinie na temat firmy KRATKI.PL MAREK BAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRATKI.PL MAREK BAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KRATKI.PL MAREK BAL