logo Contact Center Sp. z o.o.

Contact Center Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Contact Center Sp. z o.o.

owery 2016-01-16 16:57:06
@Nocka, no nie zupełnie jest to 1800, oni jasno w ogłoszeniu zaznaczyli, że jest umowa zlecenie i wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową 13 zł/h (brutto). To infolinia, ale rozmowy przychodzące.
MANGO 2016-01-19 13:45:58
W każdej pracy są odejścia. W każdej pracy trzeba spełniać oczekiwania Klienta czy tez przełożonego.Jeżeli ktoś pracuje solidnie, nie kombinuje to w CC może liczyć na stałą pracę. Co do Kierowników i Liderów to jest Twoja subiektywna ocena. Nie podajesz żadnych sensownych przykładów. Wszystko co opisujesz to tylko Twoja subiektywna ocena.
truman 2016-01-19 19:12:05
jakoś ciężko mi niestety uwierzyć, że w TPI siedzi się tylko na rozmowach przychodzących. Może po pewnym czasie jak już się na to zapracuje i są inni młodsi stażem
Były pracownik TPI CC 2016-02-02 16:01:34
Mango albo tam pracujesz w kadrach albo nic nie rozumiesz. Nie chodzi tutaj czy ktośwykonuje swojąpracę dobrze czy też źle.

Od razu czuję że pracujesz tam na jakimś wyższym stanowisku lub w kadrach: "W każdej pracy są odejścia. W każdej pracy trzeba spełniać oczekiwania Klienta czy tez przełożonego" - gadasz jak maszyna, która próbuje wmówić że winni są ludzie na dole. Od razu mamy tu doczynienia z prostym mydleniem oczu "spełnić oczekiwania" haha :D. Wy spełnijcie lepiej oczekiwania pracowników i traktujcie ich z szacunkiem bo później wstyd się przyznać w CV że się u was pracowało. Myślicie że jak się ciągle głupio uśmiechacie to ludzie od razu będą was lubić? A potem jak jakiś projekt staje to "idzcie do domu" albo najlepsze "macie wolne" haha no każdy marzy o tym aby mieć akurat teraz wolne...

Ta firma pod względem organizacyjnym lezy i kwiczy, przyjmuje się każdego, jedni się starają inni nie robią nic (tak 70% Kierowników projektu nie robią nic dla swoich pracowników, liderzy trochę siestarają tylko). Moja praca była wykonana w 100% z nikim nie miałam zatargów, ani spięć. To co piszę to moja obserwacja i przestroga dla innych. Odeszłam z pracy w pełni zgody z kolegami i liderami.


Moją subiektywną ocenę potwierdzi 90% pracowników tej firmy. Wytstarczy się zapytać. Oczywiście najlepiej anonimowo bo otwarcie wszyscy będa bali się zemsty przełożonych. Których zresztą jest mało (nie mówię tu o liderach tylko o KP). To jest garstka osób która zajmuje te stanowiska od lat, wszyscy o nich gadają albo boją sie zareagować bo do kogo? Do nich? Do osób bez żadnego światopoglądu? Nie umiejących niczego poza tabelkami w excelu? Uczących się angielskiego od swoich pracowników? (Tak tak, takie sytuacje też mają tam miejsce :) - Mango chyba o tym wiesz), najbardziej lubiłam tych którzy wszystko obiecują a później niegdy nie dotrzymują słowa, a jak dotrzymują to przypadkowo przypisując sobie zasługę kogoś innego w szczególności Pan Kierownik Proektów PZU - tutaj Mango pewnie także wie o kogo chodzi :). A chronienie swojego tyłka? Zawsze to jest czyjać wina, pracownika - prawda Mango? WSTYD :)

Przykłady mogłabym podać ale operując konkretnie nazwiskami co nie byłoby mile widziane i taki komentarz zaraz byłby zablokowany. Niekompetentna kadra kierownicza do tej pory tam pracuje - to wiem bo utrzymuje kontakt ze znajomymi z pracy, i nie daj boże aby któryś z przełożonych dowiedział się które to osoby bo pewnie zaraz by "poleciały" :).

Mango i pozostali pracownicy CC na pewno doskonale rozumieją o czym wyże napisałam :). Zabawne że podpisujesz się jako MANGO i ich bronisz, zamiast podać chociaż stanowisko w firmie. Dobrze wiesz jaki tam sajgon jest, jak nic nie trzyma się kupy, jakie problemy są z dokumentami, wyjaśnianiem spraw, bazami, przestojami. Pracownicy na słuchawce są traktowani bez jakiegokolwiek szacunku bo często odchodza i przychodza nowi.
Niby firma została sprzedana i kupiona przez Arterię ale jak widać nic się nie zmieniło poza systemem zatrudnienia (rezygnacja w firm pośredniczących w umowach) - tu pewnie Mango też kumasz o co chodzi.
3
hjgtr 2016-02-02 16:13:40
hej ja widzialem teraz od nich ogloszenie na stanowsiko konsultanta telefonicznoegi do pracy na infolinii wymagana jest znajomosc jezyka angieslkiego..
lola 2016-02-09 11:39:55
Jak z angielskim to pewnie cimena. Zgadzam się z wcześniejszą opinią, bajzel jakich mało. zero szacunku . Jak okazało się że KP robi nas w jajo i podwyższa " z palca" wyniki do premii swoim pupilom i były na to dowody to Dareczek nic nie zrobił..olał sprawę a ta łajza została w pracy. no szczyt dobrze ze już tam nie pracuje. Ludzie są spoko ale płaca i podejscie do pracownika tragedia
3
kasia 2016-02-09 19:00:42
dla mnie liczy sie to by firma oferowała stabilne zatrdnienie, a wiem, ze oni szukaja ludzi raczej na stałe,poza tym daja umowy o pracę, wynagrodzenie jest płatne w terminie plus prowizje, poza tym praca w bankowosci to najlepsze co moze robic kobieta.
1
teka 2016-02-15 20:26:43
nie wiem czy bankowość, to najlepsze rozwiązanie dla kobiety, ale tak, TPI to porządna firma, co widać w opinii @kasia i ofertach pracy od nich. Nawet na infolinię wymagają angielskiego
axl 2016-02-17 21:04:12
Idealnie, że zatrudnienie u nich odbywa się w ramach umowy o pracę. To rzadkość w dzisiejszych czasach, bo przecież wszędzie są teraz śmieciówki oferowane.
1
kobieta 2016-02-18 13:40:31
tylko czy bankowość oznacza bankowość, czy sprzedaż kart kredytowych, ubezpieczeń itp.? Umowa o pracę na jaki okres i w jakim wymiarze?
1
krzych25 2016-03-01 19:08:03
to zależy są osoby na cały etat ale też i na 3/4 i 1/2 więc to zależy raczej od Ciebie
ksik 2016-03-06 10:45:17
spoko, że jest taka możliwość @Krych25 czy nadal to jest aktualne bo to ogłoszenie było już jakiś czas temu dodane nie wiem czy opłaca mi sie zanosić cv
DanBilzerian 2016-03-06 18:41:26
Omijać z daleka.

No nie ma co się martwić. Byłem u nich na rozmowie o pracę.

W ogóle sama firma mieści się w jakimś hangarze hahahaha :D
Nie mają klimatyzacji tylko "nawiew chłodnego powietrza" co by to nie znaczyło (jak zapytałem się jakie warunki są w tym hangarze latem :D)
Biuro w środku jest obskurne. Polecam każdemu zobaczyć :D.
Pani tekruterka miła (pozdrawiam).

Rozmowa o pracę taka że każdy ją przechodzi chyba :D, po rozmowie już od razu mam informację że jestem super itd. nic o mnie nie wiedzą nawet hehe.
Ogólnie wszędzie śmierdziało oszczędnościami... powiedziałem że się zastanowię ale na pewno się już nie odezwę bo to jest żart chyba jakiś, pracować w baraku - hangarze :).

Pogadałem potem przed firmą z pracownikami którzy wyszli na fajkę.
Ta umowa o pracę to bujda, nie daje nic stabilnego, okres wypowiedzenia to dwa tygodnie. Podobno musieli je dawać bo zerwali umowy z agencjami pośrednictwa pracy. Te umowy są dobrze skonstruowane pod firmę i możliwość zwolnienia pracownika. Zresztą z tego co mówili ludzie to mało jaka osoba wytrzymuje tam dłużej niż 2-3 miesiące (choć są osoby które pracują po pare lat ale to podobno osoby opoźnione lub nie mające innych predyspozycji do pracy - tak usłyszałem). Szkoda dać się poniżyć za jednąz najniższych stawek w Warszawie.

Dzięuję. Było miło. Spadajcie z taką ofertą.
3
emil 2016-03-11 20:08:43
nie dziwię się, że zatrudnia się każdego zaproszonego na rozmowę kwalifikacyjną. Na takie stanowisko wystarczy przekonać się, czy dana osoba nie ściemnia w CV :)
Lego 2016-03-31 21:24:00
Nie polecam. Totalna porażka, Contact Center na muszkieterów
2
kura 2016-03-31 21:26:46
Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. wsparcia technicznego? Chętnie bym się załapał, a głównym obowiązkiem jest wsparcie użytkowników i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem. Ciekawe w ramach jakiej umowy.
kura 2016-04-04 09:38:35
A gdzie miałaś takie ogłoszenie?
kitka 2016-04-04 09:41:42
a uważasz że dasz radę@kura zostyać takim specjalistą?Active Directory, DHCP, DNS musisz mieć w małym palcu i znać się na administracji windowsa, więc zastanów się
876 2016-05-05 17:59:29
@kura no sa teraz dwa ogloszenia na stanowisko kusnultanta do spraw sprzedazy i obslugi klienta w Warszawie do zadan naelzy aktywna sprzedaż ,obsługa klienta
wikus 2016-05-12 08:38:06
pracuje od niedawna, mam doświadczenie więc dostałem dobre warunki, przed podjęciem pracy przeczytałem wszystkie opinie i stwierdzam że nie wszystkie są prawdziwe, za jakiś czas postaram się napisać więcej z moich obserwacji
imazo 2016-05-30 14:06:20
Dajcie spokój, syf jakich mało. "Dobre warunki" - pojecie względne. Jednym odpowiada 1500 na miesiąc za solidnie przepracowany miesiąc, w nieskończoność aktualizowana umowa zlecenie i do tego brak możliwości awansowania. Jeśli zostałeś zatrudniony na stanowisko telefonicznego doradcy to już tak będzie dopóki Cię nie zwolnią albo sam nie odejdziesz. Tam to naprawdę trzeba się przysłużyć, żeby kogoś zwolnili haha. I tak jak pisała 'lola' kilka postów wcześniej: "bajzel jakich mało. zero szacunku . Jak okazało się że KP robi nas w jajo i podwyższa " z palca" wyniki do premii swoim pupilom i były na to dowody to Dareczek nic nie zrobił..olał sprawę a ta łajza została w pracy."
Wiejcie stamtąd i to migiem.
3
kasssiora 2016-06-04 18:40:59
ja bym się tam cieszyła z takiej kwoty podstawy, pod warunkiem oczywiście że byłby jakieś premie albo prowizje - dlatego napewniej wybiorę u nich stanowisko pracy takie jak Specjalista ds. Obsługi klienta, a jak się zna u nich niemiecki to podobno 15zł/h
były prac 2016-06-23 20:34:45
Imazo najlepiej podsumował to miejsce. Wiejcie stamtąd ludzie, podszukajcie, ile teraz płacą w innych call center. Tam czas się zatrzymał. Mam kontakt z niektórymi. Prowizje coraz marniejsze (dla doradców, bo reszta prawdopodobnie je przejmuje). Syf i oszczędności na wszystkim. Żadnych awansów, żadnych podwyżek, wyróżnieniem ma być umowa, jeszcze brakuje tego, by denne liderki (które nie nadają się nawet na doradcę, bo mówią wiejską gwarą) zaczęły wmawiać, że 100 osób jest chętnych na stanowisko 1 doradcy. Kpina z osób, które pracują na tych leni. Wijecie i szukajcie, na pewno znajdziecie jak ja.
ps. Jak ktoś z pracowników się oburzy, niech poda 1 (JEDEN !!!) przykład osoby, która tam uczciwie awansowała! Czekam.... :))))))
5
b n 2016-06-23 21:02:29
@były prac a można nieujczciwei awansować? :) no to dzieki za twoją oopinie, ale z tego co widze w ogłoszeniu szukają osoby do obsługi z językiem niemieckim za 15 vzł netto to chyba nie jest tak źle?
1
gonek 2016-06-26 22:39:37
No i co że 15 brutto? Wszystko zalezy od ambicji. jesli nie chcesz sie piac w gore to pewnie, bierz.
2
lady 2016-06-27 10:14:27
a tam w górę, ia idę na umawianie spotkań do was, przynajmniej jest stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku, i dopasowania grafiku w godzinach 10:00 - 20:00 - jak dla mnie i mojej sytuacji rodzinnej to perfect układ
były prac 2016-06-28 23:02:05
szanowna b n - jasne, że można nieuczciwie awansować, nie udawaj pierwszej naiwnej. Tak właśnie się dzieje w tym badziewnym cc, zrzuty ze spadochronu zostają przedstawiane jako zwierzchnicy, nikt nie wie, dlaczego taki awans hahaha :))))) A potem najlepiej robić wielkie oczy i pytać czy można nieuczciwie.... hahaha. Można. Może ta łopatologiczna odpowiedź ci nie wystarczy, pytaj dalej :))))
3
mtsh 2016-07-10 23:42:04
Ostatnio bulo ogłoszenie o pracy w języku angielskim. Dwa dni później zadzwonila pani z rekrutacji, mila. Pogadaliśmy chwilę po.angielsku po czym zaprosila mnie.na jutro na 11 na szkolenie. Troche dziwne ze z marszu na szkolenie. Może ktos się odnieść? Czytałem opinie i nie są zbyt przychylne.
maciek 2016-07-11 09:00:31
Specjalista ds. Obsługi klienta jest teraz u nich potrzebny no i napisali w ogłoszeniu, że zarobki to 15zł/h netto, wiec jak dla mnie taka stawka na start to naparwde super jest.
mtsh 2016-07-11 14:44:54
Mam nauczkę żeby tu nie zaglądać zanim nie podejmę pracy... ehh
hkuyh 2016-07-11 16:03:42
@ mtsh sprawa wygląda tak, że wiesz - ile ludzi tyle opinii, może akurat ci co mają lepsze zdanie o firmie tutaj się nie wypowiadali ? lepiej pwoiedz jak było na tej rozmowie, czego ciekawego sie dowiedziałeś?
konultant cc 2016-07-11 22:18:57
prawda jest taka, ze albo jest tam dużo pracy i wówczas nie masz chwili na przerwę i ciągniesz po 13h 7 dni w tygodniu, albo nie ma pracy i wówczas masz 8 h na tydzień. Zero stabilizacji. Jak jest praca nie licz na to, ze dostaniesz wolne na szkołę, wizytę u lekarza itp. tyle jeśli chodzi o obsługę w języku angielskim. Inne projekty - ciężka sprzedaż trudnych produktów, bo ile można mieć kart kredytowych lub ubezpieczeń? do tego niska prowizja i wysokie cele sprzedażowe. Oczywiście są super ludzie i mniej fajni - jak wszędzie. Wszystko zależy od tego czego szukamy. nie ma tu pracy lżejszej niż sen. to ciężka praca na umowie zlecenia lub jak się obsługuje projekty bankowe umowa o pracę, ale na minimalny wymiar etatu, więc jak ktoś liczy na kredyt to do banku z takim zaświadczeniem po kredyt na mieszkanie nie ma co liczyć, ale na sprzęt AGD ok. do tego urlop i zwolnienie lek płatne, ale pamiętaj, że masz część etatu 1/8, 1/16
2
jaco 2016-07-11 22:21:11
ale jako zwykły konsultant tyle pracujesz? Dlaczego? chyba nikt ci nie karze tyle godzin spedzac w pracy nie jest to chyba przymus co? wiem, ze kiedys ludzie tak pracowali w roznych firmach ale pensce byly wtedy niższe
mtsh 2016-07-11 23:24:18
Ja miałem ofertę pracy w języku angielskim dla Cinema City. To czym zajmuje się dokładnie osoba na takim stanowisku?
maciek 2016-07-12 09:00:15
Wydaje mi się, że po prostu obsługą gosci w tym języku.. wydaje mi się też, że spokojnie można u nich zarobić ponad 3000 zł tak na starcie, jak masz doświadczenie.
mtsh 2016-07-12 18:47:58
No to zaprzepaściłem szansę. Kurczę.
hjgtr 2016-07-12 19:12:42
@maciek no generalnie ton chyba faktycznie na poczatku jednak wydaje mi sie ze trzeba znac jezyk niemiecki, bo widze ze w Krakowie jest oferta i jest 15 h/ netto
Polny 2016-07-25 12:30:29
Wiecie co, tutaj jest praca z niemieckim aż za 15 zeta na godzinę i to netto, jeśli szukacie czegoś takiego to zdecydowanie powinniście spróbować się tutaj dostać, generalnie przyszłość należy budować już dziś z tego co mi się wydaje koledzy i koleżanki
Nitecki 2016-07-26 11:45:07
Widzę te pracę z językiem niemieckim i jeszcze też obsługę klienta PL, to chyba dość dobra sprawa z tego co widzę, nie wyobrazam sobie że jest inaczej, powiedzcie mi tylko o jakiej mówimy pensji i wchodze w to?
Nocka 2016-08-03 14:53:24
No widzę, że tutaj jest aż 15 złotych w tym momencie
hjgtr 2016-08-03 18:46:32
@Nocka tak masz racje tylko pamietaj ze na tym stanowisku trzeba dobrze znać jezyk niemiecki miedzy innymi wazne jest tez tutaj zaangażowania i chęci do pracy, a doświadczenie w obsłudze klienta jest mile widziane praca w Krakowie jakby ktos był chetny
Marko 2016-08-04 18:01:14
Kurcze jeśli zna się dobrze język to wiadomo, że praca na słuchawce jest dobrze płatna ale też każda praca ma swoje minusy proste. Jak oni stoją z dawaniem umów?
hel 2016-08-05 13:30:53
Wiecie jednak jaka u nich panuje teraz atmosfera? Dzięki
je 2016-08-05 15:13:22
Posiadanie odpowiednie doświadczenia nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia @hjgtr, bo doskonale dbają o stabilne zatrudnienie. Wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dobrze dbają o zarobki. Dzięki
666 2016-08-06 16:55:13
Dwa dni temu zakończyłam z nimi przygodę.
Umowa zlecenie na 3 mies. Stawka godzinowa to 12 zł plus dodatek w zalezności od projektu.
Ja trafilam na taki pożal sie boże. Szkolenie śmiechu warte porównując z innymi firmami.
Atmosfera może być ale lokalizacja taka sobie do tego w śmierdzącym baraku...
Nadanie mi niezbędnych haseł zajęło im 5 dni. karty wejściowej nie dostałam wcale.
Brak jasnych info np do kiedy dać prośby grafikowe.
Praca dobra dla tych którzy szukają czegoś na chwile lub żeby dorobić do emerytury...
er 2016-08-06 17:49:02
Bo najprościej wylewać żale i to najczęściej wcale nieuzasadnione @she is. Dobre jest to, że faktycznie u nich się dobrze dzieje, bo ostatnio nie było nawet rotacji wśród pracowników, a to dobry znak, że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.
Geniusz Mściciel 2016-08-08 16:33:34
2016r. Contact Center SP. z o.o., Warszawa, ul. Muszkieterów 15a. Doradca klienta. Rozmowa zaczęła się standardowo, była to praca na projekcie kinowym Cinemax – żadna sprzedaż – to dobrze. Kierowniczka spytała się mnie: czy mam jakieś pytania? Z doświadczenia z poprzednich rekrutacji od razu spytałem się o bardzo ważna dla mnie kwestię. Czy oni tolerują mobbing? Czy jeśli trafi mi się jakiś „psychopata” czy będę mógł się rozłączyć?
Na początku kierowniczka zdziwiona moim pytaniem powiedziała : że nigdy jeszcze jej nikt nie zadał podobnego pytania. - Ale w takiej sytuacji powinien Pan załagodzić sytuację i uspokoić klienta.
Od razu odpowiadam: to znaczy że jak ktoś mnie będzie wyzywał przez 40 minut, to ja mam mu za każdym wyzwiskiem serdecznie dziękować; że mnie obraża? I wysłuchiwać co powie zaraz? W poprzednich pracach przy drugim wyzwisku miałem możliwość zrzucać połączenia.
Kierowniczka mówi do mnie z jakąś dziwną perfidią w oczach: A nie sadzi Pan że to jest niekulturalne rozłączanie się z klientem?
Odpowiadam: Niekulturalne to jest wyzywanie kogoś przez telefon. Jak on zacznie - to ja z nim skończę w ciągu jednej chwili.
Wtedy oburzona kierowniczka powiedziała: że z takim podejściem (Honorowym? Moralnym? Anty służalczym? - chyba o to jej chodziło!) nie powinienem nigdy pracować na call center.
Od razu na zakończenie powiedziałem jej że: oni nie wyznają żadnych zasad moralnych tak postępując. Wczoraj byłem na rozmowie rekrutacyjnej w Teleperformance Polska i nie dość że oni zaproponowali mi większą wypłatę niż u was, to jeszcze zagwarantowali mi brak mobbingu i patologii w pracy. A u was wszystko jest gorzej! - Dlatego po prostu dążę do tego żeby stąd wyjść jak najszybciej i skończyć ta rozmowę bo to nie ma sensu; żeby tu dłużej był. Wtedy wstałem i wyszedłem.
Contact Center zaproponowało mi pracę na samych obrzeżach Warszawy za 9zł na godzinę z przyzwoleniem na mobbing i brakiem moralnych standardów – więc poszedłem do Teleperformance Polska. Którzy mają swoją siedzibę na ul. Domaniewskiej, nie tolerują mobbing'u, dali mi 11,30 zł na godzinę netto.
0 godzin pracy – tylko rozmowa rekrutacyjna = 0 zł
1
danke 2016-08-08 19:19:06
@er według mnie brak rotacji wśród pracowników to naprawdę bardzo dobry znak
Igor 2016-10-13 11:33:19
Witam serdecznie. Poszukuje ludzi do pracy w nowo powstałym zespole sprzedażowym. Nie jest to call center, kontakt b2b oraz face to face. Wynagrodzenie podstawowe 1700-3000 netto, do tego bardzo wysokie prowizje. Najwyższe w branży. Jeżeli jesteś naprawdę dobry spokojnie możesz zarabiać 20 000PLN miesięcznie. Pisze szczerze, że 80%, którzy pracują jako wystrój wnętrza zarabiają podstawę, 20% zdeterminowanych osób spokojnie ponad 10 000 PLN. Bardzo duża możliwość awansu na Managera, nie zastanawiaj się, wyślij CV na maila igor.pawlak1992@gmail.com. Jestem pewny, że zostaniesz na dłużej. Warszawa, mokotów.
semiolina 2016-10-13 11:44:42
a co powiecie o takim stanowisku jako ROMOTOR TELEWIZYJNYCH PRODUKTÓW PREMIUM? da się jakąś karierę zrobić?
Zostaw swoją opinię o Contact Center Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contact Center Sp. z o.o.