KRATKI.PL MAREK BAL

Opinie o KRATKI.PL MAREK BAL

@Aneta Czy możesz dodać więcej informacji w kwestii znajomości języków? Czy firma prowadzi już działania poza granicami?

On

Kto takie bzdury pozytywne pisze . Na najstarszych dzialach nie ma socjalu jak pójdziesz na urlop nie wyrobisz podstawy a podstawa cala ci wpływa róznice musisz odać.(usunięte przez administratora)

Czy firma zatrudnia pracowników na stanowisko tokarz lub frezer?

Qwerty

Czy firma zatrudnia pracowników na stanowisku tokarza lub frezera?

Aplikowałeś do KRATKI.PL MAREK BAL na stanowisko Menadżer salonu kominkowego? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ewelina

to prawda że firma wymaga znajomości francuskiego oraz hiszpańskiego?

Aneta
@Ewelina

Jak najbardziej znajomość języków mile widziana. W tej chwili poszukiwani są kandydaci z biegłym angielskim, francuskim, niemieckim , ale nie wykluczamy również hiszpańskiego i włoskiego. Zapraszam do złożenia aplikacji

Czy firma zatrudnia ludzi tylko z polecenia?

Zainetresowany

Dzień dobry, na stronie firmy jest oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży detalicznej krajowej i zagranicznej. Firma wymaga znajmości języka angielskiego i francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego. Czy jest to nowo tworzone stanowisko czy firma jest już obecna na rynkach jednego z krajów francusko lub hiszpańskojęzycznych?

Martyna

@ktos płaca mniej czy jak?

Kajtek

Czy nocki zostały faktycznie zlikwidowane w firmie? Czy jednak nocne zmiany zostały?

Czarek Ziolek

Mnie przeważnie się udaje :) Myśle, że warto spróbować :))

Zenka

Pracuję tam od pół roku i już widzę ze to dobra i sprawnie rozwijająca się firma. Dzięki temu jest sporo rzeczy do roboty, można się wykazać i być docenionym. Poza tym ja trafiłam na fajną ekipę – od razu przyjemniej się pracuje!

Tomasz Wu.

Zmieniłem teraz firmę, pracuję na produkcji wlasnie tutaj i jestem zadowolony ze zmiany. Fajni ludzie, dobra kadra – idzie się z nimi dogadać, a przy okazji też dobrze płacą. Także mogę śmiało polecić to miejsce.

Lucerna

Ja jestem zadowolona z tej firmy. Praca jest uczciwa, ludzie pomocni…szczerze mówiąc to czuję się tam komfortowo pracując. Wiadomo że produkcja to ciężka praca ale wynagrodzenie za to także jest godne. Pracodawca moim zdaniem jest ok.

Roman

Jest tu jakaś szansa na zatrudnienie beż żadnego doświadczenia? Przyuczają? Dajcie proszę znać.

krol1468@gmail.com

Witam jestem pracownikiem Kratki .Pl jesteśmy zmianą najlepsza a zostaliśmy poprzenoszeni na inne dzialy z nowym miesiącem Lipiec ponieważ likwidują nocki rozumiem ale dlaczego najlepsza zmiane likfiduja ktura ma najwiekszy przerób w piecah a najgorsza zostawili ,a sprawa wyglada tak 2zm to serdeczni przyjaciele koordynatora więcej ich w pracy niema niz sa i jest wporzadu to jest niesprawiedliwe ze dyrekcja ma to w nosie sama rodzina i przyjaciele dlatego tak sie dzieje predzej zostawie wypowiedzenie od czerwca niz przejde na inna hale skoro macie pracownka zetelego uczciweho pracowitego macie gdzes a ci co nic nie robia maja lepuej trzeba sie zwolnic

Mariusz
@krol1468@gmail.com

Jak potoczyła się Twoja dalsza kariera w firmie KRATKI.PL? Pracujesz w dalszym ciągu, czy może zdecydowałeś się na złożenie wypowiedzenia? Od Twojego poprzedniego wpisu minął ponad rok, dlatego chciałem zweryfikować, czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem tej firmy.

@Darek, mógłbyś przedstawić sytuację jaka występuje w tym momencie w KRATKI.PL MAREK BAL? Co się dzieje aktualnie w tym miejscu pracy, co bezpośrednio dotyczy osoby tam zatrudnione? Twoja wypowiedź będzie ważna dla przyszłych pracowników tego pracodawcy.

Witam, czy są przyjęcia kobiet na jakiekolwiek stanowisko?

Jak oceniacie stanowiska kierownicze w KRATKI.PL MAREK BAL? Na stronie internetowej tej firmy, widnieje oferta pracy na stanowisko kierownika działu sprzedaży zagranicznej. Praca ta wiąże się z reprezentowaniem firmy na targach zagranicznych, co oznacza wyjazdy służbowe. Jak często się one odbywają? Od czego zależy przyznawanie prowizji?

PIESZCZOCH

Ciekawe czy sie zmieniło sie cos w tej firmie czy płacą za umiejętności czy za to ze jest sie kolega czy bratem bo sa osoby z dwiema lewymi rekami i pracuja i czy rodzina panstwa T sie zmieniła czy wciąż przewala cala produkcje materiału coraz więcej a wypłaty te same

Loko, w tej chwili firma nie prowadzi rekrutacji. Jednak zawsze możesz się upewnic i wysłać maila do firmy z zapytaniem lub też zadzwonic i dowiedzieć się wszystkiego. Na stronie internetowej jest podany kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o KRATKI.PL MAREK BAL - Wsola

• Jak się pracuje w KRATKI.PL MAREK BAL?

Zobacz opinie na temat firmy KRATKI.PL MAREK BAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRATKI.PL MAREK BAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KRATKI.PL MAREK BAL