Opinie o Bogusław Borkowski Pizzeria Mamma Mia w Lubaczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bogusław Borkowski Pizzeria Mamma Mia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bogusław Borkowski Pizzeria Mamma Mia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogusław Borkowski Pizzeria Mamma Mia w Lubaczów

Artur Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma w ogóle prowadzi działalność bo nic nie mogłem znaleźć

nikola Nowy wpis

@pizzaman, powiedz, że żartujesz :) nie nazywaj pizzermana kucharzem i tym bardziej nie wahaj się między dostawcą a człowiekiem od pizzy, bo logiczne, że w Mamma Mia więcej zarobisz stojąc na plackach :)

Klient Nowy wpis

FUUU MAsakra stare produkty ,mrożone ciasto i dotego przyprawy żeby zabić smak starych produktów. i dotego dodam pracujący tam zaraszają swoich kolegów i znajomych do kuchni i nie wiadomo co tam robią fuuu gdzie w gastronomi dla klientów powinny być takie warunki.... NIE POLECAM POWINIEN ZOBACZYĆ TO SANEPID

ktoś Nowy wpis

Nie polecam pizza i wogóle całe jedzenie jest śmieciowe gorzej niż w McDonald. gdy zamawiałem pizze ze szynką dostałem pizze z kośćmi .... Psu swojemu daje lepsze jedzenie a tam ludziom breje podają. nawet ciasto stare i produkty. po zjedzeniu tej pizzy musiałem iść szybko do toalety ... NIE POLECAM

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Asystent
Służba Cywilna
lakersxd

Ogólnie to nie polecam. Zamawiając pizze z kurczakiem kobieta która obsługiwała, opamiętała się po 20 minutach po przyjęciu zamówienia iż nie ma kurczaka ! A sklep mięsny gdzie można zakupić brakujący towar znajduje się 150 metrów od pizzerii. Z braku towaru musiałyśmy zmienić pizze. Po długim oczekiwaniu na zamówioną pizze (40min) kobieta wyskoczyła z wyrzutami kiedy jej podziękowałyśmy za pizze, że trzeba patrzeć na zegarek. Co więcej w trakcie naszego oczekiwania do pizzerii przyszła kobieta która również zamówiła pizze i dostała ją po ok. 10 minutach. Obsługa była bardzo niemiła ( starsza kobieta w ciemnych włosach ).

Zostaw merytoryczną opinię o Bogusław Borkowski Pizzeria Mamma Mia - Lubaczów

Bogusław Borkowski Pizzeria Mamma Mia
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 2
    37-600 Lubaczów