Opinie o Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Contact Center Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Contact Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

klient

Firma absolutnie nieprofesjonalna i nieuczciwa do zawarcia umowy o dostarczenie lead , kontakt bez problemu z ich inicjatywy , po opłaceniu cisza, brak leadów , brak kontaktu mimo licznych telefonów ,wiadomości . Stanowczo odradzam zleceń , strata pieniędzy , zostaliśmy zwyczajnie (usunięte przez administratora) .

AKAK
@klient

rowniez zostalam (usunięte przez administratora) przez nich, kilka tysięcy utupionych

Johny Wick

Mam pytanie dotyczące pracy w Ostrołęce. Widze wiele negatywnych opinii a wisi ogłoszenie projektanta stron www. Spełniam wszystkie kryteria tylko pytanie czy się w to pchać?

@Yogi

Jeśli ktoś miał wyższą pensję niż najniższa to też dostał podwyżkę? Jeśli rzeczywiście tak było napisz jakie to były średnio kwoty.

Iwona Nowy wpis

Kochani, a ile zarabia specjalista do obsługi klienta z językami typu: węgierski, czeski, słowacki, rumuński? Nawet jeśli znacie stawkę niezbyt aktualną, albo np. władacie językiem, którego w tym projekcie nie ma, a jest stosunkowo rzadki, to Wasza refleksja o przeszłych zarobkach już coś mi powie. Będę wdzięczna za pomoc :)

xyz Nowy wpis

Z ręką na sercu, jeśli nie chcecie ucierpieć psychicznie to trzymajcie się z dala od tej firmy. Najgorsze doświadczenie zawodowe jakie posiadam.

Znalazłem ofertę pracy dla Konsultanta ds. Wsparcia technicznego, ale wasze wpisy o minimalnej krajowej mnie zbiły trochę z tropu.. wiecie czy student dostanie tu więcej na rekę niż minimalna stawka. Status studenta mam jeszcze przez rok, potem co by się ze mną stało, czeka mnie pozegnanie z firmą, czy normalnie umowa o pracę?

Yohgi Nowy wpis

W zależności od umowy - na UZ będziesz miał większą stawkę niż na UOP.

klient

MR.Z
@klient

Poszukuję ludzi którzy zostali (usunięte przez administratora) przez firmę TCC i stracili przez to swoje pieniądze. Wiem, że jest sporo takich osób dlatego prośba o kontakt w komentarzu.

@MR.Z

(usunięte przez administratora) Pobrali pieniądze i kontakt się urwał. Wszystkie telefony wyłączone.

Hans
@Marek

Witam również zostałem (usunięte przez administratora) proszę o kontakt

Liza
@MR.Z

No niestety ale też zostaliśmy (usunięte przez administratora) Totalny brak kontaktu. Proszę o kontakt

Magda
@Liza

Dzień dobry, chciałam skorzystac z usług firmy Target CC, czy firma jest godna polecenia?

Liza
@Magda

W żadnym razie. Nie radzę wdawać się w jakiekolwiek relacje zwykli (usunięte przez administratora)! Zostaliśmy (usunięte przez administratora)na ponad 3000. Brak kontaktu po opłacie...

AKAK

Doradca Klienta

standardowa rozmowa osoba rekrutująca ogarnięta konkretne info o stawce a nie jakieś zbywanie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Xyz

Nie polecam tej firmy, wyzysk, najnizsza krajowa, a oczekują wyników z kosmosu. Przełożeni próbują nas motywować, ale chyba sami się zastanawiają co robią w tej firmie. Jest dużo firm, które traktują pracownika z szacunkiem i nie jest to tylko pic na wodę.

@Xyz

A poza najniższą krajową można liczyć na jakąś premię, czy tylko goła pensja? W jaki sposób przełożeni próbują Was motywować? Potrzebuję informacji, bo myślę nad aplikacją w to miejsce...

Twilight

W projekcie Decathlon panuje zasada kolesiostwo, kolega który przyszedł wraz ze mną przyszedł z polecenia a ja z pracuj.pl. Pisaliśmy test i mieliśmy jednakowe odpowiedzi ja nie przeszłam a kolega poszedł dalej.

w internecie widnieje oferta pracy na stanowisko konsultanta ds. mailowego i telefonicznego wsparcia klienta. zastanawia mnie jedna kwestia. w ogłoszeniu napisano, że pracuje się na umowie zlecenie. a mnie ciekawi, czy po dłuższej współpracy można starać się o umowę o pracę? dodatkowo firma oferuje elastyczny grafik dopasowany do potrzeb. a jest jakaś minimalna ilość godzin, którą trzeba zrealizować? dajcie znać, bo myślę nad aplikacją

ABC

Celowa dezinformacja. Przy pierwszej rozmowie telefoniczej padło z mojej strony konkretnie zadane pytanie czy szkolenie jest płatne od razu po przepracowanym pierwszym miesiącu, przy pierwszej wypłacie. Dostałam informację, że tak lecz trzeba przepracować 160h aby pieniądze zostały za ten czas wypłacone. Zostałam również telefonicznie poinformowana, że szkolenie będzie obejmowało trzy dni: środa, czwartek, piątek. Na początku 2 dnia szkolenia padło pytanie aby doprecyzować sytuację co do wypłaty pieniędzy za dni szkoleniowe. Zostaliśmy poinformowani, że będziemy mieli zapłacone za szkolenie po przepracowaniu 160h, ALE! licząc od momentu samodzielnej pracy na stanowisku, a prawdopodobnie będziemy w stanie pracować samodzielnie po plus minus 3 tygodniach, więc dostaniemy pierwszą wypłatę tylko za tydzień pracy zakładając, że zaczęliśmy samodzielną pracę w ostatnim tygodniu miesiąca, a za tygodnie kiedy byliśmy przygotowywani do pracy dopiero w kolejnym miesiącu także o najważniejszej informacji prawdopodobnie celowo nie zostałam poinformowana i zostałam wprowadzona w błąd. Zaznaczę również, że złożyłam aplikację, aby pracować w biurze przy ul. Prostej, ale poinformowano mnie, że nie ma tam wystarczającej ilości miejsc i nasza grupa będzie rozdzielona między Prostą, a biurem znajdującym się przy Dworcu Zachodnim. Z góry zaznaczyłam, że jestem zainteresowana tylko tą pierwszą lokalizacją i zostało mi powiedziane, że nie będzie z tym problemu. Drugiego dnia szkolenia dowiedzieliśmy się, że będziemy pracować w biurze w lokalizacji, w której akurat będzie na to zapotrzebowanie. Gdy powiedziałam, że umówiłam się na pracę w jednej lokalizacji przy ul. Prostej to zostało mi przekazane, że jeżeli chodzi o tą lokalizację to nie ma problemu, że gorszy problem jest z drugą. Wiem, że były tam osoby, którym odpowiadała tylko lokalizacja przy Dworcu Zachodnim, więc warto zwrócić na to uwagę. Z pozytywnych rzeczy - pracownicy wydawali się sympatyczni i była swobodna atmosfera.

Xyz
@ABC

Źle musiała pani zrozumieć, ponieważ szkolenie trwa 3 dni, więc samodzielną pracę zaczyna Pani po tym okresie 3 dni, a nie po 3 tygodniach. Więc zapłacone by Pani miała wszystko do razu

DEF
@ABC

Chyba byłyśmy na tym samym szkoleniu. Potwierdzam to wszystko co napisałaś. @XYZ nie wprowadzaj w błąd. Po 3-dniowym szkoleniu (nie wiem kto wymyślił, że po tak krótkim czasie będziemy w stanie samodzielnie pracować) mieliśmy usiąść do realizacji zgłoszeń a dopiero później na słuchawkę. Płatność za szkolenie miała być wypłacona po przepracowaniu określonej ilości godzin i dopiero w momencie, gdy zaczniemy odbierać połączenia. Czyli na zgłoszeniach można siedzieć tydzień/2-3 zanim przejdziemy na słuchawkę bo biorąc pod uwagę ilość materiału to nie jest realne aby po 3 dniach szkolenia zacząć „normalnie” pracować. Stąd też wychodzi na to, że pierwsza wypłata będzie dopiero w marcu, co jest niesmiesznym żartem.

energia

Obecnie realizują projekt ORANGE ENERGIA - w Poznaniu. I tak jak przy poprzednich projektach, które padły i tym razem w umowie mają zapis - W przypadku działań podjętych już poza limitem 15%, czas spędzony na coaching nie jest liczony do czasu pracy i nie przysługuje za to wynagrodzenie - tz, że jak pracujesz 8 godzin to firma zapłaci tylko za 6. Nie można tego w żaden sposób zweryfikować ile czasu faktycznie pracownik w limicie a ile poza limitem. Za szkolenie płacą jeszcze mniej - jakieś grosze, mniej niż min. krajowa i wypłacają po przepracowanie półtora miesiąca, bo liczą, że ludzie do tego czasu sami odejdą. Szukają haka, żeby odjąć od pensji. Taki sposób na obejście prawa, że można zapłacić mniej niż minimalna krajowa. Pewnie niezgodne z kodeksem pracy, ale chyba nie warto tracić czasu na sąd pracy, lepiej uciekać z CC.

Wobec firmy toczymy sprawę w sądzie. Po opłacie brak kontaktu, jak u wielu Państwa, którzy zostawiają komentarze tutaj. Proszę nie korzystać z usług tej firmy!

Seweryn
@Paweł

Rozumiem że sytuacja nieciekawa. Wiesz może czy wobec pracowników też mają zaległości i czy w ogóle tam pracuje ktoś prócz właściciela jak jest tyle długów? Chciałem wysłać CV ale te komentarze mocno mnie zaniepokoiły.

Jaki jest wkład kierownictwa Contact Center Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

(usunięte przez administratora) Nie wpłacajcie pieniędzy. Zaplaciłam 2400 za leady ktorych nigdy nie dostalam a kontakt sie urwal. Sprawa bedzie kierowana na droge sadowa. Prosze inee osoby poszkodowane o kontakt (usunięte przez administratora)

Xiao

Zadzwonili do mnie z rekrutacji z informacją, że do końca dnia będzie się ze mną kontaktował kierownik, aby omówić szczegóły. Oczywiście, nikt nie zadzwonił a telefonu nie odebrali. Zastanawiam się czy mówią tak każdemu :) Bardzo poważne podejście do ludzi i zero konfabulacji. ;)

Mańka
@Xiao

A po jakim czasie od wysłania CV się odezwali? Ktoś kto doczekał się drugiego telefonu może powiedzieć jak wygląda ta rozmowa z kierownikiem? Czy po rozmowie z nim można już być pewnym zatrudnienia czy są jeszcze jakieś inne etapy rekrutacji?

FMS Pompy Ciepła

Nie polecam tej firmy, to zwykli oszuści, zapłaciliśmy za leady 2400zł i przestali odbierać telefony oraz odpisywać na maile. Od 2 tygodni żadnego kontaktu, jak zadzwoniliśmy z innego numeru to się rozłączyli

Hej, jakie są tu stawki dla specjalistów obsługi klienta z konkretnym językiem? Na stronie widziałam że szukają osób z węgierskim, czeskim rumuńskim i słowackim. Znacie jakies widełki? I jak sprawdzają języki na rekrutacji? Czy może sama rekrutacja odbywa się w danym języku? I czy potem sa jakieś dofinansowania do dalszej nauki języków?

Kand

Niestety firma łamie od początku zasady " gry " , nie podpisuje np. umowy przed rozpoczęciem szkolenia, nie ma jasnych doprecyzowanych stawek, nic nie wiadomo... wszystko jest na "jutro". Podobnie jak Studio Moderna. Raczej daleko od centrum.Dojazd. Czas. Zdalność tak ale nie wiadomo kiedy i jak. Czeski film?

Oski
@Kand

Jak długo trwa szkolenie? Nie ma żadnej umowy na piśmie przed? Jak ktoś zrezygnuje po szkoleniu i nie zacznie pracować bo stawka nie będzie mu odpowiadała to nie będzie żadnych konsekwencji? Skoro nie ma nic na papierze.

Johny Wick

@Johny Wick

Nie radzę w to wchodzić

Mikołaj
@123

To co? Nic się nie poprawiło od ostatnich wpisów i nadal kasa tak niska jak pisali? Myślałem ze po nowym roku były jakieś podwyżki w związku z inflacją. Wiesz jak to teraz wygląda?

Yogi
@Mikołaj

Bo zmieniła się najniższa krajowa

@Yogi

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Contact Center Sp. z o.o. na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta? 7 września pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Potwierdzam firma w której są osoby nieprofesjonalne i aroganckie, ocena pracownika jest na podstawie "widzi mi się", zwalniając z dnia na dzień używane są argumenty, niedostosowane do sytuacji, kampanii np większy profesjonalizm w badaniu ankietowym. Z całą stanowczością potwierdzam i nie polecam pracy w tej firmie która nie szanuje pracownika w obecnych czasach

Ktoś
@Piotr

Serio tak z dnia na dzień bez konkretnego powodu mogą zerwać umowę? Czyli na zleceniach się pracuje tylko tam? Bo umowy o pracę wydawało mi się, że nie jest tak łatwo zerwać. Czy ta ocena pracownika ma też wpływ na to czy się dostanie premie?

Kondziu

Cześć. Widziałem tu wpisy niezadowolonych osób, gdzie firma nie wywiązała się z umowy. Tak chcę skorzystać z okazji i zapytać, jak wygląda to na przykładzie pracowników? Normalnie tu się pracuje i nie ma problemów z wypłatami? Szukam takiej pracy, gdzie mógłbym rozmawiać przez telefon z ludźmi ale ostatnie wpisy mnie zaniepokoiły. W sieci zero info. Tylko coś tu dawniej pisano o najniższej krajowej i marnej atmosferze. Zmieniło się coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Contact Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contact Center Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Center Sp. z o.o.