Opinie o KRATKI.PL MAREK BAL

Patryk

Środek zimy a nasz kominek zakończył życie, naprawa bezcelowa i zbyt droga. Zdecydowaliśmy sie na zmianę firmy i kupiliśmy tym razem wkład z kratki. Teraz widzę ze był to dobry wybór, kominek jest świetny, dobrze osadzony, montaż bez problemowy. Ogólnie dostawa była szybka i finansowo jest ok. Z mojej strony polecam

Waldek

Moim zdaniem firma kratki w obecnej chwili leci na wyrobionej marce a w rezultacie jakość produktów i wykonania bardzo się pogorszyła. Przykład mam zamontowany ich wkład gilotynowy nie wiem jaki model nie chcę mi się szukać papierów, po dwóch miesiącach wypadły mi wszystkie trzy uszczelki przedniej szyby. Ok zdarza się, po zgłoszeniu reklamacji jakiś bardzo mądry pracownik stwierdził że kominek został przegrzany i dlatego uszczelki wypadły, może macie sposób na niższą temperaturę ognia bo u mnie standardowa. O wymianę a w zasadzie naprawę nie mogę się doprosić od miesiąca tak więc firmy i jej produktów nie polecam nie oni jedyni są na rynku. A że ceny mają niższe to powinno dać do zrozumienia że coś za coś.

@Waldek

Dzień dobry, Nie odnotowaliśmy Pana zgłoszenia w dziale reklamacji. Bardzo prosimy o kontakt z kierownikiem działu p Agnieszką Smolińską mail. a.smolinska@gmail.com w celu wyjaśnienia Pana sprawy. pozdrawiam Małgorzata Hartmann Kratki.pl

@Waldek

Dzień dobry telefon do działu reklamacji tel. 48 389 99 00 wew. 721 pozdrawiam Małgorzata Hartmann Kratki.pl

Co jaki okres czasu w KRATKI.PL MAREK BAL można ubiegać się o podwyżkę?

kolega z produkcji

Dyrektor jest dostępny codziennie dla ludzi

Wgw

Jak nie jestes z domaniowa to nie ma co liczyć

Hahahaha

Codziennie. Dostaniesz podwyżkę obowiązków

Waldemar

Wypowiadam się jako pracownik kilkuletni dla osób zainteresowanych pracą. Wcześniej pracowałem w innej firmie z podobnym wyposażeniem i porównanie niebo a ziemia. Tutaj w kratkach jest szanowanie pracownika i jego praw. Zżyjemy w zgodzie jak wielka rodzina, wspieramy się i pomagamy w potrzebie. Żadnych problemów z wypłatami, są premie, możesz iść na L4 bez obaw ze ktoś się doczepi. Normalna firma z prawdziwego zdarzenia.

@Waldemar

Kto ma te premie chyba ci co robią po 16 godzin albo w weekendy bo nic takiego nie zauważyłem a jak jesteś na L4to za co mają się czepiać że chory jesteś na jakim dziale jest tak super drogi Waldku???a ty wiesz jak się płaci za nadgodziny albo pracę w weekendy w normanych firmach???

Smukły
@Waldemar

Co ty (usunięte przez administratora) na którym dziale tak jest jak Pan pisze no może u was to spokój a weekendy to kto robi i za jakie pieniądze wiesz może? Firma może i normalna ale forsa chyba nie to gdzieś się rozchodzi po bokach wiadomo gdzie

Gruby
@Waldemar

Gościu chyba na lakierni robisz i pewnie nie macie odciągu bo się nawdychałeś. Rodzina jest tam gdzie się spędza najwiecej czasu. No chyba, że tam po 15 godzin robicie jak za moich czasów.

Aplikowałeś do KRATKI.PL MAREK BAL na stanowisko Menadżer salonu kominkowego? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Marika

Pracowalam w firmie zanim odeszlam na macierzynski. Wspominam dobrze ekipe, atmosfere, ludzi. Jesli ktos sie zastanawia czy warto to powiem WARTO

Witold

Zdecydowalem sie na ta firme bo opinie ma dobre, kupilem biokominek, wyglada dobrze, cena nie zwalila mnie z nog. Polecam

Artur

Praca jest w porządku, spoko ekipa, terminowe wyplaty. Jest spoko

Hirek

Mysle ze moge sie juz nazywac stalym klientem bo mam koze kupiona do mamy, ogrzewacz tarasowy i kominek narozny z tej firmy. Nigdy zadnych problemow, pomogli z wyborem, doradzili i spoko ceny. Jestem zadowolony

Cezary Ziółek

Pracuje w Kratkach od 5 lat i z czystym sumieniem mogę polecić Firmę

Wiktor Pietrzak

Z kratkami mam wiele wspólnego od lat. Najpierw jako pracownik później jako klient. Nigdy przenigdy żadnych problemów nie miałem. Sprzęt jest świetnej jakości, cenowo w porównaniu z konkurencją jest super. I nie nie kupiłem nic po znajomości ze względu na wcześniejszą pracę ale miałem kontakt z wieloma klientami i nie zdarzyło się trafić na osobę niezadowoloną. Dla mnie kratki jak najbardziej na TAK

Grzegorz

Wielokrotnie korzystałem z produktów firmy Kratki i było całkiem spoko. Ostatnio, jakaś kpina. 20 września zamówiłem i opłaciłem kratkę, która miała być dostarczona w ciągu jednego dnia. Ok, rozumiem dzień poślizgu ale nie tydzień i zero odpowiedzi na wysyłane zapytania. Porażka Grzegorz

Niezadowoleni Pracownicy

Firma obniża pensje pracownikom od nowego roku, jak można obniżać w czasach gdzie wszystko drożeje? Ceny dla Klientów podnieśli a pracownikom pensje obniżyli.

@Niezadowoleni Pracownicy

Więc trzeba poszukać innej pracy jak większość tych która ma coś w głowie i zrezygnowała z dalszej pracy w tej firmie...

Sebastian

Masz racje ale nie każdy jest na tyle odważny żeby zmieniać prace. Wiesz o ile były obniżki i dlaczego, bo chyba też tu pracowałeś?

Z pracy to rezygnują Ci którym się nie chce pracować jak co niektórzy a w głowie maja wiedzę która zdobyli w tej firmie i wynoszą ja dalej bo nic innego nie potrafią ????????

@Sebastian

A gdzie te obniżki na jakim dziale bo u nas x nic takiego nie ma?

Sebastian
@Filip

No właśnie, to chyba plotka. Bardziej przydałyby się podwyżki. Nie słyszałeś nic żeby mieli coś dawać więcej?

@Sebastian

No na razie nikt nic nie mówi żeby coś podnieść mieli A szkoda bo wszystko cholernie drogie przydałoby się

piter

Nie było obniżek.

Dorota
@piter

No to czemu ktoś napisał że obniżyli pensje? Ktoś tu mówi nieprawdę?

Bleble
@Niezadowoleni Pracownicy

Naiwni jesteście , że jeszcze tam pracujecie....ale to Radom...

Malina

Jako nabywczyni kozy od dwoch miesiecy powiedziec moge tyle ze jestem mile zaskoczona latwą obslugą i ilością ciepła. Kozy kojarzyly mi sie ze starymi brzydkimi piecami a ta jest poprostu sliczna i taka nowoczesna. Polecam z calego serca bo i ceny nie są wysokie w porównaniu z konkurencja

Bolero

Jak wyglądają zarobki w firmie czy są przyjęcia jakieś premie czy socjalne są na święta jakieś dodatki proszę o odpowiedź i najważniejsze jaka atmosfera ludzie przyjażni pomagają sobie

Balboa

Praca przyjemna Jest jestem zadowolony

Czy w KRATKI.PL MAREK BAL jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dzień dobry, Pytanie jest bardzo ogólne, zapraszamy zatem do kontaktu w wiadomości prywatnej m.hartmann@kratki.com.

Nina

Składałam CV do państwa firmy. Ale niestety nikt się nie odezwał ...

@Nina

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Podczas rekrutacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

xxx

Czy w firmie jest praca na jedną zmianę

@xxx

Dzień dobry, godziny pracy zależą od działu i stanowiska na jakie składa się aplikację

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w KRATKI.PL MAREK BAL?

Witamy, prosimy o informację na jakie stanowisko Pan/Pani aplikowała?

niezadowolony klient

Na temat jakości kominka nie mogę się wypowiedzieć mimo zamontowania dwa miesiące temu. Problemem jest gięta szyba która dwa razy pękła. Dział reklamacji to jest najgorsze co mnie spotkało. Nie dosyć że terminy usunięcia usterki przekroczone to na dodatek pani od reklamacji nie rozróżnia szyby giętej którą zamówiłem od dzielonej którą chcą założyć.Ogólnie rzecz ujmując jestem bardzo zawiedziony i niezadowolony z obsługi reklamacyjnej.Niech inni potencjalni klienci wezmą to sobie pod uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o KRATKI.PL MAREK BAL - Wsola

• Jak się pracuje w KRATKI.PL MAREK BAL?

Zobacz opinie na temat firmy KRATKI.PL MAREK BAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRATKI.PL MAREK BAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!